search
حلقه سفید

بهترین رویدادهای طراحی وب سایت برای شرکت در سال 2021

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/11/12
بهترین رویدادهای طراحی وب سایت برای شرکت در سال 2021

رویدادهای طراحی وب سایت اینجا برای جمع آوری اطلاعات در مورد آخرین روندها و نوآوری ها هستند. سخنرانان معتبر می توانند دیدگاه شما را برای مشکلات خاص تغییر دهند.

مزیت دیگر این کنفرانس ها ملاقات با متخصصان همفکر است که می تواند مادام العمر برای شما مفید باشد. بنابراین، قبل از غواصی در بهترین رویدادهای طراحی وب سایت، اجازه دهید به طور خلاصه به نحوه ایجاد طراحی وب سایت نگاه کنیم.

چگونه بهترین رویدادهای طراحی وب سایت را انتخاب می کنیم؟

ما قبل از فهرست کردن این رویدادها در این صفحه، عوامل مختلفی را بررسی کردیم. اول از همه، ما می‌خواهیم مطمئن باشیم که سال گذشته نحوه برگزاری کنفرانس‌ها را بررسی کردیم. سپس، البته در حال بررسی سخنرانان هستیم. چه کسانی آنجا خواهند بود و موضوع سخنرانی آنها چیست. در نهایت، ما به دنبال موارد اضافی هستیم، مانند فرصت های شبکه و چیزهایی که آنها بیشتر به شرکت کنندگان خود ارائه می دهند و سعی کردیم مطمئن باشیم که اکثر خوانندگان می توانند یک رویداد طراحی وب سایت نزدیک به خود را در این لیست بیابند.

8 رویداد برتر طراحی وب سایت در سال 2021

جشنواره UX & Design 2021 بر فناوری های جدید و نوظهور تمرکز دارد. همه چیز در مورد تجارت تلفن همراه، توسعه برنامه و فناوری جدید است. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام لطفا به طراحی وب سایت رویداد مراجعه کنید.

در فستیوال UX & Design 2021، جلسات سخنران به سه موضوع کلیدی اختصاص داده می‌شود و به دنبال آن پنل‌ها، پرسش و پاسخ، جلسات شبکه ‌سازی سرعت طراحی وب سایت و کارگاه‌ها، همگی با کارشناسان صنعت برگزار می‌شود! همچنین یک فرصت عالی برای شبکه‌ سازی طراحی وب سایت و استخدام خواهد بود: شرکت‌کنندگان معمولی رویدادهای ما شامل مدیران تجربه کاربری، مدیران طراحی وب سایت و دیجیتال UX، مدیران UX، مدیران تحقیقات و معماران و محققان UX هستند.

برای یافتن رویدادهای آنلاین بیشتر در سال 2020 بررسی کنید!

UXLX Masters 2021

UXLX Masters 2021 یک رویداد آنلاین اختصاصی 3 روزه است که در آن اساتید طراحی وب سایت UX یک عمر دانش و تجربه را به اشتراک خواهند گذاشت.

از بین 12 استاد کلاس تعاملی از بزرگترین متخصصان این صنعت که به شما کمک می کند مهارت های خود را تقویت کنید و بهترین شیوه ها را بیاموزید، انتخاب کنید. در رویدادهای جانبی آنلاین و فعالیت‌های شبکه‌ای با همسالان و رهبران فکری شرکت کنید. ببینید دیگران چه کار می کنند، ایده ها را به اشتراک بگذارید و با دیگران در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

از کسانی که زمینه UX طراحی وب سایت را شکل دادند، همه آنها نویسندگان منتشر شده و سخنرانان باتجربه، با چندین دهه تجربه حرفه ای، بیاموزید.

کلاس‌های مسترکلاس که به صورت آنلاین از لیسبون میزبانی می‌شوند، برنامه ‌ریزی شده‌اند تا برای شرکت کنندگان در مناطق زمانی مختلف راحت باشد، فرقی نمی‌کند در سیاتل یا هلسینکی باشید.

React Day نیویورک 2021 در 10 سپتامبر در Brooklyn Bowl برگزار می شود.

React Day New York 2020 به عنوان یک کنفرانس تمام روزه و یک مسیر برای به اشتراک گذاری آخرین تکنیک ها، بهترین شیوه ها و رشد شبکه شما طراحی شده است. همه چیز درباره React.js، React Native و GraphQL خواهد بود.

آنها مشتاق هستند از توسعه دهندگان طراحی وب سایت با هر زمینه، مجموعه مهارت و سطح تجربه استقبال کنند تا برای یک روز کامل از محتوای با کیفیت بالا و گفتگوهای عالی با دیگران در جامعه توسعه دهندگان طراحی وب سایت به ما بپیوندند.

Adobe MAX 2021

Adobe MAX بزرگترین و سریعترین کنفرانس خلاقیت در حال رشد است.

متخصصان خلاق گرد هم می آیند تا الهام بگیرند و آینده خلاقیت را در همه صنایع و رسانه ها شکل دهند.

Adobe MAX توسط Adobe سازماندهی شده است و تاریخ های جدید سال 2021 به زودی اعلام خواهد شد. Adobe که پیشرو در صنعت طراحی وب سایت است، هر آنچه را که برای طراحی وب سایت و ارائه تجربیات دیجیتالی استثنایی از هنرمندان نوظهور به برندهای جهانی نیاز دارند، ارائه می دهد. Adobe محصولات و فناوری های نرم افزاری کامپیوتری را توسعه، بازاریابی و پشتیبانی می کند.

همچنین، همچنان می‌توانید Abobe MAX را در صورت تقاضا تماشا کنید. با بیش از 350 جلسه و صدها سخنران الهام بخش، MAX 2020 یک رویداد شگفت انگیز بود. هنوز هم می‌توانید این جشن جهانی خلاقیت را با مشاهده بهترین جلسات در صورت تقاضا تجربه کنید.

تجربه مجازی تفکر طراحی وب سایت 2021

Design Thinking Virtual Experience 2021، رویدادی برای طراحان طراحی وب سایت ، توسعه دهندگان طراحی وب سایت و رویاپردازان دیجیتال، در 13 تا 14 آوریل برگزار می شود.

Design Thinking Virtual Experience 2021 کنفرانس کاربر معمولی شما نیست. این رویداد تعداد زیادی از پزشکان را در داخل و خارج از عملکرد طراحی وب سایت گرد هم می‌آورد که تفکر طراحی وب سایت را به عنوان یک ابزار مفید برای حل مسئله شناسایی کرده‌اند.

شما بینش و الهاماتی را که برای عملیاتی کردن تفکر طراحی وب سایت به صورت عملکردی و به عنوان یک استراتژی تجاری به آن نیاز دارید، به دست خواهید آورد.

Webinale Hybrid Edition 2021

Webinale Hybrid Edition 2021 کنفرانسی برای متخصصان دیجیتال، پیشروان و سازندگان اینترنت است. این پلت فرم متقاطع بهینه برای انتقال دانش، الهام گرفتن و تبادل تجربه در تمام صنایع است.

این کنفرانس بهترین فرصت ها را برای توسعه دهندگان طراحی وب سایت و طراحان محصولات دیجیتال، توسعه دهندگان طراحی وب سایت ، مدیران و کارآفرینان ارائه می دهد. بنابراین به راحتی می توان گفت که این یک رویداد چند رشته ای است که می تواند شما را برای طراحی وب سایت و توسعه طراحی وب سایت الهام بخشد. این تجربه کاربر را با کد ترکیب می کند و موضوعات مختلفی را ارائه می دهد که امروزه برای حرفه ای های دیجیتال ضروری است.

Webinale Hybrid Edition موضوعات آموزنده ای در مورد بازاریابی آنلاین، طراحی وب سایت ، تجزیه و تحلیل دیجیتال و طراحی وب سایت UX ارائه می دهد، سپس آنها را توسعه می دهد. این رویداد از 7 تا 11 جولای در هتل Maritim proArte در برلین و همچنین به صورت آنلاین برگزار می شود.

Webinale Hybrid Edition توسط Software & Support Media (SSM) که یکی از جامع ترین ارائه دهندگان خدمات برای دنیای فناوری اطلاعات و طراحی وب سایت است، سازماندهی شده است. Webinale Hybrid Edition توسط Software & Support Media (SSM) که یکی از جامع ترین ارائه دهندگان خدمات برای دنیای فناوری اطلاعات و طراحی وب سایت است، سازماندهی شده است.

Vertex 2021

متأسفانه، آنها نمی توانند یک رویداد فیزیکی را برای نسخه 2021 خود میزبانی کنند، بنابراین آنها مجازی می شوند. Vertex 2021 که توسط Future plc سازماندهی شده است، در 25 فوریه برگزار می شود.

کنفرانس نهایی برای هنرمندان دو بعدی و سه بعدی، Vertex قدرت طراحی وب سایت حرفه ای پیشرو در بریتانیا، CreativeBloq.com و مجلات تخصصی 3D World و ImagineFX را با تخصص صنعت در سراسر جهان CG ترکیب می کند. از بازی‌های ویدیویی، VFX، VR گرفته تا هنر مفهومی، خلق در زمان واقعی و موارد دیگر، مهارت‌های خود را با هنرمندان پیشرو در صنعت تقویت کنید و از بهترین استودیوهای خلاق جهان فارغ از اینکه در چه زمینه ‌ای تخصص دارید بیاموزید.

رویدادهای UXDX در سال 2021

UXDX بر اساس مدل UXDX است که UX را با شکستن موانع بین تیم های توسعه، طراحی وب سایت و تحقیقات در حلقه توسعه طراحی وب سایت ادغام می کند.

تیم UXDX برای کمک به جامعه تحویل محصول برای بهبود سرعت توسعه طراحی وب سایت و موفقیت ساخته شده است. کنفرانس های آنها برای کمک به تیم ها برای رسیدگی به این چالش ها طراحی شده است.

UXDX یک کنفرانس سالانه محصول و مجموعه ای از رویدادهای اجتماعی را با هدف کمک به افراد UX، Dev و Product برای ساخت محصولات با عملکرد بهتر برگزار می کند. اولین رویداد آنلاین آنها در سال جاری در 4-5 مارس 2021 و دومین رویداد 6-8 اکتبر 2021 خواهد بود.

موانع بین Product، UX، Design و Dev را از بین ببرید تا تیم‌ها را برای ساخت محصولاتی که هم مشتریان دوست دارند و هم نتایج کسب‌وکار استثنایی ارائه می‌کنند، توانمند کنید.

ما تعدادی از بهترین رویدادهای طراحی وب سایت در سراسر جهان را در سال 2021 فهرست کردیم. اگر این لیست برای شما کافی نیست، رویدادهای طراحی وب سایت و توسعه طراحی وب سایت دیگری در شبکه آژانس دیجیتال وجود دارد.

احتمالا متوجه شده اید که این کنفرانس ها فقط مختص طراحان طراحی وب سایت نیست. این در مورد ساخت طراحی وب سایت ها و برنامه های موفق و الهام بخش است و اینها را نمی توان فقط با طراحان طراحی وب سایت انجام داد. همچنین، خط بین طراح و توسعه‌ دهندگان طراحی وب سایت همچنان محو می‌شود، زیرا نقطه ورود به توسعه طراحی وب سایت به طور مداوم توسط ابزارها ساده می‌شود.

منبع :