search
حلقه سفید طراحی سایت املاک
اشتراک گذاری در :
انتشار : 1399/11/20
طراحی سایت املاک

امروزه با گسترش اینترنت، مخاطبان برای رفع سوالات و ابهامات خود، سعی دارند در ابتدا پاسخ خود را در فضای مجازی پیدا کنند. بنابراین هر کسب و کاری نیازمند این است که به گونه ای در فضای مجازی و اینترنت فعالیت داشته باشد تا در بازار رقابت نسبت به رقبای خود عقب نیوفتند. طراحی سایت املاک یکی از بهترین کار ها برای بنگاه های معاملاتی و بنگاه های املاک و مشاورانی که در زمینه فروش و رهن و اجاره ملک و باغ و... هستند، است. این افراد با طراحی سایت املاک به راحتی می توانند پاسخگوی کامل مشتریان خود باشند. ما با طراحی سایت های املاک و سایت هایی مشابه شیپور، دیوار و.. می توانیم این گزینه را در اختیار افرادی که در زمینه املاک فعال هستند، بگذاریم تا مستقیما با مشتری در ارتباط باشند.

یکی از سخت ترین کار ها برای افرادی که به دنبال خرید و فروش ملک هستند، این است که مدام به بنگاه های متفاوتی سر بزنند و طراحی سایت املاک، کار مشتریان را راحت کرده تا بجای اینکه به بنگاه های متفاوت مراجعه کنند و کلی زمان و هزینه صرف کنند و پس از بررسی کلی پرونده های متفاوت، به راحتی در منزل خود نشسته و مشخصات ملک ها را با دقت مشاهده کنند و پس از انتخاب برای بستن قرارداد، حضورا به بنگاه مراجعه فرمایند.

در طراحی سایت املاک باید یکسری قواعد و قوانین در آنها رعایت شود، از جمله

1) سرعت بالا آمدن سایت، که حداکثر باید 3 ثانیه طول بکشد تا مشتری به راحتی بتواند تمامی صفحات ملک ها را در مدت زمان کم بازدید کند تا با شما قرارداد ببندد.

2) سئو سایت از نظر سرچ کردن در گوگل بسیار مهم است و در سایت خود باید از کلمات کلیدی متناسب با شغل خود استفاده کنید.

3) در سایت خود باید تمامی ملک ها دارای تصاویر مجزا باشند و زیر هر تصویر باید جزئیات اعم از تعداد اتاق، متراژ، حیاط، بالکن، اندازه پذیرایی، اندازه آشپزخانه و... موجود باشد.

4) در سایت حتما باید نشانی یا نقشه موقعیت مکانی موجود باشد.

5) در وب سایت املاک باید یک قسمتی را برای ارائه پیشنهادات و قسمتی را برای نظردهی مخاطبان، حتما اختصاص داده شود. تمامی این کار ها ملزم به رعایت می باشند، زیزا باید به مخاطب حس اعتماد و اطمینان القا شود.

instagram whatsapp call