search
حلقه سفید

20 طراحی وب سایت عکاسی جذاب و چگونه در سال 2022 خود را بسازید

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/07/21
20 طراحی وب سایت عکاسی جذاب و چگونه در سال 2022 خود را بسازید

اگر به این فکر می کنید که چگونه یک طراحی وب سایت عکاسی ایجاد کنید که توجه مشتریان طراحی وب سایت بالقوه شما را جلب کند، در جای درستی هستید.

با توجه به اینکه بیش از 93 درصد از مصرف کنندگان طراحی وب سایت از اینترنت برای یافتن مشاغل محلی و ارائه دهندگان طراحی وب سایت خدمات استفاده می کنند، این یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای کسب و کار عکاسی طراحی وب سایت خود انجام دهید.

اما وقتی میلیون ‌ها عکاس دیگر کارشان را تبلیغ می ‌کنند، کار آسانی نیست. شما به طراحی وب سایت و رویکرد مناسب طراحی وب سایت نیاز دارید.

در این مقاله، بیش از 20 نمونه طراحی وب سایت عکاسی برنده جایزه را پوشش می ‌دهیم، آن‌ ها را به چند درس اصلی تقسیم می ‌کنیم و به شما نشان می ‌دهیم که چگونه طراحی وب سایت خود را قدم به قدم ایجاد کنید.

فهرست مطالب طراحی وب سایت

20 نمونه طراحی وب سایت عکاسی پیشرفته در سال 2022

7 اصل اساسی طراحی وب سایت عکاسی

چگونه یک طراحی وب سایت عکاسی بسازیم

20 نمونه طراحی وب سایت عکاسی پیشرفته در سال 2022

بیایید نگاهی دقیق ‌تر به 20 طراحی وب ‌سایت عکاسی بیندازیم که نمونه‌ ای از نحوه قرارگیری عکاسان در فضای آنلاین هستند.

1. Brandi Toole

برندی تول یک عکاس عروسی از نیویورک است و طراحی وب سایت او نمونه کاملی است که اجازه می دهد کار خودش صحبت کند.

عکس‌ ها در جلو و وسط هستند، با ناوبری کاملاً ضروری و یک هدر جذاب و فقط نام. انتخاب های تصوی طراحی وب سایت ر بلافاصله تخصص برندی را برجسته می کند، که برای دستیابی به مخاطبان هدف طراحی وب سایت شما بسیار مهم است.

عکاسان، این یکی برای شماست: با کمک این راهنمای گام به گام طراحی وب سایت ، یاد بگیرید که چگونه طراحی وب سایت خود را در یک میدان شلوغ متمایز کنید.

2. Alessandro Romagnoli

Alessandro Romagnoliعکاس مد و سبک زندگی ایتالیایی است. این طراحی وب سایت کار او را با یک تجربه کاربری منحصر به فرد طراحی وب سایت برای نمونه کارها برجسته می کند. نگه داشتن ماوس روی یک عکس، نگاتیو را نشان می دهد، و شما تصاویر را به جای اینکه فقط به چپ یا راست بکشید، به صورت مورب بکشید.

3. Nordica

Cole and Jakob، دوتایی عکاسی عروسی در نوردیکا، از یک صفحه نمایش برای جذب بازدیدکنندگان طراحی وب سایت و مشتریان بالقوه طراحی وب سایت برای اولین بار استفاده می کنند.

صفحه داستان آنها نیز الهام بخش است و به بازدیدکنندگان طراحی وب سایت داستانی از چگونگی پیدایش آنها می گوید.

4. Ruud Luijten

Ruud Luijten متخصص در عکاسی از طبیعت و مناظر از پایگاه اصلی خود در آنتورپ است. طراحی وب سایت او نشان می دهد که انیمیشن ها در هنگام ایجاد اولین برداشت طراحی وب سایت چقدر می توانند قدرتمند باشند.

5. Clement Merouani

کلمنت مروانی عکاس و کارگردان هنری مقیم پاریس است. او با نشان دادن هر پروژه طراحی وب سایت به عنوان جلد یک مجله، نوع کار خود را کاملاً برجسته می کند.

این طراحی وب سایت نمونه دیگری از این است که چگونه انیمیشن ها می توانند به یک تجربه منحصر به فرد کمک کنند (اما فقط با یک میزبان به اندازه کافی سریع که باعث نمی شود طراحی وب سایت آنها برای همیشه بارگذاری شود).

6. عکاسی Lieben

عکاسی Lieben توسط یک عکاس عروسی نروژی اداره می شود که در عکاسی منظره قبل از عروسی تخصص دارد.

طراحی وب سایت ساده نشان می دهد که چگونه مهمترین بخش حضور هر عکاس در طراحی وب سایت ، یک مجموعه عکس قانع کننده است.

7. Mack Eveland

Mack Eveland یک عکاس سرمقاله مستقر در آستین، تگزاس است. صفحه اول طراحی وب سایت او دارای یک گالری تمام صفحه طراحی وب سایت با پخش خودکار با مجموعه ای از عکس ها است که به دقت انتخاب شده است.

او همچنین نوع عکاسی را که انجام می‌ دهد (سرمقاله) و مکان‌ هایی را که برای مشتریان بالقوه طراحی وب سایت جذاب است، برجسته می ‌کند.

8. David William Baum

طراحی وب سایت دیوید ویلیام باوم یک گالری تعاملی است که از فضای سفید زیادی و یک رابط متحرک طراحی وب سایت استفاده می کند که می تواند عکس های مختلف را پوشش دهد.

این یک نمونه الهام بخش برای عکاسانی است که در بیش از یک زمینه تخصص دارند.

9. Dolly Ave

طراحی وب سایت Dolly Ave درس خوبی در مورد قدرت برندسازی است. چه برداشت اول قدرتمندی.

عکس انتخاب شده سبک منحصر به فرد عکس های او را برجسته می کند. او با متن، برندهای بزرگ را از پروژه های طراحی وب سایت گذشته برجسته می کند.

10. Robert Clark

رابرت کلارک یک عکاس سرمقاله طراحی وب سایت و تبلیغاتی مستقر در نیویورک است. با عکس‌ های مناسب، حتی یک گالری شبکه ‌ای ساده نیز می ‌تواند تاثیری قدرتمند ایجاد کند.

هیچ راه بهتری برای به نمایش گذاشتن نمونه کارهای عکاسی خود از صفحه اصلی طراحی وب سایت خود وجود ندارد.

11. Ignacio Palacios

Ignacio Palacios یک نمونه منحصر به فرد برای عکاسان طراحی وب سایت سفر است زیرا او یک برند تجاری و استراتژی تجاری متفاوت را از طریق طراحی وب سایت خود به نمایش می گذارد.

این طراحی وب سایت به جای پذیرایی از مجلات و سایر مشتریان بالقوه طراحی وب سایت ، بر جذب و آموزش عکاسان مبتدی و تبلیغ تورهای عکاسی تمرکز دارد.

12. Clara Balzary

یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد، به خصوص زمانی که یک عکس پرتره یا مد باشد. طراحی وب سایت کلارا بالزاری نمونه کاملی از این موضوع است.

یک صفحه طراحی وب سایت تماس با نام مشتری دارد، اما جدا از آن، کل طراحی وب سایت یک سری عکس است.

13. Haris Nukem

هاریس نوکم یک عکاس و هنرمند تجسمی ساکن لندن در انگلستان است که هیچ مشکلی برای انتقال سبک منحصر به فرد خود در یک عکس طراحی وب سایت ندارد.

در حالی که باید بهترین قدم خود را در طراحی وب سایت خود قرار دهید، هرگز نباید سعی کنید استایل خود یا آنچه هستید را پنهان کنید. تلاش برای ادغام کردن، ساده ترین راه برای شکست در برجسته شدن طراحی وب سایت است.

14. Chris Burkard

کریس بورکارد یک کاوشگر و عکاس سفر است که عکاسی می کند و در مکان های بسیار دور سفر می کند.

برای طراحی وب سایت های عکاسی ماجراجویی، نشان دادن اینکه می توانید لحظات هیجان انگیزی را ثبت کنید بسیار مهم است. کریس با عکس انتخابی خود این کار را بدون نقص انجام می دهد.

15. Andreas Gursky

آندریاس گورسکی عکاس و هنرمند آلمانی است. به جای یک عکس با دقت انتخاب شده، هر بار که از طراحی وب سایت بازدید می کنید، یک منتخب تصادفی از آثار قبلی او را مشاهده خواهید کرد.

16. Levon Biss

لوون بیس یک عکاس پرتره طراحی وب سایت است - هم برای افراد و هم برای اشکالات - و طراحی وب سایت او مجموعه مهارت های منحصر به فرد او را با نمونه کارهای متنوع به نمایش می گذارد.

17. Sarah E

سارا ای یک عکاس عروسی ساکن کلرادو با سبک منحصر به فرد و الهام گرفته از مستند است.

در حالی که او از یک عکس کاملاً صحنه ‌سازی شده ابایی ندارد، مانند عکس بالا، گالری او اصالت طراحی وب سایت او را برجسته می ‌کند.

18. Kristen Mittlestedt

کریستن میتلستد فقط یک عکاس عروسی یا پرتره دیگر نیست. سبک سینمایی او در همه جای طراحی وب سایت برجسته شده است، از گالری اسکرول ساده گرفته تا تصاویر برجسته.

19. Alexey Titarenko

الکسی تیتارنکو یکی از موفق ترین عکاسان در صحنه هنر مدرن است. طراحی وب سایت او ارزش فضای سفید را نشان می دهد.

گالری شما نیازی به استفاده از jQuery ندارد تا همه چیز را در یک شبکه ترکیبی قرار دهد. با نسبت های مناسب و تصاویر انتخاب شده، می توانید یک طرح سازمان یافته و قانع کننده با استحکام کمتر ایجاد کنید.

20. Tim Hawley

تیم هاولی یک عکاس تجاری و هنرمند تجسمی است. طراحی وب سایت او خلاقیت منحصر به فردی را در عکاسی محصول نشان می دهد و محصولات خود را به روش های جذاب طراحی وب سایت برجسته می کند.

با گنجاندن لوگوهای شرکت هایی که با آنها کار کرده است، او همچنین برای مشتریان بالقوه اثبات اجتماعی قدرتمندی را اضافه می کند.

7 اصل اساسی طراحی وب سایت عکاسی

اگر به طراحی وب سایت های بالا توجه کرده باشید، ممکن است قبلاً به چند اصل زیر توجه کرده باشید.

1. اجازه دهید کار شما برای خودش صحبت کند

تصاویر شما باید جلو و مرکز طراحی وب سایت شما باشد.

انتخاب تصویر شما باید نشان دهنده خدماتی باشد که ارائه می دهید و نوع مشتری طراحی وب سایت مورد نظر شما.

به خاطر داشته باشید که چگونه کلمنت، یک عکاس مد، کار خود را با جلد مجلات برجسته کرده است یا چگونه عکاسان عروسی لحظات احساسی غیرقابل چشم پوشی را از عروسی نشان می دهند.

2. :KISS آن را ساده نگه دارید، احمقانه

سعی نکنید یک طرح پیچیده طراحی وب سایت برای برجسته کردن مهارت هنری خود ایجاد کنید. به عنوان یک عکاس، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که طراحی وب سایت براق و ساده داشته باشید.

برای بهترین نتایج به یک قالب یا تم طراحی وب سایت از پیش ساخته بچسبید.

3. از صفحه طراحی وب سایت «درباره» خود برای فروش تجربه استفاده کنید

صفحه طراحی وب سایت «درباره» شما نباید در درجه اول درباره سگ شما باشد (مگر اینکه عکاس حیوانات خانگی باشید) یا سرگرمی های غیرمعمول شما.

از آن برای توضیح اینکه چرا شخصی باید شما را به عنوان عکاس خود انتخاب کند، استفاده کنید. تجربه یا فلسفه خود را در مورد کارتان نشان دهید و نشان دهید که آنها به عنوان مشتری طراحی وب سایت چه انتظاراتی دارند.

برندی تول در اینجا کار بزرگی انجام می دهد. صفحه طراحی وب سایت "درباره" او فلسفه و تجربه کار با او را پوشش می دهد. هدف تقلید از این است.

4. ناوبری را پاک کنید

منوی پیمایش طراحی وب سایت خود را واضح و مختصر نگه دارید. اگر کاربران طراحی وب سایت نتوانند صفحه مورد نظر خود را پیدا کنند، طراحی وب سایت شما را ترک می کنند و دیگر برنمی گردند.

این مثال از Nordica اصول اولیه را برجسته می کند: یک منوی قابل گسترش با پیوندهای کلیکی به صفحات طراحی وب سایت "Portfolio"، "Contact" و "About".

5. با مشتری طراحی وب سایت شروع کنید

هنگام انتخاب تصاویر و ایجاد طراحی وب سایت خود، همیشه با در نظر گرفتن یک مشتری بالقوه شروع کنید.

این نباید در مورد منیت یا انگیزه خلاقانه شما باشد، بلکه باید در مورد چیزی باشد که در مشتری طراحی وب سایت ایده آل شما طنین انداز می شود.

6. سعی نکنید چرخ را دوباره اختراع کنید

اگر طراح یا توسعه دهنده طراحی وب سایت نیستید، نباید سعی کنید از صفر شروع کنید. در عوض، به ابزارهای موجود مانند قالب ‌ها و افزون ه‌ها تکیه کنید تا به شما در ساخت طراحی وب سایت مورد نیاز کمک کنند.

برای شروع، لیست دست انتخاب شده ما از بهترین افزونه های asp.net را بررسی کنید.

7. تماس با شما را آسان کنید

 • در وهله اول به این فکر کنید که چرا یک طراحی وب سایت ایجاد می کنید. برای ایجاد آگاهی و ارتباط با مشتریان بالقوه طراحی وب سایت ، درست است؟
 • این بدان معنی است که یک راه آسان و واضح برای کاربران طراحی وب سایت علاقه مند برای تماس با شما برای موفقیت ضروری است.
 • شما باید حداقل یکی از روش های زیر را در طراحی وب سایت خود برجسته کنید:
 • فرم تماس که در آن بازدیدکنندگان طراحی وب سایت می توانند با شما تماس بگیرند
 • شماره تلفن (به عنوان مثال، شماره تغییر مسیر VoIP، بنابراین شماره خصوصی خود را به اشتراک نمی گذارید)
 • افزونه رزرو یا زمان بندی تماس

طراحی وب سایت مارک دلنگ دارای صفحه طراحی وب سایت تماس خوب است. دارای فرم تماس همراه با شماره های تمام دفاتر محلی است.

البته، اگر یک فروشگاه تک نفره هستید، به چندین شماره تلفن نیاز ندارید.

چگونه یک طراحی وب سایت عکاسی بسازیم

راه های زیادی برای ایجاد یک طراحی وب سایت عکاسی وجود دارد. می توانید آن را با HTML و CSS ایستا بسازید، از یک سرویس رایگان استفاده کنید، یا میزبانی دریافت کنید و طراحی وب سایت را با استفاده از CMS سیستم مدیریت محتوا بسازید.

بهترین راه برای ساخت یک طراحی وب سایت عکاسی چیست؟

برای پول ما، asp.net خود میزبان بهترین راه برای یک عکاس برای ایجاد یک طراحی وب سایت است.

چرا؟

مالکیت و کنترل کامل محتوا طراحی وب سایت: شما حقوق کامل تمام محتوای خود را حفظ می کنید (بر خلاف یک سازنده طراحی وب سایت).

قابلیت استفاده و ویژگی ها طراحی وب سایت: ایجاد محتوا با کشیدن و رها کردن، و شخصی سازی کامل ظاهر و تجربه طراحی وب سایت شما.

توسعه پذیری طراحی وب سایت: هزاران افزونه (از جمله صدها پلاگین مرتبط با عکاسی) برای کمک به شما در ارائه تجربه ای که می خواهید.

راه اندازی حرفه ای برای یک پنی: از بین صدها قالب و افزونه حرفه ای ارزان و رایگان انتخاب کنید.

مدیریت بهتر طراحی وب سایت: تهیه نسخه پشتیبان، مهاجرت و جابجایی آسان.

وقتی asp.net 40 درصد اینترنت را تامین می ‌کند، می ‌دانید که آنها کاری را درست انجام می ‌دهند.

Webever.ir و اکثر هاست های دیگر در سال 2021ایجاد یک طراحی وب سایت asp.net جدید را بسیار آسان می کند.

هیچ فرآیند پیچیده راه اندازی دستی مورد نیاز نیست.

انتخاب از بین هزاران الگوی طراحی وب سایت عکاسی (مضامین asp.net)

بیش از 370 تم عکاسی رایگان در فهرست اصلی تم asp.net موجود است.

همچنین هزاران تم در دسترس از طراحی وب سایت های شخص ثالث و توسعه دهندگان طراحی وب سایت وجود دارد.

به عنوان مثال، تم Fiji II یک نقطه شروع عالی برای هر عکاسی است. با تصاویری که برای نمایش انتخاب می ‌کنید، می ‌توانید جو را 180 درجه تغییر دهید.

برای ایده های بیشتر، پست ما را بررسی کنید که بهترین تم های asp.net را برجسته می کند.

با یک صفحه اصلی جلب توجه شروع کنید

هنگامی که یک موضوع دارید، وقت آن است که شروع به ایجاد صفحات واقعی طراحی وب سایت خود کنید. با اولین چیزی که یک بازدید کننده هنگام فرود در طراحی وب سایت شما می بیند شروع کنید: صفحه اصلی طراحی وب سایت.

صفحه اصلی طراحی وب سایت باید:

 • چشم نواز باشید
 • تخصص اصلی عکاسی خود را برجسته کنید
 • بهترین کار خود را به نمایش بگذارید
 • مستقیماً با مشتریان بالقوه طراحی وب سایت صحبت کنید
 • برای ایجاد اولین صفحه طراحی وب سایت خود، روی Pages در منو کلیک کنید تا آن را گسترش دهید، سپس روی پیوند افزودن جدید کلیک کنید.

سپس باید صفحه اصلی طراحی وب سایت خود را در Customizer تنظیم کنید. Appearance > Customize را در منو انتخاب کنید و روی تنظیمات صفحه اصلی طراحی وب سایت کلیک کنید.

صفحه طراحی وب سایت ای را که ایجاد کرده اید انتخاب کنید و برای ذخیره تغییرات منتشر کنید.

در asp.net، با یک تم عکاسی، به احتمال زیاد می توانید صفحه اول طراحی وب سایت را از داخل سفارشی ساز ویرایش کنید.

صفحه طراحی وب سایت ای را که ایجاد کرده اید انتخاب کنید و برای ذخیره تغییرات منتشر کنید.

در asp.net، با یک تم عکاسی، به احتمال زیاد می توانید صفحه اول طراحی وب سایت را از داخل سفارشی ساز ویرایش کنید.

در این موضوع خاص، می ‌توانید تنظیمات را در گزینه‌ های الگوی Parallax ویرایش کنید.

مهم نیست که چه نوع عکاسی انجام می دهید، عکس خود را با دقت انتخاب کنید تا توجه مشتری بالقوه طراحی وب سایت را جلب کنید. مراقب باشید رنگ های منو یا تیتر شما با عکس تداخل نداشته باشند.

دلیلی وجود دارد که تقریباً تمام طراحی وب سایت های عکاسی که ما پوشش دادیم از متن سیاه یا سفید استفاده می کنند. محتوای طراحی وب سایت نوشته شده بازیگر اصلی در این محیط نیست.

3 صفحه ضروری برای هر طراحی وب سایت عکاسی

در مرحله بعد، می خواهید روند را تکرار کنید. یک صفحه طراحی وب سایت جدید ایجاد کنید (اما از تنظیمات صفحه اصلی طراحی وب سایت صرفنظر کنید) حداقل برای سه بخش دیگر.

صفحه تماس طراحی وب سایت: اینجا جایی است که بازدیدکنندگان طراحی وب سایت (و مشتریان بالقوه) نحوه دسترسی به شما را پیدا می کنند.

صفحه درباره طراحی وب سایت: اینجا جایی است که شما تجربه خود و آنچه مشتریان می توانند انتظار داشته باشند (غذا یا رنگ مورد علاقه شما) را برجسته می کنید.

صفحه نمونه کارها یا گالری طراحی وب سایت: نمونه کارها یا گالری شما جایی است که کارهای گذشته را به نمایش می گذارید. همچنین می توانید چندین صفحه طراحی وب سایت را بر اساس دسته بندی های مختلف ایجاد کنید. اگر صفحه اصلی طراحی وب سایت شما خود نمونه کار است، می توانید از این کار صرف نظر کنید.

برای صفحه «درباره من»، می‌ت وانید به راحتی از ویرایشگر کشیدن و رها کردن asp.net برای ایجاد طرح‌ بندی مورد نظر خود استفاده کنید.

برای ایجاد صفحه تماس طراحی وب سایت ، به افزونه فرم تماس asp.net نیاز دارید. پس از نصب آن، می توانید یک کادر فرم تماس را از ویرایشگر رها کنید.

ایجاد یک صفحه طراحی وب سایت نمونه کار با ظاهر عالی کمی پیچیده تر است، اما شما می توانید آن را در عرض چند دقیقه با ابزارهای مناسب انجام دهید.

از پلاگین گالری برای ایجاد یک گالری یا نمونه کار تعاملی استفاده کنید

در مرحله بعد، وقت آن است که طراحی وب سایت نمونه کار عکاسی خود را با مهم ترین عنصر آن تکمیل کنید: نمونه کارها.

اولین قدم این است که فقط بهترین تصاویر خود را با دقت انتخاب و آپلود کنید تا در صفحه گالری طراحی وب سایت یا نمونه کارها قرار دهید.

سپس باید افزونه گالری عکس asp.net مناسب را پیدا کنید که نیازهای خاص شما را برآورده کند. آنها به شما این امکان را می ‌دهند که گالری‌ های شبکه‌ ای انعطاف‌ پذیر و با جریان آزاد ایجاد کنید که عکس ‌های شما را به سبک نمایش می‌ دهند.

به عنوان مثال، ماژول طراحی وب سایت را در نظر بگیرید. از JQuery برای ایجاد یک گالری طراحی وب سایت به سبک شبکه ای استفاده می کند که احساس زنده بودن می کند.

بسته به پلاگین، صفحه طراحی وب سایت خود را ایجاد می کند، یا باید یک کد کوتاه را در صفحه طراحی وب سایت نمونه کارها که ایجاد می کنید کپی و جایگذاری کنید.

اجازه ندهید سرعت بارگیری طراحی وب سایت آهسته اولین برداشت شما را خراب کند

اگر بازدیدکنندگان طراحی وب سایت خود را مجبور کنید قبل از اینکه بتوانید طراحی وب سایت را ببینید منتظر بمانند، به احتمال زیاد فوراً آن را ترک خواهند کرد. اگر حتی پنج ثانیه طول بکشد، 90٪ بیشتر احتمال دارد که آنها را ترک کنند.

طراحی وب سایت های عکاسی به ناچار فایل های رسانه ای بزرگ و غنی زیادی دارند. تصاویر با رزولوشن پایین به همان اندازه حرفه ای را ارائه نمی دهند. بهتر است برای اطمینان از سرعت بارگذاری طراحی وب سایت سریع اقدامات متقابل انجام دهید. این موارد می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • یک سرویس میزبانی قابل اعتماد بیابید که می داند چگونه asp.net را سریع اجرا کند، حتی تحت بارهای سنگین (این تخصص webever.ir است).
 • ابتدا از asp.net برای بارگیری تصاویر و ویدیوهای قابل مشاهده استفاده کنید.
 • یکی از سریع ترین تم های asp.net موجود را انتخاب کنید.
 • تصاویر خود را برای طراحی وب سایت و عملکرد بهینه کنید.
 • راهنمای گام به گام ما را برای افزایش سرعت طراحی وب سایت asp.net خود دنبال کنید.

اولین قدم مهم ترین است. با یک برنامه میزبانی مشترک غیرقابل اعتماد، هیچ کاری که انجام می دهید باعث نمی شود طراحی وب سایت شما به همان سرعتی که می خواهید بارگذاری شود.

در webever.ir، سرعت در اولویت است. محیط سفارشی ما در Google Cloud VMS با سرعت رعد و برق اجرا می شود. ما همچنین از آخرین بهینه ‌سازی‌ های حافظه پنهان و سایر بهینه ‌سازی‌ های عملکرد طراحی وب سایت برای اطمینان از سرعت بالا استفاده می‌ کنیم.

اگر عکاس هستید، از قبل اهمیت چیدمان ‌های زیبا را می ‌دانید... پس مطمئن شوید که طراحی وب سایت شما با کمک این نمونه‌ های برنده جایزه، این موضوع را منعکس می ‌کند.

خلاصه

ایجاد یک طراحی وب سایت عکاسی گامی مهم در جهت تثبیت خود در صنعت طراحی وب سایت و منطقه محلی شما است.

با یادگیری از مثال های بالا، ساده نگه داشتن آن و شروع با یک موضوع مناسب، می توانید یک طراحی وب سایت عالی را به پایان برسانید و تنها در چند ساعت حضور آنلاین خود را ایجاد کنید.

این اقدامات را انجام دهید تا خود را از رقبا متمایز کنید و شروع به جذب سریع مشتریان بیشتری کنید.