search
حلقه سفید

چگونه با بودجه کم عکس محصول خوبی برای طراحی وب سایت خود بگیرید

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/06/17
چگونه با بودجه کم عکس محصول خوبی برای طراحی وب سایت خود بگیرید

هنگام خرید آنلاین، نمی توانید محصولات طراحی وب سایت را بردارید و حس کنید، آنها را در دست بگیرید و بچرخانید تا از زوایای مختلف آنها را ببینید. تنها چیزی که باید ادامه دهید عکس ها (یا حتی بهتر از آن، یک ویدیو) هستند.

بنابراین هنگام فروش آنلاین، عکس های شما بسیار مهم هستند.

اشتباه بزرگی که اکثر شرکت های طراحی وب سایت تجارت الکترونیک مرتکب می شوند این است که فقط از عکس سهام سازنده استفاده می کنند.

این عکس ها معمولاً بسیار حرفه ای تولید می شوند، اما وقتی همه رقبای شما دقیقاً یک عکس را نشان می دهند، چه چیزی شما را متمایز می کند؟

به هر حال، از عکس های سازنده طراحی وب سایت استفاده کنید، اما باید عکس خود را نیز اضافه کنید.

بهترین سناریو استفاده از یک عکاس حرفه ای با تجربه عکاسی از محصولات طراحی وب سایت تجارت الکترونیک است. آنها تمام تجهیزات مناسب طراحی وب سایت را خواهند داشت و چند عکس عالی می گیرند.

اما بودجه شما همیشه تا این حد طولانی نمی شود. پس به تنهایی چه کاری می توانید انجام دهید؟

اولاً، تلفن همراه خود را فراموش کنید، مگر اینکه بخواهید بازدیدکنندگان طراحی وب سایت فکر کنند حرفه ای بودن شما فقط به اندازه تلفن دوربین شما امتداد دارد. تلفن های دوربین دار در حال بهتر شدن هستند، اما واقعا باید از یک دوربین دیجیتال مناسب استفاده کنید. لزومی ندارد که درخشان باشد، اما اگر لنز زوم واقعی داشته باشد، احتمالاً نشانگر خوبی از یک دوربین جیبی نیمه مناسب است. چیزی که در مواقعی که از آن استفاده نمی شود نوعی پوشش برای لنز داشته باشد تا مانند دوربین گوشی روی آن خط و خش نداشته باشید.

معمولاً مهم است که طراحی وب سایت پس ‌زمینه عکس ‌ها حواس ‌تان را پرت نکند، بنابراین یک طراحی وب سایت پس‌ زمینه ساده ایده‌آل است. بدیهی است که برای برخی از محصولات، دیدن آنها در محل نیز مهم است، بنابراین از قضاوت خود استفاده کنید. اگر قرار نیست عکس شما در محل باشد، از پس زمینه ساده طراحی وب سایت استفاده کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از کاغذ بزرگ به عنوان پس زمینه طراحی وب سایت است. اگر به اندازه کافی بزرگ است، می توانید از یک ورق کاغذ روی زمین استفاده کنید و آن را به سمت دیوار منحنی کنید. روی کاغذ چین ایجاد نکنید، فقط اجازه دهید به طور طبیعی از کف به دیوار منحنی شود. یک چین در عکس نشان داده می شود، اما منحنی دیده نمی شود.

عکس را خیلی نزدیک نگیرید. تقریباً همه دوربین‌های جیبی دارای لنزی هستند که از حدود 1 متر تا بی‌ نهایت کار می‌ کند. هر چه نزدیکتر از آن باشد و تصویر تار خواهد شد. برخی از دوربین‌های پیشرفته‌ تر دارای ویژگی نمای نزدیک هستند که ممکن است به شما امکان دهد کمی نزدیک‌ تر شوید، اما اگر بخواهید عکسی با فاصله 15 سانتی‌متری بگیرید همچنان تار می‌شود.

مردم دوست دارند محصول طراحی وب سایت را از زوایای مختلف ببینند، بنابراین تعداد زیادی عکس بگیرید و از بهترین ها استفاده کنید. با دوربین دیجیتال گرفتن عکس های زیاد هزینه ای ندارد.

اینها فقط چند نکته اساسی برای متوقف کردن یک آماتور مانند یک احمق است. بدیهی است که برای بهترین نتیجه، استفاده از یک متخصص طراحی وب سایت را توصیه می کنیم. در خبرنامه ما (با استفاده از فرم سمت چپ) مشترک شوید تا از سایر نکات مفید طراحی وب سایت تجارت الکترونیک مطلع شوید.

چند سوال برای تست طراح طراحی وب سایت شما

هیچ مدرک رسمی برای تبدیل شدن به یک طراح طراحی وب سایت وجود ندارد. هیچ اعتباری وجود ندارد و چیزی به عنوان یک طراح طراحی وب سایت مجاز وجود ندارد. به معنای واقعی کلمه هر کسی می تواند خود را به عنوان یک طراح طراحی وب سایت معرفی کند، و طبق آنچه ما دیدیم، به معنای واقعی کلمه هر کسی این کار را انجام می دهد.

اکثریت قریب به اتفاق طراحان طراحی وب سایت هرگز خودشان یک کسب و کار موفق طراحی وب سایت را راه اندازی نکرده اند. و تقریباً همه آنها فکر می کنند که ایجاد یک طراحی وب سایت فقط یک فرآیند طراحی وب سایت است. آنها می توانند طراحی وب سایت های زیبایی ایجاد کنند که هیچ کسب و کاری را به ارمغان نمی آورد.

پس برای جلوگیری از گاوچران ها چه کاری می توانید انجام دهید؟

در اینجا چند سوال وجود دارد که باید دفعه بعد که یک طراح طراحی وب سایت برای کسب و کار شما پیشنهاد می کند، بپرسید.

چه کسی صاحب طراحی وب سایت من است؟

این یکی واقعا در مورد پوشاندن پشت شما است.

ما شرکت طراحی وب سایت ‌ها و سازمان ‌های بی ‌شماری را ملاقات کرده‌ایم که تصور می ‌کردند مالک و طراحی وب سایت شان هستند. اما در واقع آنها فقط آن را اجاره می کردند. اگر آنها می خواستند به شرکت طراحی وب سایت دیگری نقل مکان کنند، به یک طراحی وب سایت کاملا جدید و یک آدرس طراحی وب سایت کاملاً جدید نیاز داشتند. برای استراتژی فعلی طراحی وب سایت شما بسیار مهم است که حقوق کامل نام دامنه خود و حق چاپ کامل طراحی وب سایت خود را داشته باشید.

الزامات قانونی یک طراحی وب سایت چیست؟

اگر طراح طراحی وب سایت شما نمی تواند فوراً چندین قانون (و مهمتر از آن، پیامدهای اساسی این قوانین طراحی وب سایت) حاکم بر طراحی وب سایت ها را رها کند، پس این نشانه واضحی از کسی است که طرفدار آن است و الزامات صنعت خود را نمی داند.

اگر نمی توانند اصول اولیه نحوه اعمال قانون حفاظت از داده ها، قانون تبعیض از کارافتادگی، قانون (های) شرکت طراحی وب سایت ها، دستورالعمل طراحی وب سایت تجارت الکترونیک اروپا و قانون کوکی ها را توضیح دهند، فوراً بسته بندی را برای آنها ارسال کنید.

اینها اصولی است که همه در صنعت ما باید در اولین هفته از شروع کار خود بدانند.

با این حال اکثر طراحی وب سایت ها بسیاری از این قوانین را زیر پا می گذارند. ما حتی شنیده ایم که طراحان طراحی وب سایت دیگر از این موضوع به عنوان بهانه ای برای نادیده گرفتن این قوانین استفاده می کنند. "هیچ کس دیگری آنها را دنبال نمی کند، پس اشکالی ندارد."

در کتاب ما نیست. قانون، قانون است.

از چه سیستم مدیریت محتوا طراحی وب سایت (CMS) برای طراحی وب سایت من استفاده می کنید؟

اگر آنها اعتراف می کنند که از CMS طراحی وب سایت استفاده نمی کنند و شما نمی توانید به روز رسانی ها و موارد اضافه شده خود را در طراحی وب سایت ایجاد کنید، امیدوارم که بیش از 10 پوند برای آن پرداخت نکنید.

15 سال پیش، شما انتخاب زیادی نداشتید. اما اکنون، هیچ بهانه ای برای نداشتن آن وجود ندارد.

نکته مهم بعدی که باید از آن اجتناب کرد این است که آنها CMS طراحی وب سایت سفارشی خود را داشته باشند. آنها احتمالاً سعی خواهند کرد که آن را واقعاً خوب به نظر برسانند، و از عبارات هوشمندانه استفاده می کنند تا نشان دهند که مخصوصاً برای نوع طراحی وب سایت شما طراحی شده است. اما حقیقت این است که فقط شما را در تجارت آنها حبس می کند تا نتوانید فرار کنید.

تقریباً هر CMS طراحی وب سایت در دسترس عموم ذاتاً بهتر از تقریباً هر CMS طراحی وب سایت سفارشی است. طیف گسترده‌ای از افزونه‌ ها برای پلاگین‌های در دسترس عموم وجود دارد. افزونه هایی که ممکن است برای برخی از انواع تبلیغات آنلاین مورد نیاز باشند. با یک CMS طراحی وب سایت سفارشی، معمولاً باید پول زیادی خرج کنید تا این قابلیت فقط برای شما اضافه شود.

هیچ اندازه ای برای همه CMS طراحی وب سایت ها وجود ندارد، بنابراین از طراحان طراحی وب سایت که می گویند ما همیشه از X استفاده می کنیم، اجتناب کنید زیرا بهترین است. اینطور نیست، این فقط اولین موردی است که آنها واقعاً می توانند با آن کنار بیایند و نمی توانند مزایا و معایب سایر سیستم های طراحی وب سایت موجود را بررسی کنند.

چگونه طراحی وب سایت خود را تبلیغ کنم؟

این یکی خوبه!

پس فکر کردید که طراحی وب سایت شما قصد دارد شما را تبلیغ کند؟ اکثر طراحان طراحی وب سایت همینطور هستند.

ما از تجربه سخت می دانیم که طراحی وب سایت هایی که به طور فعال تبلیغ نمی شوند حتی برای خودشان هزینه ای پرداخت نمی کنند.

بنابراین برخی از آنها به SEO طراحی وب سایت اشاره می کنند.

وووووو این تبلیغ طراحی وب سایت 101 است.

و اگر آنها بگویند که طراحی وب سایت در ابتدا "سئو" شده است و این کافی است، پس این نشانه کسی است که می داند آنها یک گاوچران هستند. سئوی طراحی وب سایت اولیه باید مشخص باشد. متأسفانه در اکثر شرکت‌ طراحی وب سایت ها اینطور نیست، اما حتی اگر اینطور باشد، مانند این است که برخی از پایه‌ های ساختمان را بچینید و سپس انتظار داشته باشید که مبلمان خود را در آن جابجا کنید.

سئو طراحی وب سایت یک فرآیند مستمر و پرهزینه است.

اگر بعد از سئو طراحی وب سایت ایده آنها تمام شد، از آن اجتناب کنید.

اگر در مرحله بعد گوگل ادوردز را توصیه می کنند، احتمالاً نشانه دیگری برای اجتناب از آنها است زیرا آنها تنها گران ترین طراحی وب سایت شکل تبلیغات پرداخت به ازای کلیک را توصیه می کنند.

اشتباه نکنید، این یک ابزار عالی است، اما معمولاً ابزارهای مقرون به صرفه تری برای طراحی وب سایت وجود دارد که ابتدا باید از آنها استفاده کنید.

اگر بپرسید "چه چیز دیگری"، و آنها برای پاسخ گیر کرده اند، می دانید که باید از این شرکت طراحی وب سایت اجتناب کنید. تکنیک های طراحی وب سایت تبلیغاتی بسیار بیشتری وجود دارد، به خصوص برای طراحی وب سایت های تجارت الکترونیک.

چگونه انتخاب کنم که کجا تبلیغ کنم؟

بنابراین تبلیغات در گوگل گران است، از کجا می دانید کجا تبلیغ کنید؟

شما هوشمندانه آن را به طراحی وب سایت هایی که مخاطبان هدف شما استفاده می کنند محدود کرده اید، چگونه می دانید که در کدام یک از این طراحی وب سایت ها تبلیغ کنید؟

چندین معیار ساده برای تخمین میزان موثر بودن یک طراحی وب سایت برای تبلیغات وجود دارد. یک طراح طراحی وب سایت که ارزش نمکش را دارد باید بتواند اینها را برای شما توضیح دهد.

چگونه می توانم از طراحی وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنم؟

اوه نگران نباش، ما پشتیبان ‌گیری طراحی وب سایت را انجام می‌ دهیم...

همه اینها بسیار خوب است، اما اعتماد کردن به امنیت وب خود به شخص ثالث واقعاً یک طرح بازیابی فاجعه درست از تجربه ما نیست. به خصوص اگر به تازگی آنها را ملاقات کرده اید و سعی می کنید مطمئن شوید که آیا می توانید به آنها اعتماد کنید یا خیر. اگر نمی توانید به سرعت وارد طراحی وب سایت شوید و نسخه پشتیبان جامع خود را دانلود کنید، خطرات غیرضروری را متحمل می شوید.

چه پشتیبانی طراحی وب سایت دریافت خواهم کرد؟

صادقانه بگویم، ما چندین بخش فروش طراحی وب سایت را از دست داده ایم زیرا هزینه های ماهانه ما بیشتر از رقبایمان است. اکثر طراحان وب برای پشتیبانی هزینه ای دریافت نمی کنند، آنها فقط هزینه میزبانی را دریافت می کنند. آنها طراحان طراحی وب سایت هستند، نه پشتیبانی از فناوری اطلاعات طراحی وب سایت.

اما راه اندازی یک طراحی وب سایت نیاز به پشتیبانی دارد (در غیر این صورت همه این کارها را خودتان انجام می دهید)، به خصوص اگر به روز رسانی های طراحی وب سایت خود را با یک CMS طراحی وب سایت انجام می دهید. و اگر برای پشتیبانی فنی طراحی وب سایت پولی پرداخت نمی کنید، پشتیبانی فنی طراحی وب سایت دریافت نخواهید کرد. در واقع، اگر به ایمیل ‌هایتان پاسخ داده شود یا تماس ‌هایتان به طور کلی برگردانده شود، خوش‌ شانس خواهید بود.

تعجب آور است که چه تعداد از آن زمین های فروش از دست رفته را یک یا دو سال بعد زمانی که متوجه می شوند ترجیح می دهند برای یک بسته پشتیبانی طراحی وب سایت مناسب بپردازند، دوباره برنده می شویم.

اگر به دنبال یک شرکت طراحی وب سایت هستید که بتواند به سوالات شما (به زبان ساده) پاسخ دهد، امروز با طراحی وب سایت تجارت الکترونیک webever.irتماس بگیرید.