search
حلقه سفید

طراحی سایت سفارشی

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1402/10/05
طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت جهت امور مختلفی صورت می پذیرد و هر فردی بر اساس یکسری اهداف و برنامه ها اقدام به طراحی وب سایت می نمایند. افراد و شرکت ها در برنامه طراحی سایت خود عوامل مختلفی را جهت سهولت دسترسی به اهداف در نظر دارند و دوست دارند سایتی با حداکثر انعطاف و پویایی داشته باشند. پویایی خرید سایت از نظر سفارش سازی و تغییراتی که در آینده مورد نیاز خواهد بود، بسیار با اهمیت است و بسیاری از مدیران وب نیازمند تغییرات در وب سایت خود هستند و دوست دارند تا جای ممکن وب بتوانند وب سایت خود را سفارش سازی کنند. سفارش سازی وب از همان لحظه شروع وب طراحی سایت آغاز می شود و از همان آغاز تغییرات در قالب انتخاب شده آغاز می گردد.

باید این نکته را در نظر داشت که داشتن یک وب سایت و یا انتخاب یک قالب پایان راه نیست و شما باید ار ابتدا دور نگاهی به آینده وب سایت تان داشته باشد و از آغاز سنگ بنای مناسبی برای آن انتخاب کنید. بسیاری از افراد بدون توجه به توسعه پذیری بودن وب سایت اقدام به طراحی وب سایت می کنند و بعد از مدتی با مشکلات زیادی مواجه می شوند. توسعه پذیری امکان سفارش سازی وب سایت را نیز فراهم می کند و در طراحی سایت قطعا باید این موارد را در نظر گرفت. اما سوال اصلی اینجاسا که آیا روش مدونی برای انتخاب نوع طراحی سایت وجود یا نه؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بله و انتخاب شیوه طراحی سایت اصلا کار پیچیده و عجیبی نیست. شما فقط باید دید خوبی از آینده وب سایت خود داشته باشید.

اگر شما یک وب سایت برای معرفی محصولات و خدمات خود می خواهید و ماهیت محصولات و خدمات شما به گونه ای است که نیازمندی شما در همین اندازه باقی خواهد ماند، بهتر است از cms ها برای طراحی وب سایت خود استفاده کنید. برای مثال ماشین آلات صنعتی که دارای مبلغ بالایی هستند و یا محصولاتی که بصورت سفارشی بر اساس نیاز مشتری تنظیم می شوند احتمال کمی برای ورود به فروش آنلاین دارند ولی اگر شما محصولی مشخص و با بسته بندی معلوم دارید، بهتر است یک فروشگاه آنلاین طراحی کنید تا فروش از طریق اینترنت را به شیوه های ارائه محصولاتتان اضافه کنید.

در نهایت اگر قصد ارائه خدمات بصورت آنلاین دارید، باید به دنبال تیم حرفه ای برای طراحی سایت و اپلیکیشن خود باشید زیرا این گونه سیستم ها بر اساس نیازمندی های شما والگوریتم هایی که شما طراحی کرده اید، طراحی و توسعه داده می شوند.

منبع :