search
حلقه سفید

روند طراحی وب سایت از تورنتو برای سال 2021

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1402/10/06
روند طراحی وب سایت از تورنتو برای سال 2021

انتظارات مردم برای تجارب آنلاین پاسخگو و در دسترس، تا حدی ناشی از سرعت اینترنت سریعتر و گوشی های هوشمند قدرتمندتر بوده است. در نتیجه، طراحی وب‌ سایت‌ها اکنون بسیاری از کارهای سنگین را به دستگاه تخلیه می‌کنند. از آنجایی که دستگاه های ما بیشتر کار را انجام می دهند، دیگر لازم نیست منتظر بمانیم تا وب سرور اطلاعات را پردازش کند و نتیجه را بازگرداند. در عوض، دستگاه های ما در حال پردازش داده ها و ارسال نتیجه به سرور هستند. این تغییر نقش باعث می شود که تجربه بسیار سریعتر احساس شود.

طراحی وب سایت های نامتقارن

اکثر طراحی وب ‌سایت‌ها از یک طرح‌بندی شبکه‌ای دقیق پیروی می‌کنند، زیرا ساختار صفحه به طور طبیعی به این شکل است. روند رو به رشدی برای رهایی از شبکه و استفاده از خرید سایت نامتقارن برای برجسته شدن وجود دارد.

هنگام قرار دادن یک طرح طراحی وب سایت نامتقارن، باید محتوا را با دقت برنامه ریزی کنید. اکثر مردم محتوایی را ترجیح می دهند که منظم و آسان باشد. به عبارت دیگر، اگر محتوای زیادی دارید، استفاده از طراحی وب سایت نامتقارن می تواند منجر به جریان آشفته محتوا شود.

کمتر، بیشتر است

طراحی وب سایت متریال از زمانی که گوگل برای اولین بار آن را چندین سال پیش معرفی کرد و زمانی که اپل از طراحی وب سایت اسکیومورفیک دور شد، وجود داشته است. وقتی صحبت از طراحی وب سایت می شود، محتوا همیشه پادشاه بوده است. اکنون به لطف طراحی وب سایت متریال، حواس‌پرتی کمتر و تمرکز بیشتری روی محتوا از منظر طراحی وب سایت وجود دارد.

کنترل های صوتی

کنترل های صوتی در خانه های ما وجود دارد، اما در طراحی وب سایت ما چطور؟ از نقطه نظر دسترسی، کنترل صوتی یک راه عالی برای کمک به مردم برای پیمایش یک طراحی وب سایت است. با این حال، این فقط برای افراد دارای معلولیت صدق نمی کند. هنگام رانندگی یا آشپزی، کنترل صوتی می‌تواند به کاربران کمک کند تا در طراحی وب ‌سایت‌ها پیمایش کنند و زمانی که قادر به استفاده از دست نیستند، به محتوای مناسب بپرند.

SVG ها

عملکرد همیشه بخشی ضروری از روند طراحی وب بوده است، و این در سال 2021 تغییر نمی کند. یکی از مهم ترین گلوگاه های عملکرد برای طراحی وب سایت ها، تصاویر است. همراه با تقاضا برای طراحی وب سایت های بصری غنی تر و وضوح صفحه نمایش بالاتر، حجم و تعداد تصاویر افزایش می یابد.

گرافیک برداری مقیاس پذیرSVG) ) اندازه کوچک و کیفیت بالا را ترکیب می کند و به طراحان طراحی وب سایت تورنتو این امکان را می دهد تا بدون کاهش سرعت، گرافیک واضح را در همه دستگاه ها به کاربران ارائه دهند. این اغلب می تواند عملکرد بهتری در مقایسه با تصاویر jpg یا png ارائه دهد.

چت ربات ها

چت‌بات‌ها چندین سال است که وجود دارند، اما با پیشرفت‌های اخیر در هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، برای کاربران مفیدتر شده‌اند و برای کسب‌وکارهایی که می‌خواهند در سال 2021 استفاده گسترده‌شان را گسترش دهند، به تجربه کمتری نیاز دارند. این نسل بعدی چت‌بات‌ها می‌تواند کمک کند. شما یک سفارش یا ثبت نام را تکمیل می کنید یا دسترسی به یک حساب آنلاین را بازیابی می کنید.