search
حلقه سفید

درباره ما شامل چه اطلاعاتی می باشد؟

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/10/14
درباره ما شامل چه اطلاعاتی می باشد؟

طراحی سایت جهت معرفی محصولات و خدمات و یا ارائه آنلاین خدمات صورت می پذیرد، ولی باید این نکته را در نظر داشت جلب اعتماد کاربران سایت بسیار مهم و حائز اهمیت است و بدون در نظر گرفتن این موضوع قطعا تبلیغات حوزه دیجیتال مارکتینگ با شکست مواجه خواهد شد.ی کی از موضوعات مهم و قابل توجه در وب سایت، صفحه درباره ما وب سایت است. از دید مشتریان اینکه با چه گروه یا فردی در حال ارتباط هستند بسیار مهم است زیرا جهت دریافت کالا یا خدمات، قطعا کاربر نیازمند ثبت نام، ارسال اطلاعات شخص از قبیل تلفن، آدرس، و ...، گاهی واریز وجه و یا سایر اطلاعات خواهد بود که از نظر کاربران جنبه مهم و محرمانگی دارد و برای ارائه این گونه اطلاعات به سیستم شما باید حس اعتماد داشته باشد. اینکه در وب و تبلیغات، خود را چگونه معرفی می کنید و از چه طریقی این حس اعتماد را ایجاد می کنید مهم است، ولی باید در نظر داشت وجود برخی از موارد می تواند در ایجاد حس اعتماد بیشتر در کاربران موثر باشد.

بیان سابقه فعالیت شما در این حرفه یکی از مواردی است که دیده با تجربه بودن را در کاربر ایجاد می کند. همه ما دوست داریم با افراد و شرکت هایی کار کنیم که در کار خود حرفه ای هستند و می توانند علاوه بر خدمات و محصولات ما را در استفاده بهتر از محصول یا خدمات خریداری شده راهنمایی کند. در این میان معرفی اعضا تیم با ذکر تخصص هرکدام دید بسیار بهتری به مشتری می دهد و این اطمینان حاصل می شود که با یک تیم دارای تخصص های مختلف سر و کار دارند و در صورت بروز مشکل در هر بخش می توانند با متخصص آن حوزه در ارتباط باشند. این موارد در طراحی سایت نقش موثرتری نسبت به بازاریابی فیزیکی و حضوری دارند.

معرفی مشترییان و نمونه کارها باعث می شود تا کاربران بتوانند با سابقه ملموس تری از شما آشنا شوند و نمونه های موقتی از کارها و خدمات شما را مشاهده کنند و بهتر با سطح خدمات و محصولات شما آشنا شوند. در این میان ثبت نظرات واقعی مشتریان نیز می تواند در نتیجه تصمیم گیری مشتریان موثر باشد. نظرات مشتریان باید واقعی، عادلانه و بیان کننده واقعیت های کار باشد. در بسیاری از موارد مشاهده شده است که ارائه یک نمونه کار ضعیف به همراه تعریف و تمجید کاربران باعث فرار کاربران سایت می گردد و نتیجه منفی در ایجاد حس اعتماد در کاربران شده است. اما ارائه همین نمونه کار با نظرات از قبیل « با این قیمت خیلی عالیه » یا « مناسب برای محیط های کوچک » دارای باز خورد بسیار خوبی است.

منبع :