search
حلقه سفید

تفاوت اساسی با طراحی وب سایت های تبلیغاتی تجارت الکترونیک نسبت به طراحی وب سایت های بروشور

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/07/10
تفاوت اساسی با طراحی وب سایت های تبلیغاتی تجارت الکترونیک نسبت به طراحی وب سایت های بروشور

یکی از دلایل اصلی بد بودن اکثر شرکت ‌های طراحی وب سایت در بازاریابی و طراحی وب سایت ‌های تجارت الکترونیک، این است که آنها تفاوت اساسی با روشی که معمولاً یک طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی را بازاریابی می ‌کنید، در مقایسه با یک طراحی وب سایت معمولی به سبک بروشور درک نمی ‌کنند.

کانال ‌های بازاریابی زیادی وجود دارد که می ‌توانید از آنها برای تبلیغ یک طراحی وب سایت به سبک بروشور استفاده کنید، اما این کانال ‌ها به اندازه کانال ‌های خاص طراحی وب سایت تجارت الکترونیک مقرون به صرفه نیستند. این می تواند تبلیغات یک فروشگاه آنلاین را بسیار گران و در بسیاری از موارد پایدار کند.

تفاوت اصلی با اکثر کانال های تبلیغاتی طراحی وب سایت تجارت الکترونیک این است که شما طراحی وب سایت را تبلیغ نمی کنید، بلکه محصولات را تبلیغ می کنید.

اگر از طراحی وب سایت SEO به عنوان یک روش بازاریابی کلیدی استفاده می کنید، معمولاً مجموعه کوچکی از کلمات کلیدی طراحی وب سایت را خواهید داشت که برای آنها طراحی وب سایت بهینه سازی می کنید (مگر اینکه بودجه هنگفتی داشته باشید). بنابراین، بهینه سازی طراحی وب سایت برای تمام صفحات محصول شما دشوار است. در حالی که می توانید سئوی اولیه ای طراحی وب سایت را انجام دهید که برای همه محصولات شما اعمال می شود و توضیحات محصول را تغییر دهید، برای ایجاد لینک های ورودی به هر یک از محصولات خود به بودجه هنگفتی برای سئو طراحی وب سایت نیاز دارید.

اگر از گوگل ادوردز (یا تبلیغات بینگ) استفاده می کنید، می توانید کلمات کلیدی طراحی وب سایت بیشتری را هدف قرار دهید. اما، اگر می‌خواهید برای هر محصولی که می‌ فروشید، یک گروه تبلیغاتی ایجاد کنید، بسیار گران خواهد بود و مدیریت طراحی وب سایت آبسیار دشوار است. اما پرداخت برای کلیک روی کلمات کلیدی خاص طراحی وب سایت یا کلمات کلیدی خاص دسته محصول معمولاً بسیار گران تر است، زیرا این اصطلاحات بسیار رقابتی تر هستند.

اگر از رسانه ‌های اجتماعی برای طراحی وب سایت استفاده می ‌کنید، باز هم، این تمایل به هدایت ترافیک به طراحی وب سایت شما به طور کلی دارد. مسلماً می ‌توانید به محصولات خاصی لینک ارسال کنید، اما اگر 2000 محصول در طراحی وب سایت خود داشته باشید، اگر هر روز 2000 لینک محصول ارسال کنید، کسی شما را دنبال نخواهد کرد.

با یک طراحی وب سایت تجارت الکترونیک، تبلیغات محصولات شما به طور کلی ارزان تر است. همچنین تمایل به جذب خریداران طراحی وب سایت بیشتری نسبت به مرورگرها و محققان عمومی دارد که به خودی خود آن را مقرون به صرفه تر می کند. ابتدا باید روی تبلیغات محصول محور برای فروشگاه آنلاین خود تمرکز کنید، و اگر بودجه ای باقی مانده است، تبلیغات را از طریق کانال های "سنتی" تر در نظر بگیرید.

طراحی وب سایت تجارت الکترونیک OpenGlobal سال ها تجربه بازاریابی تجارت الکترونیک را دارد تا بتوانیم بهترین نتایج را برای مشتریان طراحی وب سایت خود به ارمغان بیاوریم. اگر برای بازاریابی آنلاین خود به کمک نیاز دارید، امروز با ما با شماره 09191440252تماس بگیرید.

چرا ما نمی توانیم فقط برای "فلان" یک طراحی وب سایت یک نقل قول ارائه کنیم

ما به طور مرتب درخواست هایی را برای قیمت یک طراحی وب سایت با مشخصات بسیار ساده دریافت می کنیم. گاهی اوقات این "یک طراحی وب سایت پنج صفحه" است، یا می تواند "یک طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی برای فروش X، Y و Z" باشد.

اهداف به اندازه کافی صادقانه هستند، اما متاسفانه، مشخصات طراحی وب سایت به اندازه کافی برای ارائه یک نقل قول ثابت نیستند.

وقتی مردم با درخواست‌هایی مانند این به ما مراجعه می‌ کنند، ما باید در مورد الزامات بیشتر از تعداد صفحات یا نوع محصول طراحی وب سایتی که فروخته می ‌شود بدانیم.

برای مشتری طراحی وب سایت ، درخواست به اندازه کافی ساده است. اما هنگام مرتب سازی الزامات ایجاد طراحی وب سایت ، فرضیات نادرست زیادی وجود دارد.

حتی زمانی که ما زمان صرف کرده ایم تا یک پروژه طراحی وب سایت را به طور کامل مشخص کنیم، باز هم زمان هایی هستند که متوجه شده ایم یا ما یا مشتری در مورد چیزی که نادرست بوده است فرضی کرده ایم. آزاردهنده است و تقصیر کسی نیست، فقط اتفاق می افتد.

بنابراین هنگامی که الزامات به اندازه "یک طراحی وب سایت 5 صفحه" هستند، می توانید تضمین کنید که این مشکلات با فرضیات نادرست همیشه رخ خواهند داد.

ما نمی‌خواهیم بر اساس فرضیات خود نقل قولی ارائه کنیم و سپس باید نیمه راه را دور بزنیم و بگوییم "آه، شما آن را نخواستید، این اضافه است". زمانی که مشتری طراحی وب سایت فرض کرده است که در تمام طراحی وب سایت ها گنجانده شده است. این شروع خوبی برای یک رابطه طولانی مدت ایجاد نمی کند.

بنابراین صرف نظر از اینکه فکر می کنید پروژه طراحی وب سایت شما چقدر ساده است، برای ما ساده نیست. همه مشتریان طراحی وب سایت ما به یک اندازه برای ما مهم هستند، بنابراین ما می خواهیم زمانی را صرف کنیم تا شما و کسب و کارتان را بشناسیم و بدانیم که نیازهای کامل شما چیست.

اگر می خواهید یک نقل قول قدیمی داشته باشید، از هر شرکت طراحی وب سایت قدیمی بپرسید. اما اگر قیمت مناسب برای خود می‌خواهید، امروز با OpenGlobal با شماره 09191440252 تماس بگیرید.