search
حلقه سفید

چگونه یک طراحی وب سایت را در سال 2022 بفروشیم و قیمتی که شایسته آن است را دریافت کنیم

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/07/19
چگونه یک طراحی وب سایت را در سال 2022 بفروشیم و قیمتی که شایسته آن است را دریافت کنیم

آیا از اجرای روزمره فروشگاه طراحی وب سایت تجارت الکترونیک خود خسته شده اید؟ آیا به طور ناگهانی پیشنهاد شغلی جدیدی دریافت کردید که در مسیر کسب و کار آنلاین طراحی وب سایت شما قرار گرفته است؟ آیا می خواهید ارتباط خود را با هرج و مرج شهری قطع کنید و در حومه شهر به صورت آفلاین زندگی کنید؟ این راهنما دقیقاً به شما نشان می دهد که چگونه یک طراحی وب سایت را بفروشید و بالاترین قیمت را برای آن بدست آورید.

اگر نگران این هستید که فروش طراحی وب سایت ‌ها ارزشش را نداشته باشد، ممکن است بخواهید دوباره فکر کنید. شما می توانید بین 20 تا 40 برابر سود خالص ماهانه خود به دست آورید. این مقاله دقیقاً به شما نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهید.

فهرست مطالب طراحی وب سایت

 • مدت زمان فروش یک طراحی وب سایت چقدر است؟
 • 7 مرحله برای فروش طراحی وب سایت خود با دلارهای کلان
 • 5 طراحی وب سایتی که در سال 2021 به قیمت بیش از 100000 دلار فروخته شدند

مدت زمان فروش یک طراحی وب سایت چقدر است؟

اکثر کارگزاران طراحی وب سایت و بازارها یک دوره فهرست فعال بین 30 تا 180 روز دارند. اما این بدان معنا نیست که یک یا دو ماه قیمتی را که برای کسب و کار آنلاین خود می خواهید به دست آورید.

شما می توانید فروش طراحی وب سایت را با خروج از راه اندازی یا فروش یک خانه از جهات مختلف مقایسه کنید.

شما باید زمان بگذارید تا طراحی وب سایت خود را به اوج برسانید. شما همچنین باید پایه و اساس مالکیت جدید را قبل از تماس با خریداران ایجاد کنید. اگر موفق به انجام این کار نشوید، در وهله اول حتی برای یافتن یک خریدار مشتاق طراحی وب سایت نیز با مشکل مواجه خواهید شد.

هرچه زمان، پول و تلاش بیشتری در پیش بگیرید، فروش طراحی وب سایت آسان ‌تر خواهد بود. فروش یک کسب و کار آنلاین با مدیریت خوب با فرآیندهای تولید محتوا طراحی وب سایت و انجام خودکار بسیار آسان تر از یک آشفتگی بداهه است.

قبل از اینکه بخواهید طراحی وب سایت خود را برای فروش فهرست کنید، ما برخی از مراحل ضروری را در نظر گرفته ‌ایم.

از اجرای روزمره فروشگاه تجارت الکترونیک طراحی وب سایت خود خسته شده اید؟ آماده ای برای قطع ارتباط و بهره مندی از پاداش آنچه ساخته اید؟ دقیقاً نحوه فروش طراحی وب سایت خود و دریافت بالاترین قیمت برای آن را در این راهنما مشاهده کنید

7 مرحله برای فروش طراحی وب سایت خود با دلارهای کلان

فروش طراحی وب سایت یا کسب و کار آنلاین شما ممکن است فرآیندی پیچیده به نظر برسد. وقتی برای به حداکثر رساندن ارزش پیش فروش طراحی وب سایت مراحلی را اضافه می کنید، همه چیز پیچیده تر می شود. در زیر، یک فرآیند 7 مرحله ‌ای طراحی وب سایت را بیان می‌کنیم که به شما کمک می ‌کند تا در این چالش پیمایش کنید.

 • منابع ترافیک طراحی وب سایت خود را متنوع کنید
 • فرآیند طراحی وب سایت ها را ایجاد کنید و از خدمات شخص ثالث استفاده کنید
 • گزارش های مالی و ترافیک طراحی وب سایت خود را به ترتیب دریافت کنید
 • بازار یا کارگزار مناسب را انتخاب کنید
 • خریدار بالقوه خود را بشناسید و صفحه فروش طراحی وب سایت خود را سفارشی کنید
 • تیم یا دستیاران مجازی خود را برای فروش آماده کنید
 • بدانید ارزش طراحی وب سایت شما چیست

1. منابع ترافیک طراحی وب سایت خود را متنوع کنید

اگر کسب و کار شما در حال حاضر عمدتاً به ترافیک پولی و تبلیغات متکی است، باید منابع ترافیک طراحی وب سایت خود را قبل از در نظر گرفتن فروش متنوع کنید. به طور خاص، شما می خواهید بر افزایش ترافیک طراحی وب سایت ارگانیک خود تمرکز کنید.

منابع ارگانیک طراحی وب سایت ترافیک حاشیه سود بیشتری دارند، اما این همه ماجرا نیست. خریداران و دلالان باتجربه برای ثبات بلند مدت و سهولت مدیریت ارزش زیادی قائل هستند.

تفاوت بزرگی در ارزش یک فروشگاه طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی وجود دارد که توسط تبلیغات میکرو اینفلوئنسر هدایت می شود و به طور مداوم هزاران بازدید کننده طراحی وب سایت ارگانیک را ماه به ماه جذب می کند.

ترافیک طراحی وب سایت ثابت موتور جستجوی ارگانیک از Google به خریداران نشان می دهد که در تبلیغات شکست نخواهند خورد.

به عنوان مثال، حیوانات A-Z در مقایسه با بازدیدکنندگان طراحی وب سایت ماهانه خود، تعداد درآمد نسبتاً کمی داشتند. حتی اگر چند ماه 5000 دلار درآمد نداشت، بیش از 300000 دلار فروخته شد.

اما منابع ترافیکی طراحی وب سایت ارگانیک بودند و تقریباً صدها هزار بازدیدکننده طراحی وب سایت در هر ماه را برای سال‌ های آینده تضمین می‌ کردند. فروشندگان موفق می دانند که چگونه این موضوع را با گزارش های Google Analytics و Search Console برجسته کنند.

گزارش های ترافیک ارگانیک طراحی وب سایت به خریداران علاقه مند کمک می کند تا پتانسیل درآمدهای استفاده نشده را ارزیابی کنند. آنها ممکن است شبکه یا منابعی برای بهبود مدل کسب و کار و بهبود درآمد حاصل از هر بازدید طراحی وب سایت داشته باشند.

ما این مثال را با جزئیات بیشتری در زیر پوشش خواهیم داد، اما نکته اصلی این است که ترافیک پایدار و ارگانیک یک بحث فروش عالی است. حتی می ‌تواند ارزش کسب ‌وکار شما را حتی بدون یک مدل کسب ‌وکار واقعی افزایش دهد.

برای دریافت ترافیک طراحی وب سایت ارگانیک بیشتر، چک لیست گسترده 45 نقطه ای سئوی asp.net ما را بررسی کنید. بسیاری از نکات حتی اگر از BigCommerce یا Shopify به جای WooCommerce استفاده کنید، اعمال می شود.

اگر در حال حاضر ترافیک ارگانیک طراحی وب سایت را میخکوب می کنید، مطمئن شوید که از مزایای بازاریابی ایمیلی و رسانه های اجتماعی برای ایجاد پلتفرمی برای بازدیدکنندگان طراحی وب سایت بازگشتی استفاده می کنید. این مخاطبان دارایی قدرتمندی برای هر فروشگاه تجارت الکترونیک طراحی وب سایت یا کسب و کار آنلاین هستند، حتی اگر در راه خروج باشید.

فروش مکرر به مشتریان فعلی طراحی وب سایت نیز زمانی که می خواهید کسب و کار خود را بفروشید عالی به نظر می رسد.

2. ایجاد فرآیند طراحی وب سایت ها و استفاده از خدمات شخص ثالث

برخی از انواع طراحی وب سایت ها و فروشگاه های طراحی وب سایت تجارت الکترونیک نیاز به مشارکت بیشتری نسبت به سایرین دارند. اگر یک فروشگاه طراحی وب سایت تجارت الکترونیک دارید و در حال حاضر خودتان سفارشات خود را انجام می دهید، باید قبل از فروش کسب و کار آن را تغییر دهید. قبل از فروش باید مشارکت طراحی وب سایت خود را در تجارت تا حد امکان به حداقل برسانید.

خریداران طراحی وب سایت بالقوه ای که سرمایه ای برای خرید یک کسب و کار با هزینه ثابت ده ها هزار دلار دارند، به دنبال شغل تمام وقت دیگری نیستند. آنها به دنبال فرصت های سرمایه گذاری آماده هستند. این معمولاً به معنای کسب و کاری است که خودکار است و به کار عملی بسیار کمی نیاز دارد.

اگر آن‌ها فکر نمی‌ کنند که کسب ‌وکار شما مطابق با استاندارد است، سریع سؤال می ‌پرسند.

در اینجا، یک خریدار طراحی وب سایت بالقوه نگران حفظ افزونه های طراحی وب سایت asp.net است که منبع درآمد اصلی فروشنده هستند. این نگاهی اجمالی به اولویت ‌های بازار هدف شما است: آنها نمی ‌خواهند یک کسب ‌وکار را تصاحب کنند - باید زندگی خود را وقف آن کنند - زیرا به مرور از هم می ‌پاشد.

برای کمک به کاهش نگرانی های این چنینی، چک لیست زیر را دنبال کنید.

چک لیست فرآیندهای طراحی وب سایت خودکار:

 • یک دستیار مجازی برای انجام کارهای روزمره تجاری (پشتیبانی مشتری طراحی وب سایت ، عملیات و غیره) آموزش دهید.
 • انجام سفارش با یک سرویس شخص ثالث.
 • تولید محتوای طراحی وب سایت جدید را به نویسندگان و طراحان قابل اعتماد طراحی وب سایت برون سپاری کنید.
 • برای محصولات نرم‌ افزاری، توسعه ‌دهندگان مستقل طراحی وب سایت را برای رسیدگی به به‌ روزرسانی‌ها و رفع ‌های فوری صف آرایی کنید.
 • به روز رسانی و پشتیبان گیری طراحی وب سایت CMS را خودکار کنید.

توجه: شما همچنین می توانید یک ارائه دهنده میزبانی طراحی وب سایت مدیریت شده asp.net مانند webever.ir را انتخاب کنید، جایی که ما پشتیبان گیری طراحی وب سایت را برای شما انجام می دهیم.

آمازون FBA یک گزینه عالی برای انجام سفارش و ارسال است، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد. می توانید از یک بازار آزاد مانند UpWork برای آزمایش VAهای بالقوه استفاده کنید.

هرچه بیشتر بتوانید خودتان را از این فرآین طراحی وب سایت د حذف کنید، بهتر است. البته، این هزینه‌ ها تنها در صورتی تبدیل به بحث فروش می ‌شوند که درآم دهای طراحی وب سایت شما آنها را بدون مشکل پوشش دهد.

3. گزارش های مالی و ترافیک طراحی وب سایت خود را مرتب کنید

هیچ کس قرار نیست در تجارتی سرمایه گذاری کند که شواهد مالی و دارایی آن را ندارد. اگر یکی از دارایی های کسب و کار آنلاین شما ترافیک طراحی وب سایت ارگانیک یا دنبال کننده رسانه های اجتماعی است، اقدامات لازم را برای مستند سازی صحیح این موضوع انجام دهید.

به خاطر داشته باشید که بازارها و کارگزاران به ماه ها گزارش های مالی و ترافیکی طراحی وب سایت تأیید شده نیاز دارند.

بنابراین مطمئن شوید که گوگل آنالیتیکس یا جایگزین دیگری را در طراحی وب سایت خود نصب کرده اید. گزارش‌های فروش معمولاً می ‌توانند از هر ابزار طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی صادر شوند و مشکل کمتری دارند.

گزارش های مالی طراحی وب سایت پیشنهادی:

 • توضیح سود و زیان (PnL Explained یا P&L Explain)
 • اثبات فروش (گزارش‌های آمازون / ادسنس / ووکامرس / شاپیفای / بیگ‌کامرس) - اکثر کارگزاران حداقل به 6 تا 12 ماه گزارش نیاز دارند.
 • هزینه تبلیغات طراحی وب سایت

گزارش های ترافیکی طراحی وب سایت توصیه شده:

 • گوگل آنالیتیکس: اکثر کارگزاران طراحی وب سایت حداقل به سه ماه گزارش تایید شده گوگل آنالیتیکس نیاز دارند.
 • گزارش‌های کنسول جستجوی Google: می‌توانید از آنها برای نشان دادن ارزش بالقوه ترافیک طراحی وب سایت ارگانیک خود استفاده کنید.
 • گزارش های تبلیغات: چه تبلیغات گوگل طراحی وب سایت ، چه تبلیغات فیس بوک یا سایر شبکه های تبلیغاتی طراحی وب سایت ، اگر یکی از منابع اصلی ترافیک طراحی وب سایت شما تبلیغات است، گزارش های مربوطه را برای اثبات اعداد سود و زیان خود ارائه دهید.

4. بازار یا کارگزار مناسب را انتخاب کنید

هنگامی که i's خود را نقطه گذاری کردید و t's خود را عبور دادید، وقت آن است که به قسمت فروش بروید. بخش اول انتخاب مکان مناسب برای فروش آن است.

از آنجایی که در حال خواندن این پست وبلاگ هستید، احتمالاً از خود می پرسید:

کجا می توانم طراحی وب سایت خود را بفروشم؟

بهترین مکان برای فروش طراحی وب سایت شما با کارگزاران طراحی وب سایت یا بازارهای طراحی وب سایت اثبات شده است. آنها بسیار موثرتر از بازاریابی در طراحی وب سایت یا صفحات رسانه های اجتماعی شما هستند. آنها همچنین به عنوان واسطه بین شما و خریدار عمل می کنند و فروش را با سیستم امانی انجام می دهند.

ما فهرست کوتاهی از سه بازار و کارگزار معتبر را آماده کرده ایم. این پلتفرم ها تنها در هفته گذشته مجموعا بیش از یک میلیون دلار فروش داشته اند.

از آنجایی که اولویت شماره یک هنگام فروش، قابلیت اطمینان است، اطمینان از اینکه هیچ کس طراحی وب سایت شما را نمی دزدد یا با پول شما فرار نمی کند، ما روی کارگزارانی با بهترین سابقه طراحی وب سایت تمرکز کرده ایم.

Flippa

کاربران طراحی وب سایت از زمان راه اندازی Flippa بیش از 38000 طراحی وب سایت را در Flippa فروخته اند. Flippa یک پلت فرم طراحی وب سایت حراج باز شبیه eBay است. به طور پیش فرض، هر کسی می تواند طراحی وب سایت شما را ببیند و در آن پیشنهاد دهد. برای جلوگیری از الهام بخشیدن به رقبا و نشان دادن جایگاه خود، می ‌توانید فهرست طراحی وب سایت خود را محرمانه کنید.

هزینه ها: 49 دلار برای فهرست، 10٪ از فروش موفق تا 50 هزار دلار (15٪ اگر انتخاب کنید از یک کارگزار استفاده کنید).

Flippa تنها طراحی وب سایتی است که دارای کاتالوگ قابل مشاهده از طراحی وب سایت های اخیرا فروخته شده است. می توانید برای الهام گرفتن از این موارد دیدن کنید و قیمت های نهایی را با پیشنهادات خود مقایسه کنید.

Empire Flippers

Empire Flippers یک کارگزار طراحی وب سایت است که بر مشاغل آنلاین در هر اندازه تمرکز دارد. حداقل شرط لازم برای یک فهرست 1000 دلار سود خالص ماهانه است

آنها از زمان راه اندازی طراحی وب سایت هایی به ارزش نزدیک به 245 میلیون دلار فروخته اند.

هزینه ها: 0 دلار به لیست، درصد فروش

کمیسیون موفقیت به لیست قیمت کسب و کار طراحی وب سایت شما بستگی دارد:

2- % برای شرکت های بالای 10 میلیون دلار

5- % به هر شرکتی بین 5 تا 10 میلیون دلار

8- ٪ برای مشاغل بین 2 تا 5 میلیون دلار

12- درصد برای شرکت هایی بین 1 تا 2 میلیون دلار

15- درصد برای شرکت های زیر 1 میلیون دلار

یکی از مزایای انتخاب کارگزاری مانند امپایر فلیپرز این است که خریداران بالقوه از قبل به آنها اعتماد دارند. آنها الزامات سختگیرانه ای برای فروشندگان و طراحی وب سایت های آنها دارند. این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که همه چیزهایی را که یک خریدار می خواهد آماده می کنید.

خریداران بالقوه طراحی وب سایت شما به اعدادی که ارائه می کنید اطمینان بیشتری خواهند داشت زیرا یک شخص ثالث قابل اعتماد آنها را تأیید کرده است.

FE اینترنشنال

FE International یک مشاور حرفه‌ای M&A است که عمدتاً بر فروشگاه‌های بزرگ‌ تر طراحی وب سایت تجارت الکترونیک، شرکت‌های SaaS و ناشران محتوای آنلاین طراحی وب سایت تمرکز دارد.

طبق منابع داخلی، FE بیش از نیم میلیارد دلار فروش در بیش از 1000 خرید انجام داده است. و آنها دارای نرخ موفقیت چشمگیر 94.1٪ هستند. فایننشال تایمز همچنین FE را به عنوان یکی از سریع ترین شرکت های در حال رشد طراحی وب سایت در قاره آمریکا در سال 2021 فهرست کرد.

هزینه ها: 0 دلار؛ 14% پورسانت

FE هیچ هزینه لیستی ندارد، اما آنها قبل از اینکه آنها را برای فروش در بازار خود فهرست کنند، آنها را به طور کامل بررسی می کنند. کمیسیون تنها هزینه مربوط به فروش یک طراحی وب سایت با FE International است.

کمیسیون آنها بسته به اندازه معامله متفاوت است و هیچ دستورالعمل عمومی ندارند. اما در مصاحبه ای با Growth Everywhere، مدیر عامل FE اظهار داشت که میانگین کمیسیون آنها حدود 14٪ است.

FE اخیراً گزارش فناوری M&A: 2021 Outlook را منتشر کرده است. آنها همچنین نشریه تجاری SaaS Mag (Kinsta رتبه 140 را در لیست SaaS 1000 خود دارد) و کنفرانس LTV Conf SaaS را اداره می کنند.

5. خریدار بالقوه طراحی وب سایت خود را بشناسید و صفحه فروش خود را سفارشی کنید

هنگامی که در حال ایجاد صفحه ای برای فروش طراحی وب سایت خود هستید، باید بدانید که خریداران احتمالی شما چه کسانی هستند و در یک طراحی وب سایت به دنبال چه چیزی هستند. این مصاحبه امپایر فلیپرز را با یک خریدار تماشا کنید و به اولویت ها و ترس های او گوش دهید.

طراحی وب سایت ‌های اخیراً فروخته شده در Flippa را که سود چند برابری را که می‌ خواهید به دست آورید، مشاهده کنید. عواملی مانند منابع ترافیک، اسناد قابل اعتماد و شدت کار را در نظر بگیرید. ممکن است بتوانید الگویی پیدا کنید که در آن یک جنبه در صنعت طراحی وب سایت شما حیاتی باشد.

86 درصد از مصرف کنندگان بیشتر به محصولات شرکت هایی که محتوای طراحی وب سایت مرتبط ارائه می دهند علاقه مند هستند.

اگر بتوانید تمام محتوا طراحی وب سایت ، گزارش ها و جزئیاتی را که خریدار ایده آل شما می خواهد ارائه دهید، یک قدم از بازی جلوتر هستید. آنها احساس راحتی بیشتری در پیشنهاد قیمت در طراحی وب سایت شما خواهند داشت و حد بالای آنها بسیار بیشتر از مواردی خواهد بود که تردیدهای بی پاسخی داشته باشند.

از آنجایی که همه کارگزاران مهم کمیسیون دریافت می کنند، آنها انگیزه ای برای بازاریابی طراحی وب سایت شما دارند. هرچه معامله بالقوه بزرگتر باشد، انگیزه بیشتری برای پیشبرد فهرست خود و نهایی کردن فروش طراحی وب سایت خواهید داشت.

این دلیل دیگری است که قبل از انجام لیست، همه اردک های خود را پشت سر هم قرار دهید.

اگر کارگزاری مانند امپایر فلیپرز را انتخاب کنید، صفحه طراحی وب سایت فروش را برای شما طراحی می کند و تبلیغات را مدیریت می کند.

6. تیم یا دستیاران مجازی طراحی وب سایت خود را برای فروش آماده کنید

هنگامی که تصمیم به فروش کسب و کار طراحی وب سایت گرفتید، باید همه افراد درگیر را برای انتقال احتمالی مالکیت آماده کنید. اطمینان حاصل کنید که همه ذینفعان وضعیت طراحی وب سایت را درک می کنند و اعضای اصلی آماده هستند تا به خریدار کمک کنند تا به نقش مالک/اپراتور تبدیل شود.

می ‌توانید با استفاده از راه‌ حل‌ های مدیریت تیم مدرن مانند Slack، که در آن انتقال مالکیت طراحی وب سایت فرآیندی ساده است، کار را برای خود آسان ‌تر کنید.

به این ترتیب، آنها می توانند فوراً تمام پروژه های طراحی وب سایت در حال انجام را ببینند. لازم نیست صدها ایمیل مرتبط با کسب و کار را فوروارد کنید.

همچنین باید به جای جیمیل شخصی خود، هر ایمیلی را در یک حساب تجاری قابل انتقال مدیریت کنید. برای مسائل مربوط به خدمات مشتری و ارتباطات مشابه طراحی وب سایت مفید است.

7. بدانید طراحی وب سایت شما چه ارزشی دارد

برای جلوگیری از ضررهای بزرگ، باید بدانید ارزش طراحی وب سایت شما چیست. قبل از اینکه ماشه را فشار دهید و طراحی وب سایت خود را بفروشید، باید تصوری کلی از آنچه که می ‌تواند ایجاد کند داشته باشید.

به طور معمول ارزش در محدوده ای بین 15 تا 30 برابر سود ماهانه شما (یا 1 تا 3 برابر سود سالانه) قرار دارد. به طور کلی، می توانید این عدد را با استفاده از میانگین 12 ماه گذشته محاسبه کنید.

میانگین قیمت طراحی وب سایت های فروخته شده در سال 2015 بسته به صنعت بین 2.2 تا 2.9 برابر بود.

برای هر طراحی وب سایت ، عوامل دیگری مانند طول عمر مورد انتظار فروش، منابع ترافیک، هزینه ها، میزان کار مورد نیاز و غیره وجود دارد.

ما قبلاً فرآیند تخمین ارزش طراحی وب سایت شما را به طور عمیق در پست دیگری پوشش داده ایم. اما مضربی‌های متوسط ذکر شده در بالا باید به شما ایده‌ای درباره میزان خالص کردن انتظار بدهد.

«قانون» 2 تا 3 برابر سود خالص سالانه شما، قانون سختی نیست. اگر در شش ماه گذشته شاهد رشد ثابت و سریعی بوده اید، می توانید انتظار داشته باشید که درآمد پیش بینی شده شما متفاوت باشد، به این معنی که ارزش گذاری طراحی وب سایت شما باید منعکس کننده آن باشد.

در لیست طراحی وب سایت ‌های اخیراً فروخته شده در Flippa، می‌توانید یک طراحی وب سایت را ببینید که بیش از 5.6 برابر سود سالانه‌ اش فروخته شده است. طراحی وب سایت دیگری به سختی 2.0 بار خراشیده شد. عوامل کلیدی دیگری هم وجود داشت، اما تفاوت اصلی این است که یک خریدار قیمت فوری «اکنون بخر» را تعیین کرد که کمتر از سه برابر سود سالانه بود.

اگر مشاهده کرده اید که کسب و کارهای مشابه طراحی وب سایت در سال گذشته به تعداد بیشتری رسیده اند، هنگام تلاش برای فروش طراحی وب سایت خود عجله نکنید.

5 طراحی وب سایتی که در سال 2021 به قیمت بیش از 100000 دلار فروخته شدند

در این بخش، نگاهی دقیق ‌تر به پنج طراحی وب سایت می ‌اندازیم که در سال 2021 به قیمت 100000 دلار و بالاتر فروخته ‌اند.

Jobs For Felons Hb - به قیمت 500000 دلار فروخته می شود

صنعت: تبلیغات (کسب و کار)

Jobs For Felons Hub در سال 2021 به قیمت 500000 دلار در Flippa فروخته شد.

چرا این طراحی وب سایت توانست خیلی بیشتر از حد متوسط بدست آورد؟

ترافیک طراحی وب سایت و مدل کسب و کار داستان اصلی را بیان می کند.

ترافیک طراحی وب سایت

SimilarWeb حدود 56000 بازدید کننده ماهانه برای این طراحی وب سایت تخمین می زند.

اما این همه چیز نیست: بیش از 85٪ از این ترافیک طراحی وب سایت از نتایج جستجوی ارگانیک است.

تجزیه منبع ترافیک طراحی وب سایت شروع به نشان دادن بخشی از کل تصویر می کند. ترافیک ارگانیک و استراتژی‌های سئو طراحی وب سایت این طراحی وب سایت قوی هستند و بدون سرمایه ‌گذاری یک پنی در تلاش ‌های تبلیغاتی پولی، رتبه‌ ای فراتر از اکثر و طراحی وب سایت ‌های هم ‌رده کسب می‌کنند.

مدل تجاری

همانطور که ممکن است از نام دامنه حدس بزنید، این کسب و کار آنلاین بر کمک به مجرمان محکوم در یافتن شغل متمرکز است - سرویسی که تقاضای آن به طور فزاینده ای افزایش می یابد. تمرکز آن بر ارائه محتوای طراحی وب سایت باکیفیت برای کمک به تقویت بالقوه جویندگان کار و ارائه یک پلت فرم جمع آوری جستجو برای لیست های شغلی دوستانه در قالب یک تابلوی شغلی است.

مطالعه ‌ای در سال 2010 از دانشگاه جورجیا نشان داد که 3 درصد از جمعیت ایالات متحده سابقه محکومیت جنایی فعلی یا قبلی خود را دارند. و این تعداد فقط به افزایش خود ادامه داده است.

حتی با در نظر گرفتن اینکه همه مجرمان به دنبال کار آنلاین نیستند، این تعداد مخاطب زیادی است.

در حالی که محتوایی طراحی وب سایت که Jobs For Felons Hub ارائه می دهد، محرکی برای کسب و کار آن ها است، این لینک های وابسته آن ها سنگ بنای مدل کسب و کار آن ها هستند – واقعیتی که در طراحی وب سایت خود به آن اشاره می کنند.

یک طراحی وب سایت سریع برای رشد و حفظ کسب و کار شما ضروری است. Kinsta سرورهای سریع و 24/7 پشتیبانی جهانی را از کارشناسان asp.net ارائه می دهد. برنامه های طراحی وب سایت ما را بررسی کنید

این طراحی وب سایت همچنین در تبلیغات هدفمند روی صفحه طراحی وب سایت از طریق Ezoic، یک پلت فرم کسب درآمدطراحی وب سایت ، شرکت می کند. Jobs For Felons Hub با محتوای بسیار زیادی که از طریق صفحات طراحی وب سایت و وبلاگ آنها ارائه می شود، فرصت کافی برای جمع آوری کمیسیون های وابسته از خوانندگان طراحی وب سایت دارد.

ArtCove - به قیمت 210000 دلار به فروش می رسد

صنعت: تجارت الکترونیک طراحی وب سایت (خانه و باغ)

ArtCove یک پایه و مدل تجاری کاملاً متفاوت دارد. اما همچنان مبلغ هنگفتی از 210000 دلار به دست آورد که در ازای 13339 دلار در ماه سود خالص به دست آورد.

اگر به تعداد ترافیک آنها نگاهی بیندازیم، به سرعت متوجه می شویم که ترافیک طراحی وب سایت دلیل این امر نیست.

ترافیک

به گفته SimilarWeb، به دلیل داده های ناکافی، نمی تواند هیچ آماری را نشان دهد. این بدان معناست که ترافیک آنقدر کم است که آنها هیچ راهی برای ارائه تخمین ماهانه ندارند. طراحی وب سایت ‌هایی مانند این معمولاً چند هزار بازدید در ماه دارند.

با استفاده از Ahrefs، می‌ت وانیم ببینیم که ترافیک طراحی وب سایت نسبت به سایر و طراحی وب سایت های فروخته ‌شده در این فهرست پایین ‌تر است و هر ماه تنها حدود 2500 بازدید کننده طراحی وب سایت ارگانیک دارد.با چنین ترافیک طراحی وب سایت کم، چگونه توانستند بیش از 200000 دلار بفروشند؟

مدل تجاری

مدل کسب و کار خرده فروشی ساده لوازم هنری است.

چیزی که در مورد ArtCove منحصر به فرد است این است که در دهه 70 به عنوان یک تجارت آجر و ملات شروع شد. سپس تا سال 2015 به یک خرده‌فروش فقط آنلاین تبدیل شد تا با دنیای کسب و کار در حال تغییر همگام شود و به یک پایگاه مصرف کننده گسترده ‌تر برسد.

تاریخ طولانی آنها به آنها به عنوان یک فروشنده طراحی وب سایت واقعی و موفق اعتبار می دهد. داشتن چنین کسب و کار تاسیس شده به آنها در حفظ مشتری کمک می کند.

ArtCove همچنین در سراسر رسانه های اجتماعی حضور ثابتی ایجاد کرده است. حساب ‌های فیس ‌بوک، اینستاگرام، توییتر و پینترست آن‌ها اغلب به‌ روزرسانی می ‌شوند و با دقت تنظیم می‌شوند تا برای هنرمندان و صنعتگران طراحی وب سایت جذاب باشند.

یک کسب و کار خرده فروشی کاملاً کارآمد - با تامین کنندگان داخلی، محتوا طراحی وب سایت ، تاکتیک های فروش و مشتریان وفادار - می تواند برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در یک عملیات کلید در دست هستند بسیار ارزشمند باشد. به این ترتیب، حتی پیش پا افتاده ترین طراحی وب سایت های مبتنی بر محصول نیز می توانند سود قابل توجهی را در حین فروش به دست آورند، تا زمانی که بتوانند تاریخچه ملموسی از موفقیت را به تصویر بکشند.

Tiredeets.com - به قیمت 200000 دلار فروخته شد

صنعت: تبلیغات (خودرو)

Tiredeets.com وبلاگی است که به بررسی تایرهای خودرو اختصاص دارد. مدل آنها کاملاً محتوا طراحی وب سایت محور است.

ترافیک

این طراحی وب سایت دارای ترافیک فوق‌العاده سالمی است و به طور میانگین حدود 370000 بازدید در ماه دارد.

مانند Jobs For Felons Hub، اکثر این ترافیک از جستجوی ارگانیک می آید. برخی از کلیدواژه های ارگانیک برتر بسیار مرتبط هستند. آنها کاربرانی طراحی وب سایت را که قصد خرید بالایی دارند با هزینه های تکرارشونده صفر به طراحی وب سایت هدایت می کنند.

مدل تجاری

به عنوان یک وبلاگ، Tiredeets.com به جذب مخاطبان رانندگان با تلاش های سئوی طراحی وب سایت آنها متکی است، سپس با تبلیغات هدفمند روی صفحه از بازدید هر کاربر طراحی وب سایت بیشترین استفاده را می کند. سود حاصل از این تلاش های ترکیبی، ماهیانه 5471 دلار برای صاحب طراحی وب سایت به ارمغان می آورد.

Icebrooks - به قیمت 117,382 دلار فروخته شد

صنعت: تجارت الکترونیک (جواهرات و لوازم جانبی)

Icebrooks اولین فروشگاه تجارت الکترونیک طراحی وب سایت در این لیست با محصولات خود مارک است.

مانند ArtCove، ترافیک طراحی وب سایت دلیل قیمت نهایی نیست.

ترافیک

در مقایسه با سایر موارد موجود در لیست ما، ترافیک طراحی وب سایت برای Icebrooks تقریباً وجود ندارد. بسیاری از این به این واقعیت مربوط می شود که این طراحی وب سایت از سال 2020 کاملاً جدید است - هنوز زمان لازم برای رسیدن به حجم بحرانی برای بازدید کنندگان طراحی وب سایت را نداشته است.

با این حال، این ممکن است به کمبود محتوا و استراتژی کلی سئو طراحی وب سایت نیز اشاره کند. مالک جدید می تواند در حال برنامه ریزی برای تقویت این موضوع باشد.

مدل تجاری

Icebrooks محصولات جواهرات طلای با کیفیت را در یک فروشگاه تجارت الکترونیک طراحی وب سایت می فروشد. قیمت ها از 71 دلار تا 561 دلار متغیر است، با تمام قیمت های اصلی به وضوح کاهش یافته و کاهش یافته است.

محصولات فیزیکی هستند، بنابراین نیاز به حمل و نقل و ارسال دارند. اما آنها گزینه "Pay later" را در کنار گزینه پیش پرداخت استاندارد ارائه می دهند که بدون شک برای بسیاری از خریداران طراحی وب سایت جذاب است.

آنها همچنین به شدت به تبلیغات نظرات مشتریان طراحی وب سایت قبلی خود متکی هستند. Icebrooks از Loox، یک برنامه Shopify، برای جمع آوری و نمایش تصاویر و نظرات مشتریان در طراحی وب سایت خود استفاده می کند.

Audio Assemble - به قیمت 100001 دلار فروخته می شود

صنعت: تبلیغات (سرگرمی)

یکی دیگر از طراحی وب سایت های محتوایی، Audio Assemble، به قیمت 100001 دلار با درآمد ماهانه تقریباً 3300 دلار فروخته شد. این خود را یک مرکز یادگیری مهندسی صدا یک مرحله ای برای نوازندگان مشتاق و مهندسان صدا می داند، و بر هدایت ترافیک از طریق محتوایی طراحی وب سایت تمرکز دارد که از بررسی محصول گرفته تا منابع دانشجویی را شامل می شود.

ترافیک

این طراحی وب سایت تقریباً 120000 بازدید کننده در ماه به دست می آورد که تقریباً همه آنها ترافیک ارگانیک است.

خوانندگانی که آنها را جذب می کنند احتمالاً روی پیوندهای وابسته نمایش داده شده در سراسر طراحی وب سایت کلیک می کنند زیرا ترافیک 100٪ ارگانیک است. در این مورد می توانید با سهولت بیشتری نرخ پرش را نادیده بگیرید.

مدل تجاری

مدل کسب و کار Audio Assemble تقریباً منحصراً بازاریابی وابسته است. این طراحی وب سایت فهرستی از پیوندهای شریک را در بررسی ها و مقایسه های محصولات خود ارائه می دهد. هیچ موجودی، تکمیل یا خدمات مشتری درگیر نیست.

اگرچه پتانسیل کمتری برای رشد مداوم دارد، اما سهولت بهره برداری و فرصت برای بهره برداری خاص منجر به پایان یافتن قیمت نهایی آن به 2.5 برابر سود خالص سالانه شد - تقریباً به اندازه حاشیه سود Jobs For Felons Hub.

برای خداحافظی با طراحی وب سایت خود آماده اید؟ با این راهنمای فروش طراحی وب سایت خود بیاموزید که چگونه می توانید بین 20 تا 40 برابر سود خالص ماهانه خود به دست آورید.

خلاصه

هنگامی که طراحی وب سایت خود را به صورت آنلاین می فروشید، ضروری است که ناآگاهانه وارد آن نشوید. طراحی وب سایت ‌هایی را که با موفقیت به قیمت‌هایی که دنبال می ‌کنید فروخته‌ اند، به طور فعال مطالعه کنید.

صبور باشید، روی طراحی وب سایت خود سرمایه گذاری کنید و تا جایی که می توانید آن را بهبود بخشید. خریداران بالقوه خود را شناسایی کنید و یاد بگیرید که به زبان آنها صحبت کنید.

در نهایت، پلتفرم مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید و فهرستی ایجاد کنید که بر حیاتی ترین نقاط فروش طراحی وب سایت شما تمرکز دارد.

اگر می خواهید بیشتر بدانید که چگونه برنامه های میزبانی مدیریت شده asp.net ما می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند، لطفاً نظر خود را بنویسید.