search
حلقه سفید طراحی سایت شرکتی
اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/04/28
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت های مختلف نیازمند اهمال ویژگی های متفاوتی در ساختار وب سایت است. بدون توجه به ویژگی های هر سایت، عمل طراحی سایت ممکن است با بازخورد خوبی مواجه نشود. طراحی سایت شرکتی یکی از معمول ترین طراحی های سایت است و شرکت ها بصورت گسترده از طراحی سایت برای جذب مشتریان جدید و معرفی محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. در طراحی سایت شرکتی باید موارد زیادی در نظر گرفته شود که در این مقاله به برخی از مهم ترین آنها اشاره می کنیم.

1- معرفی محصولات و خدمات در وب سایت شرکتی به عنوان مهم ترین نکته در نظر گرفته می شود. معرفی محصولات و خدمات باید کامل و به همراه شرح های کامل و به دور از گزیده گویی باشد. استفاده از تصاویر، مشخصات فنی محصولات و خدمات، جداول داده و پک های محصولات و خدمات در آن ضروری است.

2- معرفی شرکت باید بصورت دقیق و کامل در وب سایت صورت پذیرد. بدون معرفی شرکت عملا توجه زیادی به محصولات و خدمات معرفی شده صورت نمی پذیرد و با وجود بازدیدکننده در وب سایت باز هم کسی حاضر به دریافت محصولات و خدمات نیست.

3- معرفی اعضا در وب سایت شرکتی یکی از عوامل موثر و تاثیر گذار است. اعضا شرکت و متخصصان باید با ذکر نام، تصویر، تخصص و سابقه فعالیت نمایش داده شوند و رزومه کاری آنها نیز باید در وب سایت بصورت مختصر قرار گرفته باشد.

4- سوابق کاری شرکت و پروژه های انجام شده در وب سایت می تواند تاثیر خوبی در بهینه تر شدن اعتماد بازدیدکنندگان داشته باشد. وارد کردن لیست مشتریان بزرگ و معتبر و حتی داشتن رضایت از عملکرد شرکت، باعث اعتماد مضاعف کاربران به شرکت و خرید خدمات و محصولات شرکت می شود.

5- اطلاعات تماس شرکت باید در دسترس و قابل مشاهده برای همه باشد. بدون وجود اطلاعات تماس، مشتریان هیچ دسترسی برای دریافت خدمات و محصولات شرکت ندارند. باید به این نکته توجه داشت که راه های ارتباطی با شرکت چه بصورت تلفنی و چه مجازی، باید با پاسخگویی همراه باشد و مشتریان بتوانند به سادگی با شما ارتباط برقرار کنند و پاسخ سوالاتشان را دریافت کنند.

6- نحوه تهیه محصولات و خدمات از دیگر ویژگی های است که باید کاملا در نظر گرفته شود. کاربران سایت باید بدانند که با چه فرآیندی می توانند از محصولات و خدمات شما استفاده کنند.