search
حلقه سفید

نگاهی به روندهای برتر طراحی وب سایت 2018 تا 2019

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/08/23
نگاهی به روندهای برتر طراحی وب سایت 2018 تا 2019

طراحی وب سایت همیشه در حال پیشرفت است. با قدرتمندتر شدن فناوری و تجربه طراحان طراحی وب سایت با سبک های جدید، هر ساله مجموعه ای منحصر به فرد از روندهای هیجان انگیز در دنیای آنلاین ارائه می شود. با استفاده از طرح‌های در حال ظهور در سال ‌های اخیر و همچنین فناوری طراحی وب سایت جدیدی که در حال توسعه است، می‌ توان پیش ‌بینی کرد که در طول سال 2020 چه اتفاقی می ‌افتد.

بیایید چند سال گذشته را در طراحی وب سایت مرور کنیم و سبک های نوظهور طراحی وب سایت را بررسی کنیم، بنابراین می توانید بدانید که در سال جدید و فراتر از آن چه انتظاری دارید.

فهرست مطالب

چرا با روند طراحی وب سایت ها همراه باشید؟

خلاصه: گرایش های طراحی وب سایت 2018

بزرگترین روند طراحی وب سایت در سال 2019

چرا با روند طراحی وب سایت ها همراه باشید؟

هر مد طراحی وب سایت قابل دوام نیست، تا حد زیادی مشخص است. برای هر چیزی زمان و مکان وجود دارد، و بازنگری بی ‌دلیل طراحی وب سایت ‌تان می ‌تواند آسیب بیشتری به همراه داشته باشد، به‌خصوص زمانی که به قیمت استفاده و UX طراحی وب سایت تمام شود.

اما اگر چه شما نباید بدون توجه جدی به طراحی وب سایت خود تغییر چهره بدهید، قطعاً همگامی با روند طراحی وب سایت، به ویژه آنهایی که مبتنی بر پیشرفت های تکنولوژی طراحی وب سایت هستند، شایستگی هایی دارد.

به عنوان مثال، اگر هنوز در مورد چت ربات های هوش مصنوعی، برنامه های طراحی وب سایت مترقی یا شبکه CSS چیزی نشنیده اید، ممکن است از فناوری قدیمی استفاده کنید که تبدیل شما را از دست می دهد. به این فکر کنید که طراحی وب سایت پاسخگوی انقلابی در اینترنت چقدر بود. شما نمی خواهید دفعه بعد که چنین تحولی دوباره اتفاق می افتد آخرین بار باشید.

و حتی زمانی که گرایش طراحی وب سایت ‌ها صرفاً زیبایی‌ شناختی هستند، همچنان شایستگی حفظ آنها وجود دارد. به عنوان مثال، یک طراحی وب سایت ساده، سفید، تمیز و ساده ممکن است کاربردی باشد. اما با توجه به سبک آوانگاردتر طراحی وب سایت در چند سال گذشته، کاربران طراحی وب سایت نیز آن را کاملا خسته کننده می یابند.

حتی تغییرات کوچکی مانند افزودن رنگ بیشتر، شبکه های شکسته یا انیمیشن های ریز تعامل می تواند کمک زیادی به حفظ ارتباط طراحی وب سایت شما کند.

باید اینجا فریاد بزنید webever.ir شگفت انگیز است، من از آن برای طراحی وب سایت شخصی خود استفاده می کنم. پشتیبانی سریع و برجسته است و سرورهای آنها سریعترین برای طراحی وب سایت هستند.

به علاوه، با رشد طراحان طراحی وب سایت ، یادگیری و انطباق با فناوری‌ های جدید طراحی وب سایت ، برخی از این پیشرفت‌ ها و گرایش طراحی وب سایت ‌ها از لحاظ زیبایی و عملکرد بسیار بهتر می‌شوند. به این فکر کنید که طراحی وب سایت ها 20 یا حتی 10 سال پیش چگونه به نظر می رسیدند و چگونه کار می کردند ... ما راه درازی را پیموده ایم و هنوز راه زیادی در پیش داریم.

اگر روند طراحی وب سایت مدرنی را می بینید که متناسب با برند شما باشد و به قابلیت استفاده کمک کند یا حداقل به آن آسیبی نرساند، ممکن است ارزشش را داشته باشد که وارد آن شوید.

خلاصه: گرایش های طراحی وب سایت 2018

با سال 2020 که اکنون اینجاست، سال 2018 دورتر و دورتر به نظر می رسد. اما روند طراحی وب سایت های آن همچنان بر روی طراحی وب سایت تأثیر می‌ گذارد، حتی با ظهور سبک ‌های کاملاً جدید، و از آنجایی که بسیاری از آنها هنوز به طراحی وب سایت مدرن مرتبط هستند، خوب است به گذشته نگاه کنیم و ببینیم که چقدر پیشرفت کرده ‌ایم.

طراحی وب سایت چند سالی است که از سادگی دور شده و به سمت فردگرایی حرکت کرده است، اما همه چیز در سال 2018 به اوج خود رسید. ما هنوز هم می‌توانیم اثرات آن را حتی در حال حاضر احساس کنیم، و مطمئناً اینترنت همچنان با سبک طراحی وب سایت ‌های اصلی و منحصر به فرد پر خواهد شد. .

تصاویر دو بعدی، انیمیشن سه بعدی

تصاویر یکی از بهترین راه‌ ها برای انتقال شخصیت هستند و نقاشی‌ های دوبعدی بیشتر و بیشتر ظاهر می‌شوند. آنها برای برندسازی عالی هستند و طراحی وب سایت شما را بسیار به یاد ماندنی تر می کنند، بنابراین جای تعجب نیست. طراحی وب سایتی با تصاویر شگفت انگیز به احتمال زیاد فراموش نمی شود.

انیمیشن های سه بعدی پس زمینه طراحی وب سایت نیز به لطف افزایش قدرت مرورگرها، فناوری انیمیشن و دستگاه هایی مانند رایانه ها و تلفن ها محبوبیت بیشتری پیدا کردند. به خصوص در طراحی وب سایت ‌های نمونه کارها و آژانس طراحی وب سایت ‌ها، انیمیشن ‌های سه بعدی طراحی وب سایت فوراً توجه را به خود جلب می‌ کنند و فرصت ‌هایی را برای تعامل با رابط کاربری طراحی وب سایت سرگرم‌ کننده فراهم می ‌کنند.

در آینده، تصاویر و انیمیشن های دست ساز همچنان به محبوبیت خود ادامه خواهند داد. آنها شخصیت برند طراحی وب سایت شما را به گونه ای نشان می دهند که هیچ چیز دیگری نمی تواند (و ثابت کرد که به عنوان یک استراتژی طراحی وب سایت کار می کند).

ظرافت، مسطح

علیرغم گام‌ هایی که به سمت سبک ‌های اصلی‌ تر و برجسته ‌تر طراحی وب سایت برداشته شد، م طراحی وب سایت همچنان بر اینترنت تسلط داشت. سادگی تمیز بدون شک جذاب است، و حتی در طراحی وب سایت ‌هایی که رنگ ‌های روشن ‌تر یا عناصر تجربی را نشان می ‌دهند، اغلب با طراحی وب سایت مسطح همراه است.

با این حال، «Flat 2.0» یا طراحی وب سایت نیمه مسطح، با استفاده از سایه ‌ها، شیب ‌ها و سایر عناصر طراحی وب سایت کمی پیچیده‌ تر، ریشه قوی‌ تری پیدا کرد. تا زمانی که طراحی وب سایت وجود دارد، طراحان طراحی وب سایت راهی پیدا خواهند کرد تا به آن بپردازند.

انیمیشن های ظریف نیز بخش بزرگی از سال 2018 بودند، با منظر جزئی و جلوه های شناور ملایم در همه جا ظاهر می شدند. اینها به طراحی وب سایت های اجازه می دهد تا سادگی خود را حفظ کنند و در عین حال طراحی وب سایت کلی را بسیار زیباتر کنند.

طراحی وب سایت هندسی

بیشتر طراحی وب سایت ها تا حدودی شامل چند ضلعی و هندسه هستند، اما طراحی وب سایت هندسی بخش بزرگی از روندهای سال 2018 بود. طراحی وب سایت ‌ها صرفاً پیرامون اشکال ساده مانند مربع، مستطیل و خطوط ساخته می‌شدند و جزئیات کوچک ‌تری مانند دکمه ‌ها یا جعبه‌ های تزئینی نیز داشتند.

بخش بزرگی از این اشکال هندسی ارگانیک یا آنهایی بود که تا حدودی نامنظم و ناقص هستند. آنها اغلب دارای گوشه های نرم و عدم تقارن هستند و ظاهر غیر معمول طراحی وب سایت ها بسیار جالب است. گوشه های تیز چند ضلعی ها و لبه های گرد هندسه ارگانیک اغلب با هم ترکیب می شدند تا تضاد طراحی وب سایت بصری جذابی ایجاد کنند.

رنگ های روشن و پررنگ

اینترنت که زمانی ساده و سفید بود، اکنون پر از رنگ‌ ها، پالت‌های پر جنب و جوش و ماجراجویانه در گوشه و کنار است. روزهای یک یا دو رنگ خاموش در هر طرح رنگ در حال محو شدن است، پالت های روشن و پررنگ طراحی وب سایت به سرعت جای خود را می گیرند.

گرادیان ‌ها در همه جا ظاهر می ‌شوند و حتی امروزه نیز یک انتخاب محبوب باقی می‌ مانند، رنگ ‌های شدید و پر جنب و جوش آن ‌ها سربرگ بسیاری از طراحی وب سایت ‌های برجسته را پر کرده است.

در کنار طرح‌ های رنگی پر جنب و جوش طراحی وب سایت ، جلوه‌های ایراد و اعوجاج، انیمیشن‌ های سوسوزن درخشان در بسیاری از مجموعه ‌های طراحان یا توسعه ‌دهندگان طراحی وب سایت ظاهر می ‌شوند. در حالی که محبوبیت آن تا حدودی کمرنگ شده است، هنوز هم می توانید آنها را در سراسر طراحی وب سایت پیدا کنید.

طراحی وب سایت شبکه

اکثر طراحی وب سایت ‌ها بر اساس یک طرح‌ بندی ساده مبتنی بر شبکه ساخته شده‌اند، با عناصری که به طور منظم به بخش‌ هایی تقسیم شده‌اند. طراحی وب سایت شبکه شکسته این توقع را در هم می شکند، عناصر همپوشانی دارند و تقارن طراحی وب سایت را از پنجره بیرون می اندازند. این چیدمان غیر متعارف طراحی وب سایت یکی از قابل توجه ترین راه ها برای شکستن قالب و برجسته شدن است.

سبک دیگری که توجه زیادی را به خود جلب کرد طراحی وب سایت صفحه نمایش تقسیم شده بود، تکنیکی که صفحه طراحی وب سایت را به دو پنل تقسیم می کرد که هر کدام محتوای خاص طراحی وب سایت خود را داشتند. به طور کلی، طرح‌ بندی‌ها بسیار جالب ‌تر شدند.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی

چت بات ها یک معامله بزرگ هستند. این برنامه‌های خوب به صورت پویا به مشتریان طراحی وب سایت پاسخ می ‌دهند و فرآیند پشتیبانی طراحی وب سایت یا خرید را تا حدی یا کاملاً خودکار می‌ کنند. یادگیری ماشینی به آن‌ها اجازه می‌ دهد داده‌ها را بررسی کنند و یاد بگیرند که چگونه به سؤالات و نظرات طراحی وب سایت پاسخ دهند، و بخشی از بار کاری را از عوامل پشتیبانی طراحی وب سایت انسانی شما بردارند.

اما این تازه شروع کار است. همانطور که فناوری به گام های خود ادامه می دهد، هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی حتی بیشتر با سیستم های آنلاین یکپارچه می شوند.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت زیبا نیست، اما جذابیت عجیب آن قلب بسیاری را به دست آورده است. طراحی وب سایت که با رنگ های شیک، انتخاب های ضد UX و طراحی وب سایت همه جانبه مشخص می شود، طراحان طراحی وب سایت را تشویق می کند که دیوانه شوند و طراحی وب سایتی را ایجاد کنند که انتظارات را زیر پا بگذارد. باید انتظار داشته باشید که در آینده بیشتر از این سبک غیر یکنواخت ببینید.

قصه گویی با طراحی وب سایت

طراحی وب سایت بصری یکی از بهترین راه‌ها برای انتقال مؤثر اطلاعات است، چه بخواهید داستانی را تعریف کنید یا داده‌های زیادی را برای انسان قابل خواندن کنید. طراحان طراحی وب سایت داستان های خود را از طریق تصاویر جذاب و تجسم داده ها، با طرح های تعاملی و طراحی وب سایت بصری که پیام آنها را جذاب تر و درک آسان تر می کند، بیان می کنند.

بزرگترین روند طراحی وب سایت در سال 2019

2019 بسیاری از گرایش های طراحی وب سایت را با سال 2018 به اشتراک گذاشت، مانند طراحی وب سایت شبکه شکسته و پالت های رنگی پررنگ. اما با آزمایش‌های زیاد طراحان طراحی وب سایت جسور، همه چیز دیوانه ‌تر شده است.

موضوع در حال اجرا برای سال 2019: قانون خم شدن و شکستن. طراحی وب سایت سفید، مسطح، مشبک، عدم تقارن طراحی وب سایت روشن در داخل. در حالی که طراحی وب سایت تمیز و فضای سفید همیشه یک رقیب بزرگ است، طراحان طراحی وب سایت اخیراً تمایل بیشتری به امتحان چیزهای جدید دارند. ما شاهد هستیم که بسیاری از این موارد در سال 2020 با قدرت کامل ادامه خواهند یافت.

سرزندگی و آزمایش رنگ

اینترنت رنگارنگ تر می شود. گرادیان طراحی وب سایت ‌ها در حال حاضر عادی شده‌اند و طراحی وب سایت ‌ها اغلب دارای پالت ‌های درخشان و پر زرق و برق هستند که چند سال پیش سابقه نداشت. پالت ها به خودی خود بیشتر تجربی هستند و از قالب معمول رنگ های مکمل یا متضاد جدا می شوند و در همه جا می روند.

طراحی وب سایت ‌ها دیگر از یک یا دو رنگ ساده و بی ‌صدا استفاده نمی‌ کنند. پاستیل‌ های ملایم، رنگ ‌های روشن و پالت‌ طراحی وب سایت هایی با هر اندازه‌ ای که باشند همه را به خود اختصاص می ‌دهند. کنتراست تند، ظرافت ملایم و پالت های مملو از شخصیت با هم ترکیب می شوند تا اینترنت را بسیار متنوع تر کند.

تک رنگ نیز در حال حاضر یک مد بزرگ است. این اغلب به شکل طراحی وب سایت ‌های کاملاً سیاه و سفید یا در مقیاس خاکستری با زیبایی ‌شناسی تیره است، اما می ‌توانید طراحی وب سایت ‌هایی را نیز پیدا کنید که فقط با یک رنگ ساخته شده‌اند.

تصاویر بیشتر طراحی وب سایت

تصاویر و محتوای بصری طراحی وب سایت در سال 2018 نیز بزرگ بودند، اما به تکامل خود ادامه دادند. هنرمندان در حال دور شدن از سبک ساده و معمولی تصویرسازی طراحی وب سایت هستند که اکثر طراحی وب سایت ‌ها از آن استفاده می‌کنند و چیزی کمی متفاوت را امتحان می ‌کنند.

یک گرایش در حال ظهور، هنری عجیب و غریب و بازیگوش است که از حالت عادی منحرف می شود و سبکی انتزاعی و تصادفی را امتحان می کند. این تصاویر مرزهای معمولی را نادیده می ‌گیرند و از نشان دادن شخصیت سازندگان طراحی وب سایت خود کاملاً نمی ‌ترسند.

تصاویر سه بعدی نیز بسیار محبوب هستند. این تنها یک چرخش کوچک در روند کارهای هنری طراحی وب سایت عمدتاً مسطح است، اما روح تازه ‌ای در آن دمیده است. برخی از این آثار هنری دو بعدی هستند که به صورت سه بعدی طراحی شده اند، در حالی که برخی دیگر رندرهای سه بعدی واقعی هستند. در هر صورت، آنها در کنار انیمیشن های طراحی وب سایت سه بعدی به سرعت جذب می شوند.

آخرین اما نه کم اهمیت ترین در روند مصور طراحی وب سایت انیمیشن است. هنر متحرک فوراً توجه را به خود جلب می ‌کند و لایه ‌ای از شخصیت را به هنری اضافه می‌کند که در حال حاضر کاملاً گویا است. با جلب توجه این مد، هنرهای متحرک دو بعدی و سه بعدی به رشد خود ادامه خواهند داد.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت 2019 را می توان در سه کلمه خلاصه کرد: بزرگ و پررنگ. هرچه بزرگتر و آزمایشی تر باشد بهتر است، به خصوص زمانی که نتیجه نهایی طراحی وب سایت زرق و برق دار باشد و توجه فوری را می طلبد.

طراحی وب سایت هنوز هم قوی است و کل طراحی وب سایت ها به جمع آوری بهترین ها در طراحی وب سایت اختصاص داده شده اند. هنر بد، زشت و ضد کاربر طراحی وب سایت قطعاً بیانیه ‌ای را بیان می ‌کند: طراحی وب سایت همیشه صرفاً برای ایجاد یک تجربه کاربری طراحی وب سایت خوب بوده است، اما بی رحمی به دنبال تبدیل آن به یک اثر هنری است. مشخص نیست طراحی وب سایت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، اما این روند طراحی وب سایت همچنان پیروان مشتاقی دارد.

به نظر می رسد همه چیز در حال بزرگتر شدن است، اما بیشترین تأثیر آن بر تایپوگرافی و ناوبری طراحی وب سایت بوده است. دیدن متنی که تقریباً به طور کامل صفحه طراحی وب سایت را پر می ‌کند، یا حتی طرح‌ هایی که صرفاً پیرامون تایپوگرافی ساخته شده‌اند، با تعداد کمی یا اصلاً بدون تصویر، غیرمعمول نیست.

از یک هاست کند برای طراحی وب سایت خود خسته شده اید؟ ما سرورهای فوق العاده سریع و پشتیبانی 24 ساعته در سطح جهانی را از کارشناسان طراحی وب سایت ارائه می دهیم. برنامه های ما را بررسی کنید

فونت طراحی وب سایت ‌ها نیز خلاق ‌تر می‌ شوند، به ‌ویژه به لطف فونت طراحی وب سایت ‌های رنگی، که سفارشی ‌سازی و رندر کردن فونت‌ طراحی وب سایت هایی را که به نظر می ‌رسد در فتوشاپ بهبود یافته‌ اند، در نهایت امکان ‌پذیر می ‌کنند. تایپوگرافی طراحی وب سایت به عنوان نقطه تمرکز در حال حاضر یک روش قابل اجرا برای طراحی وب سایت است.

ناوبری طراحی وب سایت نیز در حال گسترش است. هدرهای ظریف و منو طراحی وب سایت های بازشوی زیبا یا منوهای طراحی وب سایت با نمایشگرهای غالب جایگزین می شوند، با صفحه نمایش های کامل به ناوبری طراحی وب سایت اختصاص داده شده است، که اغلب بر روی تایپوگرافی بزرگ متمرکز شده اند. در این راهنمای دقیق، می توانید درباره بهترین شیوه های ناوبری طراحی وب سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

همچنین به سرفصل ‌های ویدیوی قهرمان پر جنب و جوش، پس‌ زمینه‌ های متحرک طراحی وب سایت و به طور کلی محتوای ویدیویی طراحی وب سایت بیشتر در صفحات طراحی وب سایت نیز توجه کنید. عناصر ویدیویی قبلاً نگران‌ کننده بودند زیرا بارگیری طراحی وب سایت ها کند بود و داده‌ های تلفن همراه محدودی را مصرف می‌ کردند، اما سخت ‌افزار قوی ‌تر و تصاویر بازگشتی به این معنی است که اکنون می‌ت وانید از ویدیوها در هر مکانی استفاده کنید. آن طراحی وب سایت زیبا با پس‌ زمینه متحرک تمام صفحه طراحی وب سایت ، که زمانی نادر بود، در شرف رایج‌ تر شدن است.

عدم تقارن طراحی وب سایت

طراحی وب سایت شبکه شکسته همچنان بسیار محبوب است. طراحی وب سایت ‌ها اغلب از طرح‌ بندی‌های معمولی اجتناب می ‌کنند و چیزی هنرمندانه ‌تر را انتخاب می ‌کنند، با تعداد زیادی از قطعات و عناصر همپوشانی در سراسر صفحه طراحی وب سایت. این سبکی است که به سختی می توان از آن استفاده کرد، اما زمانی که آن را میخکوب کنید شگفت انگیز به نظر می رسد.

اما برای کسانی که علاقه ای به شکستن کامل قالب ندارند، کمی عدم تقارن طراحی وب سایت یک جایگزین قابل قبول است. طراحی وب سایت ‌های غیر متقارن صفحه ‌نمایش تقسیم‌ بندی شده بسیار محبوب هستند، حتی اگر این طراحی وب سایت ها همچنان به یک شبکه بچسبند.

اگر صحبت از گریدها شد، شبکه CSS طراحی وب سایت افزودنی فوق العاده قدرتمند برای CSS طراحی وب سایت است که در دو بعد، ستون و ردیف کار می کند و به شما امکان می دهد به راحتی طرح بندی طراحی وب سایت را از ابتدا ایجاد کنید. با کمی جادوی CSS طراحی وب سایت می توانید یک طرح بندی شبکه شکسته ایجاد کنید، بنابراین هر چیزی ممکن است. طراحان طراحی وب سایت و توسعه دهندگان طراحی وب سایت شروع به استفاده از شبکه CSS طراحی وب سایت کرده اند، پس از دست ندهید.

جلوه ها و انیمیشن های بیشتر

اگرچه طراحی وب سایت در برخی از گوشه ‌های طراحی وب سایت در حال تبدیل شدن به امری عادی است، بقیه آن بر طراحی وب سایت UI/UX تمرکز دارد: ایجاد یک رابط زیباتر و همزمان بهبود تجربه کاربر طراحی وب سایت.

بخش بزرگی از این در تعاملات خرد است. فکر کنید که روی یک محصول در یک فروشگاه شناور شوید یا با یک پس‌زمینه تعاملی طراحی وب سایت و متحرک بازی کنید. این انیمیشن‌های کوچک یک طراحی وب سایت را برای پیمایش سرگرم‌ کننده ‌تر می‌ کنند و از تعاملات کوچک مانند کلیک کردن و شناور کردن لذت می‌برند. برخی از طراحی وب سایت ها حتی تا اجرای مینی گیم های زیبا پیش رفته اند.

اما همه چیز فقط برای سرگرمی نیست. تعاملات خرد اغلب همان هدفی را انجام می دهند که انیمیشن ظریف رایج است: آنها توجه کاربر طراحی وب سایت را به سمت عناصر مهم رابط کاربری هدایت می کنند. و پیاده سازی بیش از حد می تواند به سرعت بیات شود، بنابراین این یک بازی برای تعیین تعداد ایده آل انیمیشن برای گنجاندن در طراحی وب سایت شما است.

افکت‌ های اسکرول و اختلاف منظر البته مثل همیشه محبوب هستند و می‌توانند ظاهری لایه ‌ای پویا به صفحه طراحی وب سایت اضافه کنند و آن را بسیار جالب ‌تر کنند.

همچنین مراقب نشانگرهای سفارشی باشید. اینها زمانی به ندرت در خارج از وبلاگ ‌ها یا طراحی وب سایت ‌های کوچک برای کودکان دیده می ‌شدند، اما اکنون یک انتخاب محبوب هستند، به‌ ویژه برای طراحی وب سایت ‌هایی که با پس ‌زمینه‌ های متحرک طراحی وب سایت سه بعدی یا ناوبری ساخته شده‌اند. یک مکان نما سفارشی زیبا واقعا می تواند زیبایی شما را افزایش دهد.

فضای سفید طراحی وب سایت

مثل همیشه، فضای سفید و طراحی وب سایت تمیز همچنان جایگاه خود را در روند طراحی وب سایت خواهد داشت. ساده و تمیز یک انتخاب مطمئن است: دلیلی وجود دارد که این سبک تقریباً در هر طراحی وب سایت مدرن وجود دارد.

اما حتی اگر به دنبال رویکردی جسورانه تر و منحصر به فردتر هستید، فضای سفید طراحی وب سایت هنوز چیزی است که باید روی آن کار کنید. هر طراحی وب سایتی به اتاق تنفس نیاز دارد و می توان از فضای سفید برای برجسته کردن و تاکید بر تصاویر یا مطالب دیگر استفاده کرد.

می ‌توان از فضای سفید زیادی برای تأثیرگذاری عالی استفاده کرد، در حالی که تمام بخش‌ه ای صفحه طراحی وب سایت خالی باقی می ‌مانند تا به عناصر مهم فضای زیادی داده شود. حداکثر فضای سفید طراحی وب سایت سبکی است که احتمالاً در چند سال آینده ادامه خواهد داشت.

برنامه های طراحی وب سایت پیشرو

چیز بزرگ بعدی در طراحی وب سایت موبایل: برنامه های طراحی وب سایت مترقی. این پلتفرم‌ های مبتنی بر طراحی وب سایت بر روی کدهایی مانند HTML و جاوا اسکریپت ساخته شده‌اند، اما مانند برنامه‌های کوچک برای کاربران طراحی وب سایت تلفن همراه عمل می‌کنند و عمل می ‌کنند. آنها ساخته شده اند تا تجربه یک برنامه را بدون نیاز به ساخت فناوری تلفن همراه یا انتشار در فروشگاه برنامه ارائه دهند.

PWA ها به صورت آفلاین کار می کنند، می توانند اعلان ارسال کنند و به صفحه اصلی طراحی وب سایت پین شوند، اما شما نیازی به دانلود یا توزیع چیزی ندارید. آنها سبک وزن هستند و سریع بارگیری می شوند، بنابراین پهنای باند زیادی را اشغال نمی کنند.

حتی توییتر وارد PWA ها شده است و Twitter Lite را به عنوان راه حلی برای کسانی که سرعت اینترنت پایینی دارند توسعه داده است. و آنها در نهایت سیستم را مستقیماً در رابط اصلی خود ادغام کردند. این گواهی بر عملکرد خوب این فناوری است.

اگر هنوز در مورد برنامه های طراحی وب سایت مترقی نشنیده اید، قطعاً باید کمی تحقیق کنید. ساختن یکی می‌تواند تجربیات کاربران طراحی وب سایت تلفن همراه شما را بسیار روان ‌تر کند.

به دنبال ایده هایی برای بهبود ظاهر طراحی وب سایت خود هستید؟ آخرین روند طراحی وب سایت سال های اخیر را بررسی کنید و الهام بگیرید!

خلاصه

2018 و 2019 چند سال هیجان انگیز برای دنیای آنلاین بوده است. 2020 در حال حاضر طرح های ماجراجویانه تری را به ارمغان می آورد. عناصر قانون شکن مانند عدم تقارن، رنگ های روشن، بی رحمی، و انیمیشن های چشم نواز همچنان در طی چند سال آینده محبوبیت خود را افزایش خواهند داد.

چه کسی می‌داند که چه چیزی ممکن است پیش بیاید؟ ما مطمئناً به دنبال سبک‌ های هنری جدید غیرمتعارف ‌تری هستیم.

اگر هنوز به آن توجه نکرده اید، ممکن است زمان آن رسیده که برخی از طرح های خود را دوباره تصور کنید و این روندهای داغ جدید را دنبال کنید. انتظار داشته باشید که مارک ها و طراحان طراحی وب سایت واقعاً شروع به بیان خود کنند و اینترنت بسیار پر جنب و جوش و جالب تر شود.

دهه آینده طراحی وب سایت احتمالاً دارای ریسک پذیری و نوآوری است، بنابراین مطمئن شوید که آماده ادامه دادن هستید.