search
حلقه سفید

دلایل ارزان نبودن طراحی وب سایت حرفه ای

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1399/11/19
دلایل ارزان نبودن طراحی وب سایت حرفه ای

امروزه در اینترنت تبلیغ های متفاوتی از طراحی وب سایت هایی می بینیم که با عنوان طراحی وب سایت ارزان است. در حقیقت شرکت هایی هستند که با هزینه اندک اقدام به طراحی سایت می نمایند و یا گاهی ابزارهایی وجود دارند که شما خودتان می توانید برای خود وب سایت بسازید. اما دلایل ارزان نبودن وب سایت های حرفه ای چیست؟ چرا برخی شرکت ها هزینه های بسیار اندک اما برخی دیگر هزینه های بیشتری برای طراحی سایت می گیرند؟

پاسخ در این است که شما به راحتی می توانید ابزار های نقاشی کردن را از مغازه تهیه کنید اما هرگز با خریدن تنها ابزار نقاشی، شما تبدیل به لئوناردو داوونچی نخواهید شد. در نتیجه یعنی اینکه شما می توانید ابزار های طراحی یک وب سایت که گاها هزینه های گزافی هم ندارند را تهیه کنید اما این به معنی اینکه آن وب سایت، یک وب سایت حرفه ای باشد نیست. شکل و طراحی وب سایت شما نقش بسیار مهمی در جلب مشتری شما دارد. زیرا اولین چیزی که مشتری های شما می بینند وب سایت شما است و اگر سایت حرفه ای از شما دیده نشود، احتمال اینکه این آخرین چیزی باشد که از شما دیده می شود، بسیار است. هر سایتی به یک هدف خاصی ساخته می شود مثلا سایت های فروش کالا، اگر دگمه پرداخت کار نکند، یا نتوانید اطلاعات وارد کنید قطعا مشتری های خود را از دست خواهید داد. همانطور که شما برای برپا کردن یک ساختمان نیاز به افرادی دارید که مهارت خاص آن را دارند مانند نقاش، بنا، لوله کش، کارگر، و... همانطور هم شما برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای هم باید از متخصصان خاص خود مانند برنامه نویسان برای نوشتن برنامه، متخصص تولید محتوا برای بهینه سازی وب سایت، طراح سایت برای چیدمان ساختار کلی وب سایت و... نیاز دارید.

قطعا تیم هایی که از افراد حرفه ای تشکیل شده اند دارای هزینه های زیادی هستند. این حرف برای کسانی که درگیر مدیریت کسب و کار و یا شرکت خود هستند بسیار ملموس است. افراد حرفه ای حاضر نیستند ارزان کار کنند و قطعا خواهان مزایای شغلی هستند. وجود دفتر کاری مرتب، داشتن امکانات ارتباطی و سایر موارد انگیزشی، باعث می شود هزینه های شرکت های طراحی سایت حرفه ای بالاتر باشد و قطعا داشتن تیم حرفه ای که وب سایت شما را طراح کرده و آن را پشتیبانی می نماید دارای هزینه خواهد بود.

هزینه طراحی سایت برای تیم های حرفه ای به همینجا ختم نمی شود. زیرا اکثر این تیم ها تعهد پاسخگویی به مشتری را سرلوحه کار خود قرار می دهند. پاسخگو بودن به مشتری و پشتیبانی دائم و مفید بخش جدایی ناپذیر طراحی وب حرفه ای است . تیم های حرفه ای قطعا در محاسبه هزینه این بخش را نیز در نظر می گیرند. اگر فروش وب سایت ب هزینه کمی صورت پذیرد قطعا برای آن تیم قراردادن فردی پاسخگو به مشتری مقرون به صرفه نخواهد بود و معمولا با بهانه گیری یا عدم پاسخگویی نیاز مشتریان را برطرف نمی نمایند.

منبع :
roya azmi
بله دسته..من هم موافقم..از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی حکمت نیست و هیچ گرونی هم بی حکمت نیست...
1399/10/25