search
حلقه سفید

آیا در دریافت پاسخ از طراح وب سایت خود مشکل دارید

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/06/15
آیا در دریافت پاسخ از طراح وب سایت خود مشکل دارید

این داستانی است که ما اغلب می شنویم.

"در شروع پروژه طراحی وب سایت، طراح طراحی وب سایت در برقراری ارتباط عالی بود. همه چیز خیلی خوب پیش رفت. ما واقعاً خوب بودیم و وقتی طراحی وب سایت راه اندازی شد واقعاً خوشحال بودیم."

اما طی چند ماه آینده، اوضاع بدتر و بدتر شد.

"ایمیل‌ ها پاسخی دریافت نمی‌ کردند. آنها به تماس‌ های تلفنی ما پاسخ نمی‌ دادند. وقتی می ‌توانستیم با کسی ارتباط برقرار کنیم، آنها خیلی مفید نبودند و فقط سعی داشتند از شر ما خلاص شوند."

چرا این اتفاق اغلب می افتد؟

به نظر می رسد این مشکل در صنعت طراحی وب سایت فراگیر است و دلیل آن مدل کسب و کار بسیاری از طراحان طراحی وب سایت است.

هنگامی که مشتریان طراحی وب سایت به "شروع پروژه طراحی وب سایت " اشاره می کنند، بیشتر صنعت طراحی وب سایت از آن فقط به عنوان "پروژه طراحی وب سایت " یاد می کنند.

به طور جدی

هنگامی که طراحی وب سایت راه اندازی شد، تا آنجا که به اکثر طراحان طراحی وب سایت مربوط می شود، این پایان پروژه طراحی وب سایت است.

شما برای طراحی وب سایت پول پرداخت کرده اید، کار انجام شده است. طراح طراحی وب سایت اکنون به پروژه طراحی وب سایت بعدی رفته است و دیگر نمی خواهد با طراحی وب سایت شما کاری انجام دهد. این دیگر برای آنها درآمدی ندارد.

آنها وقت ندارند به سوالات شما پاسخ دهند یا به ایمیل های شما پاسخ دهند، آنها اکنون پروژه طراحی وب سایت های دیگری دارند. شما دیگر دستمزد آنها را نمی پردازید

. مدل کسب و کارwebever.ir اساساً متفاوت است.

"شروع پروژه طراحی وب سایت " فقط همین است، شروع.

ما ترجیح می دهیم روابط بلندمدت با مشتریان خود ایجاد کنیم و بخش قابل توجهی از آن پاسخ به سوالات، پاسخ به ایمیل های مشتریان طراحی وب سایت و ارائه پشتیبانی فنی و مشاوره است.

ما نسبت به پشتیبانی که ارائه می کنیم متعصب هستیم، و این در توصیفات دریافتی و ارجاعاتی که مشتریان طراحی وب سایت فعلی ما برای ما ارسال می کنند نشان می دهد.

مهم نیست که چقدر آسان است که از نرم افزار طراحی وب سایت خود استفاده کنید، همیشه چیزی وجود دارد که شما به کمک آن نیاز دارید. وگرنه خودت همه کار رو انجام میدادی!

یا اگر تغییر قابل توجهی در صنعت رخ دهد، این چه تاثیری بر شما دارد؟

یا اگر ایده جدیدی دارید، آیا می توان آن را از قبل انجام داد یا به نرم افزار اضافی نیاز دارید؟ و مقرون به صرفه ترین راه برای انجام آن چیست؟

بنابراین، اگر تحت تأثیر ارائه ‌دهنده فعلی خود قرار نگرفته ‌اید، یا اصلاً نمی ‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید، امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد گزینه‌ های خود با ما تماس بگیرید.

فقط برای بهره مندی از پشتیبانی مستمر ما، نیازی به طراحی وب سایت مجدد خود ندارید. انتقال طراحی وب سایت شرکت فعلی شما به دستان توانمند ما، آرامش خاطر را تضمین می کند.

آیا باید نگران اعلام گوگل در طراحی وب سایت های بهینه سازی شده برای موبایل باشید؟

اعلامیه اخیر گوگل در مورد شروع استفاده از Mobile Optimization به عنوان یک عامل رتبه بندی در الگوریتم جستجوی خود از 21 آوریل، بسیاری از مردم را نگران کرده است. برخی از آژانس های طراحی وب سایت بی پروا نیز با شرکت ها تماس می گیرند و می گویند که 21 آوریل نوعی مهلت است که در آن طراحی وب سایت های غیر موبایل فرندلی جریمه یا به طور کلی رد می شوند.

پس حقیقت طراحی وب سایت چیست؟ آیا باید نگران بود؟

خب، حقیقت واقعی موضوع این است که ما نمی دانیم. گوگل هیچ نشانه ای از اهمیت این فاکتور رتبه بندی جدید طراحی وب سایت ارائه نکرده است.

اما می ‌توانیم حدس ‌های درستی بزنیم.

وظیفه گوگل ارائه بهترین نتایج جستجو برای بازدیدکنندگان طراحی وب سایت است. آنها اکنون به این نتیجه رسیده اند که در واقع، اگر از تلفن همراه استفاده می کنید، اطلاعات یک طراحی وب سایت سازگار با موبایل بهتر از اطلاعات مشابه در یک طراحی وب سایت غیر موبایل فرندلی است.

بعید به نظر می‌رسد که آنها بخواهند اطلاعات پایین‌تر را بالاتر از اطلاعات برتر رتبه ‌بندی کنند، فقط به این دلیل که طراحی وب سایت برای موبایل بهینه شده است. از این، من فکر می کنم که می توانیم فرض کنیم که در واقع سیگنال رتبه بندی ضعیفی خواهد بود. اساساً موارد بسیار دیگری وجود خواهند داشت که در رتبه بندی طراحی وب سایت شما بسیار مهم تر خواهند بود.

نکته مهمی که باید بدانیم این است که این فقط بر نتایج جستجوی تلفن همراه تأثیر می گذارد، نه نتایج جستجوی معمولی «رومیزی» را. اگر از دسکتاپ یا لپ تاپ خود در گوگل جستجو می کنید، نباید تاثیری داشته باشد. به هر حال، اگر از تلفن همراه استفاده نمی کنید، چرا برایتان مهم است که طراحی وب سایتی برای موبایل بهینه شده باشد؟

در حال حاضر ترس و وحشت زیادی با شرکت طراحی وب سایت هایی که در پشت این اطلاعیه تلاش می کنند خدمات بهینه سازی طراحی وب سایت موبایل را بفروشند، وجود دارد.

اجازه دهید روشن کنم، هیچ طراحی وب سایتی به دلیل بهینه نبودن موبایل از گوگل رد نمی شود.

هنگام جستجو با استفاده از تلفن همراه، ممکن است تغییرات جزئی در رتبه بندی طراحی وب سایت خود مشاهده کنید. این همه است.

بنابراین، سوال بزرگ است. آیا به این دلیل باید روی بهینه سازی طراحی وب سایت موبایل سرمایه گذاری کنید؟

خوب، اگر یک کمپین فشرده SEO طراحی وب سایت دارید (نوعی که در آن صدها، در غیر این صورت، هزاران پوند در ماه خرج می کنید)، قطعاً باید به آن توجه کنید. در واقع، بسیاری از ما حتی قبل از این اعلامیه تصور می کردیم که به هر حال این یک عامل رتبه بندی طراحی وب سایت است. بنابراین، اگر یک کمپین سئوی طراحی وب سایت مناسب دارید، احتمالاً در حال حاضر یک طراحی وب سایت بهینه سازی شده برای موبایل دارید.

همچنین، باید بر اساس تعداد بازدیدکنندگان طراحی وب سایت موبایلی که به هر حال دریافت می‌کنید، تصمیم بگیرید. اگر گوگل آنالیتیکس شما نشان می دهد که تعداد بسیار کمی از بازدیدکنندگان طراحی وب سایت شما از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند، آیا ارزشش را دارد؟ اگر تعداد زیادی از بازدیدکنندگان طراحی وب سایت شما در حال حاضر از تلفن همراه استفاده می ‌کنند، بله، احتمالاً باید روی بهینه‌ سازی طراحی وب سایت موبایل سرمایه ‌گذاری کنید. اما شما باید این کار را حتی بدون این اعلامیه از طرف گوگل انجام دهید!

از آنجایی که هنوز موارد ناشناخته زیادی در این اطلاعیه وجود دارد، توصیه کلی ما این است که از داده های Google Analytics خود برای مشاهده سطح فعلی بازدیدکنندگان طراحی وب سایت تلفن همراه خود استفاده کنید. سپس، چند هفته بعد از 21 آوریل، ببینید چقدر تغییر کرده است. اگر تغییر محسوسی وجود نداشته باشد، احتمالاً خوب هستید. اما فقط مراقب آن باشید، این چیزها عادت به تغییر دارند.

اگر تعداد بازدیدکنندگان طراحی وب سایت تلفن همراه شما کاهش قابل توجهی داشته باشد، باید تصمیم بگیرید که آیا ارزش سرمایه گذاری را دارد یا خیر.

اگر تصمیم گرفتید که ارزش سرمایه گذاری را دارد، لطفاً در تماس با ما تردید نکنید، این یکی از خدمات بسیاری است که ما ارائه می دهیم.

طراحی وب سایت تجارت الکترونیک webever.irبه ارائه مشاوره خوب و صادقانه اعتقاد دارد، نه فروش سخت. اگر می خواهید با شرکتی صحبت کنید که به ترساندن اعتقادی ندارد، اکنون با ما با شماره 09191440252 تماس بگیرید.