search
حلقه سفید

طراحی سایت با وب اور و امنیت آن

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1399/06/15
طراحی سایت با وب اور و امنیت آن

طراحی وب سایت دارای چندین جنبه است که برای انتخاب یک سیستم مدیریت محتوای وب خوب، باید در نظر داشت. یکی از جنبه های مهم وب سایت موضوع امنیت وب سایت است. وب سایت ها تا زمانی که دارای بازدیدکننده زیادی نباشند، دارای اهمیت و ارزش زیادی نیستند و معمولا دچار حملات سایبری نیز نمی شوند، ولی موضوع زمانی حاد می شود که وب سایت دارای بازدید کننده باشد و نقش زیادی در پلن کسب و کار شما ایفا کند. در این زمان، وب سایت شما دیده شده و رقبای کاری شما و گاها افراد کم تجربه و آماتور، اقدام به ایجاد حملات سایبری به وب سایت شما می نمایند. این حملات با چندین هدف صورت می پذیرد. از قبیل:

1- از کار انداختن وب سایت شما و آسیب به هویت برند.

2- دستیابی و جعل اطلاعات و تعریف اخبار برند.

3- دسترسی به اطلاعات مشتریان.

4- دسترسی به اطلاعات و اخبار محرمانه شرکت.

5- دسترسی به نظرات کاربران درباره محصول شرکت.

6- دستیابی به بازار هدف شرکت.

در حوزه امنیت و حفظ محرمانگی کسب و کار، کارهای زیادی انجام می پذیرد و شرکت های نرم افزاری پروتکل های امنیتی زیادی را در نظر می گیرند تا اطمینان زیادی را در کاربرانشان از بابت امنیت محصول ایجاد کنند و هکر ها نیز هر روز روش های جدیدی را برای دسترسی به وب سایت ها ایجاد می کنند. از این رو ایجاد امنیت 100% غیرممکن است و هر شرکتی که معمولا این ادعا را داشته، با حملات شدید هکرها و نفوذ آنها مواجه بوده است. شاید بدترین ادعا در حوزه امنیت، ادعای ماکروسافت روی امنیت ویندوز ویستا بود که در عرض 7 دقیقه یک هکر موفق به نفوذ به آن شد.

سیستم سایت ساز وب اور، در طراحی سایت تمامی تلاش خود را برای ایجاد امنیت بالا کرده است و هر روز تیم تحقیق و توسعه شرکت، الگو های امنیتی جدیدی را در آن پیاده سازی می کنند تا امنیت سیستم بر اساس استاندارد های روز دنیا و تکنیک ها، بروز هک امن باقی بماند. تیم فنی با بروز رسانی تمامی وب سایت ها و پروتکل های جدید، امنیتی را در تمامی وب سایت ها طراحی شده بروز نگه می دارند.

منبع :