search
حلقه سفید مراحل طراحی سایت
اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/04/28
مراحل طراحی سایت

طراحی سایت یکی از مراحل مهم دیجیتال مارکتینگ است. طراحی سایت کار ساده ای نیست و باید برای طراحی و اجرای آن برنامه ریزی کاملی داشت. برای طراحی وب سایت گام های مختلفی را به دقت اجرا کرد.

یافتن طراح سایت با تجربه و متعهد

یافتن طراح وب با تجربه که امکان اجرای نیازمندی ها شما را داشته باشد بسیار مهم و حیاتی است. نیازمندی ها شما در طول زمان تغییر خواهد کرد و باید این اطمینان را داشته باشید که خواسته های شما و توسعه آینده وب سایت بخوبی اجرایی خواهد شد. تعهد طراح سایت شما بابت توسعه باید کامل در نظر گرفته شود. منظور از تعهد، ایجاد تعهد کتبی نیست بلکه تعهد اخلاقی طراح سایت از تعهد کتبی آن بسیار مهم تر است.

-انتخاب قالب مناسب

برای طراحی وب سایت خود یک قالب مناسب انتخاب کنید. نوع قالب و رنگ بندی آن وابسته به نوع کسب و کار شماست، استفاده از قالب های نا مناسب و رنگ بندی ناسازگار، می تواند روی تعداد مشتریان شما تاثیر منفی داشته باشد، در حالیکه رنگ بندی مناسب می تواند مشتریان زیادی را جذب و در سایت شما نگه دارد.

وارد کردن محتوای خوب

محتوای خوب در طراحی سایت به مانند سوخت موتور عمل می کند. بعد از طراحی سایت باید روند تکراری بر اساس برنامه ریزی مرتب ایجاد نمایید و محتوای مناسب را بر اساس برنامه به آن اضافه نمایید. محتوای شما حتما باید توسط شما ایجاد شده باشد. محتوا را از وب سایت های دیگر کپی نکرده باشید. محتوا را باید در انواع فرمت های متن، ویدئو و صوت ایجاد و در وب سایت قرار دهید.

توسعه بک لینک

بعد از طراحی سایت و افزودن محتوا، نوبت به توسعه بک لینک می رسد. از نظر موتورهای جستجو این موضوع که چند سایت به آدرس سایت شما لینک داده باشند بسیار مهم است و در امتیاز رتبه بندی سایت شما تاثیر زیادی می گذارد. برای این منظور برنامه منظمی برای توسعه بک لینک سایت خود ایجاد نمایید تا بتوانید از نظر موتور های جستجو، رتبه خوبی بدست آورید.

instagram whatsapp call