search
حلقه سفید

چگونه از ابتدا یک توسعه دهنده طراحی وب سایت شوید و شغل پیدا کنید

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1402/10/06
چگونه از ابتدا یک توسعه دهنده طراحی وب سایت شوید و شغل پیدا کنید

اگر شغلی وجود دارد که به راحتی می توان بدون تجربه یا تحصیلات قبلی آن را انتخاب کرد، آن توسعه طراحی وب سایت است. شما می توانید همین الان شروع کنید و در چند هفته یا چند ماه مطالعه و تمرین، درک درستی از نحوه توسعه یک طراحی وب سایت خواهید داشت.

مشکل این است که بدانید دقیقا از کجا شروع کنید. هر کسی می تواند نحوه نوشتن یک خط ساده از HTML طراحی وب سایت را بفهمد، اما خرید سایت کاربردی که مردم از آن استفاده کنند پیچیده تر است. قوانین متعدد توسعه طراحی وب سایت نیز کمی چالش برانگیزتر هستند.

اگر به دنبال منابعی هستید یا می‌خواهید درباره شغلی که وارد آن می‌شوید بیشتر بدانید، ما بهترین پلتفرم‌ های یادگیری آنلاین، ابزارهایی برای توسعه طراحی وب سایت و همه اطلاعاتی را که برای شروع کار به آن نیاز دارید، از اینجا جمع‌آوری کرده‌ایم.

فهرست مطالب

 • توسعه دهنده طراحی وب سایت چیست؟
 • یک توسعه دهنده طراحی وب سایت چه کاری انجام می دهد؟
 • چرا یک توسعه دهنده طراحی وب سایت شویم؟
 • چقدر سخت است که یک توسعه دهنده طراحی وب سایت شوید؟
 • مراحل تبدیل شدن به یک توسعه دهنده طراحی وب سایت
 • بهترین منابع آموزشی توسعه طراحی وب سایت
 • پیدا کردن شغل توسعه دهنده طراحی وب سایت

توسعه دهنده طراحی وب سایت چیست؟

یک طراحی وب سایت می تواند از یک نفر تا یک تیم کامل پشت آن باشد، اما حداقل به یک توسعه دهنده طراحی وب سایت نیاز دارد. این افراد کدی را می نویسند که باعث می شود یک طراحی وب سایت کار کند و در شبکه جهانی طراحی وب سایت قابل مشاهده باشد.

وظیفه اصلی یک توسعه دهنده طراحی وب سایت نوشتن کد است که مجموعه ای از دستورات و دستورالعمل های نوشته شده در یک زبان برنامه نویسی خاص است. کد همه چیز را در دنیای آنلاین تشکیل می دهد، از سیستم عامل رایانه شما گرفته تا باطن طراحی وب سایتی که بازدید می کنید.

به صفحه اصلی طراحی وب سایت ویکی ‌پدیا نگاهی بیندازید و تصور کنید که برای ایجاد یک طراحی وب سایت ساده چه چیزی ممکن است لازم باشد. یک توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت طرح ‌بندی این صفحه طراحی وب سایت را از نوار کناری گرفته تا جداول تا نوار بالا تنظیم کرده است. آن‌ها باید اسکریپت‌هایی را تنظیم می ‌کردند تا از مقاله‌ های برجسته عکس‌ برداری کنند و محتوای پویا را از طراحی وب سایت درخواست کنند.

یک پایگاه داده این مقالات و ویرایش های آنها را ذخیره می کند، همچنین توسط یک توسعه دهنده طراحی وب سایت تنظیم شده است.

کار زیادی می‌ طلبد، اما همه چیز تکه تکه برای ایجاد یک طراحی وب سایت کاربردی جمع می ‌شود.

با افزایش تصاعدی اینترنت، برنامه نویسان تقاضای زیادی دارند و چشم انداز شغلی خوبی دارند. همه می خواهند طراحی وب سایت خود را داشته باشند و توسعه دهندگان طراحی وب سایت اینجا هستند تا به آنها کمک کنند تا آن را بسازند.

آیا می خواهید در توسعه طراحی وب سایت کار کنید ... اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ این پست دارای بهترین پلتفرم های یادگیری آنلاین، ابزارهای توسعه طراحی وب سایت و اطلاعات شغلی است که شما نیاز دارید.

یک توسعه دهنده طراحی وب سایت چه کاری انجام می دهد؟

آیا نمی دانید وظایف روزانه شما دقیقا چیست؟ در اینجا شرح شغل کلی برای یک توسعه دهنده طراحی وب سایت آمده است:

 • از کد برای ایجاد طراحی وب سایت ها و نمونه های اولیه استفاده کنید
 • طراحی یک طرح بصری جذاب برای یک طراحی وب سایت (از ابتدا یا با کمک یک طراح طراحی وب سایت)
 • با پاک کردن کد و خطاهای اشکال زدایی، طراحی وب سایت های فعال را حفظ کنید
 • یک پایگاه داده با استفاده از SQL طراحی وب سایت ایجاد کنید
 • برای تصمیم گیری در مورد محدوده پروژه و کشف جزئیات دقیق ویژگی ها و طراحی طراحی وب سایت ، با مشتریان کار کنید

ده ها روش وجود دارد که می توانید تخصص داشته باشید، که شرح شغل شما را کمی تغییر می دهد. به عنوان مثال، می ‌توانید انتخاب کنید که در فن ‌آوری ‌های frontend یا backend کار کنید، یا می ‌توانید به یک مدیر سیستم تبدیل شوید که مسئول حفظ و راه‌ اندازی سرورها است.

اما به طور کلی، اینها ابتدایی ترین وظایفی هستند که شما مسئول آن خواهید بود.

چرا یک توسعه دهنده طراحی وب سایت شویم؟

اگرچه ممکن است برای همه مناسب نباشد، توسعه طراحی وب سایت دارای یک مانع کم عمق برای ورود است و یکی از در دسترس ترین مشاغلی است که می توانید انتخاب کنید. با وجود این، پرداخت نسبتاً خوبی دارد و توسعه دهندگان طراحی وب سایت همیشه مورد تقاضا هستند.

این بدان معنا نیست که کار اغلب چالش برانگیز نیست، اما اصول اولیه خیلی سریع خودآموز هستند (و بسیاری از توسعه دهندگان طراحی وب سایت این چالش را دوست دارند!).

ورود به صنعت فناوری همیشه در حال رشد همیشه یک انتخاب خوب در دراز مدت است. اگر مایل هستید و می‌ توانید زبان ‌های کدنویسی محبوب را دنبال کنید - و در توسعه طراحی وب سایت ، همیشه زبان جدیدی وجود دارد که کارفرمایان در حال تلاش برای استخدام هستند - تقریباً یک شغل ثابت برای شما تضمین شده است.

در نهایت، توسعه طراحی وب سایت یک کار منعطف است. شغل شما ممکن است صرف انجام کارهای آزاد یا در یک شرکت با حقوق شود. وظایفی که انجام می ‌دهید و مهارت ‌ها یا زبان‌ هایی که روی آنها تمرکز می‌ کنید به شما بستگی دارد.

قبل از اینکه بتوانید بگویید برای شما مناسب است، باید برنامه نویسی طراحی وب سایت را امتحان کنید، اما اگر تلاش کنید تا برنامه نویسی مبتدی را امتحان کنید و متوجه شوید که منطقی است، ممکن است یک توسعه دهنده طراحی وب سایت خوب باشید.

حقوق و تقاضای برنامه نویس طراحی وب سایت

اگر می ‌خواهید یک توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت شوید، خوب است بدانید که چه نوع حقوقی می ‌توانید انتظار داشته باشید و چقدر راحت می ‌توانید کار پیدا کنید.

می ‌توانید نوشته ‌های ما را در مورد میانگین حقوق توسعه‌ دهنده طراحی وب سایت ، حقوق توسعه ‌دهنده فرانت‌ اند، حقوق توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت باطن، به‌علاوه توسعه‌ دهندگان PHP و توسعه‌دهندگان asp.net طراحی وب سایت بررسی کنید.

اما توافق بر این است که توسعه ‌دهندگان طراحی وب سایت متوسط 60 تا 75 هزار دلار در سال درآمد دارند.

البته، پرداخت به سطح تجربه شما، زبان ها و فناوری هایی که دنبال می کنید، و اینکه آیا به صورت آزاد یا شغل ثابت کار می کنید، بستگی دارد. اما برای شروع یک تخمین معقول است.

در مورد تقاضا، دفتر کار ایالات متحده پیش بینی می کند که تقاضا برای طراحان و توسعه دهندگان طراحی وب سایت از سال 2019 تا 2029 8 درصد رشد خواهد کرد. به عنوان مرجع، این دو برابر چیزی است که بیشتر مشاغل به طور میانگین رشد خواهند کرد.

برخی از مشاغل توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت رقابتی ‌تر از سایرین هستند – موقعیت ‌هایی مانند توسعه ‌دهنده فرانت ‌اند طراحی وب سایت که انتخاب آن‌ها بسیار آسان ‌تر است، ممکن است هزینه کمتری داشته باشد و برای یافتن شغلی سخت ‌تر باشد – اما چشم ‌انداز همچنان برجسته است.

چقدر سخت است که یک توسعه دهنده طراحی وب سایت شوید؟

توسعه طراحی وب سایت یکی از ساده ترین مشاغلی است که می توانید وارد آن شوید – اگر بتوانید برنامه نویسی طراحی وب سایت را کشف کنید. همه مشاغل برای همه نیستند، و کسانی هستند که ممکن است در پیچیدن کدها با مشکل مواجه شوند.

برای برخی از افراد، تبدیل شدن به یک توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت بسیار آسان است. برای دیگران، ممکن است هرگز با شما کاملاً کلیک نکند. اما برای اکثر مردم، کمی فداکاری و تمرین زیاد راه طولانی را در پی خواهد داشت.

فرآیند تبدیل شدن به یک توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت بسیار پیچیده‌تر از سایر مشاغل است و راه‌های بیشتری برای هدایت شما در مسیر درست وجود دارد. همچنین این شغل بسیار انعطاف ‌پذیرتر و متنوع‌ تر با تخصص‌ های مختلف است. بنابراین هر سبک یا مهارتی که برای یادگیری شما مناسب باشد، چیزی برای شما وجود دارد.

تسلط بر توسعه طراحی وب سایت مستلزم کار و فداکاری مداوم است و این شغلی است که چالش برانگیز است و به مهارت های حل مسئله نیاز دارد. یادگیری اصول اولیه آسان است، اما انتظار دارید در طول مسیر با مشکلات خسته کننده و در عین حال قابل حل مواجه شوید.

الزامات توسعه طراحی وب سایت

کنجکاو هستید که برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده طراحی وب سایت به چه چیزی نیاز دارید؟ الزامات دقیق بستگی به جایی دارد که شما در آن تخصص دارید. به عنوان مثال، یک توسعه دهنده طراحی وب سایت باطن به طور کلی باید یک پایگاه داده ایجاد و ویرایش کند، اما شما نمی توانید همان انتظار را از یک توسعه دهنده frontend طراحی وب سایت داشته باشید.

علاوه بر این، زبان های برنامه نویسی و فریم ورک هایی که می شناسید، شما را به عنوان یک نوع خاص از توسعه دهنده طراحی وب سایت متمایز می کند.

با این وجود، قبل از اینکه بتوانید خود را توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت بنامید، در اینجا مهارت‌ها و دانش‌هایی وجود دارد که بدون در نظر گرفتن تخصص، به آن‌ها نیاز دارید:

 • تسلط به حداقل یک زبان طراحی وب سایت. بسته به موقعیت خود، احتمالاً باید بیشتر بیاموزید.
 • دانش در سایر مهارت های مرتبط (فریمورک های طراحی وب سایت ، کتابخانه ها، گیت و غیره).
 • مهارت های حل مسئله برای کار با کد و اشکال زدایی مورد نیاز است.
 • توجه به جزئیات برای جلوگیری از بروز اشکالات در وهله اول.
 • مهارت های ارتباطی و تیمی برای کار با سایر توسعه دهندگان طراحی وب سایت ، مشتریان، طراحان طراحی وب سایت و آزمایش کنندگان ضروری است.
 • درجه ای از استقلال و توانایی حل مسئله به تنهایی.
 • یادگیری خودانگیخته یکی دیگر از مهارت های ضروری برای موفقیت است.
 • آشنایی با ابزارهای محبوب توسعه طراحی وب سایت ارزشمند است.

آیا برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده طراحی وب سایت به مدرک نیاز دارید؟

بسیاری از مشاغل درخواست دارند که متقاضیان دارای مدرک کاردانی در علوم کامپیوتر یا رشته مشابه باشند. موقعیت های دیگر ممکن است برای مدرک لیسانس یا فقط گواهینامه از یک دوره آنلاین درخواست کنند.

با این حال، برای به دست آوردن شغل نیازی به مدرک دانشگاهی ندارید. تجربه و یک مجموعه کامل اغلب بسیار ارزشمندتر هستند. فهرست‌ های شغلی بیشتر و بیشتری از نیاز به مدرک و تصمیم به درخواست مدرک تجربه خودداری می‌ کنند.

از آنجایی که این یک زمینه بسیار فنی با فضای زیادی برای خودآموزی است، مهم‌تر است که بدانید چگونه کار را انجام دهید تا اینکه گواهینامه انجام آن را داشته باشید. گفته می شود، یک مدرک از ابتدا کار را ساده تر می کند.

توسعه دهندگان طراحی وب سایت خودآموخته ممکن است برای رسیدن به اولین شغل خود بدون تجربه و مدرک با مشکل مواجه شوند. احتمالاً باید ابتدا سبد خود را با پروژه های طراحی وب سایت خودساخته پر کنید یا برای ایجاد سابقه شغلی به شغل آزاد مراجعه کنید.

اگر مدرک دانشگاهی رسمی نمی ‌خواهید، گواهینامه‌های آنلاین مانند مواردی که بوت کمپ ‌های کدنویسی ارائه می ‌کنند می ‌توانند جایگزین مناسبی باشند.

انواع توسعه دهندگان طراحی وب سایت

توسعه طراحی وب سایت یک حرفه بسیار تخصصی است. به ندرت شخصی را پیدا خواهید کرد که خود را صرفاً به عنوان یک "توسعه دهنده طراحی وب سایت " توصیف کند. بسته به کاری که انجام می‌دهید، روی کدام بخش از طراحی وب سایت تمرکز می ‌کنید و با چه فناوری ‌هایی کار می‌ کنید، می ‌توانید از میان مجموعه وسیعی از عناوین شغلی انتخاب کنید.

توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت فرانت‌اند: انتخاب گسترده ‌ای است، زیرا مهارت ‌ها به راحتی قابل دستیابی هستند، توسعه‌ دهندگان طراحی وب سایت فرانت‌ اند/مشتری روی طراحی وب سایت جلویی کار می‌ کنند. زبان های انتخابی HTML، CSS و جاوا اسکریپت هستند. بوت استرپ و جی کوئری نیز فناوری های محبوبی هستند.

توسعه دهنده Backend طراحی وب سایت : این توسعه دهندگان طراحی وب سایت با فناوری هایی مانند سرور و پایگاه داده کار می کنند. هیچ توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت ‌ای شبیه به Backend نیست، زیرا ده‌ ها زبان برنامه‌ نویسی Backend وجود دارد. گزینه های رایج جاوا، روبی، پی اچ پی، پایتون و MySQL هستند.

توسعه دهنده طراحی وب سایت Full-stack : طراحی وب سایت ترکیبی از توسعه دهندگان frontend و backend. آن‌ها زبان ‌های کافی را می‌دانند تا بتوانند در سمت سرور و کلاینت به کار خود ادامه دهند.

اینها سه مورد اصلی هستند، اما شما می‌ توانید با تبدیل شدن به یک مهندس طراحی وب سایت ، متخصص امنیت، توسعه ‌دهنده asp.net، توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت موبایل، توسعه ‌دهنده برنامه‌ های طراحی وب سایت و موارد دیگر، تخصص بیشتری کسب کنید.

مراحل تبدیل شدن به یک توسعه دهنده طراحی وب سایت

شما می توانید مسیرهای مختلفی را برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده طراحی وب سایت طی کنید و تجربه شما چالش های منحصر به فردی را به همراه خواهد داشت. اما به طور کلی، اکثر مشاغل توسعه طراحی وب سایت از شکل مشابهی پیروی می کنند.

ابتدا باید نحوه یادگیری توسعه طراحی وب سایت را انتخاب کنید. آیا به دانشگاه می روید؟ چه نوع مدرکی را دنبال می کنید؟ مدرک کاردانی یا کارشناسی مرتبط به نوعی با علوم کامپیوتر بهترین است.

اگر به کالج نروید، آیا سعی می کنید گواهینامه بگیرید؟ گواهینامه یا نه، دوره آنلاین پولی می گذرانید یا رایگان؟ یا می‌خواهید فقط با استفاده از منابع آنلاین به خودتان آموزش دهید؟

بعد از اینکه تصمیم گرفتید، باید یک تخصص (فرانت اند طراحی وب سایت ، باطن، فول استک و غیره) انتخاب کنید. شما می ‌توانید این موضوع را در حین آزمایش با جنبه ‌های مختلف توسعه طراحی وب سایت به تعویق بیندازید، اما قبل از دنبال کردن یک مطالعه محدود، باید انتخاب کنید.

بعد، این است که چه زبان ها و فناوری های برنامه نویسی را می خواهید یاد بگیرید؟

همه اینها ممکن است به ترتیب متفاوتی باشد. شما می توانید انتخاب کنید که تخصص داشته باشید یا از قبل بدانید که چه زبان هایی را می خواهید یاد بگیرید و سپس دوره طراحی وب سایت ای را بر اساس آن انتخاب کنید.

پس از اینکه برخی از مهارت های توسعه طراحی وب سایت را به دست آوردید، باید پروژه طراحی وب سایت هایی را برای نمونه کار خود در نظر بگیرید. تجربه عملی همچنین به شما ایده بهتری از آنچه در یک شغل واقعی انتظار دارید می دهد. اولین سرور خود را راه اندازی کنید و یک طراحی وب سایت برای خود طراحی کنید. چند پروژه طراحی وب سایت کوچک شما را در مسیر درست قرار می دهد.

با دانشی که نیاز دارید و یک نمونه کار عالی برای شروع، برای اولین کار خود آماده خواهید بود.

بهترین منابع آموزشی توسعه طراحی وب سایت

آیا آماده اید که توسعه طراحی وب سایت را برای خودتان امتحان کنید؟ ما بیش از دوجین منبع عالی را برای شروع شما جمع آوری کرده ایم. اگر می خواهید خودتان آموزش دهید یا به صورت آنلاین یاد بگیرید، این نقطه شروع است. و برای کسانی که به کالج می روند، مکمل های عالی برای دوره های شما هستند.

1. StackOverflow

اولین قانون توسعه دهنده طراحی وب سایت بودن استفاده از StackOverflow است. هر توسعه‌دهنده طراحی وب سایت ‌ای می‌ داند که وقتی در پروژه‌ طراحی وب سایت ای گیر کرده‌اید، اینجا مکانی است که باید به آن مراجعه کنید. احتمالاً سؤال شما پرسیده شده و پاسخ داده شده است. اگر نه، جامعه متخصصان با تجربه مشتاق کمک هستند.

در حالی که این یک منبع یادگیری کاملاً مبتدی نیست، در هر مرحله برای شما وجود خواهد داشت.

2. W3Schools

W3Schools یک منبع عالی برای مبتدیان است که شما را با اصول زبان‌ها و استانداردهای مختلف طراحی وب سایت آشنا می‌کند. درک آن بسیار آسان است، حتی اگر به کدنویسی عادت نداشته باشید.

3. Codecademy

اگر به یک دوره آموزشی مبتدی که بیش از دوازده زبان و فن آوری ارائه می دهد نیاز دارید، Codecademy مکان مناسبی است. بهتر از آن، بخش عمده ای از محتوا رایگان است. در حالی که ویژگی های برتر وجود دارد، خود دوره ها کاملاً رایگان در دسترس هستند.

4. Udemy

به دوره های پیشرفته تری نیاز دارید یا دوره هایی در مهارت های خاص تر؟ Udemy ممکن است طراحی وب سایت مناسبی برای شما باشد. هزاران دوره آموزشی توسط مربیان حرفه ای وجود دارد و برخی حتی به شما اجازه می دهند تا معتبر شوید.

5. آزمایشگاه یادگیری GitHub

اگر مهارت های فنی قبلی نداشته باشید، درک Git می تواند بسیار دشوار باشد. به محض اینکه از پس آن بربیایید آسان است، اما عبور از اولین مانع ممکن است دشوار باشد. GitHub Learning Lab شما را با یک آموزش ساده، سرگرم کننده و تعاملی راهنمایی می کند.

به یک راه حل میزبانی طراحی وب سایت نیاز دارید که به شما مزیت رقابتی بدهد؟ webever.ir با سرعت باورنکردنی، امنیت پیشرفته و مقیاس‌بندی خودکار شما را تحت پوشش قرار می‌دهد. برنامه های طراحی وب سایت ما را بررسی کنید

6. DevKinsta

به یادگیری توسعه asp.net علاقه دارید؟ webever.ir را اولین ایستگاه خود قرار دهید. این یک مجموعه توسعه رایگان طراحی وب سایت است که راه اندازی یک سرور محلی asp.net را بدون دردسر می کند. از آن برای آزمایش و توسعه طراحی وب سایت استفاده کنید و نتیجه نهایی را به سمت سرور webever.ir هدایت کنید.

7. FreeCodeCamp

آیا می خواهید در حین انجام آن کدنویسی را یاد بگیرید و گواهینامه بگیرید؟ برخلاف Codecademy، FreeCodeCamp به دلیل غیرانتفاعی بودن 100٪ رایگان است. تخمین زده می شود که هر مسیر صدور گواهینامه حدود 300 ساعت طول بکشد و شما می توانید از بین انواع مهارت های مختلف برای یادگیری انتخاب کنید.

8. DevDocs

هر توسعه دهنده طراحی وب سایت ای می داند که یافتن اسناد برای ده ها ابزار مختلف می تواند آزاردهنده باشد. DevDocs یک ابزار رایگان و متن باز است که تمام این اسناد را در یک برنامه واحد و با قابلیت پیمایش طراحی وب سایت آسان ترکیب می کند.

9. خانه درختی تیم

Treehouse یک منبع مفید برای مبتدیان است که هدف آن آموزش توسعه طراحی وب سایت و سایر اصول اولیه از ابتدا به شما است. پلت فرم یادگیری مبتنی بر ویدئو همچنین شامل چالش های تعاملی است. اگرچه یک سرویس ممتاز است، اما یک نقطه شروع عالی برای توسعه دهندگان طراحی وب سایت است.

10. کورسرا

Coursera بر خلاف سایر پلتفرم های آموزشی یک مزیت منحصر به فرد دارد: می توانید از آن برای کسب گواهینامه و مدارک کامل کالج از دانشگاه های فنی استفاده کنید. می تواند ارزان تر از ثبت نام در کالج باشد، اما شما تقریباً همان محتوا را یاد خواهید گرفت و با همان اساتیدی که دانشجویان دانشگاه هستند کار خواهید کرد.

از آنجایی که Coursera دوره‌های معتبر و غیرمعتبر را ارائه می ‌دهد، مطمئن شوید که اگر به دنبال یک مدرک دانشگاهی قانونی هستید، می ‌دانید در چه چیزی قرار می ‌گیرید.

11. Egghead.io

Egghead شامل درس های مفید و به اندازه لقمه در مورد موضوعات مختلف رشد است. چندین موضوع برای انتخاب وجود دارد که هر کدام دارای مقالات بیشتری هستند که هر جنبه توسعه طراحی وب سایت ای را که می توانید تصور کنید پوشش می دهد. همچنین می توانید دوره های ارائه شده توسط مربیان حرفه ای را بیابید.

12. ترفندهای CSS

اگرچه CSS-Tricks مجموعه ای از دوره ها نیست، مقالات با کیفیت بالا در مورد توسعه طراحی وب سایت ظاهری ارائه می دهد. اگر می ‌خواهید به جاوا اسکریپت یا CSS تسلط داشته باشید، مطالب خواندنی و مقاله‌های آموزشی زیادی در اینجا وجود دارد.

13. جسارت

جسارت

Udacity یک ارائه دهنده دوره های آنلاین پولی متمرکز بر فناوری است. در کنار توسعه طراحی وب سایت ، می توانید در کلاس های بسیار تخصصی مانند امنیت سایبری، علم داده، تجارت و غیره شرکت کنید.

14. کدنویسی برنامه های بوت کمپ

در حالی که کالج ها یا کلاس های دیگر اغلب آنها را ارائه می دهند، می توانید بوت کمپ آنلاین نیز انجام دهید. برخی از آنها دوره های پولی و برخی رایگان هستند. همه چیز بستگی به انتخاب شما دارد.

این روش یادگیری بسیار استرس زاتر است، اما اگر با کد مشکل دارید مطمئنا می تواند انگیزه دهنده باشد.

بوت کمپ های آنلاین زیادی برای کدنویسی وجود دارد، اما می توانید با نگاهی به HackReactor، Fullstack Academy و CodeSmith شروع کنید.

پیدا کردن شغل توسعه دهنده طراحی وب سایت

هنگامی که دوره ای را گذرانده اید و نمونه کارها را برنده ساخته اید، زمان آن فرا رسیده که به عنوان یک توسعه دهنده طراحی وب سایت شغلی پیدا کنید.

اگر انتخاب کرده اید که برای یک شرکت در موقعیت حقوقی کار کنید، گام بعدی ساده است: شروع به درخواست کنید! می توانید لیست های شغلی را در روزنامه محلی خود یا از طریق طراحی وب سایت های آنلاین مانند Google Careers و Indeed پیدا کنید.

اگر شغل آزاد را انتخاب کرده باشید چه؟ اولین قدم شما باید ایجاد یک طراحی وب سایت باشد که به عنوان نمونه کار آنلاین شما عمل کند. اما مشتریان به سمت شما نمی آیند. شما باید دراز کنید

طراحی وب سایت هایی مانند Upwork می‌توانند نقطه شروع خوبی برای زمانی‌که نیاز به پول کمی داشته باشید، باشند، اما دستمزد به ندرت زیاد است.

شبکه سازی طراحی وب سایت بهترین راه برای جذب مشتریان است. در پروژه طراحی وب سایت های متن باز شرکت کنید که ممکن است شما را با افرادی آشنا کند که می توانند به شما کمک کنند تا شغلی با حقوق دریافت کنید. هر کجا که می توانید کسب و کار خود را تبلیغ کنید. از تماس گرفتن و درخواست شغل نترسید.

چه فریلنسر باشید و چه به دنبال شغل سنتی باشید، می توانید تابلوهای شغلی توسعه طراحی وب سایت را نیز بررسی کنید.

برای شیرجه رفتن در یک زمینه شغلی جدید آماده اید؟ با این راهنمای جامع شروع کنید.

خلاصه

توسعه طراحی وب سایت یک انتخاب عالی برای افرادی است که دوست دارند مهارت های جدید طراحی وب سایت را امتحان کنند و آماده هستند تا یادگیری خود را در دستان خود بگیرند. این منابع توسعه طراحی وب سایت تمام چیزی است که برای شروع به آن نیاز دارید، و بسیاری از آنها تا زمانی که شما به یک توسعه دهنده طراحی وب سایت ماهر تبدیل شوید به شما کمک خواهند کرد.

و اگر به دنبال یک شرکت فناوری نوآور در حال رشد هستید، خوش شانس هستید!

نکات دیگری برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده طراحی وب سایت دارید؟ لطفا آنها را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید!