search
حلقه سفید

طراحی فروشگاه ساز حرفه ای

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/04/28
طراحی فروشگاه ساز حرفه ای

طراحی سایت جهت فروش آنلاین محصولات روند صعودی دارد و ابتکار های زیادی در این حوزه جهت دسترسی راحت تر به فروشگاه ها و یا خرید ساده تر از طرف مدیران سایت ها انجام می پذیرد. این تلاش ها برای جذب مشتری بیشتر در فضای رقابتی این حوزه بسیار متداول است و مدیران وب سایت های فروشگاهی در هر روز از شیوه های مبتکرانه تری جهت پیشبرد اهداف خود بهره می برند.

طراحی فروشگاه های اینترنتی دغدغه بسیاری از فروشندگان است زیرا آنها به خوبی می دانند که فروش بصورت فیزیکی در حال جایگزینی با فروش های آنلاین است و هر روز فروش آنلاین سهم بیشتری از بازار را به خود جذب می کند. شاید راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی ساده بنظر برسد ولی موضوع این قدر هم ساده نیست. افرادی که دارای فروشگاه فیزیکی هستند در حوزه های مختلفی دارای دغدغه فکری مانند خرید جنس، چیدمان فروشگاه، تبلیغات و مشتریان هستند و امکان ورود به حوزه جدید مثل اینترنت و فروشگاه آنلاین را ندارند. بیشتر افراد و فروشندگان فیزیکی بصورت سنتی وارد بازار شده اند و بر اساس تکنیک های سنتی اقدام به خرید و فروش محصولات در حوزه کاری خود می کنند. این افراد با توجه به اینکه حوزه کسب و کار خود را به خوبی می شناسند، تمایل چندانی به سرمایه گذاری و ریسک در حوزه جدید فضای مجازی را ندارند و ترجیح می دهند با همان شیوه های سنتی اقدام به فروش نمایند.

یکی از روش های ایجاد یک کسب و کار موفق برای افرادی که آشنایی با حوزه IT دارند، راه اندازی فروشگاه ساز است. شما با راه اندازی فروشگاه ساز می توانید افرادی را که بصورت سنتی در حال فروش محصول هستند جذب کرده و آنها را به عنوان تامین کننده در فروشگاه خود قرار دهد. با این روش هم مشکل عدم آشنایی و وقت آزاد کم که دغدغه فروشندگان سنتی است رفع می شود و هم دارنده سایت فروشگاهی بدون صرف هزینه زیاد و انبار جنس اقدام به کسب درآمد می کند.

بهترین شیوه برای راه اندازی اینگونه کسب و کار راه اندازی فروشگاه مارکت پلیس یا همان فروشگاه ساز است. در این فروشگاه ها هر فروشنده با ثبت نام و ارسال مدارک صاحب یک فروشگاه می شود و می تواند محصولات خود را در آن قرار دهد و فاکتور های فروش خود را مشاهده کند.

منبع :