search
حلقه سفید

شرکت طراحی سایت

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/10/14
شرکت طراحی سایت

طراحی سایت یک فرآیند پیچیده است و نمی توان بصورت مستقل و بدون کمک گرفتن از متخصصان این حوزه اقدام به طراحی وب سایت کرد. تکنولوژی های زیادی در زمینه طراحی وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد که بدون تسلط کافی به این تکنولوژی ها خروجی کار قطعا وب سایت قابل قبولی نخواهد بود. برای طراحی وب شما نیازمند یک تیم کاری با تخصص های مختلف هستید و بدون کنار هم چیدن این زنجیره به نتیجه مطلوب نمی رسید. برای طراحی سایت افراد معمولا دو روش را پیش می گیرند. استفاده از فریلنسر ها و یا شرکت های طراحی سایت. در این مقاله به بررسی هر دو گروه میز پردازیم و مزایا و معایب هر کدام را بررسی می کنیم.

فریلنسر ها: فریلنسر یا برنامه نویس آزاد، شخصی است که بصورت مستقل و بدون ارتباط با شرکت های دیگر اقدام به طراحی سایت می نماید. فریلنسر ها با توجه به اینکه افراد، تازه کار و بدون وابستگی هستند و درگیر مسائلی از قبیل اجاره، بیمه، مالیات و...نیستند، دارای تعرفه خدمات پایینی بوده و خدمات طراحی سایت را با کمترین قیمت ممکن ارائه می دهند. اینها افرادی هستند که نتایج جستجوی گوگل با کلید واژه هایی مانند طراحی سایت ارزان و طراحی سایت رایگان به راحتی در دسترس می باشند. باید توجه داشت که طراحی سایت چیزی شبیه به خرید تلویزیون یا یخچال نیست. خدمات پشتیبانی برای وب سایت بسیار مهم و ضروری است و شما لحظه به لحظه نیازمند خدمات پشتیبانی می باشید. بنابراین احتمال اینکه شما در آینده نزدیک خدمات پشتیبانی فریلنسر خود را از دست بدهید بسیار زیاد است و مشکلات یکی پس از دیگری بعد از، از دست دادن پشتیبانی نمود پیدا خواهد کرد.

شرکت طراحی سایت: شرکت های طراحی سایت یک تیم با تخصص های مختلف است که هر فرد در تیم دارای مهارت خاصی است. شرکت ها با توجه فعالیت های قانونی و پرداخت حقوق قانونی دارای تعرفه بالاتری نسبت به فریلنسر ها هستند. ولی در عوض پرداخت هزینه بالا شما یک تیم فنی را جهت امور طراحی و پشتیبانی سایت خود را در اختیار دارید و در صورت بروز مشکل قطعا یکی از افراد تیم شرکت امکان رفع مشکل وب سایت شما را خواهند داشت و شما در زمان کوتاهی به خواسته های خود خواهید رسید.

منبع :