search
حلقه سفید

طراحی سایت و ماژول های وب اور

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1399/04/18
طراحی سایت و ماژول های وب اور

امروزه وب سایت ها و پایگاه های اطلاع رسانی جزء اساسی سازمان ها و ادارات و شرکت های معتبر گردیده است و تلاش سازمان ها بر آن است تا با گسترش امکانات و امنیت وب سایت ها و ارائه خدمات برتر و بروز کاربران بیشتری را در دنیای مجازی جذب کرده و ارائه خدمات و محصولات خود را گسترش دهند.

سیستم مدیریت وب سایت WEBEVER سعی دارد تا با تطبیق هر چه بیشتر با ساختارها و قالب های سازمانی موجود در ایران و بروز رسانی تکنولوژیک با جهان IT ، سیستم جامع و کاملی برای سازمان ها بوجود آورد و با این عمل نسبت به ارائه بومی آن اقدام نماید.

تکنولوژی

طراحی سیستم مدیریت وب سایت WEBEVER بر اساس تکنولوژی روز دنیا صورت گرفته است. این سیستم در بستر Dot Net Framework 4.5 ایجاد شده و در آن از تکنولوژی هایی مانند N-Tier ، SQL Server، AJAX، JQuery و Store Procedure استفاده شده است.

امنیت

امروزه حملات سایبری به وب سایت ها و پایگاه های اطلاع رسانی روند فزونی داشته و هر روز اخبار جدیدی از این حملات در وب سایت های مختلف به گوش می رسد. هکرها سعی دارند تا با نفوذ به وب سایت ها و دستکاری محتویات آن و حتی تخریب آنها به اهداف خود برسند که این لزوم امنیت بیشتر در وب سایت ها مطالبه می نماید. تلاش تیم WEBEVER بر آن بوده تا با استفاده تکنولوژی روز دنیا ، سیستم های کد گذاری پیچیده و طبقه بندی اطلاعات و سایر گزینه های فنی امنیت قابل قبولی را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

ویژگی های محتوا

1. ایجاد صفحه بصورت نا محدود

2. دسته بندی صفحات در پوشه ها

3. مدیریت محتوای صفحات

4. امکان افزودن ماژول ها بصورت تگ به صفحات

5. پست خبر

6. ماژول محصولات

7. ماژول گالری تصاویر

8. مدیریت خودکار سایز تصاویر پست خبر، محصول و گالری تصاویر

9. مدیریت صفحه نخست

10. مدیریت فایل ها

11. ثبت نام و ورود کاربران

12. مدیریت منو کاربران

13. ماژول اسلایدرها

سئو(بهینه سازی موتور های جستجو)

زمانی که شما وب سایتی را برای کسب و کار خود راه اندازی می کنید، مهم ترین چیزی که به آن نیاز دارید بازدید کننده است. طبق آمار 85 درصد ترافیک(تعداد بازدید کننده) هدفمند وب سایت ها از طریق موتورهای جستجو(مانند گوگل) ایجاد می شود. در نتیجه یکی از مهمترین فاکتور ها در طراحی وب سایت این است که وب سایت طوری طراحی شود که مورد پسند موتورهای جستجو باشد و زمانی که مردم در گوگل جستجو می کنند، وب سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو قرار گیرد تا از این طریق کاربران زیادی بدون صرف هزینه تبلیغات وارد وب سایت شما شوند. این مهمترین اصل در تجارت الکترونیک است. برای اینکه وب سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه شود، عوامل زیادی درگیرند که یکی از آنها ساختار فنی وب سایت است که باید با معیارهای موتورهای جستجو سازگار باشد.

ویژگی های سئو

14. مدیریت خودکار نقشه سایت

15. مدیریت خودکار robots.txt

16. مدیریت کلید واژه ها، توضیحات و عنوان صفحات

17. مدیریت خودکار open graph

ویژگی های طراحی

18. مدیریت قالب سایت

19. مدیریت ماژول ها

20. مدیریت قالب ماژول ها

21. مدیریت نسخه برای ماژول ها

ویژگی های آماری

22. آمار کل بازدیدها

23. گزارش بازدیدها تا یک ماه گذشته

24. نوع دستگاه بازدید کنندگان

منبع :