search
حلقه سفید

چگونه یک طراح وب سایت یا شرکت طراحی وب سایت استخدام کنیم

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/05/20
چگونه یک طراح وب سایت یا شرکت طراحی وب سایت استخدام کنیم

بنابراین شما به یک طراحی وب سایت عالی نیاز دارید، درست است؟ همه انجام میدهند.

اما اگر در هنر طراحی وب سایت یا توسعه طراحی وب سایت مهارت ندارید، باید یک طراح یا شرکت طراحی وب سایت را استخدام کنید تا کار را برای شما تکمیل کند. این می تواند یک کار دلهره آور باشد اگر قبلاً آن را انجام نداده باشید. اما ما می توانیم کمک کنیم.

این مقاله شما را با سوالاتی که باید بپرسید و نکاتی را که باید در هنگام استخدام یک طراح طراحی وب سایت یا شرکت طراحی وب سایت به دنبال آنها باشید، راهنمایی می کند تا بتوانید تا حد ممکن استرس را از فرآیند طراحی وب سایت دور کنید.

شروع به کار (قبل از اینکه با کسی صحبت کنید)

حتی قبل از اینکه شروع به بررسی نمونه کارهای طراحی وب سایت یا شرکت های طراحی وب سایت تماس بگیرید، باید بفهمید که در یک طراحی وب سایت به دنبال چه چیزی هستید. آیا پروژه شما یک طراحی وب سایت جدید یا طراحی وب سایت مجدد است؟ چقدر زود قصد راه اندازی دارید؟

و در مورد جدول زمانی و جدول زمانی واقع بین باشید. در حالی که یک طراحی وب سایت ساده احتمالاً می تواند در یک دوره کوتاه تکمیل شود، یک پروژه طراحی وب سایت پیچیده تر در مقیاس بزرگتر می تواند صدها ساعت کار را شامل شود.

تکالیف خود را انجام دهید و به این سوالات پاسخ دهید:

  • چه چیزی نیاز دارید؟ آیا طراحی وب سایت بخشی از برنامه بازاریابی شماست؟
  • آیا مواد نام تجاری و دستورالعمل های سبک دستی دارید؟
  • قصد دارید چه نوع محتوایی را در طراحی وب سایت قرار دهید؟ آیا برای طراح در دسترس است تا با آن کار کند؟
  • اهداف طراحی وب سایت شما چیست؟
  • مخاطب طراحی وب سایت شما کیست؟
  • چه چیزی در مورد طراحی وب سایت شما و محتوای طراحی وب سایت منحصر به فرد است؟

چگونه یک طراح طراحی وب سایت پیدا می کنید؟

هنگامی که به این سؤالات پاسخ دادید، باید در واقع شروع به یافتن شخصی برای انجام کار کنید. در اینجا تقاطع دیگری وجود دارد - کار با یک طراحی وب سایت شخصی یا آزاد یا یک شرکت طراحی وب سایت.

برای اکثر مردم، انتخاب به محدوده کار، زمان و بودجه بستگی دارد. طراحان طراحی وب سایت فریلنسر می توانند گزینه بسیار خوبی برای پروژه های طراحی وب سایت کوچکتر باشند که می توانند انجام شوند و تحویل داده شوند. اگر فکر می‌کنید که به نگهداری طولانی ‌مدت یا مراقبت از طراحی وب سایت خود نیاز دارید، شرکت ‌ها یا گروه‌ های طراحی وب سایت کوچک می ‌توانند بهتر کار کنند.

در واقع پیدا کردن شخصی برای کار - چه یک فرد یا یک شرکت طراحی وب سایت - با صحبت با افرادی که می شناسید شروع می شود. از صاحبان طراحی وب سایت هایی که دوست دارید بپرسید چه کسی کار را انجام داده است. در شبکه خود صحبت کنید و ببینید چه کسی طراحی وب سایت می کند. همچنین برای یافتن لیستی از طراحان طراحی وب سایت و مراجع آنها با اتاق بازرگانی منطقه خود یا دفتر تجاری بهتر مشورت کنید.

بهترین مکان ها برای یافتن فریلنسرها و شرکت های طراحی وب سایت

Behance

Dribbble

Envato Studio

با طراح طراحی وب سایت یا شرکت طراحی وب سایت مصاحبه کنید

شما هرگز کارمندی را بدون گذراندن فرآیند مصاحبه طراحی وب سایت استخدام نمی کنید، و همین امر در هنگام استخدام شخصی برای طراحی وب سایت شما صادق است. می‌خواهید نگاهی به کار طراح (یا شرکت طراحی وب سایت) بیندازید، منابع را بررسی کنید و مطمئن شوید که مناسب است.

هشت چیز وجود دارد که باید در مورد هر نامزد به دنبال آن باشید:

1- نمونه کارها طراحی وب سایت: شما باید نمونه کارهای طراح وب را که استخدام می کنید دوست داشته باشید. بسیاری از طراحان طراحی وب سایت دارای سبک امضا هستند یا با تکنیک های خاص بهتر از دیگران هستند. طراح را با نوع کار یا سایت مورد نظر خود مطابقت دهید.

2- منابع: منابع را بخواهید و آنها را بررسی کنید. آیا پروژه‌های این طراح نقدهای خوبی دریافت می‌کنند یا گواهی‌ های مشتری دارند؟ به دنبال طراح یا شرکتی باشید که سه تا پنج سال به عنوان نقطه شروع در این تجارت بوده است.

3- تجربه: رزومه یک طراحی وب سایت بالقوه را بررسی کنید. مانند هر نامزد شغلی دیگری، عناصری را خواهید دید که می توانند شما را تحت تاثیر قرار دهند یا نگران کنند. در مورد آن محدوده کار و اینکه چگونه می تواند با پروژه طراحی وب سایت شما ارتباط داشته باشد، سؤال بپرسید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک نامزد، با کارفرمایان قبلی پیگیری کنید.

4- زمان: چه نوع زمان چرخشی را در مقابل آنچه طراح طراحی وب سایت می تواند ارائه دهد، انتظار دارید؟ آیا شما یک نوع فردی هستید که به من مراجعه می کند؟ سپس به یک طراح طراحی وب سایت نیاز دارید که بتواند این کار را انجام دهد. قبل از اینکه یک طراح طراحی وب سایت را استخدام کنید مطمئن شوید که او زمان کافی برای پروژه طراحی وب سایت شما دارد.

5- گردش کار خلاق: یاد بگیرید که یک طراح یا شرکت طراحی وب سایت چگونه کار می کند؟ قیمت و محدوده پروژه طراحی وب سایت شامل چه مواردی می شود؟ درک کنید که چه ارتباطی در طول مسیر اتفاق می افتد، چه چیزی از شما انتظار می رود برای پروژه طراحی وب سایت ارائه دهید و چه عناصری پس از تکمیل پروژه طراحی وب سایت به شما داده می شود.

6- آموزش و پرورش: شجره نامه یک طراح را بررسی کنید. یک طراحی وب سایت خوب طراحی شده با داشتن مدرک علوم کامپیوتر یکسان نیست. آیا طراح طراحی وب سایت شما نوعی طراحی وب سایت و دانش فنی دارد؟ از کجا آموزش و پرورش دیدند؟

7- مهارت های ارتباطی: فردی را استخدام کنید که بتوانید به راحتی و واضح با او ارتباط برقرار کنید. می ‌تواند وسوسه ‌انگیز باشد که فردی را در نیمه راه در سراسر جهان استخدام کنید، اما اگر می ‌خواهید ملاقات ‌های رو در رو در مورد پروژه طراحی وب سایت داشته باشید، به شخصی نزدیک ‌تر به خانه نیاز دارید.

8- آیا کلیک می کنید؟: به اولین برداشت خود اعتماد کنید: آیا این طراحی وب سایت به نظر کسی است که با او کنار می آیید؟ به یاد داشته باشید که در طول پروژه طراحی وب سایت زمان زیادی را صرف کار با یکدیگر و برقراری ارتباط خواهید کرد و باید بتوانید به خوبی با یکدیگر کار کنید.

نوع طراحی وب سایتی که دریافت خواهید کرد را در نظر بگیرید

در مورد طراحی وب سایت خود با شرایط فنی تر نیز فکر کنید. آیا پس از تکمیل طراحی وب سایت صاحب آن خواهید شد؟ چه نوع چارچوبی دارد؟ آیا قادر به استفاده و نگهداری از آن خواهید بود؟

اینها ملاحظات مهمی هستند، به خصوص اگر شما بر اساس هر پروژه طراحی وب سایت استخدام می کنید و نه شخص یا شرکتی که به کار برای شما یا شرکت شما ادامه دهد.

موارد زیر را با دقت در نظر بگیرید:

  • آیا مالک طراحی وب سایت و نام دامنه خود خواهید بود؟ (تقریباً برای همه، پاسخ باید مثبت باشد.)
  • آیا توسعه سفارشی را ترجیح می دهید یا یک چارچوب استاندارد یا منبع باز؟ اگر قصد دارید طراحی وب سایتی داشته باشید که تغییر نمی کند یا نیاز به به روز رسانی ندارد، سفارشی می تواند به خوبی کار کند. اگر قصد دارید یک طراحی وب سایت با تعداد زیادی ویژگی های تعاملی، قابل به روز رسانی و در حال تغییر داشته باشید، یک چارچوب استاندارد با یک سیستم مدیریت محتوای رایج مانند asp.net در نظر بگیرید.
  • پس از اتمام مراحل طراحی وب سایت و فعال شدن طراحی وب سایت ، چگونه طراحی وب سایت را حفظ یا نگهداری می کنید؟

با بودجه خود کار کنید

در نهایت، باید به بودجه و پرداخت فکر کنید. چه نوع طراحی وب سایتی می توانید بخرید؟ چگونه به آنها پرداخت خواهید کرد؟

یک بودجه پروژه طراحی وب سایت را از ابتدا تعیین کنید و در مورد آن بودجه مشخص کنید تا بتوانید در محدوده کار کنید. تمام شرایط قرارداد و پرداخت را قبل از انجام هر کاری به صورت کتبی دریافت کنید.

بدانید که طیف وسیعی برای هزینه این نوع کار وجود دارد. می توانید طراحان طراحی وب سایت را با قیمتی کمتر از 25 دلار در ساعت یا صدها دلار در ساعت پیدا کنید. شما باید تکالیف خود را انجام دهید و هزینه را با محدوده پروژه طراحی وب سایت خود مقایسه کنید.

به نحوه برنامه ریزی برای پرداخت هزینه طراحی وب سایت نیز فکر کنید. به جای اینکه نیمی از آن را قبل از شروع پروژه طراحی وب سایت و نیمی را پس از اتمام پروژه طراحی وب سایت پرداخت کنید، چندین پرداخت را برای کار در نظر بگیرید، زیرا زمان ‌بندی‌ ها یا نقاط عطف خاصی برآورده می‌ شوند.

نتیجه

استخدام یک طراحی وب سایت یا شرکت طراحی وب سایت می تواند یک چالش باشد، اما همچنین فرصتی عالی برای نگاه کردن به برخی از کارهای عالی، صحبت با برخی از افراد خلاق و باز کردن روند در هنگام برنامه ریزی برای طراحی وب سایت یا طراحی وب سایت مجدد است.

در یک طراحی وب سایت به دنبال چه چیزی هستید؟ آیا نکات دیگری دارید؟ نظرات خود را با ما در نظرات به اشتراک بگذارید.