search
حلقه سفید

بهترین روش های طراحی وب سایت مجدد برای سال 2018

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/06/30
بهترین روش های طراحی وب سایت مجدد برای سال 2018

طراحی وب سایت شما فروشنده و بازاریابی دیجیتال همیشه فعال شماست. تحقیقات نشان می دهد که حدود 60 درصد از فرآیند فروش قبل از اینکهمشتری با تیم فروش شما ارتباط برقرار کند، به پایان رسیده است. چرا؟ زیرا مشتریان بالقوه طراحی وب سایت در حال تحقیق آنلاین هستند. آنها می خواهند فرآیند آموزشی طراحی وب سایت خود را خود هدایت کنند. این امر باعث می شود که داشتن یک طراحی وب سایت آموزشی خوب طراحی شده باشد.

انتظار می رود گوگل در اوایل سال 2018 یک به روزرسانی جدید الگوریتم موبایل اول را منتشر کند، به این معنی که طراحی وب سایت شما باید برای موبایل پاسخگو باشد و سریع بارگذاری شود تا بتواند رتبه بندی موتورهای جستجو طراحی وب سایت را حفظ کند یا به دست آورد. اگر می ‌خواهید در این محیط رقابتی به ‌طور فزاینده موفق شوید، تازه‌ سازی طراحی وب سایت ‌تان یکی از بهترین سرمایه ‌گذاری ‌هایی است که می ‌توانید برای جذب سرنخ و درآمد انجام دهید.

چه قصد دارید کل طراحی وب سایت خود را به روز کنید یا دوباره انجام دهید، این بهترین شیوه های طراحی وب سایت مجدد به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که پروژه طراحی وب سایت مجدد شرکت شما به آرامی پیش می رود و نتایج مورد نیاز شما را ایجاد می کند.

طراحی وب سایت فعلی خود را تجزیه و تحلیل کنید

کل تعمیرات اساسی طراحی وب سایت ممکن است پروژه طراحی وب سایت ای بسیار بزرگتر از آنچه شما نیاز دارید باشد. برای اینکه بدانید چه چیزی نیاز دارید، یک تجربه آزمایشی کاربر طراحی وب سایت را در طراحی وب سایت خود اجرا کنید تا تصمیم بگیرید که آیا طراحی وب سایت مجدد کامل را تضمین می کند یا اینکه فقط باید طراحی وب سایت ، محتوا یا مسیرهای تبدیل را تغییر دهید. و اگر نتایج آزمایش نشان داد که شما نیاز به طراحی وب سایت مجدد کامل دارید، از این داده ها به عنوان معیاری برای آزمایش طرح جدید طراحی وب سایت خود استفاده کنید.

نمونه ای از یک تست کاربر طراحی وب سایت موثر می تواند یک تست ساده پنج ثانیه ای باشد. شما طراحی وب سایت خود را به مدت 10 ثانیه به کاربران طراحی وب سایت نشان می دهید و سپس از آنها می خواهید به این سؤالات در مورد طراحی وب سایت پاسخ دهند:

  • 1. نام شرکت طراحی وب سایت چیست؟
  • 2. اطلاعات قیمت طراحی وب سایت را از کجا پیدا می کنید؟
  • 3. خدمات یا محصولی که طراحی وب سایت ارائه می دهد چیست؟
  • 4. به نظر شما این طراحی وب سایت قابل اعتماد است؟

پاسخ‌ها به شما نشان می‌دهند که آیا برندینگ قوی دارید و آیا طراحی وب سایت شما ارزش منحصربه ‌فرد شما را نشان می ‌دهد و چقدر راحت می ‌توان در آن پیمایش کرد.

یک طرح محتوای جدید ایجاد کنید

در کنار طراحی وب سایت طراحی وب سایت خود، می خواهید محتوای طراحی وب سایت خود را مجدداً مشاهده کنید. از مشتریان خود نظرسنجی کنید و داده های کاربران طراحی وب سایت را از تجزیه و تحلیل جمع آوری کنید. طرحی ایجاد کنید که داستان پیشنهاد فعلی شرکت طراحی وب سایت شما و نحوه کمک به مشتریان طراحی وب سایت خود را بیان کند. سپس نقاط عطف نوشتن را برنامه‌ ریزی کنید تا مطمئن شوید که قبل از اینکه محتوا طراحی وب سایت را به توسعه ‌دهنده خود بسپارید، زمان لازم را برای بررسی و اصلاح آن دارید. قرار دادن همه افراد در تیم در یک صفحه طراحی وب سایت مهم است. تاخیر یا از دست دادن یک مهلت می تواند راه اندازی طراحی وب سایت شما را چند روز یا چند هفته به عقب براند.

اگر برنامه شما مستلزم طراحی وب سایت مجدد اول محتوا است، توصیه می کنم قبل از شروع طراحی وب سایت مجدد بصری، نوشتن محتوا طراحی وب سایت را تمام کنید. شما می خواهید طراحی وب سایت مجدد مکمل محتوای شما باشد و آن را به بهترین نحو و موثر نشان دهد. این دنباله به توسعه دهنده طراحی وب سایت کمک می کند تا بداند چگونه صفحات طراحی وب سایت را در سیستم مدیریت محتوای شما قرار دهد.

زود و اغلب ارتباط برقرار کنید

ارتباط موثر بین ذینفعان، توسعه دهندگان طراحی وب سایت و طراحان طراحی وب سایت را در اولین فرصت ممکن در طراحی وب سایت مجدد خود برقرار کنید. شما می توانید با جمع آوری تخصص و ایده های همه در ابتدا از تنگناها و کار بیشتر جلوگیری کنید.

برای مثال، طراح خود را زودتر از زمانی که فکر می‌کنید لازم است، وارد کنید تا بتواند روند شما را ببیند. دیدگاه آنها برای درک اینکه چگونه هر مرحله در برنامه شما بر طراحی وب سایت مجدد به طور مثبت یا منفی تأثیر می گذارد بسیار مهم است. طراح شما همچنین می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که چه مقدار از طراحی وب سایت شما می تواند تغییر کاربری دهد.

ساخت طراحی وب سایتی که بهترین تجربه کاربری را ارائه می دهد باید هدف اصلی شما باشد. برای به دست آوردن بهترین ایده ها از دیدگاه های مختلف، از همان ابتدا به همه افراد درگیر اعتماد کنید. دیدگاه های متنوع تر به معنای یک طراحی وب سایت بسیار بهتر است.

مدیریت اختلالات

هر پروژه طراحی وب سایت دارای مشکلاتی است و هر پروژه طراحی وب سایت ای که بیش از یک ماه طول بکشد مشکلات غیرمنتظره ای را آشکار می کند. در دسترس بودن تیم خود و اینکه چگونه بیماری، تعطیلات و تعطیلات بر جدول زمانی شما تأثیر می گذارد، در نظر بگیرید. همچنین، چالش های فنی و تغییرات تجاری بر ضرب الاجل پروژه شما تأثیر می گذارد.

این اختلالات را با برخورد مستقیم با مسائل و یافتن راهی برای دور زدن آنها مدیریت کنید. اگر ارتباط مؤثری با همه ذینفعان و اعضای تیم برقرار کرده‌اید، می ‌توانید برای ایجاد یک برنامه جایگزین به نظرات آنها تکیه کنید یا چالش‌ها را به طور کامل حذف کنید تا به برنامه اصلی طراحی وب سایت خودپایبند باشید.

مالک پروژه طراحی وب سایت خود باشید

طراحی وب سایت مجدد یک پروژه جانبی نیست که بتوانید به صورت جهشی روی آن کار کنید. باید برای همه دست اندرکاران اولویت باشد. به عنوان مالک پروژه طراحی وب سایت ، وقتی آن را به عنوان اولویت اصلی در نظر بگیرید، تیم شما مشکلات کمتری خواهد داشت و روند بسیار روان ‌تری خواهد داشت.

هدف طراحی وب سایت خود را در نظر بگیرید: این بهترین فروشنده شرکت شما است. فکر نکنید که برداشت اولیه به حساب نمی آید، زیرا بازدیدکنندگان طراحی وب سایت بی ثبات هستند و در اولین نشانه اختلاف کلیک می کنند. شما می خواهید اولین برداشتی که کسی از شرکت شما دارد در همه حساب ها عالی باشد.

مالکیت پروژه طراحی وب سایت خود به این معنی است که شما در دسترس طراح خود و سایر اعضای تیم خود هستید. سوالات آنها را دنبال کنید و در تماس باشید تا مطمئن شوید همه در یک صفحه طراحی وب سایت هستند. اگر تیم شما برای تکمیل طراحی وب سایت مجدد نیاز به کمک دارد، باید بتوانید منابع دیگری را ارائه دهید. این مسئولیت شماست که طراحی وب سایت مجدد را در برنامه، بودجه و در مسیر تکمیل موفقیت آمیز نگه دارید.

یک طراحی وب سایت موفق مجدد در صورتی که به درستی برنامه ریزی و اجرا شود، می تواند شروع قدرتمندی برای بازاریابی شما در سال ایجاد کند. این بهترین شیوه ها را در ذهن داشته باشید، ارتباط باز با همه افراد درگیر را حفظ کنید و طراحی وب سایت مجدد خود را در اولویت قرار دهید. همچنین، به خاطر داشته باشید که ویژگی‌های جدید برای طراحی وب سایت شما ممکن است نیاز داشته باشد تا تکرار بعدی منتظر بمانید. طراحی وب سایت ها باید به طور مداوم به روز شوند تا از تکنولوژی و روندها مطلع شوند. به اندازه کافی منعطف باشید تا تغییرات را بپذیرید و با آن روبرو شوید.