search
حلقه سفید

برترین آموزش های طراحی وب سایت برای آموزش از راه دور

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/01/17
برترین آموزش های طراحی وب سایت برای آموزش از راه دور

آموزش طراحی وب سایت راهی عالی برای یادگیری در خانه است. این آموزش های برتر را بررسی کنید و افق های خود را گسترش دهید!

یادگیری طراحی وب سایت می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. مجموعه‌ ای از کتاب ‌ها و محتوای رایگان موجود در اینترنت وجود دارد، اما مطالعه بدون راهنمایی یک سفر طولانی است. راهنمایی که به شما اشاره می کند که چه چیزی را باید مطالعه کنید، در استفاده موثر از زمان شما کلیدی است، حتی اگر قصد ندارید به دنبال مدرک رسمی کامل در طراحی وب سایت باشید.

در آموزش طراحی وب سایت رایگان واد شوید. اینها به تنهایی هیچ کس را به یک طراح طراحی وب سایت تمام عیار تبدیل نمی کنند، اما می توانند شما را با موضوعات مهم آشنا کنند و یک دید کلی به شما ارائه دهند. ابزارهای طراحی وب سایت UI مورد علاقه خود را در دسترس داشته باشید - این آموزش ها در حال الهام بخشیدن به شما هستند.

آموزش طراحی وب سایت برای یادگیری

1. فرآیند طراحی وب سایت UX: نحوه ترسیم Wireframes

این آموزش مختصر اما شیرین طراحی وب سایت، مقدمه ای فوق العاده برای ترسیم ساختار ساده یک محصول دیجیتال است. که توسط بن برنز به ما ارائه شده است، نحوه ترسیم وایرفریم ها به خوبی کار می کند تا به مبتدیان ایده ای از عوامل مرتبط در ایجاد یک چیدمان خوب و نحوه ورود طراحی UX طراحی وب سایت به pl بدهد.

ما این آموزش طراحی وب سایت را دوست داریم، زیرا نشان می دهد که چگونه طراحان طراحی وب سایت را ایجاد می کنند که می تواند اهداف کاربر و همچنین الزامات تجاری پروژه را یکسان کند. این نکته مهمی است که برای مبتدیان دنیای طراحی وب سایت باید به آن اشاره کرد: ایجاد چیزی که تمام کادرهای مناسب را بررسی کند در ابتدا آسان نیست. این مهارتی است که طراحان طراحی وب سایت روی آن کار می‌کنند و آن را توسعه می‌دهند و تجربه نقش مهمی در آن ایفا می‌کند.

2. طراحی وب سایت - قسمت 1: برنامه ریزی و نقشه طراحی وب سایت

این آموزش طراحی وب سایت در واقع بخشی از یک مجموعه است که همه آنها بر جنبه های مختلف یک طراحی وب سایت از ابتدا تمرکز دارند. مانند آموزش قبلی، این آموزش هم به موضوع همسویی اهداف برای ایجاد یک محصول سالم می پردازد.

برخلاف آموزش دیگر، این یکی به تصویر بزرگتری نیز نگاه می‌کند: کل طراحی وب سایت در مقابل یک صفحه. ما دوست داریم که این آموزش برنامه‌ ریزی را که برای ایجاد یک طراحی وب سایت کامل انجام می‌شود، از جمله هر قالب و الزامات طراحی وب سایت مرتبط را نشان می‌دهد. برنامه ریزی و نقشه طراحی وب سایت تنها 10 دقیقه طول می کشد، و این یک نمای کلی از روند ایجاد است.

3. مقدمه ای بر طراحی وب سایت واکنش گرا

این آموزش در مقایسه با برخی از موارد دیگر در این لیست بسیار دقیق تر و گسترده تر است. مقدمه ای بر طراحی وب سایت ریسپانسیو بر روی چهره فنی تر طراحی وب سایت تمرکز دارد: HTML و CSS.

درست است که طراحان طراحی وب سایت نیازی به دانستن کدنویسی در سطح حرفه ای ندارند. با این حال، این می تواند دانش واقعا مفیدی برای طراحان طراحی وب سایت باشد. دانستن اصول اولیه HMTL و CSS می تواند تفاوت قابل توجهی در ایجاد طرح های واکنش گرا ایجاد کند که این روزها تقریباً غیرقابل مذاکره است.

4. دوره آموزشی Crash Design UI 2019 برای مبتدیان

با وجود چند سال قدمت، این آموزش طراحی وب سایت همچنان پابرجاست. نگاهی گذرا به برخی از ارکان طراحی وب سایت خوب می‌اندازد و تمام اصول اولیه را در مورد آنچه که یک طراحی وب سایت را خوب می‌کند، بررسی می‌ کند. در کمتر از یک ساعت و نیم، Crash Course طراحی UI طراحی وب سایت به مخاطبان خود دید کلی خوبی از طراحی وب سایت صدا می دهد.

در قسمت دوم آموزش می ‌توانیم میزبان طراحی وب سایت رابط را ببینیم. در حالی که این کار را می کند، تمام افکاری را که در سرش می گذرد را نیز روایت می کند. ما این رویکرد را دوست داریم زیرا نشان می دهد که او چگونه با چالش های طراحی وب سایت برخورد می کند و چگونه تصمیمات مربوط به طراحی وب سایت را می گیرد. مطالب بسیار جالب برای مبتدیان!

5. راهنمای مبتدی برای ASP.NET

البته این آموزش لزوماً در مورد تئوری طراحی وب سایت نیست. با این حال، در مورد عمل آن است. Asp.net یک ابزار بسیار قدرتمند است و میزبان اکثر طراحی وب سایت های امروزی است. درست است که asp.net آنقدرها هم شهودی نیست. اگر اصلاً تجربه ای در مورد آن ندارید، استفاده از آن می تواند یک چالش باشد.

هر طراح طراحی وب سایتی که ارزشش را دارد باید درک کاملی از نحوه کار asp.net داشته باشد تا بتواند آن را به دلخواه شکل داده و قالب بندی کند. یادگیری راه دور آن نباید دردسرساز باشد، تنها چیزی که نیاز دارید کسی است که شما را راهنمایی کند. به همین دلیل است که ما راهنمای مبتدیان asp.net را دوست داریم. این به عنوان راهنمای پلتفرم مدیریت محتوا عمل می کند و تمام بخش های مهم را پوشش می دهد.

این آموزش بسیار گسترده است اما به بخش های کوچکی نیز تقسیم می شود. این بدان معنی است که بینندگان می توانند وقت خود را صرف کنند و با سرعت خود پیشرفت کنند.

6. استفاده از Grids در طراحی وب سایت

گریدها به بخش بزرگی از طراحی وب سایت تبدیل شده اند. آنها هر دو قدرتمند و کاربردی هستند و طراحان طراحی وب سایت بیشتری هر روز برای نمایش محتوا به آنها اعتماد می کنند. به همین دلیل است که ما این آموزش طراحی وب سایت را دوست داریم. استفاده از گریدها در طراحی وب سایت به معنای یادگیری شناسایی فرصت ها برای استفاده از شبکه ها و همچنین استفاده موثر از آنها است.

این آموزش همچنین جنبه های فنی گریدها از جمله کدنویسی و CSS را پوشش می دهد. موضوعات تحت پوشش شامل محاسبه عرض، تنظیم مجدد سبک ها و موارد دیگر است. این آموزش طراحی وب سایت نیز به چندین ویدیوی مختصر تقسیم می شود که بر اساس دسته بندی سازماندهی شده اند. بینندگان می توانند وقت خود را صرف کنند و با سرعت خود پیشرفت کنند.

7. چگونه یک صفحه لندینگ در ASP.NET به سرعت ایجاد کنیم

یکی دیگر از آموزش های طراحی وب سایت که بر روی تلاقی طراحی وب سایت و ASP.NET تمرکز دارد. نحوه ایجاد یک صفحه لندینگ در ASP.NET می تواند یکی دیگر از آموزش های مقدماتی فوق العاده باشد. این شامل همه چیز می شود، از دانستن اینکه چه زمانی یک صفحه لندینگ انتخاب درستی است تا مرحله به مرحله کنار هم قرار دادن همه آنها.

علیرغم اینکه به صورت مکتوب و کاملاً کوتاه است، این آموزش همچنان ارزش زیادی را اضافه می کند. از نظر تئوری طراحی صفحه لندینگ و همچنین جنبه عملی می گذرد. این نمی تواند کسی را در asp.net متخصص کند، اما می تواند در اولین قدم ها به افراد کمک کند.

8. شروع کار با SVG برای طراحی وب سایت

این آموزش طراحی وب سایت روی یک جنبه کلیدی طراحی دیجیتال متمرکز است: فایل های SVG و طراحی وب سایت آنها. درست است که این آموزش به چندین فصل تقسیم شده است که برخی از آنها کاملاً رایگان نیستند. با این حال، نشان می دهد که ایجاد SVG برای اکثر طراحان طراحی وب سایت یک مهارت بسیار مهم است.

ما دوست داریم که این آموزش جنبه کاربردی تر طراحی وب سایت را داشته باشد. در مورد نحوه ایجاد این فایل‌ها توسط طراحان طراحی وب سایت و ابزارهای طراحی وب سایت که استفاده می‌شوند، به طور کامل توضیح داده می‌شود. محتوا حتی فراتر می رود، طراحی این فایل ها را پشت سر می گذارد و به سمت انیمیشن سازی آنها نیز می رود. شروع کار با SVG می تواند راهی فوق العاده برای تسلط بر چهره ساده اما حیاتی طراحی وب سایت باشد.

9. طرح های رنگی شگفت انگیز برای پروژه های طراحی UI/UX طراحی وب سایت خود ایجاد کنید

درک طیف رنگی مهارتی است که اکثر طراحان طراحی وب سایت بر اساس غریزه اولیه دارند. با این گفته، درک اینکه چرا این رنگ ها کار می کنند و مردم چگونه آنها را درک می کنند همیشه چیز خوبی است. ایجاد طرح‌ های رنگی شگفت‌ انگیز مروری بر این است که چرا برخی از پالت‌ ها کار می‌کنند در حالی که برخی نه.

این آموزش طراحی وب سایت به این تئوری می پردازد که چرا طراحان طراحی وب سایت رنگ های خود را انتخاب می کنند. از تئوری رنگ گرفته تا روانشناسی رنگ، ایجاد طرح‌ های رنگی شگفت ‌انگیز مکانی فوق‌ العاده برای درک اصول اولیه است. حتی دسترسی به رنگ را پوشش می دهد، که اغلب توسط طراحان طراحی وب سایت مبتدی نادیده گرفته می شود.

10. طراحی دیجیتال: ایجاد سیستم های طراحی برای طراحی وب سایت آسان تر، بهتر و سریعتر

چیزی واقعاً جذاب در مورد سیستم های طراحی وب سایت وجود دارد. آن‌ها تأثیر و قدرت زیادی بر طرح‌ های نهایی داشتند و هم ظاهر و هم کارکرد را شکل دادند. این آموزش طراحی وب سایت برای همه طراحان طراحی وب سایت جدید است تا به آنها کمک کند تا بفهمند سیستم های طراحی وب سایت چه کاری انجام می دهند و چگونه آن را مدیریت کنند.

طراحی دیجیتال: ایجاد سیستم‌های طراحی شامل دستورالعمل‌های کلی مونتاژ و مدیریت یک سیستم، گسترش و تکامل آن و بسیاری موارد دیگر می‌شود. حتی به نظر می رسد نمونه های موفقی از نام هایی مانند گوگل، شاپیفای و اپل باشد. این یک راه عالی برای به دست آوردن دیدگاهی است که چرا بسیاری از تیم ها زمان، پول و تلاش برای ایجاد این سیستم ها سرمایه گذاری می کنند و همچنین پتانسیل واقعی آنها را درک می کنند.

خلاصه: آموزش طراحی وب سایت

یادگیری در خانه لزومی ندارد. با این آموزش های طراحی وب سایت ، شما یک مقدمه عالی با دنیای طراحی وب سایت خواهید داشت. و از اینجا، می‌توانید ببینید که کدام حوزه‌ های این رشته بیشتر مورد علاقه ‌تان هستند و مهارت‌های اصلی شما کجاست.