search
حلقه سفید

طراحی سایت پزشکی و پزشکان

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/10/14
طراحی سایت پزشکی و پزشکان

طراحی سایت در حوزه پزشکی یکی از حوزه های مهم و پر جستجو در فضای مجازی می باشد. بیماران بسیاری دوست دارند تا به سادگی بهترین پزشکان را یافته و اطلاعات تماس آنها را بدست آورند. پزشکان معروف و پر آوازه در جستجو های زیادی دیده می شوند و طراحی سایت برای حوزه می تواند مخاطبان زیادی را جذب نماید. وب سایت های حوزه پزشکی و دایرکتوری پزشکان دارای مخاطبان زیادی هستند. این گونه وب سایت ها دارای رنک های بالایی هستند زیرا بازدید کنندگان مشتاق زیادی به این گونه وب سایت ها مراجعه می کنند. وب سایت های حوزه پزشکی دارای ویژگی های مختلفی هستند که ناشی از تنوع سرویس ها و خدمات در حوزه پزشکی است. ویژگی ها و خدمات سایت پزشکی را می توان در موارد زیر دسته بندی کرد.

وب سایت های معرفی پزشکان

این وب سایت ها در حوزه های پزشکی معمولا برای وب سایت های شخصی استفاده می شوند. وب سایت های شخصی معرفی پزشکان ، درمانگاه ها، کلینیک ها و سایر مراکز حوزه پیراپزشکی در این حوزه قرار می گیرند. در این گونه وب سایت ها رزومه پزشک یا مرکز، اطلاعات تماس و مقالات علمی و تخصصی شالوده اصلی وب سایت را تشکیل می دهند. کاربرانی که در جستجوی پزشک خاص یا مراکز درمانی خاص هستند، می توانند به سادگی در نتایج جستجوی خود وارد این گونه سایت ها شوند و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

دایرکتوری های پزشکان

این وب سایت ها مجموعه ای از پزشکان و مراکز درمانی را معرفی می نمایند. به علت حجم بالای پزشکان و مراکزی که در این وب سایت ها معرفی می شوند. عملیات های خاصی نیز در آنها تعبیه می شوند. از قبیل معرفی، دریافت وقت ویزیت، دریافت وقت ویزیت آنلاین، خدمات مشاوره و سایر موضوعات کاربردی در این قبیل وب سایت ها دیده می شوند. این گونه وب سایت ها با ارائه خدمات بیشتر سعی در جذب کاربران بیشتری دارند.

نرم افزار های حوزه پزشکی

این گونه نرم افزار ها با ارئه خدمات مختلفی از قبیل ویزیت آنلاین، بررسی نتایج آزمایشات و مدارک پزشکی مشاوره پزشکی و سایر خدماتی که امکان ارائه آنلاین آن وجود دارد. اپلیکیشن های حوزه پزشکی می توانند از ویژگی های خاص و امکانات گوشی ها برای ارائه خدمات بهتر استفاده نمایند. از قیبل یافتن نزدیک ترین پزشک، پایش سلامتی با استفاده از ابزار های گوشی و یا گجت های پوشیدنی و یا مسیریابی تا دفتر پزشک می توان اشاره کرد.

منبع :