search
حلقه سفید

بهترین ابزار Wireframe برای طراحان طراحی وب سایت در سال 2022

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/04/01
بهترین ابزار Wireframe برای طراحان طراحی وب سایت در سال 2022

شما می توانید ابزار Wireframe را به عنوان عنصر اصلی فرآیند طراحی وب سایت در نظر بگیرید. این ابزارها فرصتی را در اختیار مشتری و تیم توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت قرار می‌ دهند تا درباره ویژگی ‌ها و راه‌ اندازی یک طراحی وب سایت ایده بگیرند.

هدف اصلی از ترسیم وایرفریم بهبود طراحی وب سایت شما از نظر زیبایی شناسی و سبک است. با استفاده صحیح از ابزارهای wireframe، می توانید نمای پرنده ای از طراحی وب سایت را ببینید. به عبارت دیگر، می‌توانید برنامه ‌ریزی کنید که کاربر طراحی وب سایت چگونه اطلاعات موجود در طراحی وب سایت را پردازش کند و با نرم‌ افزار wireframe با رابط تعامل داشته باشد.

ابزارهای Wireframe که تفاوت ایجاد می کنند

صدها ابزار رایگان و پولی وجود دارد که می توانید از آنها به صورت آنلاین در دسترس استفاده کنید که می تواند طراحی وب سایت شما را تقویت و بهبود بخشد. در اینجا، می‌توانید بهترین و مناسب ‌ترین ابزارهای آنلاین وایرفریم را که در زیر فهرست شده‌ اند، بیابید.

طرح

Sketch یک ابزار نسبتاً ساده برای UI مدرن و طراحی وب سایت است. این ابزار با سایر ابزارهای طراحی وب سایت ادغام می شود و همچنین از شما برای ایجاد پلاگین های ادغام پشتیبانی می کند.

Sketch ویرایش برداری، عملیات بولی، دقت در سطح پیکسل، خرد کردن و طرح‌ بندی، محدودیت‌ های تغییر اندازه، عملگرهای ریاضی، فونت‌های متغیر و OpenType، درج پنجره، اجزای قابل استفاده مجدد و موارد دیگر را به شما ارائه می‌دهد. این نرم افزار دارای تمام ویژگی های برنامه macOS و همچنین یک برنامه طراحی وب سایت است تا انجام بهترین کار را در هر مرحله از فرآیند برای شما آسان کند.

InVision

InVision بستری برای همکاری فراگیر در طراحی وب سایت و توسعه محصول دیجیتال است. با InVision، می توانید تصاویر و اشکال اصلی را اضافه کنید و با نشانگر ماوس خود قاب سیمی را بکشید

InVision یک ابزار عالی برای کار تیمی است زیرا یک برنامه ابری است که چندین طراح و ذینفعان می توانند به طور همزمان وارد آن شوند و بنویسند. برای طراحان طراحی وب سایتی که می ‌خواهند با اعضای تیم در طرح اولیه وایرفریم همکاری کنند یا در مورد وایرفریم‌های اصلاح ‌شده ‌تر نظر دهند، به خوبی کار می‌ کند.

Adobe XD

Adobe XD یک ابزار طراحی UI/UX طراحی وب سایت همه کاره است. این به عنوان یک گزینه آسان برای استفاده برای پروژه های Wireframing و طراحی وب سایت رابط برجسته است. با Adobe XD می توانید همه کارها را از Wireframing گرفته تا نمونه سازی اولیه را انجام دهید. شما می توانید به راحتی از این ابزار حرفه ای وایرفریم استفاده کنید، بدون اینکه زمان زیادی برای یادگیری نرم افزار صرف کنید.

Adobe XD را فعال می کند. قاب سیمی، ماکت، و نمونه سازی در همان فایل طراحی وب سایت ، در این روش شما نیازی به ادغام چندین ابزار ندارید. دارای ویژگی‌های بسیار زیادی مانند ابزارهای ترسیم برداری، ویرایش در فتوشاپ، تغییر اندازه واکنش گرا، حالت ‌های ترکیبی، چیدمان آگاه از محتوا، اجزا، تبدیل‌ های سه بعدی و موارد دیگر است.

Figma

Figma یک برنامه طراحی وب سایت مبتنی بر طراحی وب سایت مناسب برای استفاده در طراحی وب سایت ، macOS، ویندوز، لینوکس است که به شما امکان می دهد همزمان با هم تیمی های خود کار کنید. با Figma می توانید به راحتی وایرفریم های خود را ایجاد و نمونه سازی کنید و طرح های خود را با کاربران طراحی وب سایت خود تنها با یک لینک آزمایش کنید.

علاوه بر این، Figma دارای ویژگی‌های بسیاری است که طراحی وب سایت آزادانه را با یک ابزار قلم مدرن که به طور خودکار نقاط را ادغام می ‌کند، ترکیب می ‌کند و پلاگین‌ هایی را برای سرعت بخشیدن به گردش کار شما با استفاده از کتابخانه‌ ها برای ذخیره، یافتن و افزودن دارایی‌ های جدید ترکیب می‌ کند.

UXPin

UXPin یکی دیگر از ابزارهای قدرتمند نمونه سازی و قالب بندی سیمی است که در طراحی وب سایت ، macOS و ویندوز موجود است. با UXPin، می ‌توانید کار وایرفریم تعاملی و نمونه اولیه را با یک کتابخانه داخلی از UI طراحی وب سایت و عناصر طراحی وب سایت کلی انجام دهید.

با استفاده از این ابزار بسیار قدرتمند و پیشرفته در میان ابزارهای وایرفریم، UXPin، می‌توانید قاب‌های صیقلی، براق و شفاف ایجاد کنید. مزیت یک قاب سیمی با وفاداری بالاتر، تنظیم دقیق تر جریان و عملکرد بدون صرف زمان زیادی برای طراحی وب سایت مجدد اجزای صفحه نمایش است.

Balsamiq

Balsamiq یک ابزار طراحی وب سایت عالی برای توسعه دهندگان، طراحان طراحی وب سایت و خلاقان است. این به شما امکان می دهد فقط با کشیدن و رها کردن موارد را به طراحی وب سایت یا برنامه خود اضافه کنید، که به نمونه سازی سریع و همچنین انتقال سریع و بدون سردرگمی ایده های شما کمک می کند. این شامل برخی از کنترل های از پیش تعبیه شده برای صرفه جویی در زمان است که معمولاً در قاب سیمی استفاده می شود.

رابط Balsamiq بر روی اصول تمرکز دارد. رابط و عناصر آن از یک سبک طراحی وب سایت شده با دست تقلید می کنند تا بر محتوا و ساختار بیش از سایر جنبه ها تأکید کنند و آن را برای هر مرحله از ساخت مفید می کنند. سیستم آموزشی Balsamiq، Balsamiq Wireframing Academy، روند یادگیری شما را کوتاه می کند و کار شما را آسان و سرعت می بخشد.

Mockplus

Mockplus یک ابزار طراحی وب سایت همه در یک است. قاب سیمی، نمونه سازی تعاملی، همکاری های یکپارچه و سیستم های طراحی وب سایت مقیاس پذیر با ساختار مبتنی بر ابر آن، همچنین می توانید ده ها ادغام داشته باشید.

Mockplus شما را قادر می سازد یادداشت ها و مستندات را به هر عنصر در طراحی وب سایت خود اضافه کنید و راهنمای سبک خود را ذخیره کنید. این به شما فضایی را برای منطقه پروژه طراحی وب سایت شما برای ایجاد و ذخیره اسناد در یک ویرایشگر متن ارائه می دهد. شما می ‌توانید فرآیند بازخورد بررسی خود را کنترل کنید و مطمئن شوید که هنگام ساخت وایرفریم، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

Fluid UI

اگر به مدل‌ های دقیق نیاز دارید، می‌توانید یک ابزار وایرفریم ‌سازی و نمونه ‌سازی با وفاداری بالا، Fluid UI را امتحان کنید. با Fluid UI.

با استفاده از ویرایشگر آنلاین Fluid UI که تقریباً تمام ویژگی‌های فعلی طراحی وب سایت مخصوص موبایل را در بر می‌ گیرد، نقشه ‌های Wireframe ایجاد کنید.

با ایجاد قابلیت کلیک روی عنصر طراحی وب سایت مورد نظرتان، بین صفحات جابه جا شوید، به راحتی کار خود را با تیم خود به اشتراک بگذارید و نظرات آنها را دریافت کنید،

Fluid UI دارای ویژگی‌ های زیادی برای بهبود طراحی وب سایت شما است، مانند نمونه ‌سازی سریع، کتابخانه ‌های داخلی، آپلود دارایی ‌های موجود، حرکات ماوس و لمس، افزودن و حل نظرات، مشتریان دسک ‌تاپ قابل نصب و موارد دیگر. Fluid UI با ویژگی ‌های پیشرفته ‌اش به تیم شما کمک می ‌کند تا طراحی وب سایت شما را به نحو احسن انجام دهد.. Fluid UI با ویژگی ‌های پیشرفته ‌اش به تیم شما کمک می ‌کند تا طراحی وب سایت شما را به نحو احسن انجام دهد.

Cacoo

Cacoo یک ابزار وایرفریم و نمودار است که برای همکاری ساخته شده است. می ‌توانید تغییرات را برای بررسی نسخه‌ های قبلی طراحی وب سایت ‌های خود دنبال کنید و برنامه ‌ها و برنامه‌ هایی مانند Microsoft Teams، Dropbox، و Adobe Creative Cloud را برای کار مشترک با Cacoo یکپارچه کنید.

بیش از 20 الگوی وایرفریم و شکل رابط کاربری طراحی وب سایت در Cacoo وجود دارد، از جمله ابزار کشیدن و رها کردن وایرفریم کاربر پسند. با برقراری ارتباط مستقیم در وایرفریم با ویژگی‌های نظر و اعلان، Cacoo امکان ویرایش بی ‌درنگ روی همان نمودار را فراهم می‌کند تا تیم شما بتوانند در هر کجا که هستند روی وایرفریم ‌ها با هم کار کنند.

Lucidchart

Lucidchart یک ابزار همکاری بصری است که ترسیم نمودارها را سریع و آسان می کند. شما به راحتی می توانید نمودارها را به صورت آنلاین و آفلاین ایجاد و ویرایش کنید. هنگام استفاده از آن به صورت آنلاین، می توانید با تغییراتی که بلافاصله ادغام و همگام می شوند، همکاری بلادرنگ را تجربه کنید.

با Lucidchart، می ‌توانید به ‌سرعت وایرفریم ‌ها و ماکت ‌ها را به ‌صورت آنلاین بسازید و به اشتراک بگذارید. در حالی که طراحان UX طراحی وب سایت احتمالاً به ابزار پیچیده ‌تر وایرفریمینگ نیاز دارند، Lucidchart راه‌حل عالی برای غیر طراحان طراحی وب سایت است. با سهولت استفاده از آن، می توانید با توسعه طراحی وب سایت و طراحی طراحی وب سایت UX، قاب ها و ماکت های صیقلی ایجاد کنید.

نتیجه

در حالی که این بهترین راهنمای ابزار وایرفریم را جمع ‌بندی می ‌کنیم، می ‌خواهیم اشاره کنیم که هیچ راه‌ حلی برای هر کسب ‌و کاری در این دنیای دیجیتال محور وجود ندارد. بنابراین، همیشه بهتر است قبل از انتخاب ابزار Wireframe به نیازها و پشته فناوری خود توجه داشته باشید.

از آنجایی که هر کسب و کار فرآیند طراحی وب سایت متفاوتی دارد، تصمیم گیری ممکن است بیش از آنچه تصور می کردید زمان ببرد. اگر می‌خواهید راه‌حل‌ های دیگری را در بازار طراحی وب سایت در نظر بگیرید، می‌توانید به فهرست بهترین ابزار طراحی وب سایت ما نگاهی بیندازید که طیف گسترده‌ای از راه‌حل‌ ها را برای نیازهای منحصر به فرد شما پوشش می‌دهد.