search
حلقه سفید

مطمئن شوید که به طور مداوم طراحی وب سایت خود را ارتقا یا اصلاح می کنید

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/06/14
مطمئن شوید که به طور مداوم طراحی وب سایت خود را ارتقا یا اصلاح می کنید

همانطور که من می نویسم، یک کمپین هک گسترده در سراسر جهان علیه طراحی وب سایت هایی که سیستم مدیریت محتوای طراحی وب سایت جوملا را اجرا می کنند در حال انجام است.

کمی بیش از یک هفته پیش، یک حفره ایمنی مهم در تمام نسخه های طراحی وب سایت جوملا کشف شد. برای آخرین نسخه های طراحی وب سایت جوملا خیلی سریع یک ارتقا منتشر شد و برای تمام نسخه های قبلی طراحی وب سایت یک پچ منتشر شد.

اما اگر اینها را نصب نکرده اید، احتمالاً فقط زمان هک شدن طراحی وب سایت شماست.

هکرها تمام طراحی وب سایت هایی را هدف قرار می‌ دهند که هنوز وصله یا به ‌روزرسانی نشده‌اند. و متأسفانه این بیشتر طراحی وب سایت های جوملا هستند.

مهم است که تاکید کنیم که این دلیلی برای عدم استفاده از طراحی وب سایت جوملا نیست، اصلاً بازتاب ضعیف طراحی وب سایت جوملا یا انجمن جوملا نیست. در واقع بازتاب بسیار خوبی است! ارتقا و پچ در مدت زمان بسیار کوتاهی منتشر شد.

از هر نرم افزاری که طراحی وب سایت شما استفاده می کند، خواه طراحی وب سایت جوملا، asp.net، مجنتو، اپن کارت یا هر چیز دیگری باشد، هرگز نمی توان تضمین کرد که از حفره های ایمنی پاک نیست. اما با انتخاب نرم افزارهایی که به خوبی نگهداری می شوند و به طور منظم آن را ارتقا می دهند، می توانید احتمال بروز مشکلات را به حداقل برسانید.

مسئولیت ایمنی

در OpenGlobal، ما به ‌طور خودکار همه طراحی وب سایت ‌های مشتری خود را هر زمان که لازم باشد ارتقا داده و وصله می ‌کنیم. این فقط بخشی از خدماتی است که ما ارائه می دهیم.

اما متأسفانه، این روش استاندارد صنعت نیست. اکثر طراحان طراحی وب سایت اصلا هیچ کاری انجام نمی دهند. هنگامی که طراحی وب سایت ایجاد می شود، هرگز بدون اینکه مشتری صریحاً آن را درخواست کند و هزینه آن را پرداخت کند، ارتقا نمی یابد!

این فقط قابل قبول نیست.

امسال به 5 شرکت مختلف کمک کرده ایم تا طراحی وب سایت های هک شده را بازیابی کنند. در همه موارد، با نصب آخرین به روز رسانی ها یا وصله ها می شد از آن جلوگیری کرد.

بازیابی از هک طراحی وب سایت یک فرآیند زمان بر و پرهزینه است و شما هرگز نمی توانید 100% مطمئن باشید که به طور کامل از شر هر کاری که آنها انجام داده اند خلاص شده اید و نمی توانند دوباره به آن بازگردند.

اگر می خواهید طراحی وب سایت خود را به یک شرکت مدیریت طراحی وب سایت مسئول منتقل کنید، امروز با شماره 09191440252با ما تماس بگیرید.

هزینه سئو طراحی وب سایت چقدر است؟

طراحی وب سایت به عنوان یک کانال بازاریابی ارزان شهرت دارد. بنابراین تعداد زیادی از شرکت طراحی وب سایت ‌ها وجود دارند که خدمات «سئوی طراحی وب سایت بودجه» یا «شامل سئو طراحی وب سایت » را ارائه می ‌دهند. اما آیا این خدمات ارزشمند هستند؟ و اگر نه، هزینه واقعی سئو طراحی وب سایت چقدر است؟

شهرت طراحی وب سایت به عنوان یک کانال بازاریابی ارزان ناعادلانه است، زیرا هرگز واقعاً درست نبوده است، مگر اینکه از نظر فنی بسیار ماهر باشید ... و برای وقت خود به عنوان رایگان ارزش قائل باشید.

بله، شما می توانید یک طراحی وب سایت ارزان (یا رایگان) داشته باشید. اما آنها معمولاً هیچ کسب و کار جدیدی وارد نمی کنند و فقط یک هزینه خالص هستند. هدف خدمات وب بودجه ارائه یک طراحی وب سایت است که تیک آن را انجام می دهد. "من یک طراحی وب سایت دارم، اکنون می توانم تجارت خود را اداره کنم." هدف آنها ارائه یک کانال بازاریابی موثر برای شما نیست. چنین خدماتی قطعاً ارزان نیست.

چیزی به نام سئوی طراحی وب سایت ارزان وجود ندارد

در مورد سئو طراحی وب سایت هم همینطور. همه طراحی وب سایت هایی که ارزش هزینه کردن را دارند، باید دارای سطح اولیه سئو طراحی وب سایت باشند. ناگفته نماند. متأسفانه اکثر خدمات طراحی وب سایت ارزان قیمت اصلاً به سئو طراحی وب سایت توجه نمی کنند. برای آنها، همه چیز در مورد طراحی وب سایت یا حتی بدتر از آن، ایجاد طراحی وب سایت های عمومی است.

خدماتی که خود را به عنوان "شامل سئو طراحی وب سایت " تبلیغ می کنند، شرط کمی بهتر هستند. اما شما باید کاملا با خودتان صادق باشید. این یک کمپین سئو طراحی وب سایت واقعی نیست. این فقط اصول اولیه را پوشش می دهد که باید به طور پیش فرض توسط همه انجام شود. این شما را بالاتر از رقبایتان قرار نمی دهد، فقط به شما یک امتیاز پایه برای کار می دهد.

اگر می ‌خواهید یک کمپین سئو طراحی وب سایت واقعی داشته باشید که نتیجه ‌ای داشته باشد، باید به کسی پول بدهید تا حداقل ۱ روز در ماه روی طراحی وب سایت شما کار کند. بسته به شرکتی که انتخاب می کنید، می تواند از 300 پوند تا 1000 پوند در ماه متغیر باشد. سئو طراحی وب سایت برای مشاهده نتایج نیز به زمان زیادی نیاز دارد. بنابراین یک کمپین سئو طراحی وب سایت باید حداقل 6 ماه اجرا شود، اگر نه به طور نامحدود.

یک کمپین سئو طراحی وب سایت واقعی برای یک کلمه کلیدی/عبارات کلیدی خاص (و اصطلاحات مرتبط) هدف گذاری می شود، به طوری که حداقل "1 روز در ماه" باید برای هر عبارت کلیدی که برای آن بهینه سازی می کنید، چند برابر شود.

انتخاب یک شرکت سئو طراحی وب سایت

سئو طراحی وب سایت از نظر فنی سخت نیست، فقط کار زیادی است. و به همین دلیل گران است.

یک نکته مهم در انتخاب شرکتی برای اجرای کمپین سئو طراحی وب سایت این است که مطمئن شوید که از یک شرکت صادق و معتبر برای انجام آن استفاده می کنید.

اگر سئو طراحی وب سایت اشتباه انجام شود، به راحتی می تواند تأثیر منفی داشته باشد و شما را در موقعیت بدتری نسبت به زمانی قرار دهد که اصلاً هیچ کاری انجام نمی دادید. برخی از نام‌ های بسیار بزرگ با استفاده از تکنیک ‌های نه چندان صادقانه سئو طراحی وب سایت موتورهای جستجو را به اشتباه انداخته ‌اند و رتبه آنها (و در نتیجه درآمدشان) یک شبه سقوط کرده است.

برون سپاری یک کمپین سئو طراحی وب سایت به شرکت های خارجی یک ریسک بزرگ است. همه آنها بد نیستند، اما تشخیص اینکه کدام یک در میان انبوهی از موارد بدبین هستند، بسیار دشوار است.

شرکتی را انتخاب کنید که بتواند دقیقاً توضیح دهد که قرار است چه کاری انجام دهند، چه کاری را انجام نمی دهند و چرا. هرگز تصور نکنید که یک شرکت سئو کار طراحی وب سایت را به درستی انجام می دهد، صرف نظر از اینکه چقدر فکر می کنید باید به آنها اعتماد کنید. اثرات منفی اشتباه گرفتن ارزش ریسک کردن را ندارد.

از شرکت ‌هایی که اصطلاح «SEO» طراحی وب سایت را به کار می ‌برند، مانند یک پلاگین اضافی یا خدماتی که می ‌گویند، دوری کنید. از آنها بخواهید دقیقاً منظورشان را توضیح دهند.

در تجارت الکترونیک OpenGlobal، طراحی وب سایت ما به رویکرد صادقانه اعتقاد داریم. ما سئوی طراحی وب سایت بودجه ای انجام نمی دهیم، کار نمی کند. اگر می ‌خواهید یک ارزیابی صادقانه از اینکه SEO طراحی وب سایت چگونه می ‌تواند به شرکت شما کمک کند و اینکه چه بودجه‌ ای برای آن دارید، می ‌خواهید، اکنون با ما با شماره 09191440252 تماس بگیرید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.