search
حلقه سفید طراحی سایت و سئو داخلی
اشتراک گذاری در :
انتشار : 1398/12/19
طراحی سایت و سئو داخلی

طراحی سایت باید دارای ملزومات و ویژگی های خاصی باشد تا بهینگی لازم برای موتورهای جستجو یا سئو را تامین نماید.سئو دارای بخش های مختلفی است که یکی از مهمترین بخش های آن سئو داخلی یا همان بهینگی صفحات وب سایت برای موتورهای جستجو است.تمامی وب سایت ها قابلیت بهینگی لازم برای موتورهای جستجو را ندارند. طراحی سایت دارای نکات خاصی برای سئو است که باید رعایت شود.

عنوان صفحات

عنوان صفحات مهم ترین موضوع در سئو داخلی محسوب می شود. استفاده از عنوان مناسب برای صفحات براساس مطالب آنها می تواند کاربران بسیاری را به صفحه شما جذب کند و میزان حضور آنها را در سایت شما را افزایش دهد. مطالب و عناوین صفحات سایت شما باید بر اساس کلید واژه های مورد نظر شما انتخاب شود تا کاربرانی که در جستجوی موضوعات مورد نظر شما هستند بتوانند از مطالب موجود در وب سایت شما استفاده کنند.

توضیحات صفحات

توضیحات صفحات شرح مختصری از مطالب صفحه شماست. توضیحات مانند این است که در یک جمله، مختصری از یک مقاله را بیان کنند. توضیحات در موتورهای جستجو زیر عنوان صفحه شما نمایش داده میشود و افراد بر اساس آن تصمیم می گیرند که از صفحه شما بازدید کنند یا خیر. وجود کلید واژه های مورد نظر شما در توضیحات می تواند رتبه بالاتری در موتورهای جستجو برای صفحه شما ایجاد نماید.

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی صفحات درتعیین امتیاز صفحات در موتورهای جستجو موثرند.کلمات کلیدی شما حتما باید در محتوای صفحه شما وجود داشته باشد. از میان کلمات کلیدی یک کلمه کلیدی انتخاب کنید که برای شما بسیار مهم است و بیشترین مخاطب را از طریق آن می توانید جذب کنید.این کلید واژه بهتر است در عنوان و توضیحات صفحه شما نیز وجود داشته باشد.

محتوای صفحه

محتوای صفحه باید مفید و آموزنده و جذاب باشد تا مراجعه کنندگان به سایت شما مطلب را بصورت کامل مطالعه کنند.موتورهای جستجو تعداد 300 کلمه را برای برای حداقل محتوای یک صفحه در نظر می گیرند، یعنی اگر صفحه شما کمتر از 300 کلمه محتوا داشته باشد، از نظر موتورهای جستجو فاقد محتوا است. موتورهای جستجو میانگین زمان حضور کاربران در صفحه شما را محاسبه می کنند و از این طریق متوجه می شوند که مخاطبان شما محتوای شما را مطالعه می کنند یا خیر. برای موتور های جستجو این موضوع که کاربران را به سمت صفحات مفید هدایت کنند بسیار مهم است.اگر مخاطبان شما به سرعت صفحه را ترک کنند در امتیاز صفحه شما تاثیر منفی دارد.

instagram whatsapp call