search
حلقه سفید طراحی سایت زیبایی و آرایشگری
اشتراک گذاری در :
انتشار : 1399/11/20
طراحی سایت زیبایی و آرایشگری

یکی از موضوعات اصلی و کاربردی برای افرادی که دارای سالن و یا آکادمی های آرایشگری و زیبایی دارند، داشتن یک سایت معتبر برای رجوع مخاطبان و مشتریان است. امروزه با افزایش تکنولوژی و جذب شدن افراد به سمت دنیای مجازی و اینترنت، یکی از بازارهای گرم برای صاحبان مشاغل سالن زیبایی، طراحی سایت زیبایی است. در این سایت آرایشگران می توانند علاوه بر تبلیغ خود، محصولات و برند تخصصی آرایشی و بهداشتی را تبلیغ و عرضه کنند. برای طراحی یک سایت زیبایی شما باید از متخصص این کار استفاده کنید و حتما موارد زیر در سایت خود رعایت شده باشد.

1- قالب سایت: قطعا قالب سایت یکی از اجزای مهم و قابل توجه است. شما باید از قالبی استفاده کنید که جذاب و شیک باشد زیرا مخاطبانی که به دنبال چنین سایتی هستند، به زیبایی سایت شما توجه بسیار خواهند داشت.

2- سرعت سایت: سایت شما از نظر سرعت بالا آمدن باید بسیار سریع باشد. سایت هایی که کند کار می کنند دیگر از رده خارج شده محسوب می شوند.

3- سئو سایت: سئو سایت شما مربوط به موتور های جستجوگر در گوگل می شوند. سایت شما باید به گونه ای طراحی شده باشد که زمانی که مخاطبان و مشتریان شما در اینترنت کلمه ( بهترین سالن زیبایی) یا ( سالن زیبایی مدرن) و ... جستجو می کنند، سایت شما جزو 5 سایت اول در گوگل نمایش داده شود.

4- خدمات: شما باید یک قسمتی را طراحی کنید تحت عنوان خدمات و تمامی خدماتی را که ارائه می دهید را آنجا به نمایش بگذارید. بذای مثال خدمات عروس یا خدمات داماد، کسانی که قصد ازدواج دارند دوست دارند در روز عروسی خود جزو بهترین ها باشند، بنابراین به دنبال بهترین خدمات هستند که شما می توانید این نیاز آنها را به بهترین شکل برآورده کرده و مخاطب را به مشتری خود تبدیل کنید.

5- مقاله های آموزشی: همچنین باید یک قسمتی را در سایت خود طراحی کنید تحت عنوان مقاله های آموزشی. این کار هم برای مشتریان و مخاطبان خود و هم از نظر موتور جستجوگر گوگل بسیار خائز اهمیت است و به بالا رفتن سایت شما از نظر رتبه قطعا کمک بسیاری خواهد کرد.

6- نمونه کار ها: شما می توانید نمونه کارهای خود را در سایت خود قرار دهید تا مخاطب کیفیت کار شما را مشاهده کند. نمونه کار های شما می تواند از جمله مدل مو، مدل آرایشی، مدل لباس و... باشد، اما به دلیل محدودیت در کشورمان نمیتوان هر مدلی را داخل سایت قرار داد پس بنابراین ما راهکار های مناسبی به شما پیشنهاد خواهیم داد.

7- معرفی: این قسمت بسیار مهم است و حتما باید قسمتی تحت عنوان معرفی در سایت خود داشته باشید تا در آن به معرفی کادر با تجربه خود ، خدمات اصلی و ویژه ای که ارئه می دهید و همچنین مدرک های معتبر آرایشگری خود را در آن قرار دهید تا مشتریان به راحتی به شما اعتماد کنند و زیبایی خودشان را به شما بسپارند.

instagram whatsapp call