search
حلقه سفید

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر باید باشد

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/06/10
هزینه طراحی وب سایت شما چقدر باید باشد

این را تصور کنید: شما به تازگی با یک شریک تجاری بالقوه طراحی وب سایت آشنا شده اید و همه چیز عالی به نظر می رسد. شما آماده امضای قرارداد هستید و سپس آنها شما را به دفتر خود دعوت می کنند - یک ون زنگ زده زیر یک پل! به شما فکر می کند که با هم تجارت کنید، اینطور نیست؟ خوب، مشتریان و سرمایه گذاران بالقوه شما وقتی به یک طراحی وب سایت نامرغوب یا قدیمی می رسند، این احساس را دارند. من مطمئن هستم که شما ترجیح می دهید یک طراحی وب سایت شیک و با عملکرد بالا به آنها نشان دهید تا آنها را برای همکاری با طراحی وب سایت شما مشتاق کنید.

اما این طراحی وب سایت چقدر برای شما هزینه خواهد داشت؟

با توجه به اینکه 75 درصد از کاربران اعتبار یک شرکت را با طراحی وب سایت آن قضاوت می کنند، سرمایه گذاری در یک طراحی وب سایت بهتر تقریبا همیشه نتیجه می دهد. مشکل پیدا کردن قیمت مناسب طراحی وب سایت متناسب با بودجه شما است.

در این مقاله به طور مستقیم و صریح در مورد هزینه های طراحی وب سایت صحبت می کنیم. ما توضیح خواهیم داد که چه چیزی را می توانید برای محدوده قیمت خود دریافت کنید، و چه چیزی را انتظار دارید تا دچار تغییرات کوتاهی نشوید.

برچسب قیمت مقیاس پذیر طراحی وب سایت

اولین و شاید مهمترین نکته در بحث هزینه طراحی وب سایت این است که کاملاً مقیاس پذیر است. از طریق کانال های مناسب، می توانید یک طراحی وب سایت را با حداقل 20 دلار در سال مدیریت کنید ... اما زیبا (یا بدتر، قابل استفاده) نخواهد بود. و نکته ما این است: آنچه از طراحی وب سایت به دست می آورید به آنچه وارد می کنید بستگی دارد، اما آنچه وارد می کنید کاملاً به شما بستگی دارد.

در زیر، بهترین روش‌ های طراحی وب سایت را به 3 دسته تقسیم می ‌کنیم، اما می‌ توان آن‌ ها را به‌ عنوان «کم، متوسط و بالا» نیز خواند.

پایین ترین قیمت طراحی وب سایت به روش های DIY مانند قالب ها تعلق دارد. این هزینه های مالی طراحی وب سایت را با زمان و گریس آرنج جایگزین می کند. اما اگر از یک قالب رایگان طراحی وب سایت استفاده می‌ کنید و می‌ خواهید از آن بهره بیشتری ببرید، طراحی وب سایت شما از یک طراح حرفه ‌ای تا حدی بهره می ‌برد.

سطح متوسط و رایج ترین روش کار مستقیم با یک طراح آزاد برای انجام طراحی وب سایت شما است. بسته به طراح، این می تواند تعادل ایده آل شما بین هزینه و کیفیت باشد. شما باید مقداری زمان و تلاش برای همکاری با طراح خود صرف کنید، اما در نهایت به چیزی منحصر به فرد و سفارشی خواهید رسید.

هزینه یک طراح آزاد طراحی وب سایت بر اساس سطح مهارت خودش است. یک طراح چیره دست طراحی وب سایت با چندین دهه تجربه آشکارا هزینه بیشتری نسبت به یک فارغ التحصیل اخیر در اولین تکلیف خود دارد. با این حال، هنگامی که همه آمارها مشخص می شوند، یک فریلنسر تقریباً همیشه ارزان تر از معادل آژانس طراحی وب سایت خود است، حتی در همان سطح مهارت. آژانس طراحی وب سایت ‌ها خدمات اضافی ارائه می‌ کنند، اما با فریلنسرها فقط برای کار طراحی وب سایت پرداخت می‌ کنید و نه بیشتر.

گران ترین هزینه های طراحی وب سایت با آژانس های طراحی وب سایت است. به طور عمده برای شرکت ها و شرکت های قبلاً تأسیس شده، آژانس طراحی وب سایت ها از همه چیز مراقبت می کنند و به حداقل تلاش شما نیاز دارند. محصول نهایی نیز معمولا عالی است، اما دروازه بان اصلی قیمت ورودی است.

یکی دیگر از نکات مهم در مدیریت هزینه های طراحی وب سایت ، تمایز بین ظاهر طراحی وب سایت و نحوه عملکرد آن است. طراحی وب سایتی که خوب به نظر می رسد را با طراحی وب سایتی که واقعا خوب است اشتباه نگیرید. حقیقت این است که عملکرد یک طراحی وب سایت همیشه مهمتر از ظاهر آن است. این به اصل معماری مدرنیستی در دهه 1940 بازمی گردد، "فرم همیشه از عملکرد پیروی می کند"، به این معنی که هدف یک ساختمان در درجه اول است و نحوه ظاهر ساختمان را دیکته می کند. بنابراین قبل از اینکه به طراحی وب سایت خود فکر کنید، باید بفهمید که چه کاری باید انجام دهید.

برای روشن ‌تر شدن این موضوع، در اینجا یک مرور کلی ارائه می ‌شود: "طراحی وب سایت" یک اصطلاح چتر است که چند زمینه مختلف را در بر می ‌گیرد، اگرچه آنها تمایل به همپوشانی دارند:

طراحی وب سایت رابط کاربری ( : (UI کنترل های موجود در طراحی وب سایت شما. چقدر آسان/ دشوار است برای بازدیدکنندگان طراحی وب سایت رفت و آمد، تعامل با طراحی وب سایت و انجام وظایف.

طراحی وب سایت گرافیکی: توانایی برقراری ارتباط از طریق تصاویر (شامل تصاویر، طرح‌ های رنگی، دکمه ‌ها، نمادها و تایپوگرافی)، قادر به افزایش تبدیل، نمایش شخصیت برند و بهبود قابلیت استفاده از طریق تأثیرگذاری بر آنچه کاربران طراحی وب سایت شما در ابتدا می ‌بینند.

طراحی وب سایت تجربه کاربری ( : (UI حساس کاربر طراحی وب سایت در هنگام استفاده از طراحی وب سایت: آیا این تجربه طراحی وب سایت بصری است یا خسته کننده، آرامش بخش یا آزاردهنده؟

در پایان روز، طراحی وب سایت UI شما در اولویت قرار دارد. به جای فرم به کارکرد فکر کنید. می خواهید طراحی وب سایت شما چه کاری انجام دهد، نه اینکه می خواهید چه شکلی باشد. ما را اشتباه نگیرید، جلوه ‌های بصری طراحی وب سایت برای طراحی وب سایت خوب وب بسیار مهم هستند – اما آنها باید تنها پس از تسلط بر قابلیت استفاده طراحی وب سایت شما مورد استفاده قرار گیرند.

این فقط یک توصیه کلی نیست. کاری که می خواهید طراحی وب سایت شما انجام دهد، قیمت طراحی وب سایت شما را تعیین می کند. رابط های پیچیده، ویژگی های اضافی، و صفحات اضافی، همگی هزینه هایی را به هزینه های طراحی وب سایت و توسعه شما اضافه می کنند. قبل از اینکه مبلغی را صرف طراحی وب سایت کنید، ابتدا آنچه را که برای طراحی وب سایت خود نیاز دارید مشخص کنید. این موضوع روشن می کند که کدام روش کارآمدترین استفاده از پول شما است.

اکنون که پیشینه ای را برای انتخاب نحوه طراحی وب سایت خود توضیح دادیم، اجازه دهید هر یک از روش ها را به صورت جداگانه بررسی کنیم. در اینجا می ‌توانید ببینید که پولتان به کجا می ‌رود، چه چیزی می ‌توانید انتظار داشته باشید، برای چه نوع شرکت طراحی وب سایت ‌هایی بهتر عمل می ‌کند، و حتی چند نکته معمولی برای استفاده حداکثری از تصمیم‌ تان.

توجه: قیمت ها شامل مواردی مانند توسعه، میزبانی، نگهداری یا سایر هزینه ها نمی شود.

1. DIY با استفاده از یک طراحی وب سایت قالب

محدوده قیمت: 0 تا 300 دلار

طراحی وب سایت هایی مانند WordPress، Wix، SquareSpace، Weebly و Shopify در حال آغاز دوره جدیدی از طراحی وب سایت DIY هستند که به هر کسی اجازه می دهد تا طراحی وب سایت خود را با حداقل هزینه بسازد و مدیریت کند. Template Monster همچنین طیف گسترده ای از قالب های طراحی وب سایت را ارائه می دهد که توسط کارشناسان این حوزه طراحی و توسعه یافته اند.

اولین انتخابی که می کنید این است که از کدام طراحی وب سایت استفاده کنید. طراحی وب سایت های مختلف به سبک ها و صنایع مختلف جذابیت دارند. Shopify منحصراً تجارت الکترونیک است، وردپرس دارای جامعه بزرگی از طراحان طراحی وب سایت شخص ثالث برای گزینه های سفارشی سازی بیشتر و غیره است.

این طراحی وب سایت ‌ها افرادی را هدف قرار می‌ دهند که دانش طراحی وب سایت قبلی کمی یا بدون آن دارند، بنابراین قابلیت استفاده از آن‌ها مبتنی بر سهولت استفاده، اغلب با قابلیت کشیدن و رها کردن است. بی ‌تجربه بودن طراحی وب سایت نباید شما را از استفاده از یکی از این طراحی وب سایت ها منصرف کند، اما اگر به تکنیک ‌های پیشرفته طراحی وب سایت نیاز دارید، باید سرمایه‌ گذاری زمانی شخصی خود را برای تحقیق و یادگیری در نظر بگیرید.

راهی که این طراحی وب سایت ها چنین فرآیند پیچیده ‌ای را ساده می ‌کنند از طریق قالب‌ طراحی وب سایت ها است. بیشتر این طراحی وب سایت ها حول اجزای قالب طراحی وب سایت ، تم‌های موجود و افزونه ‌ها ساخته شده‌اند. شما یا یکی از یک سری از پیش تنظیم ها را انتخاب می کنید، یا گزینه ها و ویژگی های خاصی را که می خواهید دانلود کنید.

اشکال گزینه های کمتر برای سفارشی سازی است. اگر ایده طراحی وب سایت های جدید یا اصلی دارید، الگوها می توانند خلاقیت را خفه کنند. شما محدود به آنچه قبلاً انجام شده است هستید. در حالی که گاهی اوقات شما یک قطعه عالی یا یک دستگاه را به چیزی نزدیک به دید خود می یابید، اغلب پس از اتلاف ساعت ها در مرور کاتالوگ ها ناامید می شوید. و بدتر از آن، این احتمال وجود دارد که طراحی وب سایت ‌های دیگر (حتی رقبا) دقیقاً از همان قسمت ‌هایی استفاده کنند که شما هستید.

هزینه قالب‌ ها و افزونه‌ ها طراحی وب سایت بسیار متفاوت است، از رایگان برای نمونه‌ های اولیه شروع می ‌شود. یکی از بزرگترین تصورات غلط این است که این طراحی وب سایت ‌های DIY هزینه ثابتی دارند، اما در واقع شما اغلب برای خرید اجزا، تم‌ ها یا افزونه‌ های جدید هزینه می ‌کنید. این طراحی وب سایت ها اغلب بهترین «قطعات طراحی وب سایت » خود را پشت یک دیوار پرداخت پنهان می ‌کنند یا به سادگی قیمت بالاتری نسبت به اجزای استاندارد دریافت می ‌کنند. برخی از طراحی وب سایت ‌ها مانند asp.net، افزونه ‌هایی را از اشخاص ثالث اجازه می ‌دهند که می ‌توانند هر چیزی را که می‌ خواهند شارژ کنند.

برای محاسبه قیمت دقیق طراحی وب سایت ، در مورد هزینه های اجزا، افزونه ها، قالب ها یا تم های مورد نیاز خود تحقیق کنید. (این جایی است که مشخص کردن عملکردهای ضروری از قبل مفید است.) گاهی اوقات آنچه شما نیاز دارید خیلی گران است یا حتی در دسترس نیست، بنابراین آن را زودتر برنامه ریزی کنید تا بعداً هیچ غافلگیری نداشته باشید.

به طور کلی، این روش برای شرکت‌هایی که تازه شروع به کار کرده‌اند یا طراحی وب سایت ‌هایی که نیازهای اولیه دارند، بهترین کار را دارد. صفحات فرود طراحی وب سایت اصلی، فروشگاه‌ های آنلاین برای «هفته ‌بازان»، طراحی وب سایت های نمونه کارها – هیچ چیز نمی ‌تواند به تنهایی یک کسب ‌وکار را در بلندمدت پشتیبانی کند. در حالی که اینها نقطه شروع خوبی برای افرادی هستند که بودجه بسیار کمی دارند، اما متوجه شده ایم که اکثر مشاغل در چند سال اول از یک طراحی وب سایت قالب حرکت می کنند.

نکته حرفه ای:

اگر کمی پول اضافی برای ذخیره دارید، می توانید در واقع یک طراح را استخدام کنید تا به شخصی سازی طراحی وب سایت DIY شما کمک کند. استخدام یک طراح برای کار در یک طراحی وب سایت قالب هزینه کمتری نسبت به راه اندازی یک طراحی وب سایت اصلی دارد و سطح کیفیت بهتر از زمانی خواهد بود که خودتان این کار را انجام دهید. این امر به ویژه در صورتی صادق است که یک طراح طراحی وب سایت را استخدام کنید که در پلتفرم شما متخصص باشد. به عنوان مثال، asp.net دارای کتابخانه گسترده ای از افزونه ها است، بنابراین استخدام فردی که می داند به دنبال چه چیزی است، مفید خواهد بود.

حداقل، استخدام یک طراح طراحی وب سایت را در نظر بگیرید تا روی مواد برند شما مانند لوگو یا هویت برند کار کند. یک لوگوی صیقلی یا یک طرح رنگی حرفه ‌ای م ی‌تواند یک طراحی وب سایت DIY با کمی کیفیت و کلاس بیشتر تزریق کند، بنابراین مطمئن شوید که لوگوی خود را توسط یک طراح طراحی وب سایت حرفه ‌ای انجام دهید.

2. یک طراح طراحی وب سایت آزاد استخدام کنید

محدوده قیمت: 500 تا 5000 دلار +

رایج ترین روش برای طراحی وب سایت ، استخدام فریلنسر، تعادل بین هزینه و کیفیت محصول نهایی است. این همچنین یک حد وسط پایدار بین انجام همه کارها توسط خودتان و انجام ندادن هیچ کاری است.

استخدام یک فریلنسر طراحی وب سایت بیشتر یک همکاری است و کمتر شبیه برون سپاری است. شما یا یکی از اعضای تیمتان باید چشم انداز شرکت خود را با هم ارتباط برقرار کرده و توضیح دهید، و برخی پیشینه در طراحی وب سایت به ارتباط رفت و برگشت کمک می کند.

علاوه بر این، شما و شرکت شما باید ابتدا با انتظارات واقع بینانه و تصمیمات طراحی وب سایت آگاهانه، آنچه را که می خواهید بدانید. اگر تمام تصمیمات طراحی وب سایت خود را به فریلنسر خود بسپارید، این احتمال وجود دارد که بسیار متفاوت از آنچه انتظار داشتید پیش بیاید. اما مطمئن باشید، یک طراح حرفه ای چیزی را ایجاد می کند که هم کاربردی و هم زیبا باشد.

بسته به نوع عملکردی که می خواهید، ممکن است نیاز به پیدا کردن یک توسعه دهنده طراحی وب سایت نیز داشته باشید. توسعه ‌دهندگان با جنبه ‌های فنی ساخت یک طراحی وب سایت سروکار دارند، در حالی که طراحان طراحی وب سایت جنبه‌ هایی را که می ‌توانید ببینید و با آن‌ها تعامل کنید، مدیریت می‌ کنند. توسعه یک هزینه اضافی است که با استخدام یک طراح مستقل همراه است (مگر اینکه یک طراح را برای کار در یک پلت فرم DIY استخدام کنید)، و هزینه های توسعه دهنده طراحی وب سایت به طور متوسط بین 75 تا 300 دلار در ساعت در آمریکای شمالی است، اما اگر بخواهید ارزان تر باشد. در حال برون سپاری به یک فریلنسر که در خارج از کشور زندگی می کند.

گاهی اوقات می‌توانید یک طراح طراحی وب سایت را استخدام کنید که یک توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت نیز برای بسته کامل باشد، اما باید با طراح خود مشورت کنید تا ببینید چه خدماتی را ارائه می‌دهند.

وقتی صحبت از قیمت گذاری یک طراح طراحی وب سایت فریلنسر می شود، هزینه ها بسته به حجم کاری و سطح مهارت طراح متفاوت است. هرچه صفحات طراحی وب سایت بیشتری نیاز داشته باشید، کار بیشتری باید انجام شود و در نتیجه هزینه طراحی وب سایت بیشتر می شود. اگر به صفحات طراحی وب سایت زیادی با ساختار و ظاهر یکسان نیاز دارید، یکی از راه‌ های کاهش این قیمت، استخدام یک طراح طراحی وب سایت برای ایجاد «الگوهای» صفحه‌ ای است که خودتان آن را با محتوا پر می‌کنید. به عنوان مثال، اگر یک فروشگاه آنلاین دارید، می توانید یک طراح را استخدام کنید تا یک الگوی صفحه طراحی وب سایت محصول واحد بسازد، سپس می توانید برای هر محصول از آن استفاده کنید.

با این حال، یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر به تعمیر و نگهداری سنگین تر از حد معمول نیاز دارید، ممکن است بخواهید یک طراح داخلی را استخدام کنید. فریلنسرها برای اکثر طراحی وب سایت ها بهترین کار را دارند، اما تعداد کمی از طراحی وب سایت ها نیاز به به روز رسانی و بازبینی مداوم دارند.

به عنوان راه میانی، استخدام یک طراح طراحی وب سایت فریلنسری هوشمندانه ترین انتخاب برای اکثر شرکت طراحی وب سایت ها است. اکثریت قریب به اتفاق کسب ‌وکارها نیازهای آنلاین دارند که به خوبی در حد توانایی‌های فریلنسرها است. تنها استثناء کسب و کارهایی با قابلیت های منحصر به فرد یا نیازهای بسیار پیچیده هستند.

استخدام فریلنسرها نیز یک حرکت هوشمندانه برای شرکت هایی است که به اندازه کافی بزرگ هستند که به کارهای طراحی وب سایت منظم نیاز دارند، اما برای استخدام طراحی وب سایت یک طراح داخلی بسیار کوچک هستند. از بسیاری جهات، فریلنسرها قبل از رسیدن به اهداف بلندپروازانه تر، آن را به عنوان یک گام انتقالی هدایت می کنند.

نکته حرفه ای:

ما در مورد کارهایی که فریلنسرها می ‌توانند انجام دهند صحبت کرده ‌ایم، اما سخت‌ ترین بخش استخدام یک فریلنسر طراحی وب سایت ، فرآیند واقعی استخدام است. برای یک چیز، اگر به طراحی وب سایت مسلط نباشید، سنجش مهارت یک طراح دشوار است، اما طراحان طراحی وب سایت بی سواد بیشترین سود را از طراحان آزاد دارند. سپس جزئیات لجستیکی وجود دارد، مانند جایی که آنها را پیدا کنید و دانستن اینکه هزینه مناسب چقدر است. برای آسان ‌تر کردن این فرآیند، در اینجا مقاله ‌ای در مورد چگونگی پیدا کردن و استخدام یک طراح آزاد طراحی وب سایت وجود دارد.

اگر واقعاً می‌ خواهید بهترین طراح را در محدوده قیمتی خود پیدا کنید - یا به سادگی نمی‌خواهید با مشکل فرآیند استخدام کنار بیایید - پایگاه داده طراحان طراحی وب سایت ما را برای تناسب مناسب جستجو کنید و امروز یک به یک کار را شروع کنید.

اگر از قبل می‌دانید به دنبال چه هستید، سیستم رتبه ‌بندی شخصی ما مرور طراحان طراحی وب سایت بر اساس سطح مهارت و تخصص را آسان می‌ کند. حتی می ‌توانید نتایج را با معیارهای خود فیلتر کنید، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که سبک‌ هایی را که با شما صحبت می‌کند مرور کنید.

در صورتی که هنوز به دنبال ایده و الهام در مورد نوع طراحی وب سایت خود هستید، گزینه مسابقه طراحی وب سایت را بررسی کنید. با رویکرد جمع ‌سپاری، ده‌ها نمونه طراحی وب سایت ر اساس مشخصات خود دریافت می ‌کنید، بنابراین می ‌توانید گزینه‌ های مختلفی را قبل از بستن قرارداد مشاهده کنید.

3. با آژانس طراحی وب سایت کار کنید

محدوده قیمت: 3000 دلار +

آژانس بهترین گزینه طراحی وب سایت است که با پول می توان خرید (اگرچه کیفیت نمایندگی های مختلف متفاوت است). استخدام یک آژانس برای طراحی وب سایت شما درمان کامل را ارائه می دهد، اما هزینه های طراحی وب سایت، گاهی اوقات تا 6 رقم می رسد.

علاوه بر استعداد واقعی طراحی وب سایت ، پول اضافی صرف مزایای اضافی می شود. زیبایی آژانس طراحی وب سایت ها این است که شما به جای یک کارمند، یک تیم کامل برای شما کار می کنند. این بدان معناست که شما متخصصان فردی دارید—یک طراح گرافیک مجزا، طراح UX طراحی وب سایت ، نویسنده محتوا طراحی وب سایت ، مهندس سئو، توسعه دهنده طراحی وب سایت و غیره. در نهایت به بسته کامل خواهید رسید.

مزیت اصلی دیگر آژانس طراحی وب سایت ها این است که وقتی آنها را برای پروژه طراحی وب سایت امضا می کنید، کار شما کم و بیش انجام می شود. شما هنوز هم می توانید بر پیشرفت آنها نظارت داشته باشید و یادداشت برداری کنید، اما کار روزانه واقعی یا موانع پیش پا افتاده آزارتان نخواهد داد.

طراحی وب سایت جواهرات

اگر به یک آژانس طراحی وب سایت بله بگویید، آنها تمام رویاهای طراحی وب سایت شما را محقق خواهند کرد. اما به یاد داشته باشید که به برچسب قیمت نگاه کنید.

با این حال، اگر آژانس طراحی وب سایت اشتباهی را انتخاب کنید، آن "مزایا" می تواند علیه شما باشد. شما باید مطمئن شوید که یکی را انتخاب کنید که متناسب با سبک مورد نظر شما باشد. همچنین به یاد داشته باشید که در برخی موارد نیروی انسانی بیشتر می تواند به سناریوی " آشپزهای بیش از حد در آشپزخانه " تبدیل شود. و اگر رویکرد عملی را ترجیح می دهید، کنار گذاشته شدن از این حلقه می تواند ناامید کننده باشد.

جدا از شرکت ها و شرکت های بزرگ، آژانس طراحی وب سایت ها نیز بهترین گزینه برای شرکت هایی هستند که نیازهای طراحی وب سایت پیچیده ای دارند. طراحی وب سایت ‌هایی که از فناوری آزمایشی استفاده می‌کنند یا تعداد زیادی از صفحات طراحی وب سایت را میزبانی می ‌کنند، نیازمند دست ‌های اضافی آژانس‌ طراحی وب سایت ها هستند. اگر پروژه طراحی وب سایت شما بیشتر در حد نیازهای عادی طراحی وب سایت است، یک طراح آزاد باید بتواند آن را پوشش دهد و هزینه آن نیز کسری است.

نکته حرفه ای:

از آژانس طراحی وب سایت ها برای تفکیک قیمت بخواهید تا مطمئن شوید که فقط برای خدماتی که نیاز دارید پرداخت می کنید. برخی از آژانس طراحی وب سایت ‌ها کار خود را به فریلنسرها برون ‌سپاری می‌ کنند و از مشتریان خود برای رسیدگی به همه چیز برای آنها هزینه می‌گیرند. اگر مشکلی ندارید خودتان این کار را انجام دهید، می توانید به راحتی با استخدام طراح یا متخصص دیگر از این هزینه صرف نظر کنید. به عبارت دیگر، انتخاب کنید و انتخاب کنید که برای چه خدماتی از فریلنسرها استفاده کنید و برای کدام یک از آژانس طراحی وب سایت استفاده کنید. به این ترتیب همیشه می توانید بهترین معامله را دریافت کنید.

ما روش ‌های اصلی طراحی وب سایت را به 3 دسته اصلی تقسیم کردیم تا هزینه طراحی وب سایت را آسان ‌تر درک کنیم، اما حقیقت این است که سطح کیفیت در هر دسته بسیار متفاوت است. برخی از طراحان طراحی وب سایت فریلنسر قفسه بالا هزینه بیشتری نسبت به آژانس طراحی وب سایت های ارزان قیمت دارند. هزینه برخی از طراحی وب سایت های DIY بیشتر از استخدام یک فریلنسر است.

انتخاب روش کافی نیست، شما همچنین باید پلتفرم، فریلنسر یا آژانس مناسب طراحی وب سایت را در میان استخر پیدا کنید. اما، بار دیگر، دانستن آنچه از قبل نیاز دارید، همه تصمیمات بعدی را آسان تر می کند، از جمله پیدا کردن طراح مناسب برای شما.