search
حلقه سفید طراحی سایت برای آموزشگاه ها
اشتراک گذاری در :
انتشار : 1399/11/20
طراحی سایت برای آموزشگاه ها

آموزشگاه های زیادی در سراسر کشور در حال فعالیت هستند. این آموزشگاه ها در حوزه های مختلفی چون ربان های خارجه، مهارت های فنی و حرفه ای، کشاورزی و سایر موضوع مشغول ارائه خدمات به مشتریان خود هستند. اینگونه مجموعه ها در بستر اینترنت می توانند به سادگی سطح آموزش خود را ارتقا دهند. امروزه آموزشگاه های مجازی جایگاه زیادی را بدست آورده و در تلاش است تا سهم بیشتری از بازار آموزش را به خود اختصاص دهند. آموزش کجازی در بستر وب و طراحی سایت زیبا و کاربری می تواند در پیشبرد این هدف رهگشا باشد.

طراحی وب سایت های آموزشی در کلاس های جهانی راهبرد خوبی برای توسعه آموزش ها و شکافتن مرز کشور هاست. امروزه با توسعه اینترنت، سطح دانش افراد کشورهای مختلف بسیار به یکدیگر نزدیک شده است و افراد می توانند به سادگی از آموزش در سطح بین المللی بهره ببرند. آموزش های اینترنتی در بستر ویدئو های آموزشی یک راهکار جالب است که محبوبیت خود را به توسعه پهنای باند اینترنت مدیون است. هر قدر پهنای باند اینترنت توسعه می یابد، فعالیت های آموزشی به سمت مجازی شدن کشیده می شود و افراد بیشتری این شیوه آموزشی را به حضور در کلاس های حضوری ترجیح می دهند.

در وب سایت های آموزشی فرآیند های مختلفی انجام می گیرد. از جمله این فعالیت ها می توان به معرفی آموزشگاه در فضای مجازی و جذب مخاطب از طریق دیجیتال مارکتینگ، معرفی اساتید و توسعه برند شخصی آنها، معرفی دوره ها و ارائه سیلابس دوره، برگزاری آزمون آنلاین و مشاهده نتایج آزمون بلافاصله بعد از پایان آن و صدور گواهینامه مهارت آنلاین اشاره کرد. به وب سایت ها و اپلیکیشن هایی که نمامی موارد فوق را مدیریت می نمایند، سیستم مدیریت آموزش یا (LMS) Learn Manage System گفته می شود.

بیشتر آموزشگاه ها نیاز به ورود به سیستم های پیچیده LMS را ندارند و طراحی سایت برای معرفی آموزشگاه، معرفی دوره ها و ثبت نام آنلاین برای آنها کافی خواهد بود. آموزشگاه ها می توانند با هزینه کمی دارای وب سایت جهت انجام موارد فوق باشند و از طریق دیجیتال مارکتینگ بازار خود را در محدوده فیزیکی که درآن فعالیت می نمایند، توسعه دهند. این آموزشگاه ها می توانند با استفاده از ابزار های اشتراک ویدئو بصورت رایگان وجود دارد و حتی دوره های خود را بصورت آنلاین برگزار نمایند.

instagram whatsapp call