search
حلقه سفید

هزینه طراحی سایت حرفه ای در سال 2022 چقدر است؟

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/10/13
هزینه طراحی سایت حرفه ای در سال  2022 چقدر است؟

ویترین مغازه بدون شک مهمترین ویژگی هر مغازه است. هرچه تعداد افرادی که از کنار مغازه رد می شوند بیشتر به ویترین مغازه شما توجه کنند، امکان به دست آوردن مشتریان بیشتر یعنی سود بیشتر خواهید داشت.

وب سایت، نمایش فروشگاه محصولات شماست. هر چه جذابتر باشد، احتمالاً مشتریان بیشتری خواهید داشت. بنابراین داشتن یک وب سایت حرفه ای و جلب توجه برای کسانی که قصد موفقیت در کسب و کار خود را دارند توصیه می شود. سوالی که در ذهن وجود دارد این است که "هزینه طراحی سایت چقدر است؟"

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای به یک آژانس طراحی سایت حرفه ای یا یک طراح سایت نیاز دارید تا وب سایت خود را ایجاد کنید. برخی از صاحبان مشاغل ممکن است فکر کنند که این کار بسیار پرهزینه است یا نمی توانند هزینه طراحی سایت مجدد وب سایت را بپردازند. در واقع، ممکن است اینطور نباشد! بیایید نگاهی دقیق تر به قیمت آژانس طراحی سایت و بهترین ابزار طراحی سایت داشته باشیم.

گزینه های طراحی سایت

به احتمال زیاد قصد دارید یک وب سایت حرفه ای و موفق داشته باشید تا ترافیک، فروش، اثربخشی بازاریابی و در نهایت درآمد بیشتر را برای شما به ارمغان بیاورد. برای دستیابی به همه اینها، شما 3 گزینه برای ایجاد سایت خود و طراحی آن وب سایت به صورت حرفه ای دارید.

هر گزینه طراحی سایت دارای مزایا و معایب خود است. سعی می کنیم مزایا و معایب طراحی سایت و همچنین هزینه ها را خلاصه کنیم.

1. طراحی سایت خود به تنهایی

اگرچه ممکن است به عنوان یک گزینه حرفه ای در نظر گرفته نشود، بسیاری از ارائه دهندگان قالب وب سایت (DIY (خودتان را انجام دهید مانند Weebly، WordPress و Shopify وجود دارد. این وب سایت ها به شما پیشنهاد می کنند تا با کمترین هزینه وب سایت خود را طراحی کنید. آنها همچنین کسانی را هدف قرار می دهند که دانش کمی در مورد طراحی سایت دارند یا اصلاً دانش ندارند. هر کسی که ایده کمی در مورد یک طراحی سایت داشته باشد یا تقریباً هیچ ایده ای نداشته باشد، می تواند به لطف ابزارهای آنلاین این ارائه دهندگان یک وب سایت بسازد.

اگرچه ممکن است این انتخاب را برای استعفا از وب سایت خود و کاهش هزینه ترجیح دهید، اما برای کسانی که به دنبال کسب و کار آنلاین موفق و حرفه ای هستند توصیه نمی شود. زمینه های تخصصی مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، مانند طراحی UX، ایجاد محتوا و سئو. ممکن است برای مالک سخت باشد که همه اینها را به تنهایی انجام دهد.

همانطور که در بالا ذکر شد، وب سایت های حرفه ای نیاز به طراحی سایت حرفه ای دارند که توسط متخصصان طراحی سایت انجام شود. پس قبل از اینکه خودتان برای طراحی سایت خود آماده شوید، دو بار فکر کنید.

2. کار با یک طراح سایت آزاد

کار با یک فریلنسر نیز در هنگام طراحی سایت شما یک گزینه است. این برای شما بیشتر از طراحی سایت شما به تنهایی هزینه خواهد داشت زیرا باید به کسی پول بدهید که وب سایت شما را برای شما طراحی کند.

اینکه یک طراح سایت فریلنسر چقدر از شما هزینه می گیرد، تنها به فریلنسر بستگی دارد. در مشاغل آزاد، نرخ ثابتی برای هیچ خدماتی وجود ندارد.

اگرچه این گزینه ممکن است هزینه کمتری نسبت به یافتن یک آژانس طراحی سایت داشته باشد. با این حال، خطرات خاص خود را دارد. از آنجایی که شما با یک فرد مجرد کار خواهید کرد، ممکن است از توانایی ها و مهارت های او در تمام زمینه های طراحی سایت مطمئن نباشید. همچنین، هزینه طراحی سایت یک فریلنسر ممکن است همیشه چندان مقرون به صرفه نباشد. بسته به فریلنسری که با آن کار می کنید، هزینه طراحی سایت شما ممکن است بسیار پرهزینه یا بسیار ارزان باشد.

با این حال، در پایان روز، اعتماد به یک شخص ممکن است اثربخشی بازاریابی را که از وب سایت خود انتظار دارید را برای شما به ارمغان نیاورد.

3. استخدام آژانس طراحی سایت

این گزینه بسیار جلوتر از گزینه های دیگر است زیرا شما به تیمی از متخصصان که خود را در زمینه خود ثابت کرده اند اعتماد خواهید کرد. با پیدا کردن یک آژانس طراحی سایت، اولین قدم حرفه ای را در آینده کسب و کار خود با ایجاد یک وب سایت حرفه ای با طراحی سایت خوب بردارید

قیمت آژانس طراحی سایت به کشور و منطقه ای که در آن هستید بستگی دارد. در حالی که در برخی مناطق قیمت آژانس های دیجیتال نسبتا پایین است، در برخی دیگر برعکس است. به عنوان مثال، قیمت آژانس های دیجیتال در انگلستان به طور قابل توجهی بالا است. دلیل این امر این است که رقابت قوی بین بهترین آژانس های دیجیتال در بریتانیا وجود دارد.

اگرچه این رقابت کار بهتری ایجاد می کند. از آنجایی که اکثر آژانس‌های طراحی سایت حرفه‌ای سخت تلاش کرده‌اند تا بهترین خدمات طراحی سایت را ارائه دهند، هزینه بیشتری دریافت می‌کنند اما مؤثرترین طراحی‌ سایت ها را نیز ارائه می‌کنند. ممکن است به آنها اعتماد کنید تا موفق ترین طراحی سایت را به شما ارائه دهند و مطمئن شوید که در نهایت هزینه طراحی سایتی را که در وهله اول پرداخت کرده اید، پرداخت می کند.

چرا باید در طراحی سایت سرمایه گذاری کنیم؟

همانطور که در بالا ارائه کردیم، به عنوان یک صاحب کسب و کار شما گزینه های خود را برای تصمیم گیری در مورد میزان سرمایه گذاری در طراحی سایت دارید. ممکن است بخواهید خودتان آن را طراحی کنید، یک فریلنسر استخدام کنید تا آن را با قیمت مناسب برای شما طراحی کند، یا مبلغ قابل توجهی را به یک آژانس طراحی سایت حرفه ای بپردازید تا یک وب سایت حرفه ای طراحی کنید.

اگر انتظار دارید یک کسب و کار آنلاین خوب داشته باشید، در وهله اول باید قدم های درست و سرمایه گذاری درست را بردارید. هرچه بیشتر در وب سایت خود سرمایه گذاری کنید، به موقع نتایج بهتری خواهید گرفت.

با استخدام یک آژانس طراحی سایت دیجیتال حرفه ای، یک تیم کامل از افراد حرفه ای مانند:

  • توسعه دهندگان طراحی وب برای طراحی سایت
  • طراحان گرافیک برای طراحی سایت
  • طراحان UX/UI، برای طراحی سایت
  • نویسندگان محتوا برای طراحی سایت
  • کارشناسان سئو برای طراحی سایت

هنگامی که مزایای داشتن یک تیم کامل از کارشناسان واقعی را که روی ایجاد سایت خود کار می کنند را در نظر می گیرید، مایلید برای آن هزینه کنید زیرا در نهایت، بازگشت سرمایه خود را خواهید دید.

اگر تصمیم دارید وب سایت خود را ایجاد کنید یا یک فریلنسر را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد، تمام مزایای استخدام یک آژانس دیجیتال را نخواهید داشت. حتی یک فریلنسر حرفه ای نیز در همه زمینه ها متخصص نخواهد بود. با این حال، وب سایت شما برای کسب و کار سودآورتر به همه زمینه ها نیاز دارد تا به صورت حرفه ای طراحی شود.

چگونه بهترین آژانس طراحی سایت را انتخاب کنیم؟

اگر تصمیم گرفته اید یک آژانس طراحی سایت استخدام کنید تا وب سایت خود را برای شما آماده کند، ممکن است به این فکر کنید که کدام یک را استخدام کنید یا هزینه آن چقدر است.

قیمت آژانس طراحی سایت به اندازه، تجربه و موقعیت یک آژانس بستگی دارد. در حالی که به دنبال یکی برای کار با آن هستید، قیمت گذاری نباید همیشه تصمیم گیرنده باشد. این واقعیت که یک آژانس هزینه زیادی از شما دریافت می کند لزوماً به این معنی نیست که آنها بهترین خدمات طراحی سایت را ارائه می دهند. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که نگاهی به بهترین وب سایت های آژانس دیجیتال بیندازید و مناسب ترین آنها را برای خود انتخاب کنید.

خلاصه

مهم نیست که کدام گزینه را انتخاب کنید، طراحی سایت حرفه ای هزینه قابل توجهی برای شما خواهد داشت. اما اگر صاحب کسب و کار حرفه ای هستید، این مبلغ را به عنوان یک سرمایه گذاری هوشمند برای آینده کسب و کار یا محصول خود در نظر خواهید گرفت. در بیشتر موارد، وقتی عاقلانه انجام شود، نتیجه خوبی خواهد داشت.

ممکن است اطلاعات ارزشمندی را در وب‌ سایت‌های آن‌ها بیابید، مانند اعضای تیم و تجربیات قبلی‌شان، اینکه در چه زمینه‌هایی متمایز هستند و چقدر برای طراحی سایت شما از شما هزینه خواهند گرفت.

پس به طراحی سایت توجه کنید و وب سایت خود را تا حد امکان حرفه ای کنید تا یک کسب و کار آنلاین موفق داشته باشید.

منبع :