search
حلقه سفید

بهترین آژانس های بازاریابی Metaverse در سال 2022

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/12/09
بهترین آژانس های بازاریابی Metaverse در سال 2022

بهترین آژانس های بازاریابی Metaverse به شما کمک می کنند تا حضور خود را در فضاهای مجازی ایجاد کنید. پروژه‌های خلاقانه و سازنده‌ای در این قلمرو جدید وجود دارد که به آن زندگی می‌بخشد.

طبق یک تحقیق، تا سال 2024، اندازه بازار به 800 میلیارد دلار خواهد رسید.

بخش Meta (Facebook) Reality Labs 10 میلیارد دلار در متاورس سرمایه گذاری کرده است.

اصطلاح Metaverse به آخرین نسخه اینترنت اشاره دارد. یا همانطور که متیو بال توضیح می دهد:

متاورس به بهترین شکل به عنوان تغییر محاسبات و تعامل از یک دستگاه در جیب شما به یک شبیه سازی مجازی شناخته می شود.

خب یعنی چی؟ متاورس دنیای فیزیکی را با دنیای مجازی ترکیب می کند. بنابراین، تجربه‌ای مجازی را ارائه می‌دهد که می‌توانید از طریق فناوری‌های واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و اینترنت به آن دسترسی داشته باشید.

ابتدا، کاربران آواتارهای دیجیتالی ایجاد می کنند که آنها را در این دنیای دیجیتال نشان می دهد. این آواتارهای مجازی ارتباط و تعامل را امکان پذیر می کنند. از همه مهمتر، کاربران می توانند در این فضای مجازی اقلام مجازی تولید، مالکیت، فروش و یا سرمایه گذاری کنند.

به طور خلاصه، بازار عالی را ارائه می دهد. به هر حال، حتی تیم سوئینی، مدیر عامل شرکت اپیک گیمز، بر پتانسیل آن تاکید کرد و گفت:

در طی دهه‌های آینده، متاورس پتانسیل تبدیل شدن به بخشی چند تریلیون دلاری از اقتصاد جهان را دارد.

بهترین آژانس های بازاریابی Metaverse در سال 2022

آیا قصد دارید تجارت خود را به متاورس تبدیل کنید؟ سپس، شما در دستان امن با این آژانس ها هستید. آنها یک حضور دیجیتالی عالی در متاورس مخصوص هر یک از مشتریان خود ایجاد می کنند. شرکت‌هایی که از طریق دنیای مجازی، NFTها و تجربیات واقعیت مجازی و واقعیت مجازی با مشتریان نسل جدید درگیر می‌شوند، در اینجا بهترین آژانس‌های بازاریابی Metaverse هستند.

ما آژانس هایی را انتخاب کرده ایم که بر سه ویژگی حیاتی در کار خود تأکید دارند: برابری، تنوع و دسترسی. آنها به شما کمک می کنند تا برنامه تبلیغاتی خود را به صورت استراتژیک بسازید. به این ترتیب، این آژانس های تبلیغاتی متاورس، فضاهای دیجیتالی را ایجاد می کنند تا شما را با مخاطبان هدف خود دور هم جمع کنند.

 • Publicis Poke
 • Rumfoords
 • Metavision
 • Takeaway Reality
 • Virtual Brand Group
 • Subnation
 • GEEIQ
 • Bemersive
 • Al Dente

Publicis Poke

Publicis Poke یکی از بهترین آژانس های تبلیغاتی Metaverse است. آنها با تخصص خود در زمینه بازاریابی، مشتریان زیادی دارند و خود را به طور مداوم بهبود می بخشند.

آنها مشتریان مختلفی با اهداف متفاوت دارند. این تیم پروژه‌های مربوط به متاورس ، بازی‌های ویدیویی، بازی‌های NFT یا ارزهای دیجیتال را ایجاد، مدیریت و اجرا می‌کند. در همه زمینه ها، از برندسازی Metaverse گرفته تا بازاریابی دیجیتال، آنها برتری خود را در هر کاری ثابت می کنند.

سه حوزه کاری Publicis Poke عبارتند از: ارتباطات برند، تجربه و تجارت. آنها با در نظر گرفتن این جنبه ها به کسب و کارها کمک می کنند تا تجارت خود را توسعه دهند.

بیایید این آژانس بازاریابی متاورس را در عمل ببینیم. EE یک پیشنهاد بازی جدید برای خریداران خود ایجاد کرد و قصد داشت آن را عاقلانه اعلام کند. بنابراین، Publicis Poke یک تجربه واقعیت افزوده به نام «بازی باز کردن جعبه در حال حرکت» ایجاد کرد که گفت‌وگوی جذاب و تعاملی بین برند و مشتریان ایجاد می‌کند.

Rumfoords یک آژانس بازاریابی دیجیتال پیشرو است که هدف آن بازاریابی متاورس است. آنها مشاوره استراتژیک و خلاقانه ای در حوزه رمزنگاری، NFT، بلاک چین و متاورس برای برندها در صنایع مختلف ارائه می دهند. از آنجایی که تخصص آنها بر Metaverse متمرکز است، آنها می دانند که چگونه در سفر جدید خود به برندها نور بدهند.

تیم آنها به کسب و کارها کمک می کند تا محصولات ارزشمندی را در دنیای مجازی تولید کنند. آنها یکی از بهترین آژانس های تبلیغاتی متاورس هستند که پتانسیل های این بخش را زود دیدند. درست به موقع، آنها آماده بودند تا از مدل سنتی تبلیغات برای شروعی جدید دست بکشند.

Metavision

Metavision یکی از بزرگترین آژانس های تبلیغاتی متاورس در این صنعت رقابتی است. آنها در درجه اول با برندهای سرگرمی کار می کنند تا ظاهر و استراتژی خود را در دنیای مجازی بهبود بخشند.

تیم در درب دنیای متاورس منتظر شماست. آن‌ها می‌توانند دنیای برندهای درون بازی را توسعه دهند، تجربه‌های جذاب و سرگرم‌ کننده ایجاد کنند و استراتژی‌های موفقی را توسعه دهند. این آژانس در بخش هنرهای دیجیتال تخصص دارد و به شما کمک می کند تا NFT های برتر را برای برند خود ایجاد کنید. عمدتاً حوزه‌های کاری آن‌ها مدیریت هنرمندان رمزارز، مشاوره کریپتو، تولید اقلام کلکسیونی و طراحی Metaverse است.

Takeaway Reality

Takeaway Reality یکی از با استعدادترین آژانس های بازاریابی دیجیتال برای Metaverse است. اولا، آنها بر اساس تخصص خود در چند جهان مشاوره ارائه می دهند. به عنوان مثال، آنها به شما در مورد پلتفرم های پروتو متاورس عالی برای برند شما توصیه می کنند.

علاوه بر این، آنها ابزار و دانش را برای توسعه حضور فعال در Metaverse فراهم می کنند. در نهایت، تیم مدل سازی سه بعدی باورنکردنی آنها می تواند محصول شما را به دنیای دیجیتال تبدیل کند.

آن‌ها زیرساخت‌های Metaverse را برای برندها ایجاد می‌کنند یا تجربیات، فضاها و طرح‌های برند را در درون تجربیات موجود خود توسعه می‌دهند. بنابراین برای یک تجربه مشتری عالی آماده باشید.

Virtual Brand Group

Virtual Brand Group کسب و کار Metaverse شما را توسعه، پیاده سازی، مدیریت، تبلیغ و تجاری سازی می کند. آنها بهترین استراتژی بازاریابی را برای Metaverse مخصوص برند شما ایجاد خواهند کرد.

آنها از پتانسیل وب سایت 3.0 برای توسعه تجربیات فوق العاده مصرف کننده استفاده می کنند. به عنوان مثال، یکی از مشتریان آنها برند جهانی مد Forever 21 است. در نتیجه، آنها فروشگاهی در Roblox ایجاد کردند که فراتر از انتظارات است.

Subnation Media

Subnation Media یک آژانس بازاریابی عالی برای Metaverse است که متخصص در رسانه های بازی و esports است.

آنها یک تیم عالی متشکل از متخصصان صنعت، متخصصان بازاریابی و سازندگان مبتکر دارند. آنها برای ایجاد صدای برند متمایز سازگار با محصولات و خدمات برند با مشتریان شریک می شوند. علاوه بر این، آنها تعامل معناداری را در بین برندها در جامعه Metaverse برقرار می کنند.

GEEIQ

GEEIQ یک آژانس بازاریابی دیجیتال عالی برای متاورس است. آنها از تحقیقات گسترده، داده های بلادرنگ و تجزیه و تحلیل رقابتی سود می برند و آنها را قادر می سازد تا بهترین استراتژی ها را توسعه دهند.

هدف GEEIQ کمک به کسب و کارها برای پیوستن به متاورس است. اولا، آنها تمام ابزار لازم را فراهم می کنند. سپس، GEEIQ مشاوره بازاریابی ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان خود می توانند آزادانه وارد این بازار جذاب شوند.

Bemersive

اگر در مورد Metaverse صحبت کنیم، Bemersive همه این کارها را انجام می دهد. آنها آینده پلت فرم را شکل می دهند و فضا را به حداکثر ظرفیت خود ارتقا می دهند.

آنها راه حل های استراتژی و تولید Metaverse را برای مشتریان و شرکای مستقر از جمله L'Oréal، Twitter، France TV، Publicis Group و غیره ارائه می دهند. اماده ای؟ سپس، تماس بگیرید.

Al Dente

Al Dente یک آژانس تبلیغاتی Metaverse است که دفاتری در رم و پاریس دارد. آنها سه الزام اساسی یک آژانس لوکس را ترکیب می کنند: دانش فرهنگی، دانش فنی و سبک زندگی.

آنها طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهند و نتایج عالی ارائه می دهند. به مشتریان آنها نگاه کنید و خودتان تصمیم بگیرید.

مزایای Metaverse برای برندها و آژانس ها چیست؟

فرصت های متاورس برای بازاریابی، معامله جدید است. مزایای Metaverse برای برندها بسیار زیاد است.

افراد در هر سنی زمان و هزینه خود را صرف متاورس می کنند. بنابراین، آژانس های بازاریابی Metaverse، برندها را قادر می سازند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنند. به این ترتیب، آنها جوامع آنلاین را در اطراف برندها و محصولات خود ایجاد می کنند. همه ما می دانیم که دید بیشتر به معنای مشتریان جدید و در نتیجه درآمد بیشتر است.

علاوه بر این، می توانید رویدادها را سازماندهی کنید و محصولاتی را در این فضای مجازی ایجاد کنید که مشابه آنچه برند شما در دنیای واقعی انجام می دهد.

این پلتفرم همچنین مشتریان را قادر می سازد تا محصولات خود را ایجاد کنند. این به Metaverse پتانسیلی برای محتوای تولید شده توسط کاربر UGC) ) می دهد که بهترین شکل تبلیغات است.

به طور خلاصه، شرکت‌ها و آژانس‌های بازاریابی باید به کار خود ادامه دهند، در غیر این صورت خطر از دست دادن این عصر دیجیتال جدید و بازار رو به رشد آن وجود دارد.

برای رشد نام تجاری خود، آژانس های بازاریابی دیجیتال برای Metaverse به شما کمک می کنند:

 • با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید،
 • پایگاه مشتریان خود را گسترش دهید،
 • استراتژی بازاریابی خود را غنی کنید،
 • ایجاد حضور فعال آنلاین در رسانه های اجتماعی،
 • درک رفتارهای جدید مشتری،
 • بهبود هویت برند در یک پلت فرم جدید،
 • افزایش تجربه مشتری،
 • جوامع مجازی پیرامون برند خود بسازید.

آژانس‌های بازاریابی برای Metaverse به کسب‌ وکارها کمک می‌کنند تا پایگاه مشتری خود را گسترش دهند و درآمد را افزایش دهند. با ورود به Metaverse، می توانید بازارهای جدیدی برای برند خود ایجاد کنید.