search
حلقه سفید

10 ایده برتر لوگو آژانس دیجیتال برای طراحان

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/11/21
10 ایده برتر لوگو آژانس دیجیتال برای طراحان

به عنوان یک فکر بعدی تلقی می شود اما در اولویت است، شما آن را لوگو می نامید و ما آن را «هویت برند شما» می نامیم. هر روز با هزاران لوگو مواجه می شوید، اما چند تا از آنها را به خاطر دارید؟ به سختی، 5. به این دلیل که بقیه لوگوها فاکتور wow را ندارند یا آنقدر به هم ریخته هستند که توسط نورون های شما به خاطر سپرده نمی شوند. به خواندن ادامه دهید و شاید بتوانید برای ایجاد ایده های لوگوی جدید الهام بگیرید.

سه پاسخ به یک قطعه طراحی وجود دارد: بله، نه، و WOW!. Wow آنی است که باید هدفش را گرفت.

میلتون گلیزر

هدف از طراحی لوگو در طراحی وب سایت عالی القای احساس خلاقیت، تخیل، زیبایی و شوخ طبعی فوق العاده است. همه این عوامل در کنار هم قرار می گیرند تا حس درخشندگی را ایجاد کنند. آنها به شرکت ها کمک می کنند تا نام تجاری خود را به خوبی در ذهن کاربران خود ثبت کنند و در نهایت آنها را به یاد ماندنی کنند.

آیا می دانید که برندها با طراحی لوگوی رنگی در طراحی وب سایت شاهد افزایش 80 درصدی شناخت برند بوده اند؟

با این حال، طراحی لوگوی خلاقانه در طراحی وب سایت و درخشان چندان ساده نیست. تحقیقات و زمان زیادی وجود دارد که باید صرف شود، صدها پیش نویس باید تهیه شود. علاوه بر این، درک این نکته نیز مهم است که در حالی که یک لوگو در طراحی وب سایت از نظر جذب کاربران مناسب وزن زیادی دارد، این نیز درست است که در سال‌های آینده، هم طراحی لوگو در طراحی وب سایت و هم برندسازی تغییر گسترده‌ای را در روند تجربه خواهند کرد.

چرا؟

خب، این ساده است.

از زمانی که در سال 2016 وبگردی موبایل در طراحی وب سایت در صدر جستجوهای دسکتاپ قرار گرفت، دنیای دیجیتال مارکتینگ چرخشی 360 درجه را تجربه کرد. امروزه، شرکت‌ها اولویت دارند که چیزهای زیبا و بی‌نهایت خلاقانه در صفحه ‌نمایش‌های کوچک ‌تر بنظر برسند و فوراً کاربران را مجذوب خود کنند.

طراحان طراحی وب سایت اکنون در جستجوی مداوم هستند تا روندهای طراحی لوگوی ساده در طراحی وب سایت را پیاده سازی کنند، و همه چیز را به شکلی باشکوه برای تناسب با چشم انداز دیجیتال فعلی هماهنگ کنند. این طراحان طراحی وب سایت از بسیاری از نوآوری‌های فناوری در استراتوسفر دیجیتال نهایت استفاده را می‌برند و خود و برندهایی را که برای آنها طراحی می‌کنند به آینده سوق می‌دهند.

با توجه به این موضوع، در زیر به برخی از روندهای طراحی لوگوی طراحی وب سایت باورنکردنی اشاره شده است که می توانید از آنها الهام بگیرید.

ایده های الهام بخش آرم آژانس دیجیتال برای طراحان طراحی وب سایت:

1. RNO1

با نگاهی به این لوگو توسط آژانس بازاریابی دیجیتال در طراحی وب سایت معروف ساحل غربی، نمی توان از سادگی و مینیمالیسمی که لوگو در خود فرو می برد، قدردانی نکرد. با استفاده از یک طرح انتزاعی مینیمال، این شرکت فوراً در نشان دادن خلاقیت و حرفه ای بودن خود برای ارائه خدمات با کیفیت موفق می شود.

2. Blacksmith Agency

یکی از برجسته ترین آرم های آژانس در طراحی وب سایت ، آرم Blacksmith Agency's است. این آژانس در طراحی وب سایت با بهره گیری از تضاد سیاه و سفید، قدرت رنگ ها را نیز به لوگوی خود اضافه کرد. یک لوگوی ساده که بر وزن و موفقیت آژانس در طراحی وب سایت تاکید دارد. اگرچه آژانسی در طراحی وب سایت است که کار طراحی وب سایت را به بهترین نحو انجام می دهد، اما موفقیت آن در طراحی لوگو طراحی وب سایت غیرقابل انکار است. بهترین نمونه این موفقیت لوگوی آژانس های آنهاست.

3. مسیر پرواز

یک آژانس بازاریابی دیجیتال مستقر در شهر نیویورک، Flightpath به طرز درخشانی استفاده از فضای منفی را در لوگوی خود گنجانده است و آن را هوشمندانه نشان می دهد. نام شرکت را توصیف می کند و گواه بر درخشش و خلاقیت آژانس طراحی وب سایت است. این به طور خودکار نشان می دهد که آنها چقدر خلاق و حرفه ای در ارائه خدمات مختلف خواهند بود.

4. Frank Digital

نمونه دیگری از طراحی لوگوی در طراحی وب سایت ساده و در عین حال جذاب و هنری که می تواند فوراً هر کاربری را مجذوب خود کند. آنها از یک لوگوی تعاملی در طراحی وب سایت خود استفاده می کنند. اگر ماوس را روی آن نگه دارید، طرحی وب سایت انتزاعی از چندین اتاقک تشکیل می دهد. لوگوی این شرکت گواهی واقعی این است که با صرف زمان و خلاقیت کافی، می‌توانید یک لوگوی ماندگار و خاطره‌انگیز طراحی کنید، بدون اینکه پولی از دست بدهید.

5. Crowd

Crowd یک آژانس طراحی وب سایت خلاق است و به راحتی می توان فهمید که چرا آنها واقعاً می توانند به کسب و کارها در ایجاد لوگوهای عالی کمک کنند. طراحی لوگو Crowd ساده و بکر است - دقیقاً به نقطه. این نشان می‌دهد که لازم نیست مغز خود را در تلاش برای ایجاد یک لوگوی مناسب به هم بزنید – ابتدا سعی کنید ساده باشید و در جای خود قرار می‌گیرد.

6. Mimosa Agency

Mimosa خود را خواستگار دیجیتال می نامد. آنها ارائه دهندگان راه حل های بازاریابی و خدمات طراحی وب سایت هستند. لوگوی آنها بسیار ساده است و این زیبایی واقعی است. استفاده از چیزی جز یک فونت خلاقانه برای تشکیل نام شرکت، نشان دهنده تلاش مداوم این شرکت برای ارائه آسان راه حل های دیجیتال است.

7. AVX Digital

طراحی لوگوی AVX که در بهینه ‌سازی و مدیریت برنامه‌های پیچیده مخابراتی تخصص دارد، نمونه‌ ای دیگر از حرفه‌ ای، خلاقانه و مینیمال نگه داشتن چیزها است. این شرکت به آثار هنری دقیق متوسل نشده است و فقط همه چیز را مرتبط، مینیمال و کمی خلاقانه نگه داشته است.

8. Bleech

ما عاشق قدرت آبی هستیم! طراحی لوگو Bleech یکی از موارد مورد علاقه ما است زیرا ظاهری ساده و در عین حال مشخص دارد. ما روشی را دوست داریم که تیم چگونه خود را با ترکیب رنگ ها و همچنین فونت نشان می دهد.

9. Search&Gather

Search and Gather یک آژانس دیجیتال مستقر در کانادا است. طراحی لوگوی در طراحی وب سایت آنها نمونه دیگری از مینیمالیسم همراه با استفاده خلاقانه از فونت ها است. با یک نگاه به لوگوی آنها، متوجه خواهید شد که آنها چقدر در کاری که انجام می دهند صادق هستند - و آن جستجوی بهترین استراتژی های بازاریابی دیجیتال برای خود و جمع آوری تمام منابع مورد نیاز برای ارائه یک راه حل نهایی به شما است.

10. Redonk Marketing

Redonk Marketing مستقر در تگزاس، گروهی از متخصصان بازاریابی دیجیتال درخشان است که توانایی ارائه راه‌حل‌های کاملاً غیرمجاز به مشتری را دارند. تنها با نگاه کردن به لوگوی خود، که به اندازه کافی ساده به نظر می رسد، با چرخش اضافی «k» در بازاریابی، آنها با موفقیت این پیام را به تصویر می کشند که شرکت واقعاً تجربه منحصر به فرد مشتری را ارائه می دهد.

آن را با شوخ طبعی و مهارت های خود همراه کنید و تیم قدرتمندی از بازاریابان دیجیتال خواهید داشت که برای ارتقای برند شما، مهم نیست که چقدر کوچک یا بزرگ باشد، کار می کنند.

پس همینجا بروید – برخی از بهترین شرکت های بازاریابی دیجیتال در طراحی وب سایت که می توانید هنگام توسعه و طراحی لوگوی در طراحی وب سایت خود از آنها الهام بگیرید. ما همچنین برچسب های آژانس بازاریابی دیجیتال در طراحی وب سایت الهام بخش را لیست کردیم.

البته، این یک کار بزرگ است، اما با این مثال ها، به سرعت خواهید دید که چگونه می توانید ایده ها و پیش نویس های لوگوی خود را که ایجاد کرده اید به طرح های واقعی و استثنایی لوگو تبدیل کنید.