search
حلقه سفید

7 چیزی که باید در طراحی سایت برای پروژه بعدی خود جستجو کنید

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/04/25
 7 چیزی که باید در طراحی سایت برای پروژه بعدی خود جستجو کنید

سازندگان طراحی سایت دارایی های بزرگی هستند. اگر انتخاب کرده اید از یکی استفاده کنید، امیدواریم آن را دوست داشته باشید. اگر در حال بحث هستید که از کدام سازنده طراحی سایت استفاده کنید، این پست به هفت ویژگی مختلف می پردازد که باید هنگام انتخاب پلت فرم مناسب برای پروژه طراحی سایت خود به آنها توجه کنید.

خواه برای یک طراحی سایت شرکتی، وبلاگ، صفحه فرود طراحی سایت ، ایمیل تجارت الکترونیک، فروشگاه یا نمونه کارها باشد، یک سازنده طراحی سایت می تواند یک دارایی عالی برای آن دسته از شما با چندین مشتری باشد، زیرا نیازی به راه اندازی طرح ها و دسترسی به عقب ندارید. و هر بار تنظیمات میزبانی را از ابتدا انجام دهید.

1. سهولت استفاده طراحی سایت

نکته شماره 1 که در مورد سازندگان طراحی سایت مهم است، سهولت استفاده برای راحتی و سطح مهارت شما است. اگر پیشینه ای در زمینه کدنویسی دارید و می خواهید شخصی سازی کنید، بهتر است از asp.net استفاده کنید و یک قالب طراحی سایت قابل تنظیم بخرید. توجه داشته باشید که قالب طراحی سایت ها نیز در سهولت استفاده متفاوت هستند. این یک روش استاندارد برای بسیاری است که با رابط‌ های کشیدن و رها کردن، مانند Designmodo's Startup Framework و Slides ارائه شوند.

البته طراحی سایت سازهای دیگری نیز برای سهولت استفاده طراحی شده اند. Squarespace یک پلت فرم عالی برای افرادی است که تجربه ایجاد طراحی سایت را ندارند. از طرف دیگر، Weebly ممکن است پیچیده ترین عملکرد یا گزینه های سفارشی سازی را پشتیبانی نکند، اما کار با آن به طرز شگفت انگیزی ساده است. من اغلب هم به دوستان و هم به مشتریانی که خواهان یک پلت فرم سازنده طراحی سایت با منحنی یادگیری پایین هستند توصیه می کنم.

سهولت استفاده طراحی سایت به ویژگی ها نیز مربوط می شود

اگر بخواهیم منصف باشیم، تقریباً همه پلتفرم های سازنده طراحی سایت مستقل به اندازه کافی آسان برای استفاده هستند. با این حال، سازندگان طراحی سایتی که با برنامه میزبانی شما همراه هستند، مانند GoDaddy Website Builder، ممکن است انتخاب خوبی به نظر برسند، اما من از آنها دوری می کنم. آنها معمولاً از نظر ویژگی ها غنی نیستند. این امر می تواند دستیابی به طراحی سایت یا عملکرد مورد نظر را برای یک طراحی سایت ساز مبتدی سخت کند.

2. پلتفرم غنی از ویژگی های طراحی سایت

هر چه یک سازنده طراحی سایت دارای ویژگی های بیشتری باشد، سفارشی سازی طراحی سایت ها آسان تر خواهد بود. به عنوان مثال، اگر با چندین مشتری کار می کنید، پلتفرم Duda یک تغییر دهنده بازی است، به خصوص برای آژانس ها و تیم های بزرگتر. مجموعه ابزارهای خاص همکاری (از جمله اشتراک دارایی، داشبورد تیم، تکالیف وظایف و درخواست‌ ها و موضوعات نظرات در طراحی سایت ‌ها قبل از راه اندازی) فوق‌ العاده هستند، زیرا به تیم ‌ها کمک می ‌کنند تا کارایی خروجی را افزایش داده و به حداکثر برسانند.

Duda همچنین امکان سفارشی ‌سازی یکپارچه را با شخصی‌سازی محتوای پویا و ایجاد اپلیکیشن طراحی سایت پیشرفته با یک کلیک فراهم می ‌کند. این یک پلت فرم عالی طراحی سایت برای فریلنسرها و آژانس طراحی سایت ها است تا در حین مقیاس بندی عملیات، ارزشی را به مشتریان SMB ارائه دهند.

Asp.net یکی دیگر از مدعیان به دلیل حجم زیاد افزونه ها در پلتفرم طراحی سایت است، اما با توجه به تضادهایی که تم ها و افزونه ها می توانند ایجاد کنند و سرمایه گذاری زمانی لازم برای ایجاد هر محیط کاری از ابتدا می تواند جنبه منفی داشته باشد. این می تواند یک مزیت بزرگ اما همچنین یک سردرد بزرگ باشد.

طراحی سایت سازان تخصصی

پلتفرم طراحی سایت های مختلف نیز دارای سوله های تخصصی هستند. Shopify یک پلت فرم طراحی سایت تجارت الکترونیک بی نظیر است. آنها دارای تعداد زیادی ویژگی هستند که به طور خاص برای صاحبان فروشگاه های آنلاین طراحی شده اند. Leadpages ویژگی‌های بسیار متفاوتی ندارد، اما به طور انحصاری روی طراحی سایت صفحه فرود و کمپین‌های بازاریابی مرتبط تمرکز می‌کند، مانند ClickFunnels.

به نوع طراحی سایتی که می خواهید ایجاد کنید توجه داشته باشید و ببینید آیا می توانید طراحی سایتی پیدا کنید که به طور خاص به آن نیازها مانند Shopify پاسخ دهد. در غیر این صورت، به پلتفرمی مانند Duda نگاه کنید، که به شما کنترل زیادی بر ابزارهایی که استفاده می کنید - به ویژه به عنوان یک تیم - برای کمک به دریافت طراحی سایت مناسب و نتایج مناسب می دهد.

3. قالب های زیبا طراحی سایت

من می توانم در طول روز در مورد اهمیت طراحی سایت بصری با کیفیت صحبت کنم. طراحی سایت هایی که زیباتر هستند عملکرد بهتری دارند. بارها مورد مطالعه قرار گرفته است. اگر در طراحی سایت راحت نیستید یا تجربه ندارید، اگر با یک قالب خوب طراحی شده شروع به کار کنید، در وقت و تلاش شما برای زیبا جلوه دادن طراحی سایت خود صرفه جویی می کند.

Squarespace برای قالب های طراحی شده با کیفیت شناخته شده است. اگرچه انتخاب آنها بزرگ ترین نیست، اما همه قالب ها کاملاً زیبا هستند. وقتی صحبت از asp.net به میان می‌آید، قالب‌های رایگان و ممتاز زیادی وجود دارد، اگرچه پیدا کردن قالب مناسب طراحی سایت ممکن است دردسرساز باشد.

Wix یکی دیگر از سازنده ‌های طراحی سایت است که دارای قالب‌های فراوانی است که مورد پسند واقع شده ‌اند. کتابخانه بسیار زیاد است و گزینه ها نیز به خوبی طراحی شده اند.

سپس Ionos وجود دارد که انتخاب زیادی با کیفیت طراحی سایت در درجات مختلف دارد. برخی از قالب ها خیره کننده هستند، در حالی که برخی دیگر من را گیج می کنند. Ionos یک گزینه میانه است.

4. پشتیبانی

یک سازنده طراحی سایت با کیفیت از پشتیبانی برای کمک به پاسخ به سؤالات و عیب یابی در صورت بروز مشکل برخوردار خواهد بود. معمولاً سطوح خدمات مشتری بسته به طرح قیمتی که انتخاب می کنید متفاوت است.

برای مثال، دودا با پشتیبانی ایمیل شروع می‌کند و از طریق ایمیل، چت یا تلفن به پشتیبانی اولویت‌ دار می ‌رسد. با این حال، طراحی سایت Duda همچنین دارای منابع رایگان متعددی است که در دسترس همه است، مانند پایگاه دانش، پست های وبلاگ و وبینارها.

Shopify دارای منابع رایگان گسترده ای است که هر کسی می تواند آن را مرور کند. آنها دارای پست های وبلاگ، داستان های موفقیت، آکادمی Shopify، موارد رایگان مانند تصاویر سهام، و یک سازنده آرم، از جمله منابع بیشتر هستند. آنها واقعاً برای کمک به صاحبان فروشگاه های آنلاین برای ایجاد بهترین مشاغل ممکن اختصاص داده شده اند. علاوه بر این، همه برنامه ها با پشتیبانی 24/7 مشتری ارائه می شوند.

5. میزبانی

اگر از راه‌ اندازی هاست طراحی سایت خود ناراحت هستید، هنگام خرید یک برنامه از سازنده طراحی سایت ، به خرید دامنه از سازنده طراحی سایت فکر کنید. به خاطر داشته باشید، بین اتصال دامنه به یک پلتفرم و میزبانی آن برای شما تفاوت وجود دارد. برای استفاده از asp.net، باید هاست خود را راه اندازی کنید و سپس این دو را به هم متصل کنید.

پلتفرم‌هایی مانند Leadpages، Squarespace و Weebly زیر دامنه‌های رایگان را در دامنه پلتفرم ارائه می‌کنند (به عنوان مثال، designmodo.leadpages.com).

اگر می خواهید همه چیز برای شما مراقبت شود، پلتفرمی مانند Shopify، Wix، Squarespace یا Jimdo را انتخاب کنید. شما می توانید دامنه خود را در یک مکان خریداری و میزبانی کنید. توجه داشته باشید که برخی از پلتفرم ها یک دامنه سفارشی رایگان با برنامه های گران تر ارائه می دهند.

6. رمزگذاری SSL/HTTPS

رمزگذاری SSL/HTTPS برای امنیت مهم است. داشتن آن بسیار بهتر است، و حتی بهتر است که سازنده طراحی سایت آن را داشته باشد. سازندگان طراحی سایت خود میزبان مانند asp.net این ویژگی را شامل نمی شوند، زیرا رمزگذاری های HTTPS به هاست شما گره خورده است. با این حال، Duda مانند Weebly، رمزگذاری HTTPS را با تمام برنامه های خود ارائه می دهد.

7. سئو طراحی سایت

در اینجا چیزهایی در مورد سئو طراحی سایت وجود دارد. هر کسب و کاری پتانسیل بهره مندی از ترافیک جستجوی ارگانیک را دارد. اما هر کسب و کاری دارای اولویت های سئوی طراحی سایت متفاوتی نیز می باشد.

اگر به شدت به سئو طراحی سایت متکی هستید، ممکن است بخواهید asp.net را به عنوان پلتفرم خود انتخاب کنید زیرا دارای افزونه های سئوی طراحی سایت مختلف است که به بهینه سازی صفحات شما کمک می کند.

علاوه بر این، بسیاری از قالب های asp.net با در نظر گرفتن بهینه سازی سئو طراحی سایت ساخته شده اند. Wix، Weebly و Duda نیز به خوبی کنار هم قرار می گیرند. مورد دوم به ویژه در مورد UX طراحی سایت موبایل و سرعت صفحه که فاکتورهای مهم رتبه بندی هستند قوی است.

توصیه شخصی من این است که از Squarespace دوری کنید. به دلیل ماهیت ساده Squarespace، ابزارهای سئو طراحی سایت محدود هستند و بهترین نتایج را به دست نمی آورند.

کدام یک برای شما بهتر است؟

همانطور که می بینید، به وضوح بهترین گزینه وجود ندارد. همه چیز به نیازهای خاص طراحی سایتی که می خواهید بسازید بستگی دارد. هدف این بود که گزینه‌ های مختلف، تغییرات و مزایای محبوب‌ ترین سازندگان طراحی سایت را به شما شفاف سازی کنیم.

در نظرات زیر به ما اطلاع دهید که از چه نوع پلت فرم سازنده طراحی سایت استفاده می کنید و چرا آن را دوست دارید (یا آن را دوست ندارید).