search
حلقه سفید

15 گزینه برتر Squarespace برای ساخت طراحی وب سایت شما

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/06/28
15 گزینه برتر Squarespace برای ساخت طراحی وب سایت شما

Squarespace ممکن است گزینه "go-to" برای سازندگان طراحی وب سایت به نظر برسد، اما این تنها گزینه نیست. در واقع، جایگزین های زیادی وجود دارد که اغلب برای برخی از کاربران طراحی وب سایت بهتر است.

به لطف رابط کاربری ساده و قالب ‌های شیک طراحی وب سایت (و شاید کمپین ‌های بازاریابیInstant تهاجمی آن)، Squarespace به سرعت به محبوب ‌ترین سازنده طراحی وب سایت در جهان تبدیل شده است. اگرچه ممکن است یک گزینه سریع و آسان باشد، اما ممکن است تمامInstant نیازهای یک طراحی وب سایت موفق را نداشته باشد.

در این پست، ما برخی از جایگزین ‌های Squarespace مورد علاقه خود و همچنین مواردی را که هنگام Instantانتخاب یکی از آنها باید به دنبال طراحی وب سایت باشید، بررسی می ‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

چرا از یک جایگزین Squarespace استفاده کنیم؟

علیرغم محبوبیت و رابط کاربری طراحی وب سایت آسان، برخی از ویژگی های Squarespace فاقد عمق هستند.

در حالی که این پلت فرم گزینه های طراحی وب سایت شیک و برخی از ابزارهای اساسی طراحی وب سایت تجارت الکترونیک را ارائه می دهد، آنها نسبتاً محدود هستند. در نتیجه، تعداد فزاینده ای از کاربران طراحی وب سایت Squarespace خود را به دنبال جایگزین های بهتری برای رشد طراحی وب سایت خود می یابند.

البته، این بدان معنا نیست که Squarespace یک سازنده Instantطراحی وب سایت "بد" است - هر چیزی جز این نیست. با این حال، کسانی که به دنبال ساختن بیشتر از یک طراحی وب سایت ساده از یک الگو هستند، ممکن است بخواهند برخیInstant از گزینه های Squarespace را در نظر بگیرند.

ببینید چگونه webever در مقابل رقبا قرار می گیرد.

اما چگونه می توانInstant فهمید کهSummary در وهله اول به یک جایگزین نیاز دارید؟

برای کمک به شما، ما این لیست از سناریوهای رایجی را که بسیاری از کاربران طراحی وب سایت Squarespace در آن قرار می ‌گیرند، گردآوری کرده ‌ایم. چه قبلاً از Squarespace استفاده می‌ کنید یا هنوز در حال خرید هستیدInstant، هنگام تصمیم ‌گیری در مورد تغییر یا خرید، این عوامل را در نظر بگیرید.

طیف وسیعی از ویژگی های طراحی وب سایت

اگرچه Squarespace دارای بسیاری Instantاز ویژگی ‌ها و ادغام ‌های داخلی طراحی وب سایت است، اما آنها دقیقاً همین هستند: داخلی.

در نتیجه، کاربران طراحی وب سایت نیز به این ویژگی ‌ها محدود می‌ شوند و ادغام برنامه‌ های شخص ثالث برای بهبود عملکرد طراحی وب سایت ‌هایشان غیرممکن می‌شود. برای کاربران طراحی وب سایتی که به دنبال ساخت بیش از یک طراحی وب سایتInstant اولیه هستند، این Summaryمحدودیت محدود کننده است.

همانطور که بعدا در گزینه های برتر Squarespace خود خواهیم دید، بسیاری از سازندگان طراحی وب سایت دیگر به برنامه های شخص ثالث یا ادغام ویژگی ها و نرم افزارهای سفارشی اجازه می دهند.

فراترInstant از ادغام اپلیکیشن، کاربران طراحی وب سایت Squarespace ویژگی های طراحیInstant وب سایت محدودی نیز دارند. اگرچه قالب‌ ها و طرح ‌های Squarespace بسیار شیک و چیدمان شده‌اند، اما فضای کمی برای سفارشی ‌سازی و طراحی وب سایت شخصی ‌سازی شده ارائه می ‌دهند.

انعطاف Instantپذیری بیشتر

کاربران طراحی وب سایت Squarespace نیز انعطاف پذیری طراحی وب سایت محدودی دارند. اگرچه قبلاً در بخش قبلی به این موضوع اشاره کردیم، ارزش توجه به برخی از تفاوت های ظریف بین Squarespace و جایگزین های اصلی را دارد.

به عنوان مثال، بسیاری از گزینه‌ ها یک «بوم خالی» را برای کاربران طراحیInstant وب سایت ارائه می‌دهند تا بر روی آن بسازند. چه یک مبتدی کامل یا یک متخصص طراحی وب سایت باشید، اکثر گزینه ها به شما امکان انعطاف کامل در نحوه چیدمان صفحه طراحی وب سایت خود را می دهند. در مقابل، Squarespace تنها تعداد انگشت شماری از قالب ها را ارائه می دهد.

صحبت از قالبInstant ها شد، بسیاری از جایگزین ها نیز قالبSummary های قابل تنظیم را در اختیار کاربران طراحی وب سایت قرار می دهند. در مورد سازندگان طراحی وب سایت مانند asp.net، این می تواند شامل دسترسی به قالب های شخص ثالث و طرح های سفارشی نیز باشد. در نتیجه، اکثر گزینه ‌ها به کاربران طراحی وب سایت اجازه می ‌دهند تقریباً هر چیزی را که تصور می ‌کنند بسازند – صرف نظر از نتیجه نهایی.

به دنبال دور شدن از Squarespace هستید؟ 👀 این جمع بندی را ببینید 🚀

گزینه های تجارت الکترونیک Instantطراحی وب سایت

اگرچه Squarespace دارای برخی از گزینه‌ های طراحی وب سایت تجارت الکترونیک قوی است، اما آنها به یک ویترین فروشگاه، سبد خرید و زمان ‌بندی قرار محدود می ‌شوند.

این ممکن است برای راه اندازی فروشگاه های آنلاینInstant به عنوان افزونه یک طراحی وب سایت اصلی کافی باشد، اما ویژگی ها و مقیاس پذیری کافی برای پشتیبانی از حضور بیشتر در طراحی وب سایت اختصاصی تجارت الکترونیک را ارائه نمی دهد. در نتیجه، کسانی Instantکه به دنبال راه ‌اندازی خرده ‌فروشی آنلاین، پلتفرم‌ های سفارش طراحی وب سایت یا سایر راه‌ حل‌های تجارت الکترونیک طراحی وب سایت «کامل ‌تر» هستند، باید جایگزین ‌های Squarespace قوی ‌تری را در نظر بگیرند.

محدوده محدود Squarespace از برنامه های طراحی وب سایت طراحی وب سایت تجارت الکترونیک شخص ثالث همچنین ادغام ابزارهای محبوب تر مانند Shopify و PayPal را غیرممکن می کند.

برنامه های شخص ثالث

Squarespace هیچ برنامه ای ارائه نمی دهد - فقط ادغام ابزارهای از پیش تأییدInstant شده. در نتیجه، کاربران طراحی وب سایت به هر چیزی که Squarespace فکر می‌کنند به آن نیاز دارند محدود می‌شوند و معمولاً نمی‌توانند از برنامه‌ ها و ابزارهایی که می ‌خواهند استفاده کنند.

ما قبلاً این محدودیت را برای ابزارهای طراحی وب سایت تجارت الکترونیک ذکر کرده ایم، اما تقریباً برای هر دسته دیگری اعمال می شود.

یکی از این دسته بندی ها، تجزیه و تحلیل طراحی وب سایت است. در حالی که Squarespace ابزارهای تجزیه و تحلیل طراحی وب سایت اختصاصی را ارائه می دهد، برای رقابت با بهینه سازی موتورInstant جستجوی تخصصی ( (SEO و پلتفرم های هوش تجاری به اندازه کافی قوی نیست.

سادگی

اگرچه سادگی و رابط طراحی وب سایت بصری Squarespace از مزایای Instantاصلی آن است، راه ‌اندازی یک طراحی وب سایت بر روی این پلتفرم همچنان نیازمند تلاش است. خوشبختانه، چندین گزینه وجود دارد که راه‌ اندازی ساده ‌تری را ارائه می‌ دهند، برخی حتی دارای گزینه‌ های طراحی وب سایت کاملاً خودکار هستند.

همکاری چند کاربره

ساخت و مدیریت یک طراحی وب سایتSummary می تواند به یک تیم نیاز داشته باشد، به خصوص برای یک شرکت یا کسب و کار کوچک.

در این موارد، معمولاً بهتر است طراحی وب سایتInstant سازنده ای را انتخاب کنید که همکاری چند کاربره را ترویج می کند. در حالی که Squarespace به کاربران طراحی وب سایت Instantاضافی اجازه می دهد تا محتوا را به عنوان "مشارکت کنندگان" ارائه دهند، به اندازه داشتن چندین سرپرست یا توسعه دهنده طراحی وب سایت انعطاف پذیر نیست. در نتیجه، تیم ها باید بسته های انعطاف پذیرتری را برای ارتقای همکاری در نظر بگیرند.

قیمت گذاری و هزینه ها

با برنامه های شخصی که از آوریل 2022 از 14 دلار در ماهInstant شروع می شود، Squarespace قطعاً کمی گران تر از ساخت و مدیریت طراحی وب سایت خود است. اگرچه راحتی اضافیInstant ممکن است هزینه را برای برخی توجیه کند، اما هنوز باید هزینه ها و هزینه های دیگری را در نظر گرفت.

یک مثال، کارمزد 3 درصدی تراکنش Squarespace برای کاربران طراحی وب سایت Business Plan است. در حالی که سایر برنامه های پریمیوم Squarespace این هزینه را ندارند، گزینه موجود بعدی پرداختInstant 27 دلار در ماه برای برنامه تجارت است.

با بسیاری از گزینه‌ های ارزان ‌تر Squarespace موجود، ممکن است برای کسب ‌وکارهای کوچکی که قبلاً با هزینه ‌های تجاری و محل فروش سروکار دارند، گزینه خوبی نباشد.

15 گزینه برتر Squarespace برای سال 2022

Squarespace یک طراحی وب سایت ساز عالی است، اما جایگزین های به همان اندازه عالی وجود دارد. برای کمک به محدود کردن جستجوی شما، ما 15 جایگزین Squarespace را گردآوری کرده ایم که باید تقریباً هر نیاز و برنامه ای را پوشش دهد.

1. asp.net

Asp.net یکی از قدرتمندترین ابزارهای موجود برای ساخت طراحی وب سایتر است. در حالی که به دانش فنی کمی بیشتر از ابزارهای «کشیدن و رها کردن» مانند Squarespace نیاز دارد، اما سفارشی‌ سازی و ادغام کاملSummaryبا افزونه ‌هایی مانند Woocommerce را برای ویترین فروشگاه‌ها ارائه می‌دهد.

اگرچه استفاده از asp.net رایگان است، اما کاربران طراحی وب سایت باید برای قالب ها، پلاگین ها و غیره خود هزینه کنند. با این حال، با بسیاری از قالب‌ ها و افزونه ‌های رایگان موجود، سفارشی ‌سازی زیادی بدون اشتراک پولی امکان‌پذیر است.

ویژگی های برترInstant طراحی وب سایت:

 • کاملا قابلSummary تنظیم
 • پلاگین های نامحدود
 • قیمت بر اساسInstant استفاده
 • قیمت: متفاوت است

2. کینستا

در حالی که ما در مورد موضوع asp.net هستیم، تفاوت زیادی بین میزبانی از طریق asp.net و میزبانی شخصی طراحی وب سایتInstant وجود دارد. اگرچه میزبانی مستقیم از طریق asp.net ممکن است در ابتدا راحت‌ تر باشد، میزبانی شخصی گزینه بسیار انعطاف ‌پذیرتری است.

خود میزبانی طراحی وب سایت به دو صورت ارائه می شود: میزبانی روی سرور خودInstant یا استفاده از یک سرویس میزبانی طراحی وب سایت مدیریت شده.

در حالی که شما قطعا می توانید سرور طراحی وب سایت خود را راه اندازیInstant و مدیریت کنید، هزینه های زیادی را به همراه دارد. بین نیاز به انجام امور اداری معمول (بخوانید: خسته کننده) و بررسی های امنیتی منظم، میزبانی توسط خودتان می تواند به سرعت وقت گیر، پرهزینه، و مقیاس پذیری و انطباق آن دشوار باشد.

در نتیجه، بسیاری از مردم از میزبانی مدیریت شده طراحی وب سایت asp.net استفاده می کنند تا با تغییر نیازهایشان، طراحی وب سایت خود را به راحتی بسازند، مقیاس دهند و نگهداری کنند. با سرویس‌های میزبانی طراحی وب سایت مدیریت شده asp.net webever، تیم ‌ها می ‌توانند به سرعت راه‌ حل‌های میزبانی طراحی وب سایت قدرتمندی را متناسب با نیازها و موارد استفاده طراحی وب سایت خود بسازند.

به علاوه، با وجود همه چیز در فضای ابری، نظارت بر استفاده از منابع، ترافیک بازدیدکنندگان طراحی وب سایتInstant و سایر آمارها همگی در یک داشبورد در دسترس هستند.

ویژگی های برتر:

 • مقیاس پذیریInstant بالا
 • زیرساخت سریع
 • راه حل های سفارشی برای طراحی وب سایت های مختلف
 • داشبورد راحت
 • 24/7 امنیت، پشتیبانی وInstant نظارت بر آپتایم

قیمت: 30-1500 دلار در ماه (طرح های سازمانی نیز موجود است)

3. Wix

درست بهInstant اندازه Squarespace (اگر نه بیشتر)، Wix یکی از طولانی ‌ترین و انعطاف ‌پذیرترین طراحی وب سایت ‌سازهای موجود است.

ایده آل برای هر دو کارآفرینان و کسانی که بودجه دارند، Wix بیش از 500 قالب کاملاً قابل تنظیم راInstant ارائه می دهد. با انعطاف پذیری بسیار، می توانید تقریباً هر طراحی وب سایتی را با استفاده از مجموعه ای از ابزارهای Summaryآسان و طراحی وب سایت بصری طراحی کنید.

در حالی که برنامه رایگان شما را ملزم به Instantاستفاده از یک زیر دامنه wix.com می کند، کاربران طراحی وب سایت پولی می توانند از دامنه ها و بسته های میزبانی خود استفاده کنند.

ویژگی های برتر:

 • بیش از 500 قالب
 • فضای Instantذخیره سازی و صفحات نامحدود طراحی وب سایت
 • ویرایشگر کشیدن و رها کردن

قیمت: 0-49 دلار در ماه (طرح های سازمانی طراحی وب سایت نیز موجود است)

4. Weebly

اگرچه Weebly بسیار شبیه به Wix است، اما استفاده از Weebly حتی ساده تر است. در واقع، ممکن است ساده ترین و کاربرپسندترین طراحی وب سایت ساز باشد که تا به حال با آن Instantبرخورد کرده ایم.

با این حال، سادگیInstant اضافه شده به قیمت ویژگی های کمتر است. در حالی که لایه ‌های پولی عضویت، ویژگی‌ هایی مانند نام ‌های دامنه سفارشی و ابزارهای تجارت الکترونیکSummary طراحی وب سایت را باز می ‌کنند، اما هنوز هم نسبت به بسیاری از سازندگان طراحی وب سایت بسیار ساده‌تر است. با این حال، هنوز هم یک انتخاب عالی برای ساخت طراحی وب سایت های ساده است.

ویژگی های برتر:

 • بسیار کاربر طراحی وب سایت پسند
 • رابط کاربری طراحیInstant وب سایت ساده
 • انتخاب گسترده ای از قالب ها و برنامه ها

قیمت: 0-30 دلار در ماه

5. Shopify

با بیش از 500000 تاجر فعال در سراسر جهان، Shopify این بستهSummary را به عنوان استاندارد طلایی طراحی وب سایت تجارت الکترونیک رهبری می کند. در حالی که Squarespace و سایر سازندگان طراحی وب سایت ممکن است ابزارهایInstant طراحی وب سایت تجارت الکترونیک قابل قبول را ارائه دهند، هیچ یک از آنها مقیاس پذیری، شهرت و قابلیت اطمینان Shopify را ارائه نمی دهند.

با توجه به آنSummary، هر ویژگی Shopify برای فروش آنلاین بهینه شده است. این بدان معناست که مهم نیست که صفحه محصول طراحی وب سایت را پیکربندی می کنید یا رابط سبد خرید طراحی وب سایت خود را تنظیم می کنید، Shopify به شما کمک می کند تا آن را برای فروش در هر مرحله بهینه کنید.

ویژگی های برتر:

 • ابزارهای عالی طراحیInstant وب سایت تجارت الکترونیک
 • فروشگاه اپلیکیشن
 • نقطه فروش مطمئنInstant در آینده

قیمت: 26-2000 دلار در ماه

6. Webnode

اگرچه Webnode از بسیاری جهات یک طراحی وب سایت ساز نسبتاً معمولی است، اما در مورد ساخت طراحی وب سایت های چند زبانه در رتبه دوم قرار دارد. با پشتیبانی از اکثر زبان‌ها، کاربران طراحی وب سایت طرح استاندارد (12 دلار در ماه) می‌توانند طراحی وب سایت خود را به ‌طور خودکار برای چندین مخاطب ترجمه کنند.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد پشتیبانی از ایمیل است. در جایی که اکثر سازندگانInstant طراحی وب سایت و میزبان طراحی وب سایت ها از شما می خواهند که ایمیل طراحی وب سایت خود را تنظیم کنید، Webnode آن را به طور پیش فرض ارائه می دهد.

ویژگی های برتر:

 • طراحی وب سایت های چند زبانه
 • قالب های جذاب
 • ایمیل گنجاندهSummary شده است

قیمت: 3.90-22.90 دلار در ماه

7. Jimdo

یکی دیگر از سازنده های طراحی وب سایت ساده، ابزارها و رابط های Jimdo راحت تر از Squarespace، Wix و بسیاری از گزینه های محبوب دیگر هستند. جیمدو در حالی که از بسیاری جهات شبیه Weebly است، برای سرعت نیز بهینه شده است. این ویژگیInstant به تنهایی آن را به انتخاب عالی دیگریSummary برای ساخت طراحی وب سایت های ساده و پرسرعت تبدیل می کند.

ویژگی های برتر:

 • بسیار کاربر پسند طراحی وب سایت
 • رابط کاربریInstant طراحی وب سایت ساده
 • صفحات طراحی وب سایت بهینه شده با سرعت

قیمت: 0-39 دلار در ماه

8. جریان طراحی وب سایت

Webflow که بیشتر برای طراحان و توسعه دهندگان طراحی وب سایت فرانت اند در نظر گرفته شده است، ابزارهای طراحی وب سایتInstant بسیار پیشرفته ای را ارائهSummary می دهد. با این حال، در حالی که کاربران طراحی وب سایت Webflow می توانند از سفارشی سازی و کنترل کامل لذت ببرند، بسته رده بالا با کمی منحنی یادگیری همراه است.

ویژگی های برتر:

 • سفارشی سازی Summaryو انعطاف پذیری کامل طراحی وب سایت
 • ابزارهای طراحی وب سایت پیشرفته
 • کد را به برنامه های دیگر صادر کنید

قیمت: 12 تا 200 دلار در ماه (طرح های سازمانی نیز موجود است)

9. سازنده طراحی وب سایت Gator

سازنده طراحی وب سایت Gator یکی دیگر از گزینهInstant های آسان «کشیدن و رها کردن» است که توسط سرویس میزبانی طراحی وب سایت محبوب HostGator ارائه شده است. در حالی که استفاده از آن به همان اندازه Wix آسان است و چندین طرح جذاب را ارائه می دهد، اما از ویژگی های زیادی برخوردار نیست.

با این حال، این یک گزینه بسیار مناسب برای کسانی است که قبلاً از HostGator برای میزبانی طراحی وب سایت یا ثبت دامنه استفاده می کنند.

ویژگی های برتر:

 • آسان برای استفاده
 • قابلیت بازگشت Instantبه طراحی وب سایت
 • قالب هایی با طراحیSummary وب سایت خوب

قیمت: 9.22 تا 19.98 دلار

10. دودا

علاوه بر برخی از قالب های صفحهInstant عالی طراحی وب سایت ، Duda در ارائه پشتیبانی از طراحی وب سایتInstant های چند زبانه و شخصی سازی صفحه طراحی وب سایت منحصر به فرد است. با ویژگی های شخصی سازی، می توانید طراحی وب سایت خود را به روش های مختلف برای بازدیدکنندگان طراحی وب سایت مختلف نمایش دهید.

ویژگی های برتر:

 • طراحی وب سایت آسان برای استفاده
 • طراحی وب سایت های چند زبانه
 • شخصی سازی طراحی وب سایت بازدید کننده

قیمت: 14-44 Summaryدلار در ماه (طرح های سازمانی نیز موجود است)

11. قابل توجه

هیچ چیزی بیشتر از یک صفحه اول طراحی وب سایت عالی، تاثیر اول "خطرناک" را ایجاد نمی کند - و این دقیقاً همان چیزی است که Strikingly درباره آن است. به عنوان یکی از معدود طراحی وب سایت سازان متخصص در طراحی وب سایت های تک صفحه ای، گزینه ای عالی برای ساخت صفحات فرود طراحی وب سایت ، نمونه کارها و موارد دیگر است.

ویژگی های برتر:

 • قالبInstant های عالی برای طراحی وب سایت تک صفحه ای
 • آسان برای استفاده
 • نام دامنه گنجانده شده است

قیمت: 0-49 دلار در ماه

آیا با مشکلات خرابی و asp.net دست و پنجه نرم می کنید؟ webever.ir راه حل میزبانی است که برای صرفه جویی در وقت شما طراحیInstant شده است! ویژگی های ما را بررسی کنید

12. GoDaddy

یکی دیگر از سازنده‌های طراحی وب سایت میزبان طراحی وب سایت ، GoDaddy، راه‌اندازی سریع یک طراحی وب سایت در دامنه یا بسته میزبانی طراحی وب سایت Instantفعلی خود را برای کاربران طراحی وب سایت فعلی آسان می‌کند. با این حال، ابزارهای شگفت آور و مقیاس پذیری را برای تجارت الکترونیک طراحی وب سایت ، بازاریابی، سئو طراحی وب سایت و موارد دیگر ارائهInstant می دهد.

ویژگی های برتر:

 • آسان برای استفاده
 • برنامهInstant ها و ابزارهای داخلی
 • پشتیبانی از مقیاس پذیری

قیمت: 6.99-17.49 دلار در ماه

13. بار

اگر شما یک نوع خلاق هستید، بیشتر از Cargo نگاه نکنید. بیش از 70 قالب غیرمعمول (و در عین حال خیره کننده) Cargo که به عنوان یک طراحی وب سایت ساز برای هنرمندان در نظر گرفته شده است، کاملاً Summaryقابل تنظیم هستند، از رنگ ها گرفته تا فونت ها و همه چیز در این بین.

ویژگی های برتر:

 • قالب ها و طرح های منحصر به فرد
 • برای هنرمندان ساخته شده است
 • کاملا قابل تنظیم طراحی وب سایت

قیمت: 19 تا 28 دلار در ماه (اما برایInstant دانشجویان رایگان!)

14. CMS Hub

به عنوان سازنده طراحی وب سایت برای HubSpot، CMS Hub بیشتر یک سیستم مدیریت محتوای کامل ( CMS) است تا یک صفحه ساز. با این حال، همان ابزارهای ویرایشگر کشیدن و رها کردن را ارائه می دهد که ممکن است از سایر Summaryارائه دهندگان طراحی وب سایت انتظار داشته باشید، همه با ادغام با ابزارهای بازاریابی و فروش مشهور HubSpot.

ویژگی های برتر:

 • طراحی وب سایت کشیدن و رها کردن
 • سیستمInstant مدیریت محتوای یکپارچه طراحی وب سایت
 • امنیت اضافی طراحی وب سایت

قیمت: Instant23 تا 1200 دلار در ماه

15. صفحه اصلی طراحی وب سایت

تبدیل بازدیدکنندگان طراحی وب سایت Instantبه مشتری می تواند یک چالش بزرگ باشد. Leadpages به کاربران طراحی وب سایت خود کمک می ‌کند تا با طرح ‌بندی‌ها و قالب ‌هایی که مخصوصSummary تبدیل ‌ها هستند، بر شکاف خود غلبه کنند. با فروش داخلی و ابزارهای تجزیه و تحلیل، این یک انتخاب عالی برای تیم های فروش و بازاریابی است.

ویژگی های برتر:

 • الگوهای بهینه شده برای تبدیل
 • شامل ابزار فروش
 • تجزیهInstant و تحلیل عملکرد

قیمت: 49 تا 99 دلار در ماه

نحوه انتخاب طراحی وب سایت ساز مناسب برای شما

در حالی که هر سازنده طراحی وب سایتInstant دارای مزایای منحصر به فرد (و معایب منحصر به فرد خود) است، تنها تعداد انگشت شماری ممکن است برای شما مناسب باشد. اما با وجود گزینه های بسیار زیاد، چگونه می توانید گزینه مناسب را انتخاب کنید؟

Squarespac یا نه، بهترین طراحی وب سایت ساز باید نیازهای شما را برآورده کند. همانطور که جستجوی خود را شروع می کنید، از خود بپرسیدInstant که به چه چیزی می خواهید برسید، از چه ابزارهایی می خواهید استفاده کنید و چه ویژگی هایی Summaryرا انتظار دارید تا بتوانید دقیقاً بدانید که به دنبال چه چیزی باشید.

نیازهای خود را در نظر بگیرید

مطمئناً می دانید که به یک طراحی وب سایت نیاز دارید - در غیر این صورت، احتمالاً یک سازنده طراحی وب سایت را انتخاب نمی کنید. سوال واقعی این است که شما باید آن طراحی وب سایت را انجام دهید.

اگرچه هر سازنده طراحی وب سایت از نظرInstant فنی می تواند یک طراحی وب سایت بسازد، طراحی وب سایت های تخصصی اغلب به ابزارهای تخصصی نیاز دارند. به عنوان مثال، در حالی که Squarespace می تواند به سرعت یک صفحه اصلی و ویژگی های اصلی طراحی وب سایت خرید را گسترش دهد، حضور تجارت الکترونیک طراحی وب سایت در سطح سازمانی ممکن است به یک راه حل قوی تر و کدگذاری شده نیاز داشته باشد.

در هر صورت، همیشه در نظر داشته باشید که دقیقاً می خواهید طراحی وب سایت شما چه کاری انجام دهد. حتی ممکن است فهرستی تهیه کنید و ببینید که آیا هر سازنده طراحی وب سایتی که بررسی می کنید می تواند تمام کادرهای شما را بررسی کند یا خیر. با انجامSummary این کار، مطمئن خواهید شد که پس از پرداخت هزینه اشتراک خود، با یک ویژگیInstant از دست رفته مواجه نمی شوید.

گزینه های طراحی وب سایت (و محدودیت ها) را بررسی کنید

حتی اگر تنها چیزی که نیاز دارید یک طراحی وب سایت "ساده" باشد، طراحی Summaryوب سایت همچنان یک نکته مهم است.

طراحی وب سایت خوب نه تنها استفاده و گشت و گذار در طراحی وب سایت شما را برای Instantبازدیدکنندگان طراحی وب سایت آسان تر می کند، بلکه چیزهای زیادی در مورد شما یا شرکت شما می گوید. به طور مشابه، طراحی وب سایت همچنین می تواند بر درک کاربران طراحی وب سایت از هدف طراحی وب سایت شما تأثیر Instantبگذارد. برای مثال، ممکن است نخواهید وبلاگ شخصی خود را طوری نمایش دهید که گویی یک صفحه اصلی طراحی وب سایت شرکت است.

مسلما، اکثر سازندگان طراحی وب سایت ، قالب های کافی برای پوشش بیشتر انواع Instantطراحی وب سایت ها را ارائه می دهند. با این حال، این قالب ها دقیقاً همان هستند: قالب ها. در نتیجه، داشتن گزینه های طراحی وب سایت سفارشی برای متمایز شدن از سایرین و انتقال هویت برند شما بسیار مهم است.

همانطور که قبلاً پوشش داده ایم، کاربران Squarespace اغلب با گزینه های طراحی وب سایت بسیار محدودی روبرو هستند. در حالی که طرح‌ ها و قالب‌ ها بسیار شیک هستند، اما طبق اکثر استانداردها بسیار عمومی هستند. اگرچه ممکن است برای بسیاری از کاربردها خوب باشد، اما برای انواع خلاقانه تر نیز می تواند خفه کننده باشد.

در هر صورت، مطمئن شوید که گزینه ‌های طراحی وب سایت سازنده شما با نیازها و دیدگاه خلاقانهInstant شما هماهنگ است. بسیاری از گزینه های Squarespace ذکر شده در بالا به کاربران طراحی وب سایتSummary این امکان را می دهند که طرح هایی را از پایه ایجاد کنند یا حتی الگوهای خود را بسازند.

نیازهای طراحی وب سایت تجارت الکترونیک Instantخود را تعیین کنید

چه یک بوتیک کوچک یا یک خرده فروش Instantتمام عیار باشید، طراحی وب سایت تجارت الکترونیک ریکی از بزرگترین عوامل در انتخاب طراحی وب سایت شما خواهد بود.

اگرچه تقریباً هر سازنده سایت مدرن نوعی از ادغام طراحی وب سایت تجارت الکترونیک را ارائه می دهد، اما آنها از نظر ویژگی ها و قابلیت ها بسیار متفاوت هستند. به عنوان مثال، در حالی که گزینه هایInstant طراحی وب سایت تجارت الکترونیک Squarespace ممکن است برای یک ویترین فروشگاه ساده مناسب باشد، یک فروشگاه آنلاین لباس با کاتالوگ بزرگ و سیستم نقطه فروش ممکن است با چیزی مانند Shopify بهتر باشد.

البته، پلتفرم طراحی وب سایت تجارت الکترونیک شما نباید از سازنده طراحی وب سایتی که انتخاب می کنید باشد. اگر قبلاً از پلتفرم خاصی استفاده می‌کنید یا پلتفرم خاصی را در ذهن دارید، ممکن است بررسی کنید که سازنده طراحی وب سایت شما از یکپارچگی پشتیبانی می‌کند یا خیر، مهم‌ تر باشد. همانطور که دیدیم، سازندگان Summaryطراحی وب سایت مانند Squarespace به ندرت این گزینه را مجازSummary می دانند.

سازگاری با برنامه های خود را بررسی کنید

اگر از برنامه ‌ها برای تجزیه و تحلیل طراحی وب سایت یا سئو طراحی وب سایت استفاده می ‌کنید، قطعاً می ‌خواهید مطمئنInstant شوید که توسط سازنده طراحی وب سایت شما پشتیبانی می‌شوند – حتی اگر قبلاً نسخه خود را ارائه می ‌دهد.

اگر با یک پشته فناوری از قبل موجود، مانند ترکیبی از ابزارهای طراحی وب سایت تجارت الکترونیک، تجزیه و تحلیل، CRM و SEO طراحی وب سایت کار می کنید، این نکته به ویژه مهم است. مگر اینکه مایل به ایجاد برخی تغییرات عظیم (بخوانید: گران قیمت)Instant باشید، به یک سازنده طراحی وب سایت (یا یک راه حل سفارشی) نیاز دارید که از ادغام با آنچه قبلاً دارید پشتیبانی کند.

از تیم خود بپرسید

اگر قصد دارید طراحی وب سایت خود را با یک تیم بسازید و/ یا مدیریت کنید، پس آنها باید کاملاً با سازنده طراحیInstant وب سایتی که انتخاب می کنید آشنا باشند (و کاملاً آشنا باشند).

حتی اگر سازنده طراحی وب سایت "عالی" را پیدا کنید، به اندازه تواناییInstant های تیم شما کامل است. به عنوان مثال، بسیاری از افراد طراحی وب سایت سازها را برایSummary سهولت استفاده خود انتخاب می کنند. با این حال، اگر حتی یک سازنده طراحی وب سایت «آسان» یک منحنی یادگیری تند برای تیم شما ارائه دهد، بهتر از بدترین انتخاب نیست.

این ممکن است یک سناریوی بعید باشد، اما باید در نظر گرفت. همیشه قبلInstant از تصمیم گیری در مورد پلتفرم، ترجیحات و توانایی های تیم خود را بررسی کنید.

هزینه را در نظر بگیرید

همانطور که گویی طیف وسیعی از ویژگی ها کافی نیست، سازندگان طراحی وب سایت نیز با طیف وسیعی از قیمت ها عرضه می شوند. این قیمت ها می توانند از کاملا رایگان تا صدها دلار در ماه متغیر باشند.

در بیشتر موارد، آنچه را که برای آن پرداختInstant می کنیدSummary، دریافت می کنید. روند کلی این است که قیمت‌های بالاتر سفارشی‌ سازی بیشتر، ویژگی‌های بیشتر، یا ظرفیت بالاتر برای کاربران طراحی وب سایت ، تراکنش‌ها و غیره راSummary فراهم می ‌کنند.

با این حال، صرف پرداخت بیشتر همیشه تضمین نمی کند که یک سازنده طراحی وب سایت دقیقاً نیازهای شما را برآورده کند. به عنوان مثال، طرح کسب و کار Squarespace ابزارهای طراحی وب سایت تجارت الکترونیک بیشتری را با 10 دلار بیشتر از برنامه شخصی ارائه می دهد، اما در هنگام Instantاستفاده از ابزارهای آنها، 3٪ کارمزد تراکنش اضافی نیز به همراه دارد.

هاست طراحی وب سایت را فراموش نکنید

اگرچه بسیاری از سازندگان طراحی وب سایت میزبانی را به عنوان بخشی از بسته خود در نظر می گیرند، استفاده از آن Instantمی تواند با چندین اخطار همراه باشد.

برای اولین بار، کنترل کمی روی سرور میزبان نخواهید داشت، که می تواند بر ظرفیت ترافیک یا تلاش های SEO طراحی وب سایت شما تأثیر بگذارد. به علاوه، از آنجایی که بسیاری از سازندگان طراحی وب سایت چندین طراحی وب سایت را رویInstant یک سرور اشتراکی میزبانی می کنند، اگر طراحی وب سایت های دیگر در سرور طراحی وب سایت شما رتبه های ضعیفی داشته باشند یا در بدترین حالت، سابقه جنایی داشته باشند، طراحی وب سایت شما می تواند تأثیر منفی بگذارد.

در بیشتر موارد، بهتر است یک برنامه میزبانی طراحی وب سایت جدا از سازنده سایت خود انتخاب کنید. انتخاب طرح میزبانی طراحی وب سایت خود نه تنها به شما امکان انعطاف پذیری و امنیت بیشتری می دهد، بلکه نسبت به برنامه های میزبانی ارائه شده توسط سازندگان طراحی وب سایت ، ارزان تر و قوی تر است.

آیا می خواهید از چیزی غیر از Squarespace برای ساخت طراحی وب سایت خود استفاده کنید؟ ✅ این پست گزینه های زیادی دارد...

خلاصه

Squarespace ممکن است محبوب ترین سازنده طراحی وب سایت باشدInstant، اما جایگزین هایی مانند WordPress و Shopify ویژگی های اضافی و عملکرد بهتر را ارائه می دهند - اغلب با قیمت های رقابتی تر.

اگر طراحی وب سایت بعدی خود را با asp.net می ‌سازید، به یک برنامه میزبانی طراحی وب سایت قوی برای پشتیبانی از آن نیاز دارید. با میزبانی طراحی وب سایت مدیریت شده asp.net از webever.ir، می توانید از عملکرد سریع برق آسا و امنیت و پشتیبانی 24 ساعته لذت ببرید.

برنامه های میزبانی طراحی وب سایتSummary ما را کاوش کنید یا با ما تماس بگیرید تا امروز یک دمو با متخصص asp.net از webever.r برنامه ریزی کنید!

صرفه جویی در زمان، هزینهInstant و به حداکثر رساندن عملکرد طراحی وب سایت با:

 • کمک فوری از کارشناسان میزبانی asp.net، 24/7.
 • ادغام Cloudflare Enterprise.
 • مخاطبان جهانی با 34 مرکز دادهInstant در سراسر جهان می‌شوند.
 • بهینه سازی با نظارت بر عملکرد برنامه داخلی ما.

همه اینها و خیلی بیشتر، در یک طرح بدونInstant قراردادهای بلندمدت، مهاجرت های کمکی، و 30 روز ضمانت بازگشت پول. برنامه های ما را بررسی کنید یا با فروشندگان صحبت کنید تا طرحی را که برایSummary شما مناسب است بیابید.