search
حلقه سفید طراحی سایت برای کسب و کار ها
اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/04/28
طراحی سایت برای کسب و کار ها

طراحی سایت یکی از کسب و کارهایی است که برای هر کسب و کاری ضروری است. کسب و کار ها به دنبال توسعه سهم خودشان از بازار هستند و برای انجام این کارهای مختلف مهمی انجام می دهند و تبلیغات خود را به شیوه های مختلف و در مکان های مختلف نمایش می دهند. با توجه به اینکه در تبلیغات های دنیای مجازی بیشترین اشاره به گسترش فضای کسب و کار دیجیتال است و همیشه صحبت ها از کسب و کار های جهانی به میان می آید و دسترسی پذیری از همه جای دنیا یک بحث روزانه است. این امر باعث گردیده تا اکثر کسب و کار های کوچک دنیای وب و جوامع مجازی را برای خود مناسب نبینند و هیچ تلاشی برای ورود به آن نکنند.

اکثر کسب و کار های کوچک به این فکر می کنند که حضور در کسب و کار ها در فضای مجازی نیازمند یک تیم بزرگ و یک ساختار نظام مند در کسب و کار با کلی نیرو، تجهیزات و سرمایه است و این عاملی است که همیشه خود را از این فضا به دور نگه می دارند. در حالی کسب و کار های کوچک، خدماتی به مشتریان ارائه می دهند می توانند با حضور در فضای مجازی و استفاده از تکنیک های بازاریابی گوشه ای از قابلیت های این فضا نیز بهره ببرند.

شاید تعداد افرادی که در گوگل به دنبال جستجوی آرایشگاه زنانه در تجریش هستند نسبت به افرادی که آرایشگاه زنانه سرچ می کنند زیاد نباشد، ولی این نکته را باید در نظر داشت برای یک آرایشگاه که در تجریش که توان پاسخگویی به 10مشتری در روز را دارد، حضور در نتایج جستجوی آرایشگاه زنانه در تجریش بسیار مهم است زیرا اگر روزانه 5 مشتری را از طریق تبلیغات محیطی جذب کند، می تواند چندین مشتری دیگر نیز از طریق تبلیغات آنلاین جذب نماید و این در کیفیت کسب و کار بسیار موثر خواهد بود. طراحی وب سایت و حضور در کلید واژه های محلی هزینه بسیار کمتری نسب به حضور در کلید واژه های عمومی دارد زیرا کلید واژه های عمومی دارای سطح رقابتی زیادی هستند و طراحی سایت و مدیریت وب سایت باید به گونه ای انجام شود که توان رقابت با سایر سایت ها را داشته باشد. البته به این نکته نیز باید توجه کرد که کسب و کار های کوچک نیازی به حضور در نتایج جستجوی کلید واژه های عمومی را ندارند، زیرا توان اجرایی پاسخگویی به حجم مشتری و تماس های کلید واژه های عمومی را ندارند.

instagram whatsapp call