search
حلقه سفید

فهرست بلاک URL گوگل چیست طراحی وب سایت خود را در 3 مرحله از لیست های مسدود حذف کنید

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/07/25
فهرست بلاک URL گوگل چیست طراحی وب سایت خود را در 3 مرحله از لیست های مسدود حذف کنید

این روزها بلاک کردن URL طراحی وب سایت به یک اتفاق رایج تبدیل شده است، و مهم است که یک صاحب کسب و کار باهوش تمام تلاش خود را برای جلوگیری از آن انجام دهد.

اگر طراحی وب سایت شما در لیست بلاک‌های URL طراحی وب سایت قرار بگیرد، می‌توانید اثرات منفی بسیار زیادی بر ترافیک طراحی وب سایت خود و عملکرد کلی طراحی وب سایت خود مشاهده کنید.

 

خوشبختانه برای شما، ما این مقاله را گردآوری کرده‌ایم تا اطلاعاتی را در اختیار شما بگذاریم که برای جلوگیری از یافتن طراحی وب سایت شما در فهرست بلاک‌های URL طراحی وب سایت و حذف آن در صورت متأسفانه نیاز دارید.

فهرست مطالب طراحی وب سایت

Blocklist URL طراحی وب سایت چیست؟

چگونه بلاک لیست URL طراحی وب سایت اتفاق می افتد؟

چگونه بررسی کنیم که آیا طراحی وب سایت شما به یک لیست مسدود کننده URL طراحی وب سایت اضافه شده است یا خیر

حضور در فهرست بلاک‌ های URL طراحی وب سایت چگونه می‌تواند بر کسب ‌وکار شما تأثیر بگذارد؟

چگونه از طراحی وب سایت خود در برابر قرار گرفتن در لیست بلاک محافظت کنید

>چگونه در 3 مرحله URL طراحی وب سایت خود را از فهرست بلاک گوگل حذف کنیم

Blocklist URL طراحی وب سایت چیست؟

فهرست بلاک‌های URL طراحی وب سایت مجموعه ‌ای از آدرس ‌های طراحی وب سایت است که توسط موتورهای جستجو طراحی وب سایت جمع ‌آوری شده و به نظر آنها مشکوک یا خطرناک هستند.

یک طراحی وب سایت فهرست‌ بندی شده در صفحه نتایج موتور جستجو طراحی وب سایت ظاهر نمی‌شود تا از کاربران طراحی وب سایت خود در برابر هر گونه بدافزار بالقوه یا افزونه ‌های ناامن محافظت کند.

در اینجا یک طراحی وب سایت مسدود شده در مرورگر شما به نظر می رسد:

اگرچه اکثر طراحی وب سایت ‌هایی که در فهرست‌های بلاک قرار می ‌گیرند، واقعاً خطرناک هستند، اما برای طراحی وب سایت ‌های کاملاً بی‌ گناه کاملاً معمول است که خود را در فهرست بلاک طراحی وب سایت ببینند.

گاهی اوقات آنها حتی نمی دانند که این اتفاق افتاده است، و فقط زمانی متوجه می شوند که درآمدشان شروع به کاهش می کند یا ترافیک طراحی وب سایت به طور کامل کاهش می یابد.

در واقع، گوگل روزانه حدود 10000 طراحی وب سایت را بلاک می کند، بنابراین به راحتی می توان فهمید که چگونه برخی از طراحی وب سایت های خوب ممکن است از بین بروند.

برای جلوگیری از این اتفاق برای شما، باید مطمئن شوید که امنیت طراحی وب سایت شما به اندازه کافی قوی است که قوانین و مقررات سختگیرانه موتورهای جستجو طراحی وب سایت را برآورده کند.

اجازه ندهید URL طراحی وب سایت فهرست شده بر ترافیک طراحی وب سایت و عملکرد طراحی وب سایت شما تأثیر منفی بگذارد.

چگونه بلاک لیست URL طراحی وب سایت اتفاق می افتد؟

URL طراحی وب سایت می تواند به دلایل مختلف در لیست بلاک قرار گیرد.

این ممکن است به دلیل چیزی کاملاً بی‌گناه باشد، یا می‌تواند در نتیجه بریده‌شدن راه ‌اندازی طراحی وب سایت شما و پرچم ‌گذاری طراحی وب سایت شما در رادارهای Google باشد.

در زیر موارد اصلی را که موتورهای جستجو هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام طراحی وب سایت ها را در لیست مسدود می کنند به آنها توجه می کنید را خواهید یافت.

داشتن حتی یکی از این مشکلات مرتبط با طراحی وب سایت شما احتمالاً به این معنی است که هرگز برای اکثر جستجوگران طراحی وب سایت ظاهر نمی شود، یا حداقل در رتبه بندی افت می کند.

پلاگین های ناامن

طرح های فیشینگ

اسب تروا

تخریب

سئو اسپم

1. پلاگین های ناامن طراحی وب سایت

پلاگین ها ابزارهایی هستند که به طور منظم توسط صاحبان طراحی وب سایت ، مدیران طراحی وب سایت و توسعه دهندگان طراحی وب سایت برای افزودن ویژگی های اضافی به طراحی وب سایت ها استفاده می شوند. آنها می توانند فوق العاده مفید باشند و می توانند به سرعت یک صفحه طراحی وب سایت متوسط را به چیزی بسیار جذاب تر برای کاربر طراحی وب سایت تبدیل کنند.

با این حال، از آنجایی که پلاگین‌ ها می‌توانند توسط هر کسی توسعه و منتشر شوند، تشخیص اینکه کدام افزونه‌ ها قرار است در طراحی وب سایت شما ایمن باشند، می‌ تواند بسیار دشوار باشد.

طبق داده‌ های طراحی وب سایت مربوط به مشکلات شناخته شده asp.net، تقریباً 18٪ آسیب ‌پذیری افزونه asp.net است:

پلاگین های ناامن طراحی وب سایت را می توان برای تزریق بدافزار استفاده کرد و عموماً توسط هکرها برای دسترسی آسان به طراحی وب سایت شما استفاده می شود.

اغلب این پلاگین های قدیمی هستند که در برابر حملات آسیب پذیر هستند. این افزونه ها معمولا لایه های امنیتی بسیار کمتری دارند و در برابر هک ها بسیار آسیب پذیرتر هستند.

از یک طرف، افزونه ها عملکرد و مزایای باورنکردنی طراحی وب سایت را ارائه می دهند، اما از سوی دیگر، زمانی که نگهداری asp.net نادیده گرفته می شود، به راحتی می توان آنها را کنترل کرد و برای اهداف مخرب استفاده کرد.

2. طرح های فیشینگ طراحی وب سایت

متأسفانه طرح های فیشینگ طراحی وب سایت در سال های اخیر بسیار محبوب شده اند. تنها در مارس 2020 بیش از 60000 طراحی وب سایت فیشینگ گزارش شده است.

طراحی وب سایت فیشینگ نوعی حمله دیجیتالی است که برای دسترسی به اطلاعات شخصی افراد، مانند جزئیات بانکی آنها، با فریب دادن آنها به کلیک کردن روی یک پیوند گمراه کننده استفاده می شود.

حملات فیشینگ طراحی وب سایت می تواند اثرات مخربی بر قربانی داشته باشد.

هک حساب بانکی نتایج نسبتاً رایج یک طرح فیشینگ است و در موارد جدی تر، سرقت هویت نیز ممکن است رخ دهد. به همین دلایل است که موتورهای جستجو هر طراحی وب سایتی را که ممکن است دارای پیوند طراحی وب سایت فیشینگ باشد، سرکوب می کنند.

بدترین بخش این است که بسیاری از صاحبان طراحی وب سایت از اینکه طراحی وب سایت آنها دارای پیوندهای فیشینگ است آگاه نیستند - هکرها اغلب سعی می کنند کنترل یک طراحی وب سایت را قبل از ارسال لینک های مخرب خود در آن به دست بگیرند. این می تواند منجر به جریمه سنگین موتورهای جستجو طراحی وب سایت شود.

3. اسب تروا

از نظر محاسباتی، اسب تروجان یک ویروس یا قطعه بدافزاری است که به عنوان چیزی بی گناه پنهان شده است. مجرمان سایبری معمولاً یک فایل مخرب را در داخل یک نرم افزار پنهان می کنند که پس از بارگیری نرم افزار طراحی وب سایت رایانه را آلوده می کند.

اسب ‌های تروجان شبیه طرح ‌های طراحی وب سایت فیشینگ هستند، زیرا به ‌طور خاص طراحی شده‌ اند تا کسی را فریب دهند تا نرم‌ افزار مضر را بدون اینکه از آن مطلع باشند، نصب کند.

همانطور که انتظار دارید، این فرآیند توسط موتورهای جستجو طراحی وب سایت مورد بی مهری قرار می گیرد و یکی از بزرگترین دلایلی است که URL طراحی وب سایت مشکوک به داشتن بدافزار قابل دانلود فوراً در لیست مسدود می شود.

اگر می خواهید شانسی برای رتبه بندی در هر نقطه ای نزدیک به بالای گوگل داشته باشید، حفظ طراحی وب سایت خود از اسب های تروجان بسیار مهم است.

4. تحریف

حمله تخریب طراحی وب سایت جایی است که یک هکر کنترل یک طراحی وب سایت را به دست می گیرد و قسمت هایی از محتوا طراحی وب سایت را با خود جایگزین می کند.

معمولاً این کار از طریق افزودن پیوندهای فیشینگ، اسب های تروجان و سایر بدافزارهای بالقوه مضر انجام می شود.

برخی از هکرها قادر خواهند بود محتوا طراحی وب سایت یی ایجاد کنند که ظاهری تقریباً مشابه محتوای طراحی وب سایت شما داشته باشد، به این معنی که کاربران و مشتریان طراحی وب سایت شما حتی ممکن است متوجه تغییر چیزی نشوند.

هدف از فهرست‌ بندی بلاک ‌های URL طراحی وب سایت این است که این طراحی وب سایت ‌ها را قبل از اینکه کسی قربانی صفحات مخدوش شود، از موتورهای جستجو طراحی وب سایت حذف کند.

5. سئو اسپم

آخرین چیزی که موتورهای جستجو طراحی وب سایت به آن توجه می کنند اسپم سئو طراحی وب سایت است. تا حدودی طعنه آمیز، بیش از حد سئو طراحی وب سایت می تواند تأثیر منفی بر رتبه یک طراحی وب سایت داشته باشد.

اسب ‌های تروجان شبیه طرح ‌های طراحی وب سایت فیشینگ هستند، زیرا به ‌طور خاص طراحی شده‌ اند تا کسی را فریب دهند تا نرم‌ افزار مضر را بدون اینکه از آن مطلع باشند، نصب کند.

سئوی منفی طراحی وب سایت می تواند در همه اشکال و اشکال ظاهر شود تا پیشرفت سئوی طراحی وب سایت شما را متوقف کند. مواردی مانند حملات DDos، نظرات اسپم طراحی وب سایت asp.net و هرزنامه های ارجاع دهنده در Google Analytics همه مواردی هستند که باید مراقب آنها باشید.

یکی دیگر از اشکال محبوب سئو اسپم طراحی وب سایت ، پر کردن کلمات کلیدی است. موتورهای جستجو طراحی وب سایت از کلمات کلیدی جستجوی کاربر طراحی وب سایت استفاده می کنند تا جستجوی آنها را با مرتبط ترین صفحات طراحی وب سایت مطابقت دهند.

برخی از صاحبان طراحی وب سایت تصور می کنند که اگر تعداد زیادی کلمات کلیدی طراحی وب سایت هدف را در تمام صفحات طراحی وب سایت خود قرار دهند، بیشتر در موتورهای جستجو طراحی وب سایت نشان داده می شوند.

با این حال، ارائه دهندگان موتورهای جستجو طراحی وب سایت از این عمل بسیار آگاه هستند و می توانند به راحتی هر مقاله ای را که با کلمات کلیدی طراحی وب سایت بیش از حد پر شده است فیلتر کنند.

چگونه بررسی کنیم که آیا طراحی وب سایت شما به یک لیست مسدود کننده URL طراحی وب سایت اضافه شده است یا خیر

همانطور که اشاره کردیم، مشکل اصلی در مورد بلاک شدن طراحی وب سایت شما این است که تشخیص آن زمانی که اتفاق می افتد بسیار دشوار است.

ابزارهای مختلفی وجود دارد که می تواند به شما بگوید آیا طراحی وب سایت شما در لیست بلاک شده است یا خیر. آنها همچنین شما را به سمت URL طراحی وب سایت های خاصی هدایت می کنند که باعث ایجاد مشکلات می شوند، که سپس می توانید با آنها مقابله کرده و در صورت لزوم حذف کنید.

در اینجا سه روش برای بررسی اینکه آیا طراحی وب سایت شما در لیست مسدود شده است وجود دارد:

کنسول جستجوی گوگل طراحی وب سایت

آمار ترافیک طراحی وب سایت خود را بررسی کنید

ابزار بررسی طراحی وب سایت

1. کنسول جستجوی گوگل طراحی وب سایت

یکی از ساده ‌ترین راه‌ ها برای اینکه ببینید آیا در لیست بلاک شده‌ اید یا خیر، بررسی کنسول جستجوی Google که قبلاً به عنوان ابزار وبمستر شناخته می ‌شده است.

اگر هنوز حساب GSC خود را تأیید نکرده‌اید، این راهنمای تأیید کنسول جستجوی طراحی وب سایت Google را بخوانید و سپس برگردید.

اگر طراحی وب سایت شما متأسفانه در لیست مسدود شده است، آن را در اینجا خواهید دید:

2. آمار ترافیک طراحی وب سایت خود را بررسی کنید

همچنین ارزش بررسی افت شدید ترافیک در حساب Google Analytics خود را دارد. کاهش ناگهانی بازدیدکنندگان طراحی وب سایت می تواند نشانه ای از بلاک شدن باشد.

یک شاخص اولیه مبنی بر اینکه یک طراحی وب سایت در لیست مسدود شده است، کاهش ناگهانی و سریع ترافیک طراحی وب سایت آن است.

یک طراحی وب سایت فهرست‌بندی شده حدود 95 درصد از ترافیک طراحی وب سایت خود را از دست می‌دهد، بنابراین باید بتوانید متوجه آن شوید. اگر چیزی مشابه در تجزیه و تحلیل طراحی وب سایت خود مشاهده کردید، قطعاً مشکلی وجود دارد که ارزش بررسی بیشتر را دارد.

3. ابزار بررسی طراحی وب سایت

اگر می خواهید آزمایش کنید که آیا دامنه یا IP شما در پایگاه داده های ضد اسپم فهرست شده است، می توانید از ابزارهای اختصاصی بررسی طراحی وب سایت نیز استفاده کنید.

فقط طراحی وب سایت خود را از طریق Sitechecker و/یا MxToolBox اجرا کنید و نتایج را بررسی کنید.

بین این دو مورد، این ابزارهای بررسی طراحی وب سایت:

  • یک نمای کلی از وضعیت سلامت دامنه طراحی وب سایت خود دریافت کنید
  • مشکلات مربوط به نام دامنه، سرور ایمیل، طراحی وب سایت سرور و مشکلات DNS خود را شناسایی کنید
  • اگر دامنه یا IP شما به‌ عنوان هرزنامه یا فهرست مسدود شده علامت‌ گذاری شده است، جستجو کنید

با پایگاه داده های لیست هرزنامه گزارشی دریافت کنید

همچنین باید این راهنما را در مورد نحوه مسدود کردن یک آدرس IP و این راهنمای آدرس های IP اختصاصی در مقابل آدرس های IP مشترک طراحی وب سایت را بررسی کنید تا بیشتر مراقب باشید.

حضور در فهرست بلاک ‌های URL طراحی وب سایت چگونه می‌تواند بر کسب ‌وکار شما تأثیر بگذارد؟

بسیار آسان است که ببینید چگونه چنین کاهش زیادی در ترافیک طراحی وب سایت تأثیر منفی بر کسب و کار، رشد و درآمد شما خواهد داشت.

فرقی نمی‌کند که شخص از کدام مرورگر استفاده می‌کند، چه کروم، اینترنت اکسپلورر یا هر مرورگر دیگری. یک URL طراحی وب سایت فهرست شده از طریق هیچ یک از آنها نشان داده نمی شود.

قرار گرفتن در لیست بلاک کاملاً چیزی است که هر صاحب طراحی وب سایت باید به هر قیمتی از آن اجتناب کند.

در بخش بعدی، چند تاکتیک را بررسی می‌ کنیم که می ‌توانید برای اطمینان از اینکه URL طراحی وب سایت های شما هرگز راه خود را در لیست‌های بلاک طراحی وب سایت URL پیدا نمی ‌کنند، پیاده‌ سازی کنید.

چگونه از طراحی وب سایت خود در برابر قرار گرفتن در لیست بلاک محافظت کنید

تنها راه واقعی برای دور ماندن از لیست بلاک این است که مطمئن شوید هیچ اتفاقی در طراحی وب سایت شما نمی افتد که توجه منفی گوگل را به خود جلب کند. متأسفانه، پایبندی به قوانین طراحی وب سایت همیشه کافی نیست، زیرا می ‌دانیم که هکر ها می ‌توانند طراحی وب سایت ‌ها را تحت کنترل خود درآورند و ادعا کنند که آنها متعلق به خودشان هستند.

این بدان معناست که اگر می‌خواهید بهترین روش‌ های موثر سئو طراحی وب سایت asp.net را دنبال کنید و ترافیک بالایی را در طراحی وب سایت خود نگه دارید، باید به چند چیز متفاوت فکر کنید.

نگران بدافزار در طراحی وب سایت asp.net خود هستید؟ همه برنامه‌های webever.ir با اسکن و پاک‌ سازی بدافزار رایگان ارائه می ‌شوند. برنامه های ما را بررسی کنید.

به طور خلاصه، شما باید:

مطمئن شوید که طراحی وب سایت شما امن است،

طراحی وب سایت خود را به صورت ایمن و ایمن بسازید و توسعه دهید،

تا حد امکان از تمرینات خطرناک کلاه سیاه خودداری کنید.

خوشبختانه، اگر صاحب طراحی وب سایت می‌ خواهد مطمئن شود که طراحی وب سایتش با مشکلات امنیتی مواجه نمی ‌شود، اقداماتی وجود دارد که می ‌تواند انجام دهد.

به روز رسانی، به روز رسانی، به روز رسانی

اولین مورد این است که همیشه سیستم های خود را به روز نگه دارید و به به روز رسانی پلاگین ها و تم طراحی وب سایت ها توجه زیادی داشته باشید. به‌روزرسانی‌ های نرم ‌افزاری نقاط ضعف امنیتی طراحی وب سایت را برطرف می ‌کنند، بنابراین همیشه می‌خواهید قبل از اینکه هکرها نحوه سوء استفاده از این نقاط ضعف را برای خودشان بیابند، آن‌ ها را دانلود کنید.

قبل از اجرای به روز رسانی در طراحی وب سایت خود، همیشه تمرین خوبی است که آنها را به صورت محلی و/ یا در یک محیط مرحله بندی آزمایش کنید.

از رمزهای عبور قوی استفاده کنید

یکی دیگر از پروتکل های امنیتی واضح تر این است که همیشه از رمزهای عبور قوی استفاده کنید. بله، می دانیم که قبلاً این مورد را شنیده اید، اما تعداد شگفت انگیزی از افراد وجود دارند که هنوز از "paw0 rd " به عنوان کلید امنیتی خود برای همه حساب های طراحی وب سایت خود استفاده می کنند.

یک رمز عبور قوی واقعا می تواند یک هکر را متوقف کند و سرور طراحی وب سایت شما را از نفوذ محافظت کند.

حتما این منابع مرتبط با رمز عبور را بررسی کنید:

9 بهترین مدیر رمز عبور برای استفاده در سال 2021

نحوه تغییر سریع (یا بازنشانی) رمز عبور طراحی وب سایت asp.net

از آپلود فایل به کاربران طراحی وب سایت خودداری کنید

توصیه دیگر این است که تا حد امکان به کاربران طراحی وب سایت اجازه آپلود فایل های خود را ندهید.

اگرچه ممکن است بخواهید با آپلود تصاویر نمایه و فایل های مشابه در طراحی وب سایت ، تجربه کاربری طراحی وب سایت را بهبود ببخشید، این می تواند یک شکاف بالقوه بزرگ در دیوار برای استفاده افراد باشد.

اگر طراحی وب سایتی را اداره می‌ کنید که از کاربران طراحی وب سایت می ‌خواهد فایل ‌ها را آپلود کنند، توصیه می ‌کنیم با یک برنامه‌ نویس کار کنید تا مرحله اسکن بدافزار را به فرآیند آپلود فایل اضافه کنید.

از اقدامات مخاطره آمیز خودداری کنید

اگر می خواهید بهترین شانس را داشته باشید که URL طراحی وب سایت های خود را به خوبی از لیست های بلاک دور نگه دارید، باید سعی کنید از هر گونه اقدامات خطرناک اجتناب کنید.

در دنیای سئو طراحی وب سایت ، این فرآیندها اغلب به عنوان فرآیندهای کلاه سیاه شناخته می شوند.

اگرچه این تکنیک طراحی وب سایت ‌ها می‌توانند در کوتاه ‌مدت مؤثر باشند، اما اجرای آن ‌ها اگر به درستی انجام نشود به راحتی می ‌تواند اثرات منفی داشته باشد.

با این حال، چیزی که باید کاملاً اجتناب کنید، مواردی مانند پر کردن کلمات کلیدی طراحی وب سایت است.

پر کردن کلمات کلیدی طراحی وب سایت ، کلمات کلیدی طراحی وب سایت پنهان و مقالاتی که معمولاً با نام تجاری/ محصول/ خدمات شما همسو نیستند، به سرعت طراحی وب سایت شما را با گوگل معرفی می کنند. سپس گوگل شروع به فیلتر کردن URL طراحی وب سایت های شما از جستجوی خود می کند و خواهید دید که رتبه شما به طور چشمگیری کاهش می یابد.

اگر به تحقیق صحیح کلمات کلیدی طراحی وب سایت پایبند باشید و یاد بگیرید که چگونه ترافیک را به طراحی وب سایت خود هدایت کنید، در قسمت امن همه چیز خواهید بود.

اکنون می ‌دانید که چگونه می ‌توانید طراحی وب سایت یا آدرس‌ های اینترنتی خود را از لیست بلاک شدن جلوگیری کنید، بیایید برخی از کارهایی را که می‌توانید برای حذف URL طراحی وب سایت ها از فهرست بلاک انجام دهید، بررسی کنیم.

چگونه در 3 مرحله URL طراحی وب سایت خود را از فهرست بلاک گوگل حذف کنیم

اگر تشخیص داده اید که طراحی وب سایت شما توسط گوگل در لیست مسدود شده است، باید روی حذف آن کار کنیم. در اینجا یک راهنمای گام به گام برای حذف طراحی وب سایت خود از لیست مسدود وجود دارد.

مرحله 1: خرابی طراحی وب سایت را پیدا کنید

مرحله 2: خرابی طراحی وب سایت را پاک کنید

مرحله 3: برای بررسی به Google ارسال کنید

مرحله 1: خرابی را پیدا کنید

کنسول جستجوی گوگل را باز کنید و ببینید که چرا طراحی وب سایت شما در لیست مسدود شده است، ممکن است به این دلیل باشد:

ویروس ها

تزریق SQL

لینک های اسپم

بد افزار

هر چیزی که باعث ایجاد لیست بلاک شده است، پس از شناسایی آن، می توانید مراحل بعدی را برای رفع مشکل انجام دهید.

مرحله 2: خرابی را پاک کنید

هنگامی که متوجه شدید چه چیزی باعث خرابی شده است، می توانید آن را از بین ببرید. در اینجا چند مرحله برای شروع پاکسازی خرابی های طراحی وب سایت وجود دارد:

هر گونه اصلاح ناآشنا در طراحی وب سایت خود را بررسی کرده و به صورت دستی آنها را حذف کنید.

هر پلاگین منسوخ شده را غیرفعال کنید.

بررسی کنید که آیا کاربران طراحی وب سایت مدیریت جدید اضافه شده اند یا خیر. اگر چنین است، آن را به صورت دستی حذف کنید و همه گذرواژه‌ ها و نام ‌های کاربری طراحی وب سایت را بازنشانی کنید.

تمیز کردن دستی جداول در پایگاه داده های آلوده احراز هویت دو مرحله ای را برای همه کاربران طراحی وب سایت خود تنظیم کنید.

کاربران طراحی وب سایت تایید نشده را بررسی کنید و کسانی را که نباید آنجا باشند حذف کنید.

همچنین ممکن است این منابع برای شما مفید باشد:

نحوه عملکرد حذف بدافزار طراحی وب سایت asp.net

نحوه رفع خطای « طراحی وب سایت پیش رو حاوی بدافزار است» در asp.net

Asp.net هک شد: وقتی سایت شما با مشکل مواجه می شود چه کاری انجام دهید

16 بهترین افزونه امنیتی asp.net برای قفل کردن افراد بد

مرحله 3: برای بررسی به Google ارسال کنید

در مرحله بعد باید طراحی وب سایت خود را برای بررسی بدافزار ارسال کنید تا گوگل بتواند طراحی وب سایت شما را مجددا ارزیابی کند. مراحل زیر را برای ارسال سایت خود برای بررسی طراحی وب سایت انجام دهید:

کنسول جستجوی گوگل را باز کنید و به تب مسائل امنیتی بروید.

روی " I have fixed these troubles" کلیک کنید.

اکنون «درخواست بررسی» را انتخاب کنید.

مراحلی را که برای حذف مشکلات از طراحی وب سایت خود انجام داده اید فهرست کنید. در اینجا تا جایی که می توانید با جزئیات صحبت کنید.

سپس روی قسمت Manual Actions کلیک کنید.

اگر چندین مشکل دارید، این مراحل را تکرار کنید تا همه حل شوند. فقط به خاطر داشته باشید که گوگل طراحی وب سایت می تواند تا چند روز طول بکشد تا طراحی وب سایت شما را بررسی کند.

همچنین ممکن است زمان خوبی برای تجدید حافظه خود در مورد نحوه ارسال طراحی وب سایت خود به موتورهای جستجو باشد.

با این راهنمای مفید، طراحی وب سایت خود را از فهرست بلاک‌ های URL دور نگه دارید (یا اگر قبلاً وجود دارد آن را حذف کنید!

خلاصه

کاملاً واضح است که بلاک کردن طراحی وب سایت می تواند اثرات مضری بر ترافیک طراحی وب سایت و تجارت شما داشته باشد.

خوشبختانه، کارهایی وجود دارد که می‌توانید برای کاهش احتمال این اتفاق انجام دهید، مانند پیروی از بهترین شیوه‌های طراحی وب سایت ، بهترین شیوه‌های SEO طراحی وب سایت و سرمایه ‌گذاری در میزبانی امن.

اگرچه همیشه اقداماتی وجود دارد که می‌توانید در برابر هکرها و بدافزارها بردارید، اما گاهی اوقات بدشانس می ‌شوید. به همین دلیل است که همیشه مهم است که علائم بلاک کردن را در اسرع وقت شناسایی کنید و سعی کنید کاری در مورد آن انجام دهید.