search
حلقه سفید

طراحی سایت وب اور و پیاده سازی ایده ها

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/10/14
طراحی سایت وب اور و پیاده سازی ایده ها

طراحی سایت با وب اور، مزایای زیادی دارد و بر پایه ی تکنولوژی استفاده شده و در آن می توان از ویژگی های خاصی استفاده کرد. سیستم های وب اور به دو صورت سیستم مدیریت محتوای وب و سیستم های سفارشی طراحی و ارائه می گردد. هر یک دارای مزایای ویژه ای هستند و مشاوران شرکت بر اساس عملکرد شما، یکی از این دو شیوه را برای طراحی سایت شما پیشنهاد می دهند. در این مشاوره مواردی از قبیل توسعه آینده، عملکرد و سایر موضوعات دخیل در عملیات فنی در نظر گرفته می شود. در این مقاله به شرح اجمالی هر یک و نحوه پیاده سازی آن ها می پردازیم تا علاوه بر مشاوره اختصاصی، دیدگاه روشنی از نحوه اجرای هر بخش داشته باشیم.

سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوای وب اور، یک سیستم طراحی سایت اختصاصی است که بر مبنای نیازمندی های عمومی کاربران طراحی و پیاده سازی شده است. بیشترین مشتریان وب سایت، دارای ساختار ثابتی هستند و عملیات یکسانی را در وب سایت خود نیاز دارند. این مشتریان تا 80% مشتریان را شامل می شوند. نیازمندی ها شامل معرفی محصولات و خدمات، فروشگاه آنلاین و تولید و انتشار محتواست. تیم فنی وب اور برای مشتریانی که قصد انجام این قبیل فعالیت ها را در وب سایت خود دارند، سیستم مدیریت محتوای وب را پیشنهاد می دهند. این سیستم هم از نظر هزینه بصرفه بود و هم از نظر زمان می توان با عنوان یک سیستم سریع از آن یاد کرد زیرا طراحی سایت با آن بیشتر از چند روز زمان برنخواهد بود. در این سیستم ایده های شما اگر بصورتی باشد که کاربرد عمومی داشته باشد، بصورت رایگان توسعه داده شده و در اختیار سایر کاربران نیز قرار می گیرد. در غیر این صورت هزینه توسعه سیستم توسط مشتری پرداخت می گردد.

سیستم های سفارشی

گاهی سیستم مورد نیاز در وب سایت دارای پیچیدگی های زیادی است و فرآیند ها و الگوریتم های خاصی در آن جریان دارد. در این گونه وب سایت ها، کلیه فرآیندها بر اساس نیازمندی های مشتری، طراحی و توسعه داده می شود و تا در طراحی سایت، ایده اصلی شما بصورت کامل پیاده سازی گردد. طراحی سایت به این صورت دارای هزینه بالا و زمان کاری زیادی است ولی برای وب سایت های استارتاپی که قصد پیاده سازی ایده خود را دارند بهترین گزینه این شیوه است.

منبع :