search
حلقه سفید

چگونه طراحی وب سایت موثر می تواند به کسب و کارهای کوچک کمک کند تا COVID 19 را هدایت کنند

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/10/29
چگونه طراحی وب سایت موثر می تواند به کسب و کارهای کوچک کمک کند تا COVID 19 را هدایت کنند

همه گیری ویروس کرونا (COVID-19) به طور قابل توجهی نحوه عملکرد مشاغل - به ویژه مشاغل کوچک - را در سال 2020 تغییر داده است. چندین کسب و کار کوچک، چه در ایالات متحده و چه در سراسر جهان، به دلیل همه گیری همه گیر مجبور به بستن درهای خود شدند.

در واقع، نظرسنجی مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا PNAS) ) نشان داد که تقریباً 43 درصد از 5800 کسب و کار کوچک شرکت کننده مجبور به تعطیلی موقت شدند که عمدتاً به دلیل کاهش تقاضا و نگرانی های سلامت کارکنان بود.

در نتیجه این تعطیلی ها، شرکت ها مجبور به تطبیق و تغییر فعالیت های خود به حوزه آنلاین شده اند. این احتمالاً یکی از دلایل بسیاری است که از زمان شروع همه‌ گیری، شاهد چنین افزایش قابل توجهی در فعالیت آنلاین بوده‌ایم.

چگونه کووید-۱۹ رفتارهای مشتریان را تغییر داد؟

Akamai، شرکت ارائه محتوا، ابر و امنیت سایبری که بخش بزرگی از اینترنت را در بر می گیرد، گزارش کرده است که شاهد افزایش بیش از 50 درصدی ترافیک روزانه نسبت به میانگین روز قبل از COVID

واضح است که کسب و کارها و مصرف کنندگان به طور یکسان در حال انطباق با بازار دیجیتال در حال تغییر در پی کووید-19 هستند. در نتیجه، برای کسب ‌وکارهای کوچک حیاتی است که حضور آنلاین خود را به عنوان ابزاری برای حفظ ارتباط با مشتریان خود در این زمان‌های سخت ایجاد و مدیریت کنند.

چه چیزی طراحی وب سایت موثر را برای کسب و کارهای کوچکی که در حال پیمایش COVID-19 هستند بسیار مهم می کند؟

طراحی وب سایت موثر چندین هدف را برای مشاغل کوچکی که امیدوارند از این بیماری همه گیر جان سالم به در ببرند، انجام می دهد.

یکی از بهترین راه‌ها برای این کار، اولویت ‌بندی طراحی وب‌ سایت کسب‌ وکارتان است تا اطمینان حاصل کنید که طراحی وب سایت شما به مشتریان شما دسترسی پیدا می‌کند و در عین حال هویت برند شما را ‌بطور دقیق نشان می‌دهد.

اولاً، طراحی وب سایت کسب و کار شما یکی از تنها اشکال نمایندگی برند شما است، به ویژه با محدودیت های ناشی از COVID-19.

قبل از همه‌ گیری، طراحی وب‌سایت شما ممکن است به سادگی مکمل سایر اشکال نمایندگی برند، مانند ویترین فروشگاه باشد. اما اگر ویترین فروشگاه شما بسته شده باشد، طراحی وب سایت شما احتمالاً رسانه اصلی است که از طریق آن برند شما به مشتریان شما دسترسی پیدا می کند.

با در نظر گرفتن این موضوع، شما می خواهید مطمئن شوید که طراحی وب سایت شما تا حد امکان در دسترسی به مشتریان شما، تسهیل تجربه کاربری آنها و انتقال هویت برند شما موثر است.

علاوه بر این، عادات و انتظارات مشتریان در پی COVID-19 تغییر کرده است. بسیاری از مصرف کنندگان از زمان شیوع این بیماری فعالیت خرید آنلاین خود را از طریق طراحی وب سایت افزایش داده اند و بنابراین انتظار دارند که شرکت ها عادات در حال تغییر آنها را رعایت کنند.

ایجاد یک طراحی وب سایت کاربر پسند

بهترین راه برای شرکت ها برای برآوردن این نیازهای مصرف کننده که به سرعت در حال تغییر هستند، ایجاد یک وب سایت با طراحی قوی و کاربر پسند است. همچنین می توانید از ابزارهای ضروری طراحی وب سایت برای آن کمک بگیرید.

در حالی که برای جلوتر ماندن از منحنی ها، به روز ماندن در مورد روندهای فعلی طراحی وب سایت مهم است، اما هر طراحی وب سایت موثری باید از آن ها برخوردار باشد. برخی از این موارد عبارتند از ناوبری بصری در طراحی وب سایت ، طراحی بصری در طراحی وب سایت ، محتوا در طراحی وب سایت ، دسترسی به اطلاعات و نام تجاری در طراحی وب سایت.

یک راه مطمئن برای اطمینان از اینکه طراحی وب سایت شما دارای این معیارها است و در عین حال در مقابل رقبای خود متمایز است، کمک گرفتن از یک شرکت طراحی وب سایت است.

با دانش گسترده در صنعت، طراحی وب سایت های با تجربه بهترین روش‌ها را میدانند تا اطمینان حاصل کنند که طراحی وب سایت کسب ‌وکار شما در عین ارائه تجربه کاربری عالی، برجسته است. از انتخاب فونت مناسب گرفته تا ایجاد طرح های سفارشی برای طراحی وب سایت، این کارشناسان با شما همکاری می کنند تا دیدگاه شما را به واقعیت تبدیل کنند.

نتیجه

واضح است که همه گیری COVID-19 یک چالش بی سابقه برای مشاغل کوچک در سراسر جهان بوده است.

اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، احتمالاً تأثیرات این چالش ها را احساس خواهید کرد. یکی از مؤثرترین راه‌ها برای کاهش پیامدهای همه ‌گیری بر کسب ‌وکارتان و گذر از این زمان‌های سخت، اطمینان از قویترین طراحی وب ‌سایت شرکتتان است.

در تحقیق در مورد معیارهای یک طراحی وب سایت موثر و جذب کمک از یک شرکت طراحی وب سایت، ارتباط خود را با مشتریان خود تسهیل کرده و بقای کسب و کار کوچک خود را تضمین خواهید کرد.