search

درباره وب اور

در دنیای IT با بوجود آمدن شبکه جهانی اینترنت بزرگترین اتفاق در عرصه فناوری اطلاعات شکل گرفت و وب سایت های مختلفی راه اندازی شدند و توانستند در عرصه های مختلفی چون خبر، فرهنگ، توریسم، علم، آموزش و ... خدمات خود را ارائه نمایند. مدیریت وب سایت ها، مطالب و تصاویر موجود در وب سایت ها بصورت یک چالش همیشگی در بین مدیران وب سایت ها بوده و این امر باعث بوجود آمدن مشکلات بزرگی در فرآیند ادامه خدمات وب سایت ها شده بود.

فناوری های مختلفی برای کمک به مدیران وب سایت ها ایجاد شدند که با عنوان سیستم های مدیریت محتوا Content Management System یا به اختصار CMS شناخته می شوند و امکان مدیریت محتوای وب سایت ها و تصاویر را فراهم می کنند. وب اور یک سیستم مدیریت محتوا است که تمامی بخش های آن توسط مهندسان شرکت طراحی و پیاده سازی شده است. این سیستم بسیار منعطف بوده و به سادگی می تواند وب سایت های مختلفی از قبیل شخصی، تجاری، خبری و سازمانی را مدیریت نماید.

ویژگی های وب اور

امنیت : امنیت در سیستم مدیریت محتوای وب اور جایگاه ویژه را به خود اختصاص داده است تا اطلاعات و داده های تجاری شما از آسیب توسط دیگران محفوظ بماند.

طراحی واکنش گرا : سیستم مدیریت محتوای وب اور دارای یک سیستم طراحی پویا است که می تواند به راحتی وب سایت هایی واکنش گرا جهت ارائه نمایی صحیح و زیبا در گوشی ها و تبلت ها ایجاد کند.

دسترسی پویا به اطلاعات : سیستم مدیریت محتوای وب اور این امکان را برای مشتریان فراهم آورده تا بدون نیاز به دانش فنی در هر زمان که مایل باشند بتوانند اطلاعات وب سایت خود را تغییر داده و یا اطلاعات و اخبار جدید را در آن انتشار دهند.

پشتیبانی : تکنولوژی بکار رفته در سیستم مدیریت محتوای وب اور از بروزترین تکنولوژی های دنیا بوده و بگونه است که کمترین نیاز به پشتیبانی را ایجاد می کند و متخصصان شرکت آمادها اند تا در صورت بروز مشکل در کمترین زمان ممکن مشکل را رفع نمایند.

مزایای وب اور

وب اور یک سیستم مدیریت محتواست که بر اساس تکنولوژی روز دنیا و منطبق بر نیازهای کاربران کشورمان طراحی و اجرا شده است. تیم پشتیبانی یکی از ارکان اصلی سیستم وب اور می باشد که در کنار تیم فنی امکان دسترسی به تمامی بخش های سیستم را داردو می تواند در سریع ترین زمان ممکن تغییرات مورد نیاز کاربر را در سیستم اعمال و مشکلات احتمالی را از رفع نماید. این اتفاق از اشراف بالای پدید آوردگان این سیستم به آن نشات می گیرد.