search
حلقه سفید

تولید محتوای مناسب بر روی سئو سایت چه تاثیری دارد؟

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1399/01/17
تولید محتوای مناسب بر روی سئو سایت چه تاثیری دارد؟

طراحی سایت بدون تولید محتوا عملا ایجاد یک مجله بدون متن و تصویر است. محتوا مهم ترین نقش را در فرآیند مارکتینگ شما دارد و مشتریان شما بر اساس محتوای شما به محصولات و خدمات شما دسترسی پیدا می کنند. محتوا در کاتالوگ های چاپی شما نقش بسیار بالایی دارد ولی این نقش را نمی توان با محتوای وب سایت مقایسه کرد، زیرا در وب سایت محتوا علاوه بر متقاعد کردن مشتری برای استفاده از خدمات و محصولات شما نقش مهمی در توزیع و نمایش هرچه بیشتر خود ایفا می کند. محتوای خوب، باعث می شود که موتورهای جستجو هرچه بیشتر وب سایت شما در نتایج جستجوها نمایش داده و کاربران بیشتری را به سمت شما آورند.

محتوا متنی به عنوان مهم ترین بخش تولید محتوا، مهم ترین نقش را در سایر انواع محتوا دارد. محتوای متنی به خاطر ساختار کاراکتری خود و بیان موضوعات مختلف، می تواند در جذب کاربران بسیار موثرتر از سایر قالب های محتوایی باشد، زیرا شما امکان جستجوی نیاز ها و خواسته های خود بصورت عکس را ندارید ( شما در موتور های جستجو برای جستجوی نیاز خود مثل موتور الکتریکی عکس آن را وارد نمی کنید، بلکه نام آن را بصورت متنی وارد کرده و در نتیجه جستجو می توانید نوع محتوای مد نظر خود، از قبیل متن، عکس ویدئو و... را انتخاب کنید ). حتی اگر شما به دنبال عکس و یا ویدئو در یک مورد خاص می گردید، در واقع موتور جستجو متن جایگزین عکس و یا عبارت توضیحی ویدئو ها جستجو کرده و عکس ها و ویدئو ها را به شما نمایش می دهد.

محتوای تصویری و ویدئویی علاوه بر تاثیر در نتایج جستجو می توانند در زمان حضور کاربران در سایت شما نیز موثر باشند، زیرا جاذبه بصری زیادی ایجاد کرده و باعث می شود تا کاربران برای مشاهده ویدئو ها و تصاویر زمان زیادی را در وب سایت شما صرف می کنند. زمان حضور کاربران تاثیر زیادی در رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو ایفا می کند.

منبع :