search
حلقه سفید

الزامات قانونی اولیه برای طراحی وب سایت شما

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/06/17
الزامات قانونی اولیه برای طراحی وب سایت شما

بیش از 95 درصد از طراحی وب سایت هایی که می بینیم حداقل یک قانون بریتانیا را زیر پا می گذارند. دلیل آن اساساً این است که اکثریت قریب به اتفاق آژانس های طراحی وب سایت چیزی کم ندارند و اینترنت غرب وحشی بی قانون جدید است. به نظر می رسد که هیچ کس به قوانینی که در مورد طراحی وب سایت ها و اینترنت اعمال می شود علاقه ای نشان نمی دهد، حتی سازمان طراحی وب سایت هایی که وظیفه آنها نظارت بر این قوانین است!

بنابراین، کارهای اساسی که باید انجام دهید چیست؟

خوب، قوانینی وجود دارد که به طور خاص در مورد طراحی وب سایت ها اعمال می شود، برخی از آنها گسترش یافته اند تا طراحی وب سایت ها را نیز در بر گیرند و برخی نیز همیشه در مورد همه چیز بدون تمایز برای طراحی وب سایت ها اعمال می شوند.

اولاً، برای شرکت طراحی وب سایت ‌های محدود (و نهادهای مشابه) باید همان اطلاعاتی را در طراحی وب سایت ‌های خود داشته باشید که در هر جای دیگری باید داشته باشید، یعنی. آدرس ثبت شده، شماره شرکت و شماره تلفن شما.

این قانون در مورد همه چیز صدق می کند، بنابراین شامل ایمیل های طراحی وب سایت شما نیز می شود.

«ارسال شده از آیفون من» کافی نیست!

دستورالعمل طراحی وب سایت تجارت الکترونیک اروپا برخی الزامات را به طور خاص برای طراحی وب سایت ها معرفی کرده است. و حتی اگر طراحی وب سایت شما « طراحی وب سایت تجارت الکترونیک» نیست، باز هم باید از آن پیروی کنید... این دستورالعمل فقط نام بدی داشت.

این قانون از شما می ‌خواهد که آدرس ایمیل خود را نیز در طراحی وب سایت خود داشته باشید و این مورد دیگری است که سیاستمداران طراحی وب سایت قوانینی را درباره چیزهایی که نمی‌فهمند معرفی می ‌کنند.

در واقع نداشتن آدرس ایمیل در طراحی وب سایت شما با روح این قانون مطابقت بیشتری دارد. دلیلش را اینجا بیابید

قانون تبعیض معلولیت در مورد طراحی وب سایت ها اعمال می شود و برای یک توسعه دهنده طراحی وب سایت ، رعایت این قانون بسیار ساده است. این برای برخی از تفسیرها باز است، اما چندین کار وجود دارد که همه طراحی وب سایت ها می توانند برای پوشش بیشتر مبانی انجام دهند.

بنابراین شرم آور است که اکثر طراحی وب سایت ها، حتی طراحی وب سایت های دولتی، اصول اولیه را برآورده نمی کنند. چند مورد الزامات کدگذاری پشت صحنه طراحی وب سایت وجود دارد که باید تنظیم شود تا به طراحی وب سایت شما کمک کند تا نرم افزار (و تنظیمات مرورگر) که ممکن است برخی از بازدیدکنندگان طراحی وب سایت ناتوان از آن استفاده می کنند استفاده شود و درک شود. یک انگیزه اضافه وجود دارد که چندین مورد از الزامات می توانند به طور همزمان سئوی شما را نیز بهبود بخشند.

جدیدترین الزام یکی دیگر از مواردی است که سیاستمداران طراحی وب سایت قوانینی را در مورد فناوری ایجاد می کنند که آنها را درک نمی کنند. یعنی کوکی طراحی وب سایت ها. من به جزئیات اینکه چرا این قانون بیهوده است نمی پردازم، ما قبلاً مقالات کافی در این مورد نوشته ایم. اما، اساسا، اکنون باید یک هشدار به سبک "بسته سیگار" در طراحی وب سایت خود داشته باشید تا بگویید که از کوکی ها استفاده می کنید. چند استثنا وجود دارد، اما آنها کمتر از 1٪ از کوکی طراحی وب سایت ها را تشکیل می دهند، بنابراین می توان تصور کرد که به هشدار نیاز دارید.

ماهیت دقیق اخطار تعریف نشده است و الزامات آن در مدت کوتاهی که به قانون تبدیل شده است چندین بار تغییر کرده است.

ابزار قانون کوکی برش و چسباندن که ایجاد کرده ایم محتاطانه ترین ابزار قانون کوکی است که دیده ایم. ما آن را توسط 2 وکیل متخصص طراحی وب سایت تجارت الکترونیک بررسی کردیم، که هر دو گفتند "احتمالا" مطابقت دارد، که در مورد بهترین چیزی است که می توان گفت تا زمانی که دولت تصمیم بگیرد که آنها چه می خواهند یا قانون را لغو کند.

به دلیل قوانین فروش از راه دور طراحی وب سایت ، در صورت فروش از طریق طراحی وب سایت تجارت الکترونیک، قوانین اضافی اعمال می شود. ما همیشه به مشتریان طراحی وب سایت تجارت الکترونیک خود توصیه می کنیم که با یک وکیل متخصص در مورد تعهدات فروش از راه دور خود صحبت کنند و مجموعه ای از شرایط و ضوابط را تنظیم کنند، زیرا بدون آنها، یک شرکت طراحی وب سایت خوب به راحتی می تواند به دلیل مشکلات زیادی مواجه شود. به اشتباهات صادقانه

به طور خلاصه، پیامدهای قانونی زیادی برای طراحی وب سایت شما وجود دارد و ما ادعا نمی کنیم که در این زمینه متخصص حقوقی هستیم. با این حال، ما ادعا می کنیم که ایده ای بهتر از تقریباً همه رقبای خود داریم.

اگر می‌خواهید به سرعت به قوانینی که ممکن است طراحی وب سایت شما نقض می‌ کند اشاره کنیم، لطفاً برای ارزیابی رایگان با شماره 09191440252 با ما تماس بگیرید. ما حتی می توانیم این کار را در زمانی که شما در حال صحبت هستید انجام دهیم.

ورود به طراحی وب سایت ارزان نیست

شایعه ناگواری وجود دارد که راه اندازی یک طراحی وب سایت ارزان است و منجر به سیل مشتریان جدید می شود.

مایه تاسف است زیرا کوچکترین درست نیست، و زمانی که یک طراحی وب سایت ارزان نمی تواند چیزی را ارائه دهد، انتظارات فرضی از بین می رود، برای صنعت طراحی وب سایت ما بسیار مضر است.

یکی از دلایل اصلی این شهرت نامطلوب، انبوهی از طراحان طراحی وب سایت ارزان است که همیشه به وجود می آیند.

ببینید، ایجاد یک طراحی وب سایت اولیه به معنای واقعی کلمه کودک بازی است. به کودکان آن را در مدرسه آموزش می دهند و هر کودکی که به فناوری اطلاعات فکر می کند همیشه وب سایت ایجاد می کند.

اما در عین حال، چاپ یک سند Word کار دشواری نیست، اما این شما را به یک تولید کننده مجله بین المللی تبدیل نمی کند. مشکل این است که افرادی که می توانند به صورت استعاری یک سند Word را چاپ کنند فکر می کنند که این شرایط آنها را برای اداره یک انتشارات مجله بین المللی واجد شرایط می کند.

و رشته فکری بعدی که آنها از آن عبور می کنند این است که فکر می کنند اگر بتوانند طراحی وب سایت ها را با قیمت 50 تا 200 پوند از بین ببرند، دستورات هجوم خواهند آورد و آنها دست به قتل خواهند زد.

اما تعداد زیادی از آنها در حال حاضر این کار را انجام می دهند که سفارشات وارد نمی شود. و پس از 6 ماه و تنها 6 سفارش، آنها متوجه می شوند که نمی توانند با 200 پوند در ماه زندگی کنند، بنابراین کسب و کار را تعطیل می کنند و دیگر جواب تلفن را نمی دهند.

ما این را دست اول می دانیم زیرا مدیریت چندین طراحی وب سایت ایجاد شده به این روش را به عهده گرفته ایم، جایی که مشتری دیگر نمی تواند به هیچ وجه طراح طراحی وب سایت را در اختیار بگیرد و ما باید سعی کنیم تا حد امکان طراحی وب سایت موجود او را نجات دهیم.

نکته بسیار مهم دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که ایجاد یک طراحی وب سایت «فقط یک موضوع طراحی وب سایت » نیست، بلکه اداره یک مجله «فقط یک موضوع طراحی وب سایت » است.

بله، طراحی وب سایت بسیار مهم است. اما یک بیلبورد زیبا در بیابان قرار نیست به کسی کمک کند. اگر یک دسته زیبا از بروشورها در انبار شما انباشته شود، به کسب و کار شما کمکی نخواهد کرد. یک مغازه زیبا در مقایسه با موقعیت مکانی برجسته در خیابان، به اندازه ای پنهان در یک کوچه به فروش نمی رسد.

ایجاد یک طراحی وب سایت موفق که مشتریان جدیدی را به ارمغان می آورد، یک کار پیچیده است که نمی توانید با 200 پوند به دست آورید.

طراحی وب سایت تجارت الکترونیک OpenGlobal می تواند به شما در مورد ارزان ترین راه واقع بینانه برای راه اندازی طراحی وب سایت بر اساس نیازهای شما توصیه کند. اما این توهم را نداشته باشید که صرف چند صد پوند می‌تواند مشتریانی را جذب کند.

اگر به این راضی هستید، خوب است، اما فقط انتظارات غیر منطقی نداشته باشید.

اگر فقط می‌خواهید یک طراحی وب سایت داشته باشید تا از آن به عنوان ابزار مرجع استفاده کنید، یا مطمئن شوید که وقتی مشتریان بالقوه طراحی وب سایت شما را در گوگل جستجو می ‌کنند چیزی برای پیدا کردن آن‌ها وجود دارد، پس این عالی است. فقط دو نوع مختلف طراحی وب سایت را با هم مخلوط نکنید.

اگر طراحی وب سایت برای شما کاملاً بی اهمیت است، تعدادی ابزار ارزان یا رایگان برای ایجاد طراحی وب سایت در دسترس هستند. آنها هیچ مشتری جدیدی جذب نمی کنند و حتی ممکن است در صورت تلاش برای حفظ یک تصویر خوب، بر تصویر شرکت شما تأثیر منفی بگذارند. اما صادقانه بگوییم، آنها می توانند چند صد پوند و در تلاش برای ردیابی یک طراح طراحی وب سایت گم شده از شما صرفه جویی کنند.

اکنون با ما با شماره 091914402452تماس بگیرید تا یک بحث صادقانه در مورد اینکه چگونه می توانید مقرون به صرفه ترین طراحی وب سایت را، صرف نظر از نیازها و اهداف خود، داشته باشید.