search
حلقه سفید

ناهماهنگی و عدم تقارن در طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/05/31
ناهماهنگی و عدم تقارن در طراحی وب سایت

من در اینجا مجموعه ای از طراحی وب سایت های جالب دارم. عناصر مختلف، اعم از متن، پیوندها، تصاویر یا دیکته، به اشتباه، یکی روی دیگری با عدم تقارن قرار دارند. آنها قطعا چیز دیگری هستند. من واقعاً امیدوارم که از این مجموعه طراحی وب سایت که نه تنها ظاهر خوبی دارد، بلکه بسیار متفاوت از آنچه ما به آن عادت کرده ایم، لذت ببرید.

Quechua

این طراحی وب سایت یک کتاب طولانی و تک صفحه ای برای وسایل کمپینگ و مسافرت و مد است. این تصاویر با اندازه های مختلف، یکی بر روی دیگری بسیار زیاد است. همانطور که می روید، چیزها در حال حرکت هستند، جریان پیدا می کنند و داستانی را برای شما تعریف می کنند که چگونه می توانید در داخل یا با محصولات آنها کمپینگ یا صعود کنید. این نوع چیدمان به خوبی با مد کار می ‌کند، زیرا تمایل دارد سبک ‌های طراحی وب سایت سطح بالا را که این نوع چیدمان تداعی می ‌کند، ترجیح دهد.

Steph Orozco

یک بار دیگر ما یک طراحی وب سایت مد داریم، اما این بار وبلاگ یا طراحی وب سایت یک طراح مد استف اوروزکو است. این تم Tumble چیز دیگری است زیرا همه تصاویر و متن‌ های مختلف به نظر می‌ رسد که کمی دور ریخته شده ‌اند، لزوماً با هم همپوشانی ندارند، اما در یک شبکه معمولی که اکثر وبلاگ ‌ها یا طراحی وب سایت از آن حمایت می‌کنند – به ‌ویژه وبلاگ یا طراحی وب سایت Tumblr - تراز نیستند. یک بار دیگر ما طراحی وب سایت داریم که به دنبال احساس بالا است و این نوع پراکندگی محتوای طراحی وب سایت بی دقت همراه با تصاویر طراح این کار را به خوبی انجام می دهد.

Bulo

همانطور که می بینید، این بار یک موضوع برای طراحی وب سایت با کیفیت بالا از یک طراحی وب سایت طراحی محصول وجود دارد. در مقایسه با دو نمونه قبلی، این طراحی وب سایت کمی دلپذیرتر است زیرا در یک زمان کمتر اتفاق می افتد. در اسکرین شات ارائه شده فضای سفید زیاد و محتوای طراحی وب سایت بسیار کمتری وجود دارد. کنار هم قرار گرفتن پس زمینه سفید و تصاویر غنی و پر جنب و جوش خیره کننده است. یک بار دیگر، احساس برتر در کل طراحی وب سایت به خوبی به دست می آید.

یک گاه شماری

من شخصا عاشق طراحی وب سایت این وبلاگ هستم. منحصر به فرد است، جذاب است. همانطور که پیمایش می کنید با یک نامه کوتاه روبرو می شوید که با چند تصویر مرتبط همراه است. تصاویر در حال شکستن پست واقعی نیست. آنها علاوه بر آن، برای حمایت از آن هستند - نه اینکه آن را قطع کنند. علاوه بر این، لایه بندی بین خود پست و تصاویر بسیار خوب انجام شده است. خوب و باحال به نظر می رسد

فضای کنجکاو

در مورد چیزهای سطح بالا صحبت کنید، این یک طراحی وب سایت برای طراحی وب سایت احمقانه است که "فضاهای منحصر به فرد و الهام بخش برای موزه ها، گالری ها، فضاهای عمومی و عملکرد" ایجاد می کند. برای آنها منطقی است که یک طراحی وب سایت خلاقانه داشته باشند که در آن عناصر متفاوت هستند - یکی روی دیگری لایه بندی شده اند. لوگوی آنها خیلی عجیب چیده شده است، جالب است! نگاه کردن به طراحی وب سایت آنها بسیار احساس طراوت است زیرا آنها از اینکه خودشان باشند نمی ترسند.

Il-Ho Jung

اگرچه این طراحی وب سایت حس مدرنی دارد، اما به اندازه نمونه ‌های دیگر اینجا وجود ندارد. اگر نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که تعداد پیوندهای آنها محدود است، بله، اما آنها در سراسر مرز پنجره مرورگر نیز هستند. این قطعا منحصر به فرد است، به خصوص از آنجایی که به نظر می رسد هیچ یک از پیوندها با هیچ چیز هماهنگ نیستند. علاوه بر این، گرافیک های موجود در نمایش اسلاید صفحه اصلی طراحی وب سایت ، کاملاً درهم و برهم هستند که توجه شما را دقیقاً به آن جلب می کند، چقدر هوشمندانه است.

Christel Winther

و در اینجا به طراحی وب سایت یک مدل مد می پردازیم که صفحه اصلی طراحی وب سایت آن پر از عکس های کوچک است که برخی از عکس های مورد علاقه او را نشان می دهد. به عنوان یک نمونه کار حرفه ‌ای، صفحه اصلی این طراحی وب سایت بسیار عالی است. شاید ما طراحان طراحی وب سایت نیز باید در نظر داشته باشیم که اسکرین شات های خود را در صفحه اصلی طراحی وب سایت پرتاب کنیم، آنها را با دقت تغییر دهیم و آنها را به نمایش بگذاریم؟

Owl Optics

این شرکت عینک و عینک آفتابی مخاطبان بسیار خاصی را در نظر دارد. من می توانم حدس بزنم که آنها بعد از 20 تا 40 سال هستند که از سبک زندگی با کلاس و مدرن لذت می برند، به خصوص در مورد نحوه لباس پوشیدن و لوازم جانبی آنها. به نظر من انتخاب مدل های برهنه جالب است. اگرچه شما نمی توانید چیزهای زیادی ببینید، اما سر آنها را می بینید، من فکر می کنم برای آنها منحصر به فرد است که فقط از عینک استفاده کنند - هیچ تی شرت یا کلاهی وجود ندارد که حواسشان پرت شود، فقط خود محصولات طراحی وب سایت هستند.

iErnest

آی ارنست مجموعه ای از قاب های آیفون و آیپد است که از چرم مرغوب و طراحی وب سایت محصول ساخته شده است. آنها هزینه های فوق العاده ای نیستند اما مطمئناً در سطح بالاتری قرار دارند. محصول خود را بسیار خوب نشان می دهد، عکاسی سبک زندگی مجلل تری را برای صاحب محصول به تصویر می کشد. من انتخاب آن‌ها برای طراحی وب سایت متنوع‌تر را انتخابی بسیار خوب برای تکمیل نوع احساسی که محصول دنبال می ‌کند، می ‌دانم.

Ola Kvernberg

این یکی از موارد مورد علاقه من از این مجموعه است، صرفاً به این دلیل که طراحی وب سایت کلی دارای چنین ویژگی عجیبی است. این مجموعه ای از یک نوازنده، یک نوازنده ویولن است، و تا زمانی که به اطراف نگاه نکنید، چنین به نظر نمی رسد. طراحی وب سایت های جالب، چیدمان کلی و مینیمالیسم چیزی نیست که از یک نوازنده انتظار داشته باشم. اما هی، من یک احساس عالی دارم که دقیقاً همین نکته است. همانطور که در طراحی وب سایت حرکت می کنید، می بینید که یک طراحی وب سایت سنتی چیزی نیست که آنها دنبال آن می رفتند.

Oliver Staub

آه، یک بار دیگر ما یک نمونه کار دیگر داریم این بار یک عکاس، فیلمبردار و کارگردان. طراحی وب سایت یک احساس بسیار هنرمندانه دارد. حداقل است اما به نقطه است. برای کاوش در کارهای مختلفی که الیور در حال خودنمایی می کند یا در مورد خود الیور، می توانید حواس پرتی و مسیرهای روشنی را در نظر بگیرید.

Andrzej Capinski Studio

در اینجا ما یک استودیو از یک معمار لهستانی داریم که به نظر می رسد به همه چیزهای ساده و همه چیز مدرن علاقه دارد. شما می توانید شرط بندی کنید که او فقط انواع مشتری انحصاری خاصی دارد. قرار نیست همه با یک معمار با چنین نمونه کارهای مینیمال و عجیبی راحت باشند و صادقانه بگویم که واضح است که Andzej نمی خواهد با او کار کند. من فکر می کنم کارنامه او فوق العاده است و به شخصیت نوع کاری که از انجامش لذت می برد و همچنین شخصیت او را نشان می دهد.

پایان

طراحی وب سایت این استودیو بسیار مدرن است و فردیت و فرهنگ شرکت را به خوبی نشان می دهد. در اینجا ما شرکت دیگری داریم که نوع خاصی از مشتری را هدف قرار داده است، کسی که هنرهای زیبا، طراحی وب سایت مدرن و منحصر به فرد بودن را درک می کند. من دریافتم که اگرچه این طراحی وب سایت بسیار تمیز است، اما عناصر بدون تراز، پس زمینه طراحی وب سایت در حال تغییر، انتخاب های تایپوگرافی و سبک طراحی وب سایت کلی این طراحی وب سایت دوستانه است و من خیلی راحت با افرادی که این استودیو را نمایندگی می کنند کار می کنم.

Sjobygda

اگرچه این طراحی وب سایت هیچ چیز دیگری را پوشش نمی دهد، اما دارای یک طرح بسیار منحصر به فرد است که نه تنها جالب است بلکه بسیار زیبا است. این قطعا توجه شما را جلب می کند و شما را به سمت خود می کشاند. رنگ ها آرام هستند اما عکاسی بسیار عالی است. موتیف مثلثی که در اینجا داریم متفاوت است، برجسته است و مهمتر از همه کار می کند. از نقطه نظر طراحی وب سایت صرف، این یک طراحی وب سایت خوب است.