search
حلقه سفید

10 گرایش برتر طراحی گرافیک که در سال 2020 باید به آنها توجه کرد

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/11/25
10 گرایش برتر طراحی گرافیک که در سال 2020 باید به آنها توجه کرد

به قول خود طراح تحسین شده میلتون گلیزر، «سه پاسخ به یک قطعه طراحی وب سایت وجود دارد: بله، نه و عجب! عجب کسی است که باید هدفش را گرفت.» این مقاله به طراحان طراحی وب سایت کمک می کند تا بیشتر WOWبشنوند. با به روز نگه داشتن آنها با آخرین گرایش های طراحی گرافیک.

با توجه به مزیت های بصری نسبت به متون، طراحی های گرافیکی طراحی وب سایت و لوگو همیشه جنبه های مهمی برای هر برند موفقی برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود بوده است. با این حال، در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم، مردم انتظار تغییر، نوآوری و خلاقیت را در آنچه می بینند دارند.

از این رو، این یک کار چالش برانگیز برای طراحان طراحی وب سایت است که خارج از چارچوب فکر کنند و گرافیک ها را به شیوه ای شگفت انگیز ارائه دهند که یک عامل WOW در بین مخاطبان ایجاد کند.

مردم دیگر نمی‌خواهند گرافیک‌های پیش پا افتاده، تصادفی یا بدون سرنخ را ببینند. آنها مایلند با گرافیک ها، آرم ها و تصاویری که به طور موثر با آنها ارتباط برقرار می کنند، ارتباط برقرار کنند.

در اینجا برخی از گرایش های طراحی گرافیک طراحی وب سایت برای سال 2020 آورده شده است که مطمئناً عامل "وای" را در بین مخاطبان ایجاد می کند:

  1. طرح‌بندی‌های غیرآشنا تقاضا در طراحی وب سایت را افزایش خواهند داد
  2. سادگی کلید محبوبیت طراحی وب سایت خواهد بود
  3. تغییر رنگ ها و گرادیان های قابل توجه به جریان اصلی در طراحی وب سایت تبدیل خواهند شد
  4. روند واضح: جلوه های کیهانی و سایه های آبی در طراحی وب سایت
  5. فلزات بر طرح ها تسلط خواهند داشت
  6. بازگشت به حالت گذشته نگر: دو آهنگ پررنگ در طراحی وب سایت
  7. اصالت طراحی وب سایت همچنان برنده است: متون ترسیم شده با دست محبوبیت خود را حفظ می کنند
  8. Life in Technicolour: فونت های رنگی در طراحی وب سایت در همه جا هستند
  9. رشد عظیم گیف ها و فیلم های سینمایی در طراحی وب سایت
  10. عشق به نوستالژی: موضوعی تکراری در سال 2020

1. طرح‌ بندی‌های غیرآشنا تقاضا در طراحی وب سایت را افزایش خواهند داد

تا به حال، طرح‌ بندی طراحی وب سایت ‌ها و تبلیغات قابل پیش‌بینی بود، و از این رو ما به طور کلی از گوشه سمت راست پنجره‌ها اجتناب می‌کردیم، زیرا آنها مملو از تبلیغات بودند.

با این حال، آماده باشید تا در سال 2020 غافلگیر شوید زیرا شاهد طرح ‌بندی‌های غیرمتقارن، نامتقارن و پراکنده‌ای به سبک شبکه ‌ای در طراحی وب سایت خواهید بود، جایی که اطلاعاتی که به دنبال آن هستید در مکان معمولی که انتظار داشتید نخواهد بود.

2020 سالی است که طراحان طراحی وب سایت الگوهای قدیمی را شکسته و درهای نوآوری و خلاقیت را در طراحی وب سایت باز خواهند کرد.

2. سادگی کلید محبوبیت در طراحی وب سایت خواهد بود

پیمایش در سراسر دنیای بیش از حد اطلاعات یک کار خسته کننده است، جایی که طرح های گرافیکی در طراحی وب سایت پیچیده باعث به هم ریختگی یا فشار چشم فرد می شود. علاوه بر این، یک طراحی گرافیکی طراحی وب سایت پیچیده ممکن است بی جهت سردرگمی ایجاد کند و جوهره یک برند را از بین ببرد.

از این رو، طراحان طراحی وب سایت دریافته‌اند که بهترین راه برای برقراری ارتباط از طریق گرافیک، ساده و در عین حال قدرتمند نگه داشتن آنهاست که بتواند پیام مورد نظر را با موفقیت منتقل کند. علاوه بر این، طرح‌های مینیمال طراحی وب سایت پیام را مستقیماً منتقل می‌کنند و گاهی اوقات عدم وجود توضیحات، کنجکاوی مخاطبان را برای دانستن بیشتر در مورد برند ایجاد می‌کند.

3. تغییر رنگ ها و گرادیان های قابل توجه به جریان اصلی در طراحی وب سایت تبدیل خواهند شد

به لطف پیشرفت عظیم در نمایشگرهای دستگاه ها در چند سال اخیر، شاهد استفاده بیشتر و بیشتر از طیف رنگ های غنی، پر جنب و جوش و پر جنب و جوش در طراحی وب سایت ها در سال 2020 خواهیم بود.

اکنون ایجاد طرح‌ها و پس‌زمینه‌ها در طراحی وب سایت کار آسانی نیست و با استفاده از تغییر رنگ و شیب جذاب ‌تر می‌شوند. این مطمئنا یک تاکتیک خوب برای ایجاد آن عامل "واو" است.

4. روند واضح: جلوه های کیهانی و سایه های آبی در طراحی وب سایت

یکی از بزرگترین گرایش های گرافیکی طراحی وب سایت در سال 2020 استفاده از سایه های آبی، بنفش و مشکی در طراحی وب سایت برای ایجاد حسی از "کیهان یا کهکشان" خواهد بود.

این رنگ‌ها و سایه‌ها در طراحی وب سایت نه تنها به خوبی در بین مخاطبان مدرن منعکس می‌شوند، بلکه در دستگاه‌های نمایشگر هوشمند که دارای ویژگی‌های نمایشگر عالی هستند، روشن‌تر و زیباتر به نظر میرسند.

5. فلزات بر طرح ها در طراحی وب سایت تسلط خواهند داشت

خواهید دید که در سال 2020 طرح ها شامل رنگ های فلزی بیشتری خواهند شد. کیفیت خروجی فناوری های نمایشگر و چاپ قبلی در مورد رنگ های طلایی، نقره ای یا سایر رنگ های فلزی در طراحی وب سایت عالی نبود.

با این حال، به لطف آخرین فناوری، رنگ‌های متالیک در همه جا دیده می‌شوند – زیرا با ایجاد حس لوکس به طرح‌ها و تایپوگرافی‌ها عمق و استحکام می‌بخشند.

6. بازگشت به حالت گذشته نگر: دو آهنگ پررنگ در طراحی وب سایت

گرافیک Duotone در دهه 1970 محبوب بود. پس از دور شدن از زمان، آنها قرار است در سال 2020 بازگشت بزرگی داشته باشند. طراحان طراحی وب سایت متوجه شده اند که دوتونی بهترین راه برای متمایز کردن چیزی از محتوای درهم و برهم و ایجاد تأثیر سریع است.

در اینجا چند پست عالی از جمله تکنیک هایی در مورد نحوه ایجاد تصاویر دوتایی در فتوشاپ طراحی وب سایت و نمونه های الهام بخش از دوتون و فیلترهای رنگی در طراحی وب سایت آورده شده است.

Duotones در دستگاه های نمایشگر با کیفیت بالا نیز چشمگیر به نظر می رسد. از این رو، هنگامی که کسی در مورد آخرین روند طراحی گرافیک طراحی وب سایت صحبت می کند، دوتون ها برای مدت طولانی باقی می مانند.

7. اصالت همچنان برنده است: متون ترسیم شده با دست محبوبیت خود را در طراحی وب سایت حفظ می کنند

اگر تعجب کرده اید که طرح ها و متون دستی طراحی وب سایت در فضای دیجیتال گسترش یافته است، اشتباه می کنید. در واقع، تصاویر به دلیل جدیدترین ابزارهای نوآورانه مانند قلم های دیجیتال و قلم که می توانند روی لپ تاپ ها یا تبلت های صفحه لمسی استفاده شوند، محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

متن هایی که با دست ترسیم می شوند همیشه موفق به جلب توجه می شوند زیرا دارای ویژگی های اصالت، نوآوری و صمیمیت در طراحی وب سایت هستند.

8. Life in Technicolour : فونت های رنگی در طراحی وب سایت همه جا هستند

زمانی بود که فونت‌های دیجیتال موجود نه تنها محدود بودند، بلکه رنگ‌های آن‌ها نیز یکنواخت بود. اما دیگر نه!

در سال 2020، شاهد افزایش جبهه های برداری با عناصر رنگارنگ متعدد خواهیم بود. از این رو در ارائه ایده های خود از طریق متون، انتظار فرصت های هنری و زیبایی شناسی در طراحی وب سایت زیادی را داشته باشید.

9. رشد عظیم گیف ها و فیلم های سینمایی در طراحی وب سایت

مدتی است که GIF را در برخی صفحات طراحی وب سایت مشاهده نمی‌کنیم. مزیت GIF این است که مانند یک ویدیو در یک حلقه پخش می شود. در سال 2020، ما شاهد تعداد بیشتری از GIF خواهیم بود، زیرا برنامه‌های هوشمند بیشتری ساخته می‌شوند که ساختن GIF با اندازه کمتر را آسان کرده‌اند.

برخی از شرکت های رسانه های دیجیتال از این روند استفاده می کنند و صفحات اصلی طراحی وب سایت خود را با استفاده از GIF های متحرک به شیوه ای ظریف و حرفه ای طراحی می کنند.

10. عشق به نوستالژی در طراحی وب سایت: موضوعی تکراری در سال 2020

مردم می گویند دلتنگی دروغگوی زیبایی است. اما با این حال، زیباست همانطور که در زمان به جلو می رویم، مشتاق خاطرات گذشته هستیم.

دهمین روند طراحی گرافیک طراحی وب سایت در سال 2020 در سبک های گرافیکی منعکس خواهد شد. نقوش پرنعمت و سبک های اواسط قرن در همه جا در گرافیک منعکس خواهد شد. با این حال، این جزئیات پیچیده با یک لمس مدرن انجام می شود.

جایزه: رنگ سال 2020 پنتون در طراحی وب سایت

پنتون یک زبان جهانی از رنگ ارائه می دهد که اجازه می دهد تا تصمیمات اساسی در مورد آن در هر مرحله از گردش کار برای برندها اتخاذ شود. آنها از سال 2007 "رنگ سال" را انتخاب کردند. برای سال 2020 رنگ سال آبی کلاسیک است.

لوری پرسمن، معاون مؤسسه رنگ پنتون، در مورد مجله تایم اظهار نظر کرد:

ما به خانواده آبی بازگشتیم، جایی که بودیم و جایی که هستیم. فقط نمیدانیم کجا برویم و به چه کسی اعتماد کنیم... [آبی] احساس آرامش و اطمینان است که به ما کمک می کند تا این اعتماد به نفس را داشته باشیم تا به جلو برویم.

از این به بعد [1999]، همان احساس ترس در مورد جهان وجود دارد، به همین دلیل، بر اساس آنچه که در فرهنگ جهانی ما اتفاق افتاد، پنتون 19-4052، آبی کلاسیک را به عنوان رنگ سال انتخاب کردیم. برای سال 2020. این آبی اطمینان بخش، پر از آرامش و اعتماد به نفس است. ارتباط ایجاد می کند.

از نظر طراحی گرافیکی طراحی وب سایت، در سال آینده چیزهای زیادی برای دیدن داریم. هنر یک رشته در حال تکامل است و گرافیک بصری نیز از این قاعده مستثنی نیست.