search
حلقه سفید

نحوه انتخاب بهترین ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت توصیه های ما

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/09/20
نحوه انتخاب بهترین ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت توصیه های ما

یکی از اولین (و گاهی اوقات سخت تر) بخش های ساخت یک طراحی وب سایت چیست؟ بله، نام دامنه. گاهی اوقات این کار آسان است - اگر قبلاً نام شرکتی دارید یا اگر نام و نام خانوادگی خود را انتخاب می کنید. اما گاهی اوقات با در نظر گرفتن موتورهای جستجو طراحی وب سایت ، شناخت برند و میزان هزینه ای که ممکن است خرج کنید، نیاز به تفکر زیادی است. اگرچه فکر کردن به بهترین نام دامنه طراحی وب سایت می تواند مشکل باشد، ما اینجا هستیم تا در انتخاب بهترین ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت به شما کمک کنیم.

شما این ثبت کنندگان دامنه طراحی وب سایت را در همه جا دیده اید – از تبلیغات محبوب GoDaddy گرفته تا تبلیغات آنلاین NameCheap. ثبت کنندگان ابزارهای جستجو طراحی وب سایت را برای جستجوی نام های دامنه و پسوندهای موجود ارائه می دهند. سپس دامنه طراحی وب سایت ها را به شما می فروشند.

برخی از ثبت کنندگان حتی افزونه هایی مانند میزبانی، ساخت طراحی وب سایت و آدرس های ایمیل را ارائه می دهند. اما آیا همه ثبت کننده های دامنه طراحی وب سایت یکسان ساخته شده اند؟ بیایید دریابیم.

ثبت دامنه طراحی وب سایت چیست؟

پیشنهادهایی که یک ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت عالی می سازد

از ثبت دامنه طراحی وب سایت ای که موارد زیر را دارد اجتناب کنید

بهترین گزینه های ثبت دامنه طراحی وب سایت (معتبرترین)

پیشنهادهایی که یک ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت عالی می سازد

همه ثبت کنندگان طراحی وب سایت دامنه کیفیت خدمات یکسانی را ارائه نمی دهند. در واقع، شما به مواردی برخورد خواهید کرد که از هر چیزی که بخواهید برای آن هزینه کنید، دور هستند. به عنوان مثال، برخی از ثبت کنندگان دامنه طراحی وب سایت تعداد دامنه های طراحی وب سایت سطح بالا TLD) ) که می توانند بفروشند، ندارند. TLD تغییر دامنه مانند com، .net یا .ca است. داشتن یک ثبت کننده که به طور مداوم دامنه های سطح بالای جدیدی را منتشر می کند و تلاش می کند تا حد امکان را ارائه دهد، خوب است.

همانطور که گفته شد، همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که برخی از ثبت کنندگان دامنه طراحی وب سایت بر روی دامنه های خاص تمرکز می کنند، مانند گزینه های خاص کشور مانند .de یا .in.

به طور خلاصه، ممکن است به نظر برسد که همه ثبت کنندگان دامنه طراحی وب سایت یکسان هستند. با این حال، با کمی تحقیق، متوجه خواهید شد که بسیاری از آنها دارای قیمت پایین تر، امنیت بهتر و موارد دیگر هستند.

باید اینجا فریاد بزنید webever.ir شگفت انگیز است، من از آن برای طراحی وب سایت شخصی خود استفاده می کنم. پشتیبانی سریع و برجسته است و سرورهای آنها سریعترین برای طراحی وب سایت هستند.

قیمت پایین

مانند بسیاری از چیزهای زندگی، مصرف کنندگان طراحی وب سایت تمایل دارند با مقایسه قیمت شروع به خرید کنند. در حالی که ما همیشه موافق نیستیم که این بهترین روش است، کارها چگونه انجام می شود. پشتیبانی می تواند مهم باشد، حتی با یک ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت ، اما کمی متفاوت از برنامه میزبانی با webever.ir است. در بیشتر موارد، پس از خرید دامنه طراحی وب سایت خود، احتمالاً تنها باید یک یا دو بار در طول سال با ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت تعامل داشته باشید. خیلی ها اصلا نیازی به حمایت نخواهند داشت.

بنابراین، قیمت گذاری در مورد ثبت کننده های دامنه طراحی وب سایت مهم است. پس از همه، شما در حال حاضر برای میزبانی ماهانه و موارد بالقوه دیگر مانند تم ها و افزونه طراحی وب سایت ها پرداخت می کنید. چرا پول زیادی برای یک دامنه طراحی وب سایت خرج کنید؟

نه تنها این، بلکه نام های دامنه طراحی وب سایت بسیار ارزان هستند. گاهی اوقات می توانید معاملات عالی را با 1 یا 2 دلار در سال پیدا کنید، میانگین آن بیشتر از 10 تا 12 دلار در سال است. خیلی هم بد نیست!

بنابراین، شما باید از هر ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت ای که سعی می کند شما را با قیمتی بسیار بالاتر از آن بفروشد، اجتناب کنید. علاوه بر این، ما به شدت شما را تشویق می‌ کنیم که توسط کارگزاران نام دامنه یا فروشندگان طراحی وب سایت بسیار گران قیمت وسوسه نشوید.

اساساً این بدان معنی است که برخی از افراد هستند که نام های دامنه ارزشمندتری را در اختیار دارند و سعی می کنند آنها را به صدها یا هزاران دلار بفروشند. ممکن است وسوسه برای نام دامنه طراحی وب سایت "کامل" خیلی قوی به نظر برسد، اما من به شما اطمینان می دهم که نام دامنه طراحی وب سایت باعث ایجاد یا شکست کسب و کار شما نمی شود.

معمولاً بهتر است از یک جایگزین ارزان ‌تر استفاده کنید. مگر اینکه مانند گلن باشید که با صرف 20000 دلار برای یک نام دامنه طراحی وب سایت ، یک فرصت تجاری باورنکردنی را کشف کرد.

محافظت رایگان WHOIS

همه دامنه طراحی وب سایت ها را می توان با استفاده از چیزی به نام ابزار جستجوی WHOIS جستجو کرد. اساسا، ICANN نیاز دارد که تمام اطلاعات تماس نام دامنه برای عموم نمایش داده شود. این شامل بیشتر جزئیاتی است که برای ثبت نام دامنه طراحی وب سایت خود استفاده کرده اید:

نام

نشانی

شماره تلفن

هیچ یک از اطلاعات حساس شما نشان داده نمی شود، اما برخی از سازمان ها یا افراد علاقه ای به باز بودن این اطلاعات برای دیدن همه ندارند. در واقع، تنها مزیتی که طراحی وب سایت دارد این است که کسی بخواهد شما را نگه دارد (اما فرم تماس طراحی وب سایت برای همین است!).

به دلیل ICANN، نوعی از اطلاعات تماس باید به نام دامنه طراحی وب سایت شما متصل شود. بنابراین، برخی از بهترین ثبت کنندگان اطلاعات شخصی شما را با اطلاعات تماس شرکت خود تعویض می کنند. بنابراین NameCheap را به عنوان ثبت کننده تحت جستجوی WHOIS شما نشان می دهد. و مخاطب ثبت نام کننده به جای نام واقعی چیزی شبیه WhoisGuard Protected را نشان می دهد.

با این حال، از زمانی که GDPR به اجرا درآمد، هنوز مشخص است که چگونه ممکن است بر میزان اطلاعات نشان داده شده در WHOIS تأثیر بگذارد.

ثبت کنندگان دامنه طراحی وب سایت مورد علاقه ما این حفاظت از حریم خصوصی WHOIS را به صورت رایگان ارائه می دهند. اگر نه، معمولاً باید سالانه هزینه ای بپردازید یا اطلاعات تماس خود را در آنجا بگذارید.

چندین گزینه برای بازه های زمانی ثبت نام

برای یک یا دو ماه نمی توانید نام دامنه طراحی وب سایت را ثبت کنید. حداقل قانونی یک سال است. بنابراین، هنگام جستجوی یک ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت ، باید انتظار داشته باشید که برای یک سال تمام هزینه کنید.

بهترین وضعیت طراحی وب سایت این است که چندین گزینه برای بازه های زمانی ثبت نام داشته باشید.

ما دوست داریم یک ثبت ‌کننده ببینیم که تعهداتی را برای یک یا دو سال یا حتی بیشتر ارائه می‌دهد. به این ترتیب می توانید تصمیم بگیرید که چه مدت می خواهید دامنه داشته باشید و به طور بالقوه برای ثبت چندین سال تخفیف دریافت کنید.

حداکثر مدت زمانی که می توانید یک دامنه طراحی وب سایت ثبت کنید 10 سال است. بعد از ده سال باید تمدید کنید.

به طور کلی، توصیه می کنیم برای یک سال ثبت نام کنید، مگر اینکه تخفیف قابل توجهی برای چیزی بیش از آن وجود داشته باشد. همچنین، طول ثبت دامنه به عنوان یک فاکتور رتبه بندی SEO طراحی وب سایت یک افسانه است!

تمدید و یادآوری خودکار

با توجه به اینکه چگونه یک دامنه طراحی وب سایت را برای یک یا چند سال ثبت می کنید، منطقی است که در برخی مواقع باید ثبت نام خود را تمدید کنید.

خوشبختانه، بهترین گزینه‌های ثبت دامنه طراحی وب سایت ، خدمات تمدید خودکار را تا زمانی که یک کارت اعتباری را در پرونده قرار دهید، ارائه می‌دهند. ما همچنین ثبت کننده هایی را دوست داریم که پس از انقضای دامنه طراحی وب سایت ، مدتی به شما مهلت می دهند.

اکنون، پس از چند سال ممکن است کارت ‌های اعتباری جدیدی داشته باشید، بنابراین می ‌خواهید مطمئن شوید که ثبت ‌کننده یادآوری‌هایی را ارسال می‌کند که دامنه طراحی وب سایت در شرف انقضا است.

مهم: اگر یک نام دامنه طراحی وب سایت را تمدید نکنید، در نهایت برای خرید در اختیار عموم قرار می ‌گیرد (برخی از ثبت ‌کننده ‌ها زمان ‌های نگهداری را در این بین دارند). سپس شخص دیگری می تواند دامنه طراحی وب سایت را بخرد و یا آن را نگه دارد یا سعی کند آن را با مبلغ زیادی به شما بفروشد. این غیر معمول نیست، بنابراین مطمئن شوید که کارت اعتباری شما به روز است و تمدید خودکار را فعال می کنید.

طیف گسترده ای از دامنه های سطح بالا طراحی وب سایت (یا دامنه های طاقچه ای که شما نیاز دارید)

بدون پرداختن به جزئیات زیاد، دامنه طراحی وب سایت سطح بالا بالاترین سطح در سلسله مراتب نام دامنه طراحی وب سایت کلی شما در نظر گرفته می شود.

این چیزی شبیه به .com یا .org یا .net خواهد بود.

وقتی به دنبال بهترین ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت می گردم، معمولاً صدها گزینه دامنه طراحی وب سایت سطح بالا را ارائه می دهد.

برای مثال NameCheap را در نظر بگیرید. یک جستجوی سریع دامنه طراحی وب سایت ، ده‌ها دامنه طراحی وب سایت سطح بالا را برای جستجوی یک دامنه طراحی وب سایت ، همراه با برخی از گزینه ‌های جایگزین در صورتی که نمی ‌توانید آنچه را که به دنبال آن هستید، پیدا کنید، نشان می ‌دهد.

پس از یک جستجو، .club، .design، .store، .info، و بسیاری موارد دیگر را می بینم.

اکثر خریداران با این انتخاب خوب عمل خواهند کرد. اما اگر به دامنه طراحی وب سایت ‌های منحصربه ‌فردتری مانند کشورها یا سازمان‌ های خاص علاقه دارید، جستجوی ثبت ‌کننده‌ های خاص طراحی وب سایت نیز مهم است. به عنوان مثال، .io یک TLD محبوب در بین استارت آپ ها و شرکت های فناوری است، اما هر ثبت کننده ای از دامنه های طراحی وب سایت .io پشتیبانی نمی کند.

اگر علاقه مند به دیدن همه دامنه طراحی وب سایت های سطح بالای ممکن هستید، لیست به روز شده از IANA مرجع شماره های اختصاص داده شده اینترنتی را بررسی کنید.

در مورد دامنه طراحی وب سایت های محدود چطور؟

برخی از دامنه های طراحی وب سایت سطح بالا توسط سازمان ها یا کشورهای خاصی ایجاد و مدیریت می شوند. برای دسترسی به این دامنه طراحی وب سایت ها باید معیارهایی را رعایت کنید. گاهی اوقات اینها Brand TLD نامیده می شوند.

اکثر دامنه طراحی وب سایت های محدود شده در ثبت کننده های دامنه طراحی وب سایت معمولی یافت نمی شوند.

به عنوان مثال، .gov تنها در صورتی صادر می شود که برای دولت ایالات متحده کار می کنید. برخی از کشورها و شرکت ها نیز پسوندهای دامنه منحصر به فرد خود را ذخیره می کنند. پسوند دامنه طراحی وب سایت .apple توسط Apple Inc مدیریت و توزیع می شود.

محصولات و خدمات اضافی (بالقوه برای دامنه طراحی وب سایت های رایگان)

اگرچه ممکن است در حال حاضر فقط به یک نام دامنه طراحی وب سایت نیاز داشته باشید، خوب است بدانید که برخی از بهترین شرکت های ثبت دامنه طراحی وب سایت محصولات و خدمات دیگری را نیز ارائه می دهند.

علاوه بر این، آنها ممکن است بسته هایی را برای چندین سرویس به طور همزمان بفروشند یا حتی در صورت ثبت نام برای چیزی مانند میزبانی، یک نام دامنه به صورت رایگان به شما بدهند.

همه چیز به ثبت کننده بستگی دارد، اما برخی از افزونه ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

تخفیف برای جستجوهای انبوه دامنه طراحی وب سایت

حریم خصوصی دامنه طراحی وب سایت

سازندگان طراحی وب سایت

ابزار برای فروشگاه های آنلاین

قالب های طراحی وب سایت

میزبانی منظم و مدیریت شده طراحی وب سایت

سرور های اختصاصی

گواهینامه های SSL

امنیت طراحی وب سایت و پشتیبان گیری

خدمات سئو طراحی وب سایت

بازاریابی ایمیلی

آدرس ‌های ایمیل و صندوق‌ های ورودی حرفه‌ ای (برخی از مجوزهای Google Workspace تخفیف‌ های خوبی دارند!)

با این حال، همیشه خوب است که قبل از خرید هر افزونه، ابتدا با ارائه دهنده هاست خود مشورت کنید. به عنوان مثال، در webever.ir، ما گواهینامه SSL رایگان ارائه می دهیم. و اگر این کار را از داشبورد webever.ir ما انجام دهید، نصب آنها بسیار ساده تر از زمانی است که از یک ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت خریداری کنید.

از ثبت دامنه طراحی وب سایت ای که موارد زیر را دارد اجتناب کنید

هزاران ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت وجود دارد که ممکن است هنگام تکمیل جستجوهای خود در گوگل پیدا کنید. ثبت کنندگان معتبر ICANN جزئیات فروشندگان دامنه طراحی وب سایت شناخته شده در سراسر جهان را فهرست می کنند.

با این حال، فقط به این دلیل که یک ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت معتبر است به این معنی نیست که خدمات با کیفیت، رابط کاربری یا پشتیبانی مشتری ارائه می کند.

بنابراین، تکمیل تحقیقات خود و درک عناصری که باید شما را از برخی از فروشندگان دامنه دور کند، ضروری است.

قیمت گذاری غیر شفاف

مشابه بسیاری از شرکت‌ های میزبانی ارزان، ممکن است متوجه شوید که برخی از ثبت ‌کنندگان طراحی وب سایت دامنه سعی می ‌کنند مشتریان را با قیمت‌ های تبلیغاتی بسیار ارزان جذب کنند. با این حال، نرخ های سالانه پس از دوره تبلیغاتی افزایش می یابد. بسیاری از مردم این را نمی دانند، بنابراین بهتر است یک ثبت کننده با قیمت گذاری تعیین شده برای هر سال پیدا کنید. ثبت نام دامنه طراحی وب سایت برای چندین سال برای دریافت تخفیف مشکلی نیست. بیشتر نگران هزینه های پنهان هستیم.

همچنین ممکن است با برخی از ثبت ‌کننده ‌ها برخورد کنید که باعث می‌شوند برای رفتن به یک ثبت ‌کننده دیگر هزینه ‌ای بپردازید. بهترین شرکت های ثبت دامنه طراحی وب سایت تقریباً همیشه از این امر اجتناب می کنند. قبل از خرید نام دامنه طراحی وب سایت از یک شرکت خاص، جستجوی گوگل را کامل کنید تا ببینید در آینده چه هزینه هایی ممکن است متحمل شوید.

پشتیبانی ضعیف از مشتریان

اکثریت ثبت کننده های معتبر دامنه طراحی وب سایت ، شرکت های بزرگی هستند که کارمندان زیادی دارند. این بدان معناست که آنها باید همه چیز را از پشتیبانی چت گرفته تا خط تلفن مستقیم ارائه دهند. همچنین دیدن یک پایگاه دانش گسترده برای تکمیل تحقیقات خود بسیار خوب است.

به دنبال شرکت هایی با پشتیبانی 24 ساعته از مشتری باشید و حتی با پرسیدن برخی از سوالات پیش فروش در مورد هزینه ها یا فرآیندهای انتقال، پشتیبانی فنی را امتحان کنید.

شما می توانید نظرات مشتریان را به صورت آنلاین جستجو کنید، اما فقط به خاطر داشته باشید که بیشتر نظرات برای این شرکت های بزرگ فقط توسط مشتریان ناراضی انجام می شود. بهترین کار این است که در واقع بررسی ها را برای جزئیات بخوانید، نه تنها نگاه کردن به رتبه بندی های متوسط.

رابط کاربری مشکوک

یک رابط کاربری طراحی وب سایت با کیفیت از یک ثبت کننده دامنه شامل یک ابزار جستجوی ساده برای یافتن نام دامنه طراحی وب سایت، به همراه داشبورد شیک با دکمه های واضح برای پارک کردن دامنه ها، انتقال دامنه ها و ویرایش تنظیمات دامنه طراحی وب سایت شما است.

همه اینها باید برای یک مبتدی قابل درک به نظر برسد.

من همچنین معتقدم که یک تجربه عالی مشتری شامل فرآیند خرید سیال است. اگر به نظر غیرممکن می‌رسد که از طریق سبد خرید بدون ده‌ها مورد افزایش فروش بروید، به فکر مراجعه به یک ثبت‌ کننده جایگزین باشید.

افزونه های از پیش انتخاب شده

قبلاً کمی در مورد هزینه های پنهان صحبت کردیم. کنار آمدن با آن‌ها دردسر است، اما عاقلانه است که ببینید چه چیز دیگری در سبد خرید شما گنجانده شده است. به عنوان مثال، برخی از ثبت‌کنندگان «خدمات» بررسی محصولات افزودنی را برای شما انجام می‌ دهند.

تقریباً همیشه فروش های بیشتری دریافت می کنید، اما فقط می خواهید مطمئن شوید که برخی از افزونه های قبلاً بررسی شده را از دست ندهید و در نهایت برای چیزی که به آن نیاز ندارید پرداخت نکنید.

اکثر نام ‌های دامنه طراحی وب سایت حدود 10 دلار قیمت دارند (بعضی از نام‌های منحصربه‌ فردتر 30 یا 40 دلار هستند)، بنابراین هر چیزی که به شدت بالاتر از آن باشد باید به شما اطلاع دهد که احتمالاً یک افزونه طراحی وب سایت گنجانده شده است.

برخی از افزونه طراحی وب سایت هایی که ممکن است مشاهده کنید شامل WHOIS Privacy، Business Protection، Website Builders و موارد دیگر است.

بهترین گزینه های ثبت دامنه طراحی وب سایت (معتبرترین)

انتخاب بهترین ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت غیرممکن است، اما ما یک لیست کامل از مدعیان برتر داریم. برخی از آنها در بازی جدید هستند، در حالی که برخی دیگر مدتی است که در اطراف هستند و قیمت باورنکردنی ارائه می دهند.

ما همچنین از دنبال کنندگان خود سوال کردیم و با بیش از 100 رای، 39٪ از کاربران طراحی وب سایت Namecheap را به عنوان مورد علاقه خود انتخاب کردند.

به خاطر داشته باشید که قیمت نام دامنه طراحی وب سایت بسته به در دسترس بودن، ثبت کننده و پسوند دامنه متفاوت است. ما سعی می کنیم به شما اطلاع دهیم که آیا یک ثبت کننده به قیمت پایین تر معروف است، اما همه اینها اغلب به نام دامنه ای که انتخاب می کنید بستگی دارد. همه ثبت کننده های دامنه طراحی وب سایت لیست شده از احراز هویت دو مرحله ای پشتیبانی می کنند.

دامنه های گوگل

Cloudflare

نام ارزان

خدادادی

شناور

OVH

انوم

Name.com

1. دامنه های طراحی وب سایت گوگل

Google Domains در حال حاضر در مراحل بتا است، اما به خوبی با مجموعه ایمیل و محصولات ذخیره سازی خود ارتباط دارد. آنها ابتدا در سال 2015 راه اندازی شدند و از آن زمان تاکنون پیشرفت های زیادی کرده اند.

حتما پست وبلاگ بررسی های دامنه طراحی وب سایت گوگل (مزایا در مقابل معایب) ما را بخوانید.

صدها TLD از طریق Google، از .com تا .dating پشتیبانی می‌شوند. گوگل همچنین با توجه به اینکه فهرست کاملی از دامنه های طراحی وب سایت سطح بالا و قیمت مرتبط را دارد، از نظر قیمت گذاری نسبتاً شفاف است. این ممکن است هر از گاهی تغییر کند، اما در حال حاضر همه دامنه های .com را با نرخ ثابت 12 دلار در سال می فروشد. همچنین لازم به ذکر است که تمدید دامنه به صورت سالیانه انجام می شود و قبل از انقضای آن یادآوری دریافت می کنید.

با این حال، Google Domains برای پسوندهای دامنه طراحی وب سایت خاص می تواند گران باشد. به عنوان مثال، دامنه های .io 60 دلار در سال هستند که حدود 25 دلار بیشتر از سایر ثبت کننده ها است.

گوگل رابط کاربری خود را به اندازه کافی ساده کرده است تا همه بتوانند از آن استفاده کنند. شما یک نام برای دامنه طراحی وب سایت خود انتخاب می کنید، هر آنچه در دسترس است را خریداری می کنید، سپس به هر سازنده طراحی وب سایت یا میزبان دلخواه خود پیوند می دهید. شما همچنین فرصتی برای ثبت نام برای یک آدرس ایمیل سفارشی با استفاده از نام دامنه طراحی وب سایت خود خواهید داشت. این یک سرویس اختیاری و پولی است، اما مقرون به صرفه است و باعث می شود کسب و کار شما حرفه ای تر به نظر برسد.

Google Domainsبهترین پیشنهادات ثبت دامنه طراحی وب سایت:

Google Domains دارای یک سرویس حفظ حریم خصوصی بدون هیچ هزینه اضافی است. اگرچه برای همه پسوندهای دامنه طراحی وب سایت اعمال نمی شود، اما موارد اصلی اطلاعات شخصی شما را پنهان می کنند.

می ‌توانید ب ه‌طور یکپارچه برای ایمیل مارک Google Workspace ثبت‌ نام کنید.

پشتیبانی مشتری طراحی وب سایت از طریق تلفن، چت و ایمیل از دوشنبه تا جمعه، از ساعت 6 صبح تا 9 بعد از ظهر PST ارائه می شود.

با استفاده از نام دامنه طراحی وب سایت خریداری شده خود می توانید تا 100 نام مستعار ایمیل ایجاد کنید.

ابزارهای مدیریت دامنه به اندازه کافی ساده هستند تا کاربر طراحی وب سایت عادی بتواند کارهایی مانند قفل کردن دامنه و پیکربندی DNS را انجام دهد.

شما می توانید تا 100 زیر دامنه مانند blog.example.com ایجاد کنید.

گوگل با طیف گسترده ای از سازندگان طراحی وب سایت ها و میزبان ها ادغام می شود. بسیاری از آنها نصب با یک کلیک دارند.

پشتیبانی از احراز هویت دو مرحله ای

یکی از اخطارهای بزرگی که در مورد Google Domains می گوییم این است که به طور پیش فرض دامنه طراحی وب سایت ها به حساب Google افراد مرتبط هستند. برای اهداف امنیتی، استفاده از ارائه دهندگان مختلف برای میزبانی، ایمیل و دامنه های طراحی وب سایت خود و حتی گاهی اوقات (DNS)می تواند خوب باشد.

چرا؟ زیرا اگر بگوییم یکی هک شده است، همه آنها در معرض خطر نیستند. حتی با احراز هویت دو مرحله ای، اگر جیمیل شما هک شود چه می شود؟ آنها فوراً به ایمیل و نام دامنه طراحی وب سایت شما دسترسی خواهند داشت.

یک راه آسان برای دور زدن این موضوع با Google Domains این است که به سادگی یک حساب Gmail دوم را برای استفاده فقط برای دامنه طراحی وب سایت ها باز کنید.

2. Cloudflare

Cloudflare همیشه به عنوان یک WAF و یا شبکه تحویل محتوا (CDN) قابل اعتماد شناخته شده است. همچنین نسبتاً در دسترس است، زیرا چگونه می توانید این سرویس را با بسیاری از هاست ها و افزونه ها، به ویژه از طریق طراحی وب سایت ، ادغام کنید. Cloudflare به عنوان یک شرکت مسئولیت پذیر اجتماعی و شفاف با پیشینه ای در ارائه طراحی وب سایت های سریعتر به صورت رایگان (همچنین به عنوان طرح های برتر) شناخته می شود.

با این حال، Cloudflare اکنون در حال ورود به تجارت ثبت دامنه طراحی وب سایت است. این یک برنامه دسترسی اولیه برای کاربران طراحی وب سایت فعلی دارد. این برنامه به صورت موجی اجرا می شود، عمدتاً بسته به مدت زمانی که مشتری Cloudflare بوده اید. ما در یکی از اولین موج ها بودیم و می توانیم آن را تضمین کنیم! عالی کار می کند و انتقال دامنه طراحی وب سایت به Cloudflare آسان است.

اگر مشتری Cloudflare نیستید، می ‌توانید ثبت ‌نام کنید و یک مکان در صف رزرو کنید. ما فرض می کنیم که پس از دوره آزمایشی، شروع به دیدن یک صفحه فروش و یک ماژول جستجوی نام دامنه در طراحی وب سایت Cloudflare خواهیم کرد. بر اساس صفحه فرود فعلی طراحی وب سایت ، Cloudflare قصد دارد نام های دامنه طراحی وب سایت مقرون به صرفه را بدون هیچ گونه هزینه افزایشی واسطه ارائه دهد. همچنین بسیاری از ویژگی‌های امنیتی، ادغام‌های Cloudflare و انتقال دامنه انبوه را دریافت خواهید کرد.

_Cloudflareبهترین پیشنهادات ثبت دامنه:

 • ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت Cloudflare بر کاهش قیمت های خرده فروشی و حفظ هزینه های دامنه طراحی وب سایت در سطوح قیمت گذاری عمده تمرکز دارد. طبق این طراحی وب سایت ، دامنه .com باید حدود 8 دلار در سال باشد.
 • Cloudflare به خود می بالد که هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت ها بعد از سال اول ندارد – این همان چیزی است که بسیاری از ثبت کنندگان دامنه طراحی وب سایت بزرگ به آن معروف هستند.
 • صدها TLD پشتیبانی می شوند تا دامنه طراحی وب سایت دقیق مورد نظر خود را به دست آورید.
 • دارای احراز هویت دو مرحله ای و مدیریت WHOIS خصوصی رایگان برای حفظ امنیت دامنه طراحی وب سایت و اطلاعات شخصی شما.
 • تمدید خودکار دامنه طراحی وب سایت به همراه یادآوری در صورت به روز نبودن کارت اعتباری شما در سیستم تعبیه شده است.
 • برای به دست آوردن یک نام دامنه طراحی وب سایت ایمن و مفید به هیچ سرویس افزودنی نیاز نیست.

نام دامنه طراحی وب سایت ای که خریداری می کنید نیز با بسیاری از محصولات و خدمات Cloudflare ادغام می شود. به عنوان مثال، با سرویس های CDN، DNS و SSL ترکیب می شود. همچنین برای امنیت پیشرفته پشتیبانی دریافت می کنید.

چند نقطه ضعف احتمالی فعلی:

آیا با مشکلات خرابی و طراحی وب سایت دست و پنجه نرم می کنید؟ webever.ir راه حل میزبانی است که برای صرفه جویی در وقت شما طراحی شده است! ویژگی های ما را بررسی کنید

شما نمی توانید یک دامنه طراحی وب سایت کاملا جدید ثبت کنید، فقط دامنه طراحی وب سایت ها را به آن منتقل کنید.

شما نمی توانید از یک ارائه دهنده DNS شخص ثالث استفاده کنید، باید از DNS Cloudflare استفاده کنید.

با این حال، هر دوی اینها ممکن است پس از خروج زودهنگام برنامه تغییر کنند. زمان نشان خواهد داد.

مطلب پیشنهادی: نحوه راه اندازی Cloudflare APO برای طراحی وب سایت.

3. Namecheap

شاید تا به حال حدس زده باشید که Namecheap در فروش نام های دامنه طراحی وب سایت ارزان تخصص دارد. در بیشتر موارد، این درست است، زیرا اکثر جستجوهای آزمایشی که من انجام دادم قیمت حدود 8 دلار را برای نام‌های دامنه طراحی وب سایت.com ارائه می‌دهند. Namecheap همچنین دارای موارد ویژه زیادی است که برای یک یا دو سال اول یک دامنه طراحی وب سایت ارزان قیمت را برای شما به ارمغان می آورد. شایان ذکر است که برخی از این تبلیغات حذف می شوند، اما به نظر می رسد که Namecheap پس از افزایش قیمت همچنان نرخ ها را پایین نگه می دارد.

دلیل اصلی که من از Namecheap بسیار لذت می برم به دلیل رابط کاربری بصری و سریع طراحی وب سایت است. چند لحظه طول می کشد تا یک نام دامنه طراحی وب سایت را ایمن کنید و به حساب خود بروید. تیم پشتیبانی همچنین هر زمان که از طریق چت یا ایمیل با آنها تماس بگیرید مفید است.

ثبت دامنه طراحی وب سایت در Namecheap بسیار آسان است و حتی ممکن است با انتقال دامنه طراحی وب سایت خود یک سال ثبت دامنه رایگان دریافت کنید. این شرکت همچنین دارای یک ابزار جستجوی ویژه برای دامنه طراحی وب سایت ‌های شخصی‌ شده است – مناسب برای فریلنسرها و کارگران مستقل. با فهرستی به ظاهر بی پایان از دامنه های سطح بالا، ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت Namecheap به طور کلی کار بسیار خوبی انجام می دهد.

-Namecheapبهترین پیشنهادات ثبت دامنه:

 • Namecheap از سال 2001 وارد بازی نام دامنه شده است!
 • Namecheap یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های گواهی SSL را در بازار ارائه می دهد. نه تنها این، بلکه وقتی برای یک دامنه طراحی وب سایت پرداخت می کنید، تقریباً هیچ چیزی دریافت می کنید.
 • تیم پشتیبانی مشتری 24/7 از طریق چت، ایمیل و پایگاه دانش در دسترس است.
 • DNS رایگان (سیستم نام دامنه طراحی وب سایت) با پشتیبانی از ارسال ایمیل و تغییرات رکورد در زمان واقعی، یک سرویس سریع و ایمن را ایجاد می کند.
 • ایمیل های خصوصی برای نرخ های مقرون به صرفه داده می شود.
 • پشتیبانی از احراز هویت دو مرحله ای

4. GoDaddy

به طور بالقوه شناخته شده ترین برند در این لیست، GoDaddy چیزی بیش از یک شرکت متخصص در تبلیغات Super Bowl است. بسیاری از ما می دانیم که GoDaddy با فروش دقیق نام های دامنه موفق شد، اما افزونه طراحی وب سایت های زیادی نیز برای ارائه دارد. آنها همچنین یکی از قدیمی ترین ثبت کننده های دامنه طراحی وب سایت هستند که قدمت آنها به سال 1999 باز می گردد.

همانطور که گفته شد، جستجوی دامنه یک تجربه لذت بخش را ایجاد می کند، و تقریباً به اندازه GoDaddy افزونه ها و پنجره های بازشو وجود ندارد. بسیاری از پیشنهادات نام دامنه طراحی وب سایت ارزان ‌تر از اکثر رقبا هستند، اما باید از مدت زمان ماندگاری تبلیغات آگاه باشید.

طی سال ‌ها، GoDaddy ویژگی‌های امنیتی پیشرفته، ابزارهای ساخت طراحی وب سایت و حتی نکات و ترفندهای جالبی را برای کمک به شما در انتخاب دامنه به ارمغان آورده است. به عنوان مثال، پس از جستجوی یک دامنه، GoDaddy به شما اطلاع می دهد که آیا کلمات کلیدی با ارزشی در آن وجود دارد یا خیر.

حتی اگر GoDaddy قیمت دامنه طراحی وب سایت بسیار پایینی دارد، چیز دیگری در خرید شما گنجانده نشده است. به عنوان مثال، حفاظت از حریم خصوصی به صورت دو بسته فروخته می شود: شخصی و تجاری.

-GoDaddy بهترین پیشنهادات ثبت دامنه:

 • -دامنه طراحی وب سایت های GoDaddy معمولاً از یک یا دو دلار برای سال اول شروع می شوند. البته این به نام دامنه طراحی وب سایت بستگی دارد، اما باید بتوانید هزینه های دامنه طراحی وب سایت را با GoDaddy پایین نگه دارید.
 • -می توانید یک آدرس ایمیل مطابق با دامنه طراحی وب سایت خود ایجاد کنید.
 • -شما یک سازنده طراحی وب سایت رایگان و گزینه پیوستن فوری دامنه خود به آن طراحی وب سایت دریافت می کنید.
 • -حفاظت از حریم خصوصی یک گزینه است.
 • -همچنین می توانید گواهینامه های SSL و سایر گزینه های امنیتی طراحی وب سایت را پیدا کنید.
 • -در صورت تمایل به ارتقا، خدمات سئو طراحی وب سایت و ایمیل مارکتینگ ارائه می شود.
 • -پشتیبانی از احراز هویت دو مرحله ای

5. شناور

هاور سعی می کند از کسب و کار ساخت و میزبانی طراحی وب سایت دور بماند. دلیل آن این است که به نظر می رسد ثبت کنندگان دامنه باید روی کمک به مردم در زمینه دامنه طراحی وب سایت های خود تمرکز کنند. بنابراین، اگر از کار با شرکت‌ هایی لذت می‌ برید که به یک تخصص پایبند هستند (به جای تنوع در چندین جهت)، Hover آنچه شما نیاز دارید را دارد. پس از آن، شما باید تصمیم بگیرید که با دامنه طراحی وب سایت خود چه کاری انجام دهید، به جای اینکه تحت فشار قرار بگیرید تا با یک هاست خاص یا سازنده طراحی وب سایت بروید.

صدها پسوند دامنه طراحی وب سایت از طریق Hover ارائه می شود، از جمله مواردی که پیدا کردن آنها کمی سخت تر است. همچنین می‌توانید به سرعت آدرس‌ های ایمیل حرفه ‌ای خود را بسازید و آن آدرس‌ها را به صندوق پستی دلخواه خود پیوند دهید.

به نظر می رسد که Hover در مورد شرکای خود طرفی نمی گیرد. در عوض، فهرست بزرگی از خدماتی را برای استفاده از دامنه طراحی وب سایت شما ارائه می دهد. این شامل Shopify، Squarespace، Blogger و موارد دیگر می شود. به طور خلاصه، شما نباید هیچ مشکلی با رابط Hover داشته باشید، و من نمی توانم تصور کنم که در طول مسیر شاهد فروش های بالایی باشید. تقریباً تا جایی که می‌توانید پیدا کنید، بی ‌تفاوت است.

فقط به خاطر داشته باشید که از آنجایی که Hover فقط نام های دامنه طراحی وب سایت را می فروشد، آنها اندکی علامت گذاری می شوند (مثل دو دلار در سال).

-Hoverبهترین پیشنهادات ثبت دامنه:

 • Hover مجموعه هیولایی از TLD ها را ارائه می دهد.
 • وقتی دامنه طراحی وب سایت ای را جستجو می کنید، لیستی از فیلترهای صنایع را نشان می دهد. به عنوان مثال، می توانید دامنه طراحی وب سایت های مربوط به صنایع املاک یا ورزش را فیلتر کنید. این یک ویژگی بسیار منحصر به فرد است.
 • اگرچه قیمت دامنه طراحی وب سایت کمی افزایش یافته است، اما لازم نیست نگران افزایش فروش خدماتی مانند میزبانی یا امنیت طراحی وب سایت باشید.
 • نقل و انتقالات توسط تیم هاور انجام می شود.
 • می‌ توانید یک تمدید خودکار تنظیم کنید و به‌روزرسانی‌هایی را درباره زمانی که کارت اعتباری شما قدیمی است دریافت کنید.
 • ادغام با سازندگان طراحی وب سایت و هاست بسیار زیاد است.
 • طرح‌ های ایمیل با قیمت ‌های مناسب به فروش می ‌رسند و به شما این امکان را می‌ دهند که آدرس ‌های ایمیل را با نام دامنه طراحی وب سایت حرفه‌ ای خود در آنها ایجاد کنید.
 • پشتیبانی از احراز هویت دو مرحله ای

6. OVH

OVH خدمات و محصولات زیادی را از نام دامنه گرفته تا سرورهای اختصاصی به فروش می رساند. ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت ادعا می کند که به بیش از 800 پسوند دامنه دسترسی دارد و به نظر می رسد که قطعاً همینطور است. حتی می توانید برخی از پسوندهای دامنه منطقه ای یا کشوری را پیدا کنید که برای آنها به تأیید نیاز دارید و نمی توانید آنها را در جای دیگری پیدا کنید.

هنگام خرید یک نام دامنه طراحی وب سایت ، چند سرویس گنجانده شده است.

OVH کار فوق العاده ای در ارائه ترجمه های مختلف و تبدیل ارز برای کشورهای سراسر جهان انجام می دهد. به سادگی کشور خود را انتخاب کنید و خواهید دید که خرید دامنه برای شما چقدر است و به زبان خودتان. به نظر می رسد قیمت تمام برنامه های افزودنی معقول باشد. علاوه بر این، اگر دامنه طراحی وب سایت شما در دسترس نباشد، OVH یک لیست طولانی از پیشنهادات را نشان می دهد. شما همچنین می توانید برخی از گزینه های جایگزین را ببینید حتی اگر اولین انتخاب شما در دسترس باشد.

-OVH بهترین پیشنهادات ثبت دامنه:

 • OVH یک طراحی وب سایت شیک با مسیری روشن برای خرید نام دامنه دارد. همچنین دارای ترجمه های زیادی است و از چندین ارز پشتیبانی می کند.
 • برخی از دامنه های سطح بالا به مناطق و کشورها پاسخ می دهند. نه تنها این، بلکه به نظر قیمت مناسبی نیز دارند.
 • شما بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی به یک ایمیل، پوشاندن Whois و یک DNS دسترسی پیدا می کنید.
 • گزینه ای برای افزایش سرعت DNS شما با قیمتی وجود دارد.
 • پشتیبانی از احراز هویت دو مرحله ای

7. Enom

ثبت کننده Enom خدمات دامنه ها، امنیت طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت ها، میزبانی و ایمیل را انجام می دهد. شما ممکن است آن را یک فروشگاه یکپارچه برای همه موارد ضروری طراحی وب سایت خود بنامید. طبق معمول، همه چیز با انتخاب یک نام دامنه شروع می شود. این کار از طریق نوار جستجوی بزرگ انجام می شود، که سپس افزونه های معمولی مانند .com و .org را به همراه برخی از گزینه های برجسته مانند .life و .today نشان می دهد.

Enom به ‌خصوص به دلیل قیمت‌ های پایین ‌اش شناخته شده نیست، اما پسوندهای استاندارد دامنه طراحی وب سایت همچنان باید حدود 13 تا 15 دلار باشند. همچنین خوب است زیرا می توانید بر اساس موقعیت مکانی، حرفه یا پیشینه تحصیلی خود فیلتر کنید. ما همچنین دوست داریم که تیم پشتیبانی مشتری Enom 24/7 در دسترس باشد – همچنین با یک شماره تلفن! انوم نیز از سال 1998 وجود داشته است.

هر نام دامنه طراحی وب سایت ای که خریداری می کنید با پشتیبانی از انتقال دامنه طراحی وب سایت همراه است. شما همچنین گزینه هایی برای WHOIS و حفاظت از علامت تجاری دریافت می کنید. جستجوی دامنه طراحی وب سایت پریمیوم نیز بخشی رایج از طراحی وب سایت Enom است (معروف به دامنه های گران قیمت که هزاران دلار به فروش می رسند). همانطور که در نزدیکی مقدمه ذکر کردیم، معمولاً دلیلی برای پرداخت این مبلغ برای نام دامنه طراحی وب سایت وجود ندارد.

نکته ای که باید در نظر داشت این است که بیشتر افزونه ها و سایر خدمات دارای برچسب قیمت هستند.

-Enomبهترین پیشنهادات ثبت دامنه:

 • Enom یک کتابخانه چشمگیر از پسوندهای دامنه طراحی وب سایت برای انتخاب دارد. بسیاری از آنها منحصر به فرد هستند، با برخی از گزینه های منحصر به فرد برای مکان ها و صنایع.
 • اگرچه ممکن است مجبور شوید هزینه آن را بپردازید، اما Enom شامل خدماتی برای پشتیبانی از دامنه شما با امنیت، ایمیل و موارد دیگر است.
 • انتقال دامنه طراحی وب سایت کاملا رایگان است و تیم پشتیبانی مشتری در هر زمانی از روز در دسترس است.
 • اگر می ‌خواهید شبکه ‌ای از طراحی وب سایت ‌ها ایجاد کنید یا برای به دست آوردن همه دامنه‌ طراحی وب سایت های مشابه خودتان، یک جستجوگر دامنه طراحی وب سایت انبوه وجود دارد.
 • پشتیبانی از احراز هویت دو مرحله ای

8. Name.com

یکی از طراحی وب سایت هایی که بیشتر با نام دامنه مترادف است Name.com است. این برند به خاطر نام ‌های دامنه طراحی وب سایت منحصر به فرد ارزان ‌تر و گزینه‌ هایی برای ساخت آدرس ایمیل شناخته شده است. اگر به عملکردی برای یافتن چندین نام دامنه طراحی وب سایت در یک زمان نیاز دارید، جستجوی دامنه طراحی وب سایت انبوه در دسترس است. Name.com همچنین دارای یک کوتاه کننده لینک با مارک منحصر به فرد است که از شر آن پیوندهای کوتاه شده خلاص می شود و به شما امکان می دهد پیوندهای مربوط به تجارت خود را ایجاد کنید.

در طول جستجوی من، متوجه شدم که بسیاری از نام های دامنه طراحی وب سایت قیمت بسیار پایینی دارند. همچنین برخی از افزونه‌ های منحصر به فرد یا دامنه ‌های طراحی وب سایت پریمیوم را توصیه می ‌کند که باید برای آنها هزینه زیادی بپردازید.

همانطور که گفته شد، Name.com چندین سرویس دیگر را به فروش می رساند. با این حال، نباید انتظار داشته باشید که با خرید نام دامنه خود بسیار رایگان دریافت کنید. درعوض، در طول فرآیند تسویه ‌حساب، شاهد افزایش فروش ‌هایی خواهید بود، که بیشتر آنها قیمت مناسبی دارند و در تلاش برای خرید شما چندان تهاجمی نیستند. به عنوان مثال، می توانید به سازنده طراحی وب سایت شیک ارتقا دهید یا طراحی وب سایت خود را در هاست Name.com قرار دهید. همچنین می توانید ایمیل حرفه ای خود را با چند دلار در ماه دریافت کنید.

-Name.com بهترین پیشنهادات ثبت دامنه:

 • Name.com دامنه ها را ارزان می فروشد. شما دامنه طراحی وب سایت ای را که بیشتر دوست دارید انتخاب می کنید و پیشنهاداتی برای چیز جالب تر دریافت می کنید.
 • فرآیند تسویه حساب سریع است و فروش های بالا خیلی سخت نیستند.
 • اگر از Name.com برای دامنه خود استفاده می کنید، لازم نیست برای بقیه چیزها دور شوید. این شرکت SSL، میزبانی طراحی وب سایت ، آدرس ایمیل و موارد دیگر را می فروشد.
 • می ‌توانید از کوتاه‌ کننده URL مارک‌ دار برای بهبود کلیک روی پیوندها استفاده کنید.
 • Google Workspace همچنین با Name.com ادغام می شود و هزینه سرویس را کاهش می دهد و همه ابزارهای Google Business را در اختیار شما قرار می دهد.
 • می ‌توانید از کوتاه‌ کننده URL مارک‌ دار برای بهبود کلیک روی پیوندها استفاده کنید.

خلاصه

دانستن کمی در مورد بازار ثبت دامنه طراحی وب سایت می تواند واقعاً به شما و کسب و کارتان پس انداز کند. برای مثال Namecheap را در نظر بگیرید. این بسیار ارزان تر از بسیاری از گزینه های موجود در این لیست است و دارای یک رابط کاربری عالی است. Google Domains و Cloudflare هر دو قیمت شفاف و ثابتی را ارائه می دهند تا فریب کارمزدهای پنهان یا جهش قیمت های آینده را نخورید.

توصیه کردن تنها یک بهترین ثبت کننده دامنه طراحی وب سایت دشوار است، اما ما پیشنهاد می کنیم که با رابطی که با آن احساس راحتی می کنید شروع کنید. اگر طراحی وب سایت به سادگی برای شما قدیمی یا بیش از حد پیچیده به نظر برسد، مدیریت تنظیمات دامنه طراحی وب سایت می تواند دردسرساز باشد. همچنین، در مورد قیمت و چگونگی تغییر آن قیمت در آینده فکر کنید. و فراموش نکنید که احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید!

اگر در مورد بهترین ثبت کننده های دامنه طراحی وب سایت سوالی دارید، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. آیا یکی را بر بقیه ترجیح می دهید؟

هر نام دامنه طراحی وب سایت ای که خریداری می کنید با پشتیبانی از انتقال دامنه طراحی وب سایت همراه است. شما همچنین گزینه هایی برای WHOIS و حفاظت از علامت تجاری دریافت می کنید. جستجوی دامنه طراحی وب سایت پریمیوم نیز بخشی رایج از طراحی وب سایت Enom است (معروف به دامنه های گران قیمت که هزاران دلار به فروش می رسند). همانطور که در نزدیکی مقدمه ذکر کردیم، معمولاً دلیلی برای پرداخت این مبلغ برای نام دامنه طراحی وب سایت وجود ندارد.

نکته ای که باید در نظر داشت این است که بیشتر افزونه ها و سایر خدمات دارای برچسب قیمت هستند.