search
حلقه سفید چرا به وب سایت نیاز داریم؟
اشتراک گذاری در :
انتشار : 1398/11/23
چرا به وب سایت نیاز داریم؟

طراحی سایت باعث ایجاد انواع مختلفی از وب سایت ها می شود. وب سایت شما چه به عنوان مرکز معرفی دیجیتال کسب و کار شما و یا به عنوان محل ارائه خدمات آنلاین شما دارای ویژگی های منحصر به فردی است که وب سایت به علت ماهیت ساختاری خودآن را ایجاد می نماید. در این مقاله به برخی از ویژگی های وب سایت اشاره می کنیم.

در دسترس بودن

وب مرکز ارائه اطلاعات و خدمات است که هر روز و 24 ساعته در دسترس مشتریان و علاقمندان مطالب، کالاها و خدمات شماست و کاربران در هر ساعتی از شبانه روز می توانند با مراجعه به آن اطلاعات موردنظرشان را دریافت کنند. در حالت کلی وب سایت مرکزی است که تعطیلی ندارد، خستگی ندارد، با مشتری بد رفتاری نمی کند و از تکرار پاسخ به سوالات عصبی نمی شود.

کاهش هزینه ها

هزینه های طراحی وب سایت در مقابل سایر هزینه های تبلیغات یا راه اندازی کسب و کار و ارائه خدمات بسیار ناچیز است و شما به عنوان مدیر کسب و کار نباید از این گزینه سودمند بی بهره باشید. اگر از وب سایت به عنوان یک گزینه تبلیغاتی استفاده کنید، متوجه خواهید شد که یک ابزار پایدار، ارزان و پر مخاطب را در اختیار گرفته اید و اگر به وب سایت مرکز ارائه خدمات شماست، شما یک محل 24 ساعته ارزان قیمت را در دست دارید.

بازاریابی دیجیتال و افزایش فروش

نرخ نفوذ اینترنت در جامعه روز به روز درحال افزایش است و این نرخ با همه گیر شدن گوشی های هوشمند و ارزان شدن دسترسی به شبکه اینترنت با نرخ تصاعدی افزایش یافته است. میانگین زمان استفاده افراد از اینترنت هر روز بیشتر می شود و این امر بستری مناسب جهت ارائه خدمات و کالا را فراهم کرده است. با استفاده از تکنیک های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ می توان طیف گسترده از مشتریان را جذب کرد و حجم فروش کالاها و خدمات را افزایش داد.

ارتباط آسان با مشتری

بسیاری از مشتریان از ارائه نظرات و انتقادات بصورت رو در رو اجتناب می کنند و این عامل باعث می شود نظرات و انتقادات موثر بسیاری از مشتریان به دست شما نرسد. وب سایت به خاطر ماهیت غیر انسانی خود این مشکل را حل کرده و باعث می شود تا کاربران به راحتی نظرات و پیشنهادات خود را در آن ارائه دهند. دریافت این اطلاعات باعث بروز شدن و ارائه بهتر سرویس ها و خدمات شما می گردد.

پشتیبانی آنلاین مشتری

بسیاری از مشکلات و سوالات مشتریان را می توان در وب سایت پاسخ داد. استفاده از بخش هایی مثل راهنماهای آنلاین، پرسش و پاسخ، سوالات متداول و فیلم های آموزشی (استفاده از خدمات و محصولات شما) باعث ارائه خدمات بهتر به مشتری و رفع سریع مشکلات و سوالات آنها می شود.

ارزش کسب و کار

وجود وب سایت باعث ارزشمندی کسب و کار شما از دید مشتریان می شود و مشتریان شما با بازدید از وب سایت به این نتیجه می رسند که با یک کسب و کار حرفه و کارکشته مواجه هستند.

instagram whatsapp call