search
حلقه سفید

چگونه فرم تماس 7 را برای طراحی وب سایت خود پیکربندی کنید

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/08/01
چگونه فرم تماس 7 را برای طراحی وب سایت خود پیکربندی کنید

در سال 2022، حفظ ارتباط با مخاطبان طراحی وب سایت بسیار مهم است. ایجاد یک لیست ایمیل با سرویسی مانند MailChimp به شما کمک می کند محتوا طراحی وب سایت را مستقیماً به مشترکین خود تحویل دهید.

لیست های ایمیل عالی هستند، اما اگر یک خواننده یا مشتری بالقوه طراحی وب سایت بخواهد مستقیماً با شما در تماس باشد چه؟ اینجاست که فرم های تماس طراحی وب سایت وارد می شوند! در این مقاله، نحوه پیکربندی افزونه محبوب فرم تماس ۷ برای طراحی وب سایت خود را پوشش خواهیم داد.

فهرست مطالب طراحی وب سایت

نحوه نصب فرم تماس 7 طراحی وب سایت

مزایا و معایب داشتن یک فرم تماس طراحی وب سایت

مروری بر تنظیمات فرم تماس 7 طراحی وب سایت

نحوه ایجاد فرم تماس با طراحی وب سایت

چگونه یک فرم تماس طراحی وب سایت با برچسب های فرم را ساختار دهید

پیکربندی تنظیمات ایمیل در فرم تماس 7 طراحی وب سایت

فرم تماس 7 طراحی وب سایت مسائل مربوط به تحویل نامه

فرم تماس 7 طراحی وب سایت پیام های ارسال فرم

چگونه یک فرم تماس طراحی وب سایت با برچسب های فرم را ساختار دهید

نحوه نصب فرم تماس 7 طراحی وب سایت

فرم تماس 7 از سال 2009 وجود داشته است و در دهه گذشته بیش از 5 میلیون بار دانلود شده است. فرم تماس 7 طراحی وب سایت را می توان مستقیماً از مخزن افزونه طراحی وب سایت نصب کرد. اگر «فرم تماس طراحی وب سایت 7» را جستجو کنید، می ‌توانید افزونه طراحی وب سایت را همراه با انواع افزونه‌ ها پیدا کنید.

پس از نصب افزونه، یک آیتم منو با عنوان "تماس طراحی وب سایت " را در نوار کناری داشبورد طراحی وب سایت خود مشاهده خواهید کرد. اینجاست که تمام تنظیمات فرم تماس 7 طراحی وب سایت را می توان پیکربندی کرد.

مزایا و معایب داشتن یک فرم تماس طراحی وب سایت

قبل از اینکه به نحوه پیکربندی فرم تماس 7 برای طراحی وب سایت asp.net خود بپردازیم، اجازه دهید به سرعت برخی از مزایا و معایب افزودن فرم تماس به طراحی وب سایت شما را بررسی کنیم.

مزایای داشتن یک فرم تماس طراحی وب سایت

فرم تماس طراحی وب سایت به خوانندگان، مشتریان و طرفداران طراحی وب سایت اجازه می دهد تا مستقیماً با شما تماس بگیرند. بسته به هدف طراحی وب سایت شما، توانایی بازدیدکننده طراحی وب سایت برای ارتباط با شما می تواند بسیار مهم باشد. به عنوان مثال، اضافه نکردن فرم تماس به یک طراحی وب سایت تجارت الکترونیک می تواند از نظر مالی به کسب و کار شما آسیب برساند، زیرا افراد علاقه مند طراحی وب سایت در صورت داشتن سوال در مورد محصول شما نمی توانند با شما تماس بگیرند.

فرم تماس به طراحی وب سایت یا کسب و کار شما مشروعیت می بخشد. بسیاری از مردم وجود فرم تماس طراحی وب سایت را به عنوان یک عامل اعتماد می بینند. این ایده که بتوانیم با شما، صاحب طراحی وب سایت ارتباط برقرار کنیم، محتوای طراحی وب سایت شما را قابل اعتمادتر می کند.

معایب داشتن فرم تماس طراحی وب سایت

هرزنامه می تواند مشکلی برای فرم های عمومی مانند جعبه نظرات و فرم های تماس طراحی وب سایت باشد. خوشبختانه با فرم تماس 7 طراحی وب سایت ، می توانید هرزنامه را با reCAPTCHA فیلتر کنید. شما حتی می توانید یک قانون صفحه Cloudflare طراحی وب سایت را پیکربندی کنید تا حتی بیشتر از خود محافظت کنید. در ادامه مقاله به نحوه تنظیم حفاظت از هرزنامه در فرم تماس 7 طراحی وب سایت خواهیم پرداخت.

پس از افزودن فرم تماس به طراحی وب سایت خود، احتمالاً باید زمانی را برای پاسخ دادن به پیام ها اختصاص دهید. این لزوماً چیز بدی نیست بسته به نوع نگاه شما. برخی از مردم از فرآیند پاسخ دادن به ایمیل ها می ترسند، در حالی که برخی دیگر واقعاً از آن لذت می برند. از تجربه ما، روابطی که از داشتن یک فرم تماس در طراحی وب سایت شما آشکار می‌شود، معمولاً بیشتر از هزینه تعدیل است، بنابراین توصیه می‌کنیم از طریق آن استفاده کنید!

مروری بر تنظیمات فرم تماس 7 طراحی وب سایت

ایجاد فرم تماس طراحی وب سایت با افزونه Contact Form 7 بسیار آسان است. برای شروع، روی Contact > Forms Contact در نوار کناری طراحی وب سایت خود کلیک کنید. در این صفحه طراحی وب سایت ، می ‌توانید تمام فرم‌ های تماس طراحی وب سایت خود را به همراه جزئیات فراداده مرتبط با آن‌ها مشاهده کنید.

هنگامی که فرم تماس 7 طراحی وب سایت برای اولین بار نصب می شود، یک فرم طراحی وب سایت نمونه نیز ایجاد می کند. قبل از اینکه به نحوه ایجاد یک فرم تماس طراحی وب سایت سفارشی بپردازیم، ابتدا نگاهی به فرم نمونه بیندازیم تا ایده بهتری از نحوه کار فرم تماس 7 طراحی وب سایت داشته باشیم. برای مشاهده تنظیمات فرم بر روی فرم تماس 1 طراحی وب سایت کلیک کنید.

صفحه "ویرایش فرم تماس طراحی وب سایت " به چهار بخش تقسیم می شود.

فرم – قالب فرم تماس طراحی وب سایت HTML خود را با انواع گزینه های فیلد مانند «متن»، «ایمیل»، «چک باکس» و غیره سفارشی کنید. همچنین می توانید طراحی وب سایت HTML سفارشی را در کادر سفارشی سازی فرم بنویسید.

نامه - الگوی ایمیل و تنظیمات مورد استفاده برای ایمیل های طراحی وب سایت اعلان را سفارشی کنید.

پیام ها - پیام هایی را که پس از اقدامات خاص نمایش داده می شوند، سفارشی کنید. به عنوان مثال، می توانید یک پیام منحصر به فرد را تنظیم کنید تا پس از ارسال فرم تماس طراحی وب سایت توسط شخصی نمایش داده شود.

تنظیمات اضافی – برای فعال کردن ویژگی‌ های اضافی طراحی وب سایت مانند حالت فقط برای مشترکین، حالت نمایشی و پرش ایمیل، قطعه ‌هایی را مشخص کنید.

حالا بیایید نگاهی دقیق تر به هر بخش بیندازیم و یک فرم تماس سفارشی طراحی وب سایت ایجاد کنیم!

می دانید چه می گویند - دوستان خود را نزدیک نگه دارید و مخاطبان خود را نزدیک تر ... یا چیزی شبیه به آن. به لطف این افزونه محبوب با بازدیدکنندگان طراحی وب سایت در ارتباط باشید

نحوه ایجاد فرم تماس با طراحی وب سایت

برای ایجاد یک فرم تماس طراحی وب سایت جدید، روی افزودن جدید در کنار «فرم‌ های تماس طراحی وب سایت » کلیک کنید.

به فرم تماس طراحی وب سایت جدید یک نام بدهید و روی «ذخیره» کلیک کنید.

در بخش "فرم"، HTML لازم را برای فرم تماس طراحی وب سایت خود اضافه کنید. می ‌توانید از دکمه‌ های از پیش تعیین شده مختلف برای ایجاد کدهای کوتاه برای برچسب‌ های فرم طراحی وب سایت محبوب استفاده کنید. برای آسان ‌تر کردن کارها، توضیحات زیر را برای برچسب‌ های فرم از پیش تعیین شده همراه با فرم تماس 7 طراحی وب سایت بررسی کنید.

متن - یک تگ فرم طراحی وب سایت برای یک خط متن ایجاد کنید. فیلدهای متنی برای نام‌ها، نام‌های خانوادگی و سایر قطعه ‌های متنی که نیازی به چند خط ندارند مفید هستند.

ایمیل - یک برچسب فرم برای آدرس ایمیل طراحی وب سایت ایجاد کنید.

-URL یک تگ فرم برای طراحی وب سایت URL ایجاد کنید.

تلفن - یک برچسب فرم طراحی وب سایت برای یک شماره تلفن ایجاد کنید.

شماره - یک تگ فرم طراحی وب سایت برای یک عدد ایجاد کنید. برخلاف فیلدهای ورودی «متن» یا «منطقه متن»، فیلدهای «عدد» فقط ارقام عددی را مجاز می‌دانند.

تاریخ – یک تگ فرم طراحی وب سایت برای تاریخ ایجاد کنید.

-Text Area یک تگ فرم طراحی وب سایت برای یک ناحیه متنی ایجاد کنید. برخلاف فیلد ورودی معمولی «متن»، فیلد «منطقه متن» اجازه می دهد چندین خط متن را بنویسید. آنها برای وارد کردن متن پیام ایده آل هستند.

منوی کشویی - یک برچسب فرم طراحی وب سایت برای یک منوی کشویی ایجاد کنید.

چک باکس ها - یک برچسب فرم طراحی وب سایت برای چک باکس ها ایجاد کنید.

دکمه های رادیویی - یک برچسب فرم طراحی وب سایت برای دکمه های رادیویی ایجاد کنید.

پذیرش - یک برچسب فرم طراحی وب سایت برای چک باکس پذیرش ایجاد کنید.

امتحان - یک برچسب فرم طراحی وب سایت برای یک جفت پرسش و پاسخ ایجاد کنید.

فایل – یک تگ فرم طراحی وب سایت برای فیلد آپلود فایل ایجاد کنید.

ارسال - یک برچسب فرم طراحی وب سایت برای دکمه ارسال ایجاد کنید.

حالا بیایید جلو برویم و یک فرم تماس طراحی وب سایت را سفارشی کنیم. به منظور کامل بودن، ما یک فرم تماس طراحی وب سایت ایجاد می کنیم که از تمام تگ های فرم از پیش تعیین شده در فرم تماس 7 طراحی وب سایت استفاده می کند.

تگ فرم "متن".

وقتی روی برچسب فرم از پیش تعیین شده در فرم تماس 7 طراحی وب سایت کلیک می کنید، یک منوی بازشو مانند شکل زیر خواهید دید. در این منو طراحی وب سایت می توانید تنظیمات تگ فرم طراحی وب سایت را پیکربندی کنید. در پایین، کد کوتاهی را می بینید که می تواند در قالب فرم طراحی وب سایت تماس شما جاسازی شود.

برای تگ فرم طراحی وب سایت "متن"، از تنظیمات زیر برای ایجاد یک فیلد ورودی طراحی وب سایت برای یک نام استفاده می کنیم.

نوع فیلد – فیلد الزامی

نام – text-711 (تولید خودکار)

مقدار پیش ‌فرض - نام شما (به‌عنوان متن جای‌بان پیش ‌فرض استفاده می ‌شود)

-Akismet بدون علامت

شناسه مشخصه (CSS) – cf7-your-name

ویژگی کلاس (CSS) – cf7-your-name

در حال حاضر، فقط روی دکمه درج برچسب کلیک کنید تا تگ فرم به قالب فرم تماس طراحی وب سایت اضافه شود. ما تگ های طراحی وب سایت HTML بیشتری را برای ساختاربندی فرم در آینده اضافه خواهیم کرد.

برچسب فرم "ایمیل" طراحی وب سایت.

در مرحله بعد، یک تگ فرم ایمیل طراحی وب سایت ایجاد می کنیم که به فرم تماس ما طراحی وب سایت اجازه می دهد آدرس های ایمیل را جمع آوری کند.

برای تگ فرم "ایمیل" طراحی وب سایت ، تنظیمات زیر را پیکربندی کرده ایم.

نوع فیلد – فیلد الزامی

نام – email-632 (تولید خودکار)

مقدار پیش فرض - ایمیل شما

- Akismet بدون علامت.

شناسه مشخصه (CSS) – ایمیل شما

ویژگی کلاس (CSS) – ایمیل شما

برچسب فرم URL

در برخی موارد، ممکن است بخواهید یک فیلد ورودی در فرم تماس خود برای جمع آوری طراحی وب سایت شخصی داشته باشید. در حالی که از نظر فنی می ‌توانید از یک تگ فرم معمولی «متن» طراحی وب سایت برای این کار در فرم تماس 7 طراحی وب سایت استفاده کنید، توصیه می‌ کنیم به جای آن از برچسب فرم <> استفاده کنید. تگ فرم URLیک فیلد ورودی ایجاد می کند که URL طراحی وب سایت ها را تأیید می کند تا مطمئن شود که آنها به درستی قالب بندی شده اند.

برای تگ فرم url ، تنظیمات زیر را پیکربندی کرده ایم.

نام - url 601 (تولید خودکار)

مقدار پیش فرض - طراحی وب سایت شما

-Akismet بدون علامت.

ویژگی ID -(CSS) cf7-your-website

ویژگی کلاس -(CSS) cf7 -your-website

تگ فرم Tel

مشابه URL طراحی وب سایت ها، شما همچنین می توانید از یک تگ فرم استاندارد "متن" برای جمع آوری شماره تلفن استفاده کنید. با این حال، برای اطمینان از معتبر بودن شماره تلفن، بهتر است از تگ فرم “tel “ استفاده کنید.

برای تگ فرم telتنظیمات زیر را پیکربندی کرده ایم.

نام - tel-842 (تولید خودکار)

مقدار پیش فرض - شماره تلفن طراحی وب سایت شما

شناسه مشخصه (CSS) – cf7-شماره-تلفن شما

Class Attribute (CSS) – cf7-your-phone-number

این تنظیمات کد کوتاه زیر را ایجاد می کنند.

برچسب فرم "تاریخ".

برچسب فرم "تاریخ" فرم تماس 7 طراحی وب سایت به شما امکان می دهد یک انتخابگر تاریخ به سبک تقویم ایجاد کنید. این فیلد ورودی «تاریخ» برای تعیین تاریخ قرار ملاقات در فرم تماس مفید است.

برای تگ فرم "تاریخ"، تنظیمات زیر را پیکربندی کرده ایم.

 • نام - date-389 (تولید خودکار)
 • مقدار پیش فرض - تاریخ ملاقات شما
 • محدوده - محدوده تاریخ سفارشی ما.
 • شناسه مشخصه (CSS) – cf7-appointment-date
 • ویژگی کلاس (CSS) – cf7-appointment-date

تگ فرم Textarea

تگ فرم “textarea" به شما امکان می دهد یک کادر متنی چند خطی ایجاد کنید که به بازدیدکنندگان طراحی وب سایت اجازه می دهد پیام های طولانی تری ارسال کنند. Textareas برای گرفتن متن پیام طراحی وب سایت بسیار مفید است.

 

برای تگ فرم "textarea"، طراحی وب سایت تنظیمات زیر را پیکربندی کرده ایم.

 • نام - textarea-795 (تولید خودکار)
 • مقدار پیش فرض - پیام شما
 • شناسه مشخصه (CSS) – cf7-your-message
 • ویژگی کلاس (CSS) – cf7-your-message

برچسب فرم "منوی کشویی".

برچسب فرم "منوی کشویی" فرم تماس 7 طراحی وب سایت به شما امکان می دهد یک منوی کشویی با چندین گزینه ایجاد کنید. منوهای کشویی برای موقعیت هایی مفید طراحی وب سایت هستند که می خواهید بازدیدکننده طراحی وب سایت گزینه خاصی را برای ارسال با فرم طراحی وب سایت انتخاب کند. برای مثال، اگر یک شرکت تعمیر و نگهداری طراحی وب سایت را اداره می ‌کنید، می‌توانید یک منوی کشویی طراحی وب سایت را پیکربندی کنید که به بازدیدکننده طراحی وب سایت اجازه می‌ دهد بین خدماتی که ارائه می ‌دهید انتخاب کند.

برای تگ فرم "منوی کشویی" طراحی وب سایت ، تنظیمات زیر را پیکربندی کرده ایم.

نام - منوی 24 (تولید خودکار)

گزینه ها - گزینه 1، گزینه 2، گزینه 3، گزینه 4

اجازه دادن به چندین انتخاب - علامت زده شد

درج یک مورد خالی به عنوان اولین گزینه - علامت زده شده است

ویژگی ID – منوی کشویی cf7

ویژگی کلاس - منوی کشویی cf7

برچسب فرم Checkbox

تگ فرم چک باکس به شما امکان می دهد چک باکس های HTML طراحی وب سایت ایجاد کنید. مشابه منوهای کشویی طراحی وب سایت ، چک باکس ها نیز می توانند برای انتخاب گزینه های از پیش تعریف شده استفاده شوند. بسته به ماهیت فرم تماس طراحی وب سایت شما، چک باکس ها ممکن است بهتر از منوهای کشویی طراحی وب سایت کار کنند. برای مثال، اگر تعداد کمی گزینه برای انتخاب دارید، یک چک باکس طراحی وب سایت تعداد کلیک‌ های مورد نیاز برای انتخاب را کاهش می ‌دهد. از طرف دیگر، اگر فرم تماس طراحی وب سایت شما گزینه های زیادی دارد، یک منوی کشویی طراحی وب سایت ممکن است بهتر کار کند زیرا فضای عمودی کمتری را اشغال می کند.

برای تگ فرم "چک باکس" طراحی وب سایت ، تنظیمات زیر را پیکربندی کرده ایم.

نام - چک باکس-948 (تولید خودکار)

گزینه ها - گزینه 1، گزینه 2، گزینه 3

هر مورد را با عنصر برچسب بپیچید - بررسی شد

شناسه مشخصه – cf7-checkbox

ویژگی کلاس - cf7-checkbox

برچسب فرم "دکمه های رادیویی".

تگ فرم "دکمه های رادیویی" طراحی وب سایت به شما امکان می دهد دکمه های رادیویی طراحی وب سایت با چندین گزینه ایجاد کنید. برخلاف چک باکس ها و منوهای کشویی طراحی وب سایت ، دکمه های رادیویی طراحی وب سایت فقط به شما امکان می دهند یک گزینه را انتخاب کنید.

برای تگ فرم "دکمه های رادیویی" طراحی وب سایت ، تنظیمات زیر را پیکربندی کرده ایم.

نام - radio-708 (تولید خودکار)

گزینه ها - گزینه 1، گزینه 2، گزینه 3

هر مورد را با عنصر برچسب بپیچید - بررسی شد

ویژگی ID – cf7-radio

ویژگی کلاس - cf7-radio

برچسب فرم "پذیرش".

تگ فرم "پذیرش" فرم تماس 7 طراحی وب سایت را می توان برای ایجاد یک چک باکس به منظور پذیرش شرایط و ضوابط استفاده کرد. با تنظیمات تگ فرم پذیرش طراحی وب سایت ، می توانید پیامی را برای نمایش مشخص کنید.

برای تگ فرم "پذیرش" طراحی وب سایت ، تنظیمات زیر را پیکربندی کرده ایم.

نام - پذیرش-545 (تولید خودکار)

شرط - این کادر را علامت بزنید تا شرایط را بپذیرید.

ویژگی ID – cf7-acceptance

ویژگی کلاس - cf7-acceptance

برچسب فرم "کوئیز".

از تگ فرم "کوئیز" می توان برای ایجاد پرسش و پاسخ سوالات اساسی در فرم تماس طراحی وب سایت شما استفاده کرد. برای ایجاد یک سوال مسابقه، از فرمت زیر برای جدا کردن سوال و پاسخ استفاده کنید – سوال| پاسخ. در تصویر زیر، سوال ما این است که " طراحی وب سایت در چه سالی منتشر شد؟" و پاسخ (با کاراکتر "|" از هم جدا شده است) 2003 است.

برای تگ فرم "کوئیز" طراحی وب سایت ، تنظیمات زیر را پیکربندی کرده ایم.

نام - quiz-461 (تولید خودکار)

شرط - این کادر را علامت بزنید تا شرایط را بپذیرید.

ویژگی ID – cf7-quiz

ویژگی کلاس - cf7-quiz

تگ فرم "فایل".

تگ فرم "فایل" فرم تماس 7 طراحی وب سایت به شما امکان می دهد قابلیت آپلود فایل را به فرم تماس طراحی وب سایت اضافه کنید. این برای موقعیت ‌هایی مفید است که می‌ خواهید بازدیدکننده طراحی وب سایت بتواند یک تصویر یا فایل PDF را برای ارسال همراه با فرم آپلود کند. به عنوان مثال، اگر یک وبلاگ عکاسی با گالری‌های عکس راه‌اندازی می‌کنید که ارسال‌های مهمان را ارسال می ‌کند، می ‌توانید قابلیت آپلود فایل را برای آپلود تصاویر طراحی وب سایت افراد اضافه کنید.

در تنظیمات تگ فرم طراحی وب سایت ، می توانید تنظیمات مختلفی را برای ایمن سازی فرم خود تعیین کنید. توصیه می‌ کنیم همیشه یک محدودیت اندازه فایل تعیین کنید تا از آپلود فایل‌ های بزرگ توسط کاربران طراحی وب سایت مخرب جلوگیری شود. به طور مشابه، مشخص کردن "انواع فایل قابل قبول" به شما کمک می کند فرم خود را در قالب های فایلی که می خواهید و انتظار دارید قفل کنید. با در نظر گرفتن مثال وبلاگ عکاسی، ممکن است بخواهید اندازه فایل را به 1 مگابایت (1024 کیلوبایت) و انواع فایل های قابل قبول را به فرمت های تصویر شناخته شده مانند JPG و PNG محدود کنید.

نام – file-658 (تولید خودکار)

محدودیت حجم فایل - 1024 کیلوبایت

انواع فایل قابل قبول – jpg|png|gif

ویژگی ID – cf7-file

ویژگی کلاس – cf7-file

برچسب فرم "ارسال".

آخرین اما مهم ‌ترین تگ فرم تماس با فرم 7 طراحی وب سایت "ارسال" است. همانطور که حدس زده اید، این تگ فرم طراحی وب سایت به شما امکان می دهد یک دکمه ارسال برای فرم تماس طراحی وب سایت ایجاد کنید.

برای تگ فرم "ارسال" طراحی وب سایت ، تنظیمات زیر را پیکربندی کرده ایم.

برچسب - ارسال

شناسه ویژگی – cf7-submit

ویژگی کلاس – cf7-submit

چگونه یک فرم تماس طراحی وب سایت با برچسب های فرم را ساختار دهید

اکنون که همه تگ ‌های فرم طراحی وب سایت خود را تنظیم کرده‌ایم، زمان ایجاد فرم تماس طراحی وب سایت است. در این مرحله، تنظیمات فرم تماس طراحی وب سایت شما باید مانند تصویر زیر باشد. به تمام تگ های فرمی که در بالا ایجاد کردیم توجه داشته باشید. با تگ های فرم طراحی وب سایت ، می توانید از کد کوتاه [contact-form-7] برای جاسازی فرم در یک پست یا صفحه طراحی وب سایت استفاده کنید.

در ویرایشگر طراحی وب سایت ، کد کوتاه را در یک بلوک خالی قرار دهید.

اگر از ویرایشگر کلاسیک طراحی وب سایت استفاده می کنید، می توانید کد کوتاه را در هر جایی از ویرایشگر محتوا طراحی وب سایت قرار دهید.

اکنون باید بتوانید فرم تماس طراحی وب سایت را در صفحه طراحی وب سایت ای که کد کوتاه فرم تماس 7 طراحی وب سایت را اضافه کرده اید مشاهده کنید. در اینجا فرم تماس ما طراحی وب سایت با تنظیمات ذکر شده در بالا به نظر می رسد. همانطور که می بینید، فرم تماس 7 طراحی وب سایت به طور خودکار تگ های فرم را به HTML طراحی وب سایت معتبر تبدیل می کند که با سبک های پیش فرض CSS موجود در قالب طراحی وب سایت شما ارائه می شود.

فرم تماس ما طراحی وب سایت در وضعیت فعلی نقطه شروع خوبی است، اما فاقد یک ویژگی کلیدی است. تگ‌ هایی مانند «متن»، «ایمیل» و URLطراحی وب سایت از متغیرهایی پشتیبانی می‌ کنند، اما عناصر دیگری مانند «چک ‌باکس ‌ها» و «دکمه ‌های رادیویی» از آن پشتیبانی نمی ‌کنند. بدون برچسب‌ های مناسب، چک باکس و دکمه‌ های رادیویی برای بازدیدکنندگان طراحی وب سایت بسیار مفید نخواهند بود زیرا هیچ زمینه ‌ای ندارند. خوشبختانه، افزودن برچسب در فرم تماس 7 طراحی وب سایت بسیار آسان است!

نحوه افزودن برچسب های فرم در فرم تماس 7 طراحی وب سایت

دو راه برای افزودن برچسب به تگ فرم تماس با فرم 7 طراحی وب سایت وجود دارد. برای تگ های فرم زیر، می توانید به سادگی تگ فرم را با یک تگ بپیچید.

 • متن طراحی وب سایت
 • پست الکترونیک
 • URL طراحی وب سایت
 • تلفن
 • عدد
 • تاریخ
 • پذیرش - پذیرفته شدن
 • امتحان
 • فایل

در اینجا این تغییر در فرم تماس ما طراحی وب سایت به نظر می رسد. در این مورد، برچسب جدید ایجاد شده همان هدفی را انجام می دهد که نگهدارنده مکان است. با این حال، اگر نمی‌خواهیم یک مکان‌دار در تگ فرم طراحی وب سایت مشخص کنیم، آن برچسب به شناسایی هدف یک جعبه ورودی خاص کمک می‌کند.

برای تگ ‌های فرم طراحی وب سایت که چندین کنترل فرم مانند چک باکس، دکمه ‌های رادیویی و منوهای کشویی را ارائه می‌ دهند، قرار دادن تگ فرم طراحی وب سایت در داخل یک تگ

به منظور کامل بودن، ما برچسب ‌هایی را به تمام برچسب‌ های فرم در فرم تماس طراحی وب سایت خود اضافه کرده‌ایم. احتمالاً نیازی به انجام این کار برای یک طراحی وب سایت تولیدی ندارید زیرا برخی از تگ‌ های فرم طراحی وب سایت از قبل دارای متغیرهایی هستند. صرف نظر از این، ما می خواستیم نشان دهیم که برچسب ها چگونه کار می کنند.

فرم تماس ما طراحی وب سایت به این صورت است:

پیکربندی تنظیمات ایمیل در فرم تماس 7 طراحی وب سایت

اکنون که ساختار فرم تماس طراحی وب سایت خود را پیکربندی کرده ایم، زمان آن رسیده است که به تنظیمات تحویل ایمیل در فرم تماس 7 طراحی وب سایت نگاهی بیندازیم. در حالی که تنظیمات پیش فرض تحویل ایمیل باید برای اکثر طراحی وب سایت ها به خوبی کار کند، هنوز مهم است که انواع مختلف را درک کنید. تنظیمات در صورتی که طراحی وب سایت یا مورد استفاده شما نیاز به پیکربندی خاصی داشته باشد.

برای دسترسی به تنظیمات تحویل نامه، به ویرایشگر فرم تماس طراحی وب سایت بروید و برگه "ایمیل" طراحی وب سایت را انتخاب کنید.

تنظیمات تحویل نامه تماس با فرم 7 طراحی وب سایت به شما امکان می دهد الگوها و پارامترهایی را که برای ایجاد و ارسال اعلان برای شما پس از ارسال فرم توسط شخصی استفاده می شود، سفارشی کنید. در صورت استفاده از تنظیمات نادرست، ممکن است از ارسال فرم به شما اطلاع داده نشود. بنابراین، آزمایش تحویل فرم پس از ایجاد فرم تماس طراحی وب سایت و تغییر تنظیمات بسیار مهم است.

فرم تماس 7 طراحی وب سایت به شما امکان می دهد تنظیمات تحویل نامه زیر را پیکربندی کنید.

به – آدرس ایمیلی طراحی وب سایت برای ارسال اعلان.

از – آدرس ایمیلی طراحی وب سایت برای ارسال اعلان از آن.

موضوع - موضوع ایمیل طراحی وب سایت اعلان.

سرصفحه های اضافی طراحی وب سایت - سرصفحه های ایمیل طراحی وب سایت اضافی مانند "پاسخ به" را مشخص کنید.

متن پیام - متن ایمیل طراحی وب سایت اعلان.

پیوست های فایل – هر پیوستی را برای اضافه کردن به ایمیل طراحی وب سایت اعلان مشخص کنید.

اکنون، اجازه دهید هر تنظیمات را مرور کنیم تا درک بهتری از اینکه چگونه می ‌توانند بر تحویل نامه در فرم تماس 7 طراحی وب سایت تأثیر بگذارند، داشته باشیم.

فیلد "To".

مطمئن شوید که یک آدرس ایمیل طراحی وب سایت واقعی برای تنظیمات To مشخص کنید. به طور پیش فرض، فرم تماس 7 طراحی وب سایت آدرس ایمیل مرتبط با حساب کاربری طراحی وب سایت شما را به تنظیمات To اختصاص می دهد. اگر آدرس ایمیل طراحی وب سایت شما معتبر نیست، حتما آن را در تنظیمات پروفایل خود به روز کنید و آدرس ایمیل را در فرم تماس طراحی وب سایت ۷ نیز تغییر دهید.

فیلد "From".

به طور پیش فرض، Contact 7 این فیلد را با wordpress@your-domain.com پر می کند. شما باید مطمئن شوید که این آدرس ایمیل معتبر است زیرا برخی از میزبان های طراحی وب سایت ایمیل های خروجی را به آدرس های نامعتبر مسدود می کنند. راه های مختلفی برای معتبر ساختن این آدرس ایمیل طراحی وب سایت وجود دارد. می ‌توانید یک حساب ایمیل طراحی وب سایت اختصاصی برای wordpress@your-domain.com راه ‌اندازی کنید یا می ‌توانید قابلیت ‌های catch-all را در ارائه ‌دهنده خدمات ایمیل خود فعال کنید. اگر نمی ‌توانید این آدرس ایمیل طراحی وب سایت را راه ‌اندازی کنید، توصیه می ‌کنیم آن را به یک آدرس ایمیل طراحی وب سایت معتبر تغییر دهید تا از مشکلات تحویل جلوگیری شود.

فیلد "موضوع".

تنظیم "موضوع" می تواند برای تعیین یک موضوع برای نامه های اعلان استفاده شود. به طور پیش ‌فرض، فرم تماس 7 طراحی وب سایت موضوع را به عنوان نام طراحی وب سایت «[موضوع شما]» تنظیم می‌کند - نام موضوع در قالب فرم پیش ‌فرض فرم تماس طراحی وب سایت 7.

اگر تگ فرمی به نام «[موضوع شما]» در فرم خود ندارید، حتماً آن را به چیز دیگری تغییر دهید. به عنوان مثال، اگر فقط یک برچسب فرم برای ثبت نام یک بازدیدکننده طراحی وب سایت دارید (به عنوان مثال [نام شما])، می توانید خط موضوع را به شما پیامی از [نام شما] دریافت کرده اید تغییر دهید.

فیلد "سرصفحه های اضافی طراحی وب سایت ".

در قسمت «Additional Headers»، می ‌توانید سرصفحه‌ های طراحی وب سایت ایمیل مانند پاسخ به، CC و BCC را مشخص کنید. به طور پیش ‌فرض، فرم تماس 7 طراحی وب سایت هدر زیر را اضافه می‌ کند - پاسخ به: [ایمیل طراحی وب سایت شما]. این هدر به شما امکان می دهد به آدرس ایمیل طراحی وب سایت مشخص شده در فرم تماس طراحی وب سایت ارسال شده پاسخ دهید.

اگر از تگ فرم ایمیل طراحی وب سایت پیش‌ فرض فرم تماس ۷ طراحی وب سایت استفاده می‌کنید، هدر پیش ‌فرض طراحی وب سایت پاسخ به مناسب است. اگر اینطور نیست، حتماً آن را تغییر دهید تا با نام تگ فرم ایمیل طراحی وب سایت شما مطابقت داشته باشد. برای فرم تماس ما طراحی وب سایت ، نام تگ فرم ایمیل "email-632" است، بنابراین تگ فرم پاسخ به پاسخ باید به پاسخ به: [email-632] تغییر کند.

" بدنه پیام "

قسمت بعدی «متن پیام» است که محتوای متن ایمیل طراحی وب سایت اعلان را تعیین می‌ کند.

اگر از آنها در قالب فرم تماس طراحی وب سایت خود استفاده نمی کنید، حتماً این تگ های فرم را تغییر دهید.

فرم تماس 7 تنظیمات ایمیل طراحی وب سایت – پیوست های فایل

اگر فرم تماس طراحی وب سایت شما شامل آپلود فایل است، می توانید فایل را با ایمیل اعلان اضافه کنید. در فرم تماس ما طراحی وب سایت ، یک برچسب فرم آپلود فایل به نام "[file-658]" داریم. بنابراین، ما می ‌توانیم این تگ فرم طراحی وب سایت را در قسمت «پیوست ‌های فایل» اضافه کنیم تا مطمئن شویم که فایل با اعلان ایمیل اضافه می‌ شود.

فرم تماس 7 طراحی وب سایت مسائل مربوط به تحویل نامه

اگر متوجه شدید که فرم تماس 7 طراحی وب سایت ایمیل ارسال نمی کند، چند چیز وجود دارد که می توانید قبل از تماس با توسعه دهنده طراحی وب سایت برای کمک بررسی کنید.

بررسی کنید که آیا سرور شما انواع دیگری از ایمیل طراحی وب سایت ها را ارسال می کند. برای آزمایش این موضوع، می ‌توانید با گذاشتن یک نظر آزمایشی در یک پست وبلاگ یا ارسال یک درخواست بازنشانی رمز عبور در صفحه ورود به طراحی وب سایت ، اقدام دیگری برای تحویل ایمیل انجام دهید. اگر پس از انجام یکی از این اقدامات ایمیلی دریافت کردید، احتمالاً مشکل مربوط به پیکربندی فرم تماس طراحی وب سایت 7 است. اگر ایمیل دریافت نکردید، با تیم پشتیبانی میزبان طراحی وب سایت خود تماس بگیرید و به آنها اطلاع دهید که با ارسال ایمیل طراحی وب سایت مشکل دارید.

مطمئن شوید که فیلدهای «به» و «از» در تنظیمات ارسال ایمیل فرم تماس شما به درستی پیکربندی شده اند. برای اینکه فرم تماس 7 طراحی وب سایت به درستی کار کند، هر دوی این فیلدها باید با آدرس های ایمیل طراحی وب سایت واقعی پر شوند.

فرم تماس 7 طراحی وب سایت پیام های ارسال فرم

فرم تماس 7 طراحی وب سایت به شما امکان می دهد انواع پیام های ارسال فرم را سفارشی کنید. این پیام ها پس از انجام یک شرط خاص نمایش داده می شوند. به عنوان مثال، اگر یک بازدیدکننده فراموش کند یک فیلد الزامی را پر کند، فرم تماس 7 طراحی وب سایت پیام "فیلد الزامی است" را نمایش می دهد. برای اکثر موارد استفاده، پیام های پیش فرض باید به خوبی کار کنند. با این حال، اگر می ‌خواهید پیام ‌ها را سفارشی کنید، می ‌توانید این کار را با کلیک بر روی برگه «پیام‌ها» در ویرایشگر فرم تماس طراحی وب سایت انجام دهید.

چگونه فرم تماس طراحی وب سایت خود را ایمن کنید

از آنجایی که ربات ‌های خودکار در طول سال‌ها هوشمندتر و فراگیرتر شده‌اند، هرزنامه‌ها به یک مسئله اصلی برای فرم‌های تماس طراحی وب سایت تبدیل شده‌اند. از آنجایی که فرم‌ های تماس طراحی وب سایت معمولاً برای اینترنت عمومی باز هستند، شناسایی آن‌ها و ارسال پیام ‌های هرزنامه به صندوق پست ایمیل شما برای اسکراپرهای طراحی وب سایت نسبتاً آسان است. خوشبختانه راه های مختلفی برای جلوگیری از ارسال هرزنامه ها و محافظت از فرم تماس طراحی وب سایت شما وجود دارد.

فرم تماس 7 خود را با reCAPTCHA ایمن کنید

اگر تا به حال فرمی را در اینترنت ارسال کرده اید، احتمالاً قبلاً با reCAPTCHA، فناوری توسعه یافته توسط Google برای شناسایی رفتار ربات های خودکار آشنا هستید. نسخه ‌های قدیمی ‌تر reCAPTCHA (V2) کاربران طراحی وب سایت را ملزم به گذراندن یک پازل یا چالش می‌ کرد.

آخرین نسخه reCAPTCHA (V3) به هیچ گونه تعاملی از جانب کاربران طراحی وب سایت نیاز ندارد. در عوض، به طور شفاف فعالیت کاربر طراحی وب سایت را در پس ‌زمینه نظارت می ‌کند تا بین بازدیدکنندگان طراحی وب سایت انسان و ربات تمایز قائل شود. از آنجایی که فرم تماس طراحی وب سایت 7 از reCAPTCHA V3 پشتیبانی می کند، توصیه می کنیم از این آخرین نسخه استفاده کنید زیرا تجربه کاربری طراحی وب سایت بهتری را برای بازدیدکنندگان طراحی وب سایت فراهم می کند.

برای راه اندازی reCAPTCHA، ابتدا باید یک کلید API ایجاد کنید. برای انجام این کار، وارد حساب Google خود شوید و به صفحه راه اندازی reCAPTCHA بروید.

برای ایجاد reCAPTCHA خود، از طریق فرم ثبت نام بروید.

برچسب - یک برچسب به انتخاب خود را مشخص کنید.

نوع reCAPTCHA – فرم تماس 7 از reCAPTCHA نسخه 3 پشتیبانی می کند، بنابراین آن نسخه را انتخاب کنید.

دامنه ها – اگر طراحی وب سایت شما از دامنه ریشه استفاده می کند، نسخه غیر www و www دامنه خود را اضافه کنید. اگر طراحی وب سایت شما از یک زیر دامنه استفاده می کند، فقط ساب دامنه را اضافه کنید.

مالکان - آدرس ایمیل طراحی وب سایت مرتبط با حساب Google شما به طور پیش فرض به عنوان مالک اضافه می شود. در صورت نیاز می توانید آدرس های ایمیل اضافی را اضافه کنید.

بعد از اینکه همه گزینه ها را پر کردید، روی ارسال کلیک کنید. سپس "کلید طراحی وب سایت " و "کلید مخفی" مخصوص طراحی وب سایت به شما نمایش داده می شود. مطمئن شوید که این کلیدها را در جایی امن نگه دارید زیرا باید آنها را به فرم تماس 7 طراحی وب سایت اضافه کنید.

در مرحله بعد، روی "تماس" در نوار کناری داشبورد طراحی وب سایت خود کلیک کنید و روی یکپارچه سازی کلیک کنید. گزینه reCAPTCHA را انتخاب کنید و کلید طراحی وب سایت و کلید مخفی خود را در فیلدهای مربوطه قرار دهید. در نهایت روی Save Changes کلیک کنید تا ادغام reCAPTCHA نهایی شود.

پس از پیکربندی reCAPTCHA در فرم تماس طراحی وب سایت 7، لوگوی reCAPTCHA را در گوشه سمت راست پایین صفحه فرم تماس طراحی وب سایت خود خواهید دید. این بدان معنی است که reCAPTCHA فعال است و از فرم تماس طراحی وب سایت شما در برابر ارسال هرزنامه محافظت می کند.

فرم تماس طراحی وب سایت خود را با Cloudflare ایمن کنید (اختیاری)

اگر از Cloudflare برای محافظت از طراحی وب سایت خود استفاده می کنید، می توانید یک قانون صفحه ویژه برای صفحه فرم تماس طراحی وب سایت خود تنظیم کنید تا ارسال فرم تماس طراحی وب سایت هرزنامه را کاهش دهید.

برای افزودن یک قانون صفحه، روی برگه «قوانین صفحه» کلیک کنید و از تنظیمات زیر برای کمک به ایمن کردن صفحه تماس طراحی وب سایت خود استفاده کنید.

ویژگی «بررسی یکپارچگی مرورگر» Cloudflare هدرهای HTTP را تجزیه و تحلیل می‌کند. اگر هدر HTTP را شناسایی کند که معمولاً توسط ربات‌های خودکار و اسپمرها استفاده می‌شود، درخواست طراحی وب سایت شما را رد می‌کند. تنظیم «سطح امنیتی» روی بالا، تمام بازدیدکنندگانی طراحی وب سایت را که در دو هفته گذشته رفتار مخربی از خود نشان داده‌اند، به چالش می ‌کشد.

با محدود کردن این تنظیمات به صفحه تماس طراحی وب سایت خود با قانون مطابقت URL، سایر صفحات طراحی وب سایت شما تحت تأثیر این قوانین صفحه طراحی وب سایت قرار نمی گیرند. ما این پیکربندی را توصیه می کنیم زیرا صفحات طراحی وب سایت معمولی "فقط خواندنی" در طراحی وب سایت شما معمولاً به تنظیمات سطح امنیتی بالاتر نیاز ندارند.

مخاطبان خود را در خواندن رها نکنید. از طریق افزونه فرم تماس 7 با خوانندگان و مشتریان بالقوه طراحی وب سایت خود در تماس مستقیم باشید

خلاصه

فرم تماس 7 طراحی وب سایت محبوب ترین افزونه فرم تماس است و دلیل خوبی دارد! می‌توان از آن برای ایجاد همه چیز، از فرم‌های تماس اولیه طراحی وب سایت ، آزمون‌های پرسش و پاسخ، تا فرم‌ های پیچیده که از پیوست‌های فایل و منوهای کشویی طراحی وب سایت پشتیبانی می‌ کنند، استفاده کرد.

بهترین از همه، پشتیبانی از reCAPTCHA داخلی برای کمک به ایمن سازی فرم تماس طراحی وب سایت شما در برابر هرزنامه ها ارائه می شود.

آیا از فرم تماس 7 در طراحی وب سایت خود استفاده می کنید؟ اگر نه، انتخاب ترجیحی شما چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!