search
حلقه سفید

گرایش های طراحی وب سایت برای صفحات از اینجا شروع کنید

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/05/12
گرایش های طراحی وب سایت برای صفحات از اینجا شروع کنید

وقتی بازدیدکنندگان وارد یک طراحی وب سایت جدید می شوند، معمولاً نمی دانند از کجا شروع کنند. آنها معمولاً فقط به دنبال پیوندهای ناوبری طراحی وب سایت هستند که ممکن است اطلاعات مورد نظر آنها را ارائه دهد. اما جدیدترین روند صفحه طراحی وب سایت "از اینجا شروع کنید" تجربه بسیار بهتری را ارائه می دهد.

کاربران طراحی وب سایت کاملاً جدید در طراحی وب سایت شما باید الهام بگیرند تا به مرور عمیق تر در پست های شما ادامه دهند. بهترین راه برای دستیابی به این هدف، استفاده از یک صفحه معرفی یکپارچه شامل پیوندها، یک راهنمای کوچک به طراحی وب سایت ، و حتی پیشینه ای در مورد خودتان و تاریخچه طراحی وب سایت است.

در این پست من به روند صفحات طراحی وب سایت شروع اینجا نگاه خواهم کرد تا ببینم آنها چه چیزی را ارائه می دهند و چگونه می توانید از آنها در پروژه های طراحی وب سایت خود استفاده کنید.

طراحی وب سایت خود را معرفی کنید

بزرگترین دلیل برای استفاده از صفحه طراحی وب سایت "از اینجا شروع کنید" این است که بازدیدکنندگان جدیدی را به طراحی وب سایت خود معرفی کنید. از آنجایی که هر طراحی وب سایت چیزی متفاوت ارائه می دهد، صفحات «از اینجا شروع کنید» هدف متفاوتی بر اساس محتوا طراحی وب سایت خواهند داشت.

صفحه طراحی وب سایت شما باید اطلاعات حیاتی را به اشتراک بگذارد و هدف آن آموزش بازدیدکنندگان در مورد طراحی وب سایت باشد. اما همچنین باید با به اشتراک گذاشتن بهترین منابع و پیوندها برای شروع، بازدیدکنندگان را به سمت طراحی وب سایت بیشتر سوق دهد.

وبلاگ ‌های شخصی که توسط یک نفر اداره می ‌شوند می‌توانند صفحه طراحی وب سایت «از اینجا شروع کن» داشته باشند که فرد و سابقه ‌اش را با طراحی وب سایت معرفی می ‌کند. این مورد در مورد Darren Rowse در طراحی وب سایت ProBlogger است.

این در واقع یکی از نمونه هایی است که به خوبی طراحی شده است زیرا دارن سال ها تجربه در زمینه نوشتن، طراحی وب سایت و تبدیل کاربران طراحی وب سایت دارد.

او یکسری پیوندها را به پست های مرتبط ارائه می دهد. او همچنین یک ویدیوی مقدماتی تعبیه شده برای بازدیدکنندگان طراحی وب سایت جدیدی دارد که می خواهند درباره طراحی وب سایت بیشتر بدانند. در پایین صفحه می‌ توانید درباره سفر دارن و نحوه ساخت ProBlogger در امپراتوری امروز بخوانید.

با شروع با لمس شخصی، خوانندگان را می توان برای ادامه مرور بیشتر در طراحی وب سایت ترغیب کرد. این صفحه مملو از CTA برای خبرنامه دارن و کتاب الکترونیکی رایگان است که ممکن است کلیک‌ه ای بیشتری را از سوی افرادی که اکنون مأموریت پشت ProBlogger را درک می ‌کنند، جلب کند.

برای مثالی بسیار ساده‌ تر، صفحه Man Modest را بررسی کنید. این دارای یک عکس بزرگ در اندازه بزرگ از مالک طراحی وب سایت براک مک گاف است. اما بیشتر صفحات حول ارزش افزوده از Modest Man به عنوان یک طراحی وب سایت متمرکز هستند، نه حول شخصیت براک.

شما می توانید طراحی وب سایتی را به هر شکلی که می خواهید معرفی کنید. اگر ترجیح می دهید در پشت صحنه بمانید، کاملاً اشکالی ندارد.

فقط درک کنید که هدف آموزش و تشویق بازدیدکنندگان طراحی وب سایت برای ادامه کلیک کردن بیشتر در طراحی وب سایت است. صفحه شروع شما از اینجا باید به سوالات رایج کاربران طراحی وب سایت جدیدتر پاسخ دهد و به راهنمایی بیشتر آنها کمک کند.

ایجاد یک ارتباط شخصی

من قبلاً به طور خلاصه به این ایده اشاره کردم، اما توصیه می کنم از صفحه طراحی وب سایت شروع اینجا در طراحی وب سایت های شخصی استفاده کنید. به نظر می‌ رسد اینها برای طراحی وب سایت ‌های پربازدید که بازدیدکنندگان طراحی وب سایت جدید ممکن است درباره شما یا کاری که انجام می ‌دهید ندانند، بهتر کار می ‌کنند.

اما هدف با صفحه طراحی وب سایت شخصی معرفی خود، تاریخچه، کاری که انجام می دهید و چرا آن را انجام می دهید، است. برخی از افراد در اشتراک ‌گذاری سرگرمی‌ها یا زندگی خانوادگی خود احساس راحتی می ‌کنند، در حالی که برخی دیگر آن را کاملاً تجاری نگه می ‌دارند. هیچ پاسخ اشتباهی وجود ندارد.

هدف این است که یک ارتباط شخصی با بازدیدکنندگان طراحی وب سایت خود برقرار کنید، یا حداقل یک ارتباط نیمه شخصی از آنجایی که از طریق صفحه نمایش کامپیوتر اتفاق می افتد.

یکی از بازاریابان مورد علاقه من گری واینرچوک است و او شروعی باورنکردنی در صفحه طراحی وب سایت اینجا در طراحی وب سایت شخصی خود دارد.

از آنجایی که او صحبت‌های زیادی انجام می‌دهد و در رسانه‌ های اجتماعی فعالیت می ‌کند، اکثر مردم از قبل می‌دانند او کیست.

اما منصفانه نیست که فرض کنیم همه می دانند. بنابراین صفحه شروع او در اینجا افرادی را هدف قرار می دهد که فقط می خواهند درباره سبک زندگی گری بیشتر بیاموزند. او اطلاعاتی در مورد گذشته خود و شیوه زندگی تجاری خود به اشتراک می گذارد.

حتی مهمتر از آن، او به تمام کانال های اجتماعی خود پیوند می دهد و به برخی از بهترین مقالات طراحی وب سایت خود پیوند می دهد.

این نمونه خوبی از ارزش افزوده شخصی است که در آن افراد می توانند درباره گری بیشتر بیاموزند و شاید حتی به صورت آنلاین دنبال کننده کارهای او شوند.

از طرف دیگر می توانید کاری مانند مایکل هایت یا کریس داکر انجام دهید که در آن هر دو نکات خاص و منابع مفیدی را برای خوانندگان جدید ارائه می دهند.

این صفحات شخص پشت طراحی وب سایت را معرفی می کنند، اما تمرکز بیشتری روی اطلاعات ارزشمند برای خواننده دارند. اگر یک طراحی وب سایت شخصی دارید، این احتمال وجود دارد که چیزی با ارزش ارائه دهید، چه محصول، خدمات یا هر دو.

از صفحه طراحی وب سایت «از اینجا شروع کنید» برای به اشتراک گذاشتن تاریخچه شخصی خود و همچنین برای اثبات اینکه در صنعت خود یک مرجع هستید استفاده کنید.

فهرست مقالات مهم طراحی وب سایت

جستجو در طراحی وب سایت هایی با بیش از 100 صفحه حتی با آرشیو دسته ها بسیار سخت تر است. بهترین پست‌های شما معمولاً در میان این‌ ها گم می ‌شوند، بنابراین باید تمام تلاش خود را بکنید تا این پیوندها را در صفحه طراحی وب سایت شروع اینجا قرار دهید.

بازدیدکنندگان طراحی وب سایت جدید نمی دانند که در طراحی وب سایت شما از کجا شروع کنند یا کدام پست ها ارزش خواندن دارند. فهرستی از بهترین مقالات خود ایجاد کنید و بازدیدکنندگان طراحی وب سایت جدید را تشویق کنید تا آنها را بررسی کنند.

صفحه شروع طراحی وب سایت اینجا برای A Life of Blue درباره سفر و زندگی با سبک زندگی عشایری صحبت می کند. این موضوعات در بیشتر مقالات طراحی وب سایت نفوذ می کند، اما برخی از پست ها برای بازدیدکنندگان طراحی وب سایت جدید ارزشمندتر هستند.

همانطور که صفحه طراحی وب سایت را به پایین اسکرول می کنید متوجه عنوان فرعی با عنوان "چه چیزی باید اول بخوانم؟"

این یک چراغ راهنما برای بازدیدکنندگان جدید طراحی وب سایت است که ممکن است این سوال را از خود بپرسند. فهرستی از 10 پست محبوب مربوط به سفر و زندگی رایگان خارج از هر سبک زندگی خاصی دارد.

سایر پیوندها به یک کتاب الکترونیکی رایگان و آرشیو دسته بندی طراحی وب سایت اشاره می کنند. همه اینها برای بازدیدکنندگان جدید طراحی وب سایت ارزشمند هستند، اما فهرستی از پست های توصیه شده بهترین مکان برای شروع است.

مثال دیگری که خیلی دوست دارم صفحه شروع اینجا برای آشپزی هیله است. در حالی که دارای یک معرفی کوتاه است، همچنین دارای پیوندهای توصیه شده زیادی است که به بخش ها تقسیم شده اند.

اینها فقط پیوندهایی نیستند که به طور تصادفی انتخاب شده اند. آنها راهنمای دستورالعمل های دقیقی هستند که بر اساس ترجیحاتی مانند غذاهای اولیه، کلاسیک آمریکایی و وعده های غذایی گیاهی سازماندهی شده اند.

کاربران طراحی وب سایت اینترنت فوق العاده بی حوصله هستند و می خواهند سریع حرکت کنند. ارائه لیستی از پیوندها عالی است، اما سازماندهی آنها بر اساس زمینه حتی بهتر است.

من همچنین دوست دارم این صفحه نسبتاً کوتاه است. توجه را به جایی که تعلق دارد حفظ می کند و بازدیدکنندگان طراحی وب سایت را به سمت سایت جذب می کند. این باید هدف هر صفحه شروع اینجا باشد، و پیوندهای خواندن توصیه شده روشی برای تعامل بیشتر و بازدید از صفحه ارائه می دهند.

از طرح های خلاقانه در طراحی وب سایت استفاده کنید

از آنجایی که صفحه طراحی وب سایت «از اینجا شروع کنید» برای جلب توجه در نظر گرفته شده است، باید به خوبی طراحی شده و به راحتی به آن نگاه کنید. سعی کنید در صورت داشتن مطالب، عکس‌ها، گرافیک‌ ها یا حتی فیلم‌ها را اضافه کنید.

اگر یک وبلاگ ساده راه اندازی می کنید، می توانید طراحی وب سایت را بسیار زیباتر کنید. برای مثال به صفحه «از اینجا شروع کنید» در وبلاگ Life as a Strawberry نگاهی بیاندازید.

نوشته به راحتی قابل خواندن است و اولین تصویر یک عکس شخصی از صاحب طراحی وب سایت است. کل طراحی وب سایت برای مصرف آسان و عجیب به نظر می رسد.

اما بقیه صفحه نیز از تصاویر سازماندهی شده در ساختار شبکه ای استفاده می کند. این مورد در بین وبلاگ نویسان مواد غذایی محبوب است زیرا عکس ها بسیار بهتر از کلمات می فروشند. در واقع، بسیاری از پیوندهای مرتبط حتی متن پیوند ندارند. آنها فقط عکس های کوچک از دستور العمل ها هستند.

من شخصاً توصیه نمی ‌کنم تا این حد پیش بروید، اما باید سعی کنید همه چیز را با هم مخلوط کنید. برای تشویق کلیک ها، عکس های کوچک را به لیست پیوند خود اضافه کنید. سعی کنید صفحه خود را با سرفصل های مختلف ساختار دهید و از عکس ها/آیکون ها برای زیباتر کردن طرح استفاده کنید.

مثال باورنکردنی دیگر صفحه شروع مامان سلامتی است. این صفحه از یک هدر سفارشی با یک عکس پس‌زمینه طراحی وب سایت استفاده می‌ کند و تعداد زیادی عکس و نماد را در سراسر صفحه طراحی وب سایت قرار می‌دهد.

لیست دسته بندی کوچکی از پیوندها با عکس برای هر یک وجود دارد. این باعث می‌شود بازدیدکنندگان جدید طراحی وب سایت بتوانند همه پست‌ ها را برای دستور العمل‌ ها، قسمت‌های مادری و پادکست (در میان دسته‌ های دیگر) مرور کنند.

در پایین صفحه، لیست طولانی پست‌ها را با ریز عکس‌ها بر اساس دسته‌ بندی (سلامتی، سم‌ زدایی، دستور العمل‌های DIY، و غیره) خواهید دید.

فکر می ‌کنم Wellness Mama محتوا طراحی وب سایت را به درستی انجام می‌دهد و واقعاً بهترین طراحی وب سایت صفحه «از اینجا شروع کنید» را دارد که من دیده‌ ام. طرح رنگ به خوبی کار می کند، متن بسیار آسان برای خواندن است و عکس ها معیشت خاصی را به صفحه طراحی وب سایت اضافه می کنند.

سعی کنید طراحی وب سایت ایجاد کنید که حس زنده بودن داشته باشد و در عین حال توجه به محتوا را نیز حفظ کنید. حتی یک طراحی وب سایت مینیمالیستی بسیار ساده می تواند تا زمانی که به کاربران طراحی وب سایت جدید کمک می کنید تا با طراحی وب سایت آشنا شوند کارساز باشد.

نتیجه

همانطور که وبلاگ ها و طراحی وب سایت ها بزرگتر می شوند، مملو از محتوای عالی می شوند. بازدیدکنندگان جدید طراحی وب سایت از صفحات شروع اینجا بیشترین سود را می برند زیرا این صفحات یک راهنمای تور کوچک برای سهولت در طراحی وب سایت ارائه می دهند.

اما نحوه طراحی وب سایت این صفحه برای تجربه کاربر طراحی وب سایت و میزان دریافت محتوا بسیار مهم است. نکات موجود در این پست به شما کمک می کند تا صفحات شروع باورنکردنی در اینجا ایجاد کنید که برای همه خوانندگان ارزش ارائه می دهد و پیمایش طراحی وب سایت شما را بسیار آسان تر می کند.