search
حلقه سفید

طراحی سایت و معرفی خدمات در آن

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1402/10/11
طراحی سایت و معرفی خدمات در آن

طراحی سایت جهت معرفی خدمات ارائه شده در شرکت، باید دارای ساختار و شکل مشخصی باشد. نکات مختلفی را در زمینه معرفی خدمات ارائه شده در خرید سایت باید در نظر گرفته شود تا بازدیدکنندگان بتوانند به شما اعتماد کرده و از خدمات شما استفاده کنند. در شیوه معرفی خدمات باید چندین نکته را در نظر گرفت و معرفی خدمات را بر مبنای این ساختار انجام داد زیرا صرفا نوشتن چندین جمله درباره خدمات شما در طراحی سایت کافی نیست و باید این توضیحات دارای ساختار و شکل مشخصی باشد.

در معرفی خدمات در طراحی سایت باید به این نکته توجه داشت که معرفی باید کامل و جامع و بیانگر نحوه ارائه خدمت باشد. یعنی شخصی که متن معرفی خدمات را مطالعه می کند باید بصورت کامل متوجه کمیت و کیفیت ارائه خدمات توسط شما گردد. این توضیحات بصورت کامل مشخص کننده وضعیت کاری شما است و باید نکات و وضعیت ارائه خدمات شما مشخص شود تا کاربر طراحی سایت کاملا با ساختار خدمات شما آشنا شود و بتواند به اطلاعات کامل نسبت به استفاده از خدمات شما تصمیم گیری نماید. اجازه بدهید موضوع را با یک مثال شفاف تر ارائه دهیم. فرض کنید شما ارائه دهنده خدمات نظافتی ساختمانی هستید و می خواهید این خدمات را در طراحی سایتتان معرفی کنید، باید دقیقا مشخص کنید چه خدماتی دارید. مثلا نظافت، سرویس، راهرو، شستشوی پرده، فرش، موکت، گردگیری و...و در کنار اینها باید مشخص کنید که آیا ابزار نظافت و مواد شوینده توسط شما تامین خواهند شد یا کارفرما. اگر کارفرما قرار است لوازم و ابزارهایی را تامین کند، چه ابزارهایی نیاز خواهد بود و اگر از سمت شما تامین خواهد شد برند مواد شوینده چیست و چرا این برند را انتخاب کرده اید را باید ذکر کنید تا خریدار متوجه دلیل استفاده شما بشود و اگر قرار است توسط کارفرما تهیه شود، پیشنهاد شما و دلایل ارائه این پیشنهاد چیست. توضیحات جامعی در مورد قیمت و نحوه تسویه حساب و سایر موضوعات نیز نیاز خواهد بود.

ارائه اطلاعات تماس در دسترس و متنوع نیز بسیار مهم است. داشتن چندین روش تماس در دسترس بسیار مهم است. شما به هیچ عنوان نباید یک شیوه تماس داشته باشید. قطعا استفاده از پیام رسان های اینترنتی می تواند تاثیر زیادی در حجم میزان تماس مشتریان با شما داشته باشد. بنابراین قطعا استفاده از پیام رسان های اینترنتی می تواند تاثیر زیادی در حجم میزان تماس مشتریان با شما داشته باشد. بنابراین قطعا استفاده از تلفن ثابت همراه، sms، واتساپ و اینستاگرام و تلگرام در جامعه امروزی ایران قطعی و ضروری است.

منبع :