search
حلقه سفید

طراحی وب سایت هایی با موضوع تعطیلات چگونه از طراحی وب سایت کلیشه ای خودداری کنیم

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/05/30
طراحی وب سایت هایی با موضوع تعطیلات چگونه از طراحی وب سایت کلیشه ای خودداری کنیم

ممکن است فشاری را احساس کنید که طراحی وب سایت خود را به دریایی از بابانوئل ها و قرمز و سبز تبدیل کنید.

اما انجامش نده

راه‌های زیادی برای ایجاد تغییرات ظریف در طراحی وب سایت شما وجود دارد تا در طول تعطیلات بدون طراحی وب سایتی که کلیشه‌ ای را فریاد می‌ زند.

در اینجا، ما قصد داریم به چند روش برای افزودن کمی روحیه تعطیلات به طراحی وب سایت خود بدون اینکه زیاده روی کنید نگاه کنیم. مانند تقریباً هر تکنیک طراحی وب سایت دیگری، مهم است که به یاد داشته باشید که کمتر اغلب بیشتر است.

تغییرات ظریف رنگ طراحی وب سایت

ممکن است برای فصل تعطیلات که تا سال جدید ادامه دارد، رنگ طراحی وب سایت خود را کم رنگ یا خنک کنید.

طرح رنگی که از رنگ ‌های سرد در طراحی وب سایت استفاده می ‌کند، مانند آبی، بنفش و سبز، می‌تواند حس «زمستانی» بیشتری نسبت به رنگ ‌های گرم داشته باشد. این ارتباط با موضوعات آب و هوای زمستانی مرتبط است که اغلب با فصل تعطیلات مرتبط است.

اگر می خواهید کمی بیشتر احساس شادی و نشاط داشته باشید، برخی از لمس های ظریف قرمز و سبز را در نظر بگیرید. رنگ عناصر کوچک مانند دکمه ها را تغییر دهید یا یک برجسته به بخش "تعطیلات" منوی پیمایش طراحی وب سایت خود اضافه کنید. به اضافه کردن بنر تعطیلات مبارک، ارسال رایگان یا تخفیف های ویژه در صفحه اصلی طراحی وب سایت خود فکر کنید.

از این رنگ ها به روش های علاقه مند استفاده کنید. به جای افزودن قرمز و سبز به چارچوب طراحی وب سایت خود، محصولاتی را نشان دهید که از این رنگ ها استفاده می کنند. از عکس هایی با فضای سبز فصلی استفاده کنید (مانند شمع دایره 21 در بالا) و نشان دهید که طراحی وب سایت شما در مورد چه چیزی است، به نحوی که فصل را به شکلی ظریف نشان می دهد.

حروف آراسته طراحی وب سایت

لمس ساده دیگری که می تواند احساسات تعطیلات را ایجاد کند تایپوگرافی طراحی وب سایت آراسته است.

استفاده کم، حروف آراسته می تواند راهی آسان برای ایجاد حال و هوای بدون بازنگری طراحی وب سایت شما یا اضافه کردن بسیاری از موارد اضافی ویژه تعطیلات به طراحی وب سایت کلی باشد. سبکی آراسته با خطوط کلاسیک و حس سنتی را انتخاب کنید.

در اینجا 10 گزینه رایگان برای تایپ فیس های آراسته طراحی وب سایت آورده شده است:

فونت Billy Argel

Blessed Day

Bodoni Ultra

Christmas Card

Christmas Ligtness

Diamonds are Forever

Emporium Capitals

Mutlu

Rothenburg Decorative

Santas Big Secret

Winter-Themed Photography

یکی از چیزهای عالی در مورد فصل تعطیلات، عکاسی عالی با تم زمستانی و سرد در دسترس است.

هیچ چیز مانند تصاویر زیبا از سورتمه ها در برف، یا بچه هایی با کلاه زمستانی یا دانه های برف در حال سقوط نیست. همه این تصاویر برای فصل تعطیلات عالی هستند. آنها یک تعطیلات واحد را نشان نمی دهند، بلکه زمستان را به تصویر می کشند، زمانی که همه این تعطیلات به هم نزدیک می شوند.

به عنوان یک امتیاز اضافی، این تصاویر زمستانی شما را در تعطیلات و به خوبی وارد سال جدید خواهد کرد. (اگر قصد دارید بعد از تعطیلات کمی مرخصی بگیرید عالی است.)

علاوه بر عکاسی با تم زمستانی، تصاویری با تم تعطیلات را در نظر بگیرید. به جای اینکه کل طرح کلی طراحی وب سایت خود را دوباره ابزار کنید، فقط چند تصویر به ترکیب طراحی وب سایت اضافه کنید که موارد تعطیلات را نشان می دهد. ایده های هدیه ای که کاغذ بسته بندی، زیور آلات تعطیلات طراحی وب سایت را به شیوه ای جالب ترتیب می دهند، محصولات شما را زیر درخت چیده اند: همه اینها راه هایی برای نشان دادن فصل تعطیلات بدون طراحی مجدد طراحی وب سایت شما هستند. این یک استراتژی محبوب در بین خرده فروشان است.

تزیینات ساده طراحی وب سایت

در حالی که برخی از طراحان طراحی وب سایت دوست دارند عناصر زیادی را به طراحی وب سایت تعطیلات اضافه کنند، شما مجبور نیستید. چیزی به سادگی یک رشته چراغ در اطراف لوگوی طراحی وب سایت شما، یا یادداشت تعطیلات مبارک در منوی پیمایش یا بنر، یا برف در انتهای صفحه طراحی وب سایت می تواند برای استقبال از کاربران طراحی وب سایت در این فصل کافی باشد.

اجرای این افکت‌ های کوچک می ‌تواند بسیار آسان باشد و احتمال ایجاد مشکل در انواع مختلف دستگاه‌ها کمتر است. (شما نمی خواهید طراحی وب سایت خود را با جلوه های بیش از حد تعطیلات خراب کنید.)

این تزیینات ساده برای موثر بودن نیازی به پرزرق و برق بودن ندارند.

نکاتی برای موفقیت طراحی وب سایت

برای بهترین نتایج طراحی وب سایت ، نکات ساده تعطیلات را اضافه کنید.

در نظر بگیرید که یک صفحه تعطیلات را برای فصل به طراحی وب سایت خود اضافه کنید. می توانید کمی تزئینات بیشتری در آنجا اضافه کنید و پس از پایان فصل صفحه طراحی وب سایت را حذف کنید.

از پخش خودکار موسیقی تعطیلات خودداری کنید.

از کلمات با موضوع تعطیلات در سراسر طراحی وب سایت استفاده کنید. کریسمس، تعطیلات، برف و غیره می توانند به ایجاد ارتباط بصری طراحی وب سایت با تعطیلات کمک کنند. کلماتی که تداعی های بصری طراحی وب سایت قوی دارند می توانند به ایجاد یک لحن کلی کمک کنند.

حواستان به مضامین مذهبی باشد. مراقب باشید که مشتریان یا کاربران طراحی وب سایت را با مضامین بیش از حد مذهبی توهین نکنید، مگر اینکه این همان چیزی باشد که آنها از طراحی وب سایت شما انتظار دارند. در این فصل تعطیلات متعددی برای افراد با مذاهب مختلف وجود دارد. هنگام برنامه ریزی برای تغییر طراحی وب سایت ، از آن آگاه باشید.

به روندها نگاه کنید و از آنها در طراحی وب سایت خود استفاده کنید. برای مثال، تکنیک های طراحی وب سایت مسطح در تعطیلات نیز مناسب است.

حتی با لمس تعطیلات، باید ظاهر و احساس طبیعی طراحی وب سایت خود را حفظ کنید. وقتی کاربران طراحی وب سایت از صفحه شما بازدید می ‌کنند، می‌خواهید بدانند که به جای درستی آمده‌اند. رابط کاربری طراحی وب سایت باید به روشی آشنا کار کند و نباید به شدت متفاوت به نظر برسد.

از تصاویر بیش از حد کلیشه ای مانند بابانوئل ها در هر صفحه طراحی وب سایت ، رقصان گوزن شمالی یا درختان کریسمس با چراغ های چشمک زن استفاده نکنید. تعداد زیادی طراحی وب سایت وجود دارد که این کارها را انجام می دهند. یک ظاهر سفارشی برای تم تعطیلات خود ایجاد کنید.

از کلیپ هنری تعطیلات و تصاویر استوک آگاه باشید. اغلب طراحی وب سایت ها با تصاویر مشابهی به پایان می‌ رسند، که باعث کاهش شناخت برند، هویت و کاهش منحصر به فرد و خاص بودن طراحی وب سایت می‌ شود.

در نهایت، اگر در حال برنامه ریزی برای تبلیغات بهتر از معمولی در طراحی وب سایت خود هستید، برای ترافیک اضافی برنامه ریزی کنید. شما نمی خواهید طراحی وب سایت شما در زمانی که امیدوارید کسب و کار خوبی انجام دهید از بین برود.

نتیجه

کلید یک طراحی وب سایت عالی با موضوع تعطیلات، سادگی است.

همه ابزارهایی که روزانه برای ایجاد یک طراحی وب سایت عالی استفاده می کنید، همان ابزارهایی هستند که در فصل تعطیلات استفاده خواهید کرد. برای ایجاد طراحی وب سایتی که بیش از حد تعطیل است، گرفتار جنون نشوید. کاربران بیشتر از طراحی وب سایت شما قدردانی خواهند کرد اگر ظاهری شبیه به طراحی وب سایت شما داشته باشد و به شکلی که آنها انتظار دارند کار کند، فقط با یک یا دو تا از روحیه تعطیلات.

در این فصل با چه طراحی وب سایت هایی با موضوع تعطیلات روبرو شده اید؟ آنها را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید.