search
حلقه سفید

21 بهترین نرم افزار CMS برای ساخت طراحی وب سایت و مدیریت موثر محتوا طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/08/11
21 بهترین نرم افزار CMS برای ساخت طراحی وب سایت و مدیریت موثر محتوا طراحی وب سایت

به دنبال بهترین نرم افزار CMS برای طراحی وب سایت خود هستید؟ در سطح بالایی، یک CMS یا سیستم مدیریت محتوا طراحی وب سایت ، به شما کمک می کند تا یک طراحی وب سایت کاربردی بدون نیاز به ساخت هر صفحه طراحی وب سایت از ابتدا با استفاده از کد ایجاد کنید.

با این حال، نرم افزارهای CMS طراحی وب سایت مختلف دارای مزایا و معایب متفاوتی هستند، بنابراین شما می خواهید ابزاری را انتخاب کنید که برای نیازها و بودجه خاص شما بهترین است.

برای کمک، ما 21 بهترین گزینه CMS طراحی وب سایت را برای همه چیز از وبلاگ گرفته تا فروشگاه های تجارت الکترونیک، طراحی وب سایت های بازاریابی و موارد دیگر جمع آوری کرده ایم.

فهرست مطالب

CMS طراحی وب سایت چیست؟

هنگام انتخاب CMS طراحی وب سایت چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

21 بهترین راه حل نرم افزار CMS طراحی وب سایت در سال 2022

CMS طراحی وب سایت چیست؟

قبل از اینکه به لیست برسیم، از ابتدا شروع می کنیم: CMS طراحی وب سایت چیست؟

یک سیستم مدیریت محتوا طراحی وب سایت همان کاری را انجام می دهد که نام آن می گوید: به شما کمک می کند محتوای طراحی وب سایت خود را به روشی «سیستم شده» مدیریت کنید.

به جای اینکه هر زمان که می‌خواهید محتوا را به طراحی وب سایت خود اضافه کنید، نیاز به کار با کد داشته باشید، یک CMS طراحی وب سایت به شما امکان می ‌دهد در یک ویرایشگر آسان کار کنید که ممکن است چیزی شبیه به این باشد:

سپس، هنگامی که آن محتوا طراحی وب سایت را "انتشار" می کنید، CMS طراحی وب سایت به درستی آن قسمت از محتوا را مطابق با ترجیحات شما به بازدیدکنندگان طراحی وب سایت نمایش می دهد.

یک CMS طراحی وب سایت همچنین سازماندهی همه چیز را در قسمت جلویی طراحی وب سایت شما انجام می دهد. به عنوان مثال، اگر یک پست وبلاگ را منتشر کنید، CMS طراحی وب سایت به طور خودکار آن را در بالای صفحه وبلاگ طراحی وب سایت شما نمایش می دهد و یک مهر زمانی اضافه می کند.

هر چند یک CMS طراحی وب سایت از یک پلت فرم وبلاگ نویسی منعطف تر است. شما می توانید یک پلت فرم وبلاگ نویسی را به عنوان یک CMS طراحی وب سایت برای یک نوع خاص از محتوا (پست های وبلاگ) در نظر بگیرید، در حالی که یک CMS طراحی وب سایت می تواند به شما در مدیریت هر نوع محتوا طراحی وب سایت کمک کند.

به عنوان مثال، "محتوا" در CMS طراحی وب سایت شما می تواند این باشد:

 • پست های وبلاگ
 • صفحات استاتیک طراحی وب سایت
 • محصولات طراحی وب سایت تجارت الکترونیک
 • پست های انجمن
 • محتوای دوره خصوصی
 • عضویت ها

یا، ممکن است چندین نوع محتوا طراحی وب سایت در آن واحد باشد! یک پلت فرم CMS طراحی وب سایت خوب می تواند به شما در مدیریت انواع مختلف محتوا طراحی وب سایت که نیاز دارید کمک کند.

CMS طراحی وب سایت هدلس چیست؟

در لیست زیر، عبارت دیگری را مشاهده خواهید کرد: CMS طراحی وب سایت بدون سر. با یک CMS طراحی وب سایت بدون هد، از CMS خود برای مدیریت تمام محتوای طراحی وب سایت خود در باطن استفاده خواهید کرد. سپس، می ‌توانید با جست‌ وجو کردن داده‌ها از طریق یک API، ظاهر خود را بسازید.

مزیت این رویکرد "بی سر" این است که شما می توانید از محتوای طراحی وب سایت خود تقریباً در هر جایی استفاده کنید، از یک طراحی وب سایت گرفته تا یک برنامه تلفن همراه و موارد دیگر.

یک CMS طراحی وب سایت بدون هد نیاز به دانش فنی بسیار بیشتری برای پیاده سازی دارد، اما به شما انعطاف بیشتری برای نحوه و مکان استفاده از محتوای خود می دهد.

هنگام انتخاب CMS طراحی وب سایت چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

هنگام انتخاب یک CMS طراحی وب سایت ، در اینجا برخی از مهم ترین ویژگی هایی که باید در نظر بگیرید:

قیمت گذاری - هر CMS طراحی وب سایت هزینه های مرتبط با خود را دارد. برخی از آنها رایگان و متن باز هستند، اما برای میزبانی آنها باید هزینه پرداخت کنید. با دیگران، ممکن است لازم باشد نرم افزار را از شرکتی که CMS طراحی وب سایت را ایجاد می کند، خریداری کنید.

پشتیبانی و تجربه مشتری - برخی از ابزارها منبع باز هستند و گزینه‌های پشتیبانی مرکزی ندارند، در حالی که برخی دیگر با پشتیبانی 24 ساعته ارائه می ‌شوند - مطمئن شوید که متوجه می‌ شوید چه چیزی دریافت می‌ کنید.

سئو – مهم است که نرم افزار انتخابی شما ابزارهایی را برای رتبه بندی در گوگل و سایر موتورهای جستجو طراحی وب سایت در اختیار شما قرار دهد.

شخصی ‌سازی - برای موارد استفاده تجاری، انتخاب یک CMS طراحی وب سایت که به شما امکان می‌دهد تجربیات بازدید کننده شخصی ‌سازی کنید، می‌تواند به شما در بهبود بازاریابی و نرخ تبدیل کمک کند.

سهولت استفاده – اگر توسعه‌ دهنده طراحی وب سایت نیستید، می‌خواهید ابزاری را انتخاب کنید که استفاده از آن بدون دانش توسعه طراحی وب سایت آسان باشد.

امنیت – با برخی از ابزارهای طراحی وب سایت CMS، شما مسئول امنیت طراحی وب سایت خود هستید، در حالی که ابزارهای دیگر آن را برای شما مدیریت می کنند.

21 بهترین راه حل نرم افزار CMS طراحی وب سایت در سال 2022

اکنون زمان دریافت لیستی از گزینه های CMS طراحی وب سایت فرا رسیده است، بیایید عمیق تر کاوش کنیم:

1. طراحی وب سایت وردپرس — قیمت: رایگان

وردپرس تا کنون محبوب ترین CMS طراحی وب سایت جهان است – بیش از 37 درصد از تمام طراحی وب سایت های موجود در اینترنت را در اختیار دارد. این به عنوان یک پلت فرم وبلاگ نویسی شروع شد، اما مدت هاست که به یک CMS طراحی وب سایت کامل تبدیل شده است که می توانید از آن برای ساخت هر نوع طراحی وب سایتی، از فروشگاه های تجارت الکترونیک گرفته تا طراحی وب سایت های عضویت، انجمن ها و موارد دیگر استفاده کنید.

در واقع، طراحی وب سایت وردپرس از طریق افزونه WooCommerce نیز یکی از محبوب ‌ترین راه‌ها برای ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک است. برخی از دلایلی که محبوبیت وردپرس را توضیح می دهند عبارتند از:

 • رایگان و متن باز است.
 • شما می توانید هزاران تم وردپرس را برای کنترل ظاهر طراحی وب سایت خود پیدا کنید.
 • شما می توانید به بیش از 55000 افزونه رایگان برای گسترش ویژگی های طراحی وب سایت خود دسترسی داشته باشید (در اینجا برخی از بهترین ها وجود دارد).
 • کاربران طراحی وب سایت پیشرفته همچنین می توانند از وردپرس به عنوان یک CMS بدون هد با چیزی مانند گتسبی استفاده کنند.

2. طراحی وب سایت دروپال — قیمت: رایگان

دروپال یکی دیگر از CMS طراحی وب سایت های منبع باز محبوب است که در همان فضای وردپرس قرار می گیرد.

دروپال با سیستم طبقه بندی منعطف خود در مدیریت سایت هایی با حجم زیاد محتوا طراحی وب سایت برتر است. همچنین دارای یک سیستم دسترسی کاربر داخلی است که به شما کنترل زیادی بر روی کارهایی که کاربران طراحی وب سایت ثبت نام شده می توانند در داخل CMS طراحی وب سایت انجام دهند، می دهد.

مانند وردپرس، می توانید با استفاده از تم ها ظاهر طراحی وب سایت خود را کنترل کنید و عملکرد دروپال را با ماژول ها گسترش دهید.

3. طراحی وب سایت جوملا — قیمت: رایگان

جوملا در کنار وردپرس و دروپال، سومین شرکت کننده از سه نرم افزار CMS طراحی وب سایت منبع باز محبوب است.

طراحی وب سایت جوملا مانند وردپرس و دروپال دارای بازارهای بزرگی برای قالب ها و برنامه های افزودنی است که به شما کمک می کند طراحی وب سایتی مطابق با نیازهای خود ایجاد کنید.

از نظر دانش فنی مورد نیاز، جوملا یک حد وسط خوب بین وردپرس و دروپال ارائه می دهد.

4. طراحی وب سایت Magento - رایگان، از 2000 دلار در ماه

Magento یک CMS منبع باز برای فروشگاه های طراحی وب سایت تجارت الکترونیک است. با امنیت قوی انعطاف پذیر است، اما برای کاربران طراحی وب سایت غیر فنی نیز چندان در دسترس نیست. تقریباً مطمئناً برای تنظیم آن به دانش فنی نیاز خواهید داشت (یا تمایل به استخدام فردی که این دانش را دارد).

شما می توانید از نرم افزار منبع باز به صورت رایگان به نام Magento OpenSource) ) استفاده کنید. یا، می ‌توانید برای راه ‌اندازی و نگهداری فروشگاه خود برای شما (Magento Commerce به Magento )پرداخت کنید، که می ‌تواند با طرح‌ هایی که از 2000 دلار + در ماه شروع می ‌شود، گران ‌تر شود.

5. HubSpot CMS - از 300 دلار در ماه

HubSpot CMS یک CMS طراحی وب سایت عالی برای مشاغل و بازاریابان است که به دنبال ارتباط با مشتریان هستند.

HubSpot CMS دارای یکپارچه سازی داخلی با HubSpot CRM رایگان است (این افزونه های CRM وردپرس را بررسی کنید). این به شما امکان می دهد نه تنها سرنخ ها را مستقیماً به CRM خود اضافه کنید، بلکه به شما امکان می دهد طراحی وب سایت خود را برای بازدیدکنندگان طراحی وب سایت فردی شخصی سازی کنید که می تواند به شما کمک کند آنها را به مشتری تبدیل کنید.

توسعه دهندگان طراحی وب سایت می توانند کد را برای سفارشی کردن طراحی وب سایت بررسی کنند، در حالی که کاربران طراحی وب سایت غیر فنی می توانند صفحات را با استفاده از یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن بسازند.

سایر ویژگی های قابل توجه عبارتند از:

 • تست داخلی A/B/n برای بهینه سازی محتوای طراحی وب سایت شما
 • توصیه های سئو طراحی وب سایت برای رتبه بندی در نتایج جستجوی گوگل
 • برای تجزیه و تحلیل اینکه سرنخ ها و فروش شما از کجا می آیند، با ذکر منبع تماس بگیرید
 • نظارت بر امنیت 24 ساعته
 • پشتیبانی 24/7 در صورت نیاز به کمک

6. طراحی وب سایت Kentico - شروع رایگان، از 7999 دلار در سال

Kentico یک CMS متمرکز بر سازمان است که دو محصول مختلف CMS طراحی وب سایت را ارائه می دهد:

محتوا – یک CMS طراحی وب سایت مبتنی بر ابر بدون هد که به شما کمک می کند محتوای طراحی وب سایت خود را مدیریت کنید و آن را در هر جایی از طریق API ارائه دهید.

Xperience – یک پلتفرم داخلی یا مبتنی بر ابر که یک CMS طراحی وب سایت و ابزارهای بازاریابی دیجیتال را در یک مجموعه قرار می دهد.

Kentico یک سطح رایگان محدود برای پلتفرم Kontent خود دارد، اما اگر به گزینه های پولی نیاز داشته باشید، می تواند گران شود.

از آنجایی که Kentico Content یک CMS طراحی وب سایت بدون هد است، برای ایجاد قسمت جلویی طراحی وب سایت خود به دانش فنی نیز نیاز دارید.

7. طراحی وب سایت Squarespace - از 16 دلار در ماه

Squarespace یک ابزار طراحی وب سایت میزبانی شده است که طراحی وب سایت را برای کاربران طراحی وب سایت غیر فنی آسان می کند. همچنین می توانید از آن برای ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیک طراحی وب سایت سبک وزن استفاده کنید.

Squarespace به اندازه همه این ابزارهای دیگر منعطف نیست، اما این در واقع نقطه فروش آن است. Squarespace با ساده کردن کارها، ایجاد طراحی وب سایت های اساسی را برای کاربران طراحی وب سایت غیر فنی آسان می کند.

با این حال، اگر چیزی فراتر از یک وبلاگ، نمونه کارها، یا طراحی وب سایت بروشور اولیه می سازید، احتمالاً می خواهید نرم افزار CMS طراحی وب سایت انعطاف پذیرتری را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر، این مقایسه عمیق Squarespace و WordPress را بررسی کنید.

8. طراحی وب سایت dotCMS - رایگان، حق بیمه برای گزینه سازمانی

dotCMS یک CMS طراحی وب سایت منبع باز بدون هد با رویکرد اول API است. برای مدل‌ سازی انواع مختلف محتوا طراحی وب سایت ، می ‌توانید از رابط کاربری کشیدن و رها کردن استفاده کنید. به عنوان مثال، یک پست وبلاگ یا یک محصول تجارت الکترونیک طراحی وب سایت.

سپس، می ‌توانید از API برای تحویل محتوای خود به هر مقصدی مانند طراحی وب سایت یا برنامه استفاده کنید.

در باطن، همچنان ویژگی‌های نویسندگی سنتی و همچنین توانایی ایجاد نقش‌ها و مجوزهای مختلف برای کنترل دسترسی به محتوای طراحی وب سایت خود را خواهید داشت.

9. طراحی وب سایت رضایت بخش - از 39 دلار در ماه برای افراد / از 879 دلار در ماه برای مشاغل

در حالی که بیشتر این ابزارهای دیگر بر کمک به شما در ایجاد صفحات طراحی وب سایت متمرکز هستند، Contentful برای آنچه «تجارب دیجیتال همه ‌کاناله» می ‌نامد ساخته شده است. به طور خلاصه، این بدان معنی است که شما می توانید تمام محتوای طراحی وب سایت خود را در یک مرکز مرکزی سازماندهی کنید و سپس در صورت نیاز از آن در هر کانال دیجیتالی استفاده کنید.

می‌توانید با استفاده از یک API RESTful محتوای طراحی وب سایت خود را پرس و جو کنید و محتوای طراحی وب سایت خود را در CDN خارجی ذخیره کنید تا بتوانید بارهای API را در کمتر از 100 میلی ‌ثانیه تحویل دهید.

Contentful یک CMS طراحی وب سایت بدون هد است، بنابراین برای پیاده سازی آن به دانش فنی نیاز دارید.

10. طراحی وب سایت Zephyr — با فروش تماس بگیرید

Zephyr یک CMS طراحی وب سایت میزبان ابر است که به طور انحصاری خود را به آژانس هایی که طراحی وب سایت های مشتری را می سازند بازاریابی می کند. در واقع، Zephyr فقط به آژانس‌ ها مجوز می‌دهد، بنابراین افراد نمی ‌توانند از Zephyr استفاده کنند مگر اینکه شما مایل به همکاری با یک شریک آژانس باشید.

از آنجایی که در فضای ابری میزبانی می ‌شود، هدف اصلی Zephyr برای آژانس ‌ها این است که می‌تواند جایگزینی بدون نیاز به تعمیر و نگهداری برای سایر راه ‌حل ‌های آژانس مانند WordPress یا Drupal ارائه دهد.

11. طراحی وب سایت Canvas CMS — تماس با فروش

Canvas CMS یک CMS طراحی وب سایت مبتنی بر ابر است که با یک سیستم طراحی کشیدن و رها کردن ارائه می شود، که این امکان را برای کاربران طراحی وب سایت غیر فنی ایجاد می کند که یک طراحی وب سایت سفارشی طراحی کنند.

همه طرح‌ هایی که با Canvas می‌سازید، پاسخگوی تلفن همراه و آماده AMP هستند، که به بازدیدکنندگان طراحی وب سایت تلفن همراه شما یک تجربه عالی می‌دهد.

برای کاربران طراحی وب سایت پیشرفته تر، Canvas به شما امکان می دهد ساختارهای پایگاه داده پویا را از داخل CMS طراحی وب سایت بسازید و همچنین شامل API هایی برای ادغام داده ها از منابع دیگر در طراحی وب سایت شما می شود.

12. طراحی وب سایت Grav - رایگان

Grav یک سیستم مدیریت محتوای طراحی وب سایت متن باز با فایل مسطح است. تعیین "پرونده مسطح" به این معنی است که Grav برای کار کردن به پایگاه داده نیاز ندارد. در عوض، محتوا را از فایل های متنی پرس و جو می کند. این باعث می شود Grav بسیار سبک وزن باشد و به راحتی بتوان آن را در هر مکانی مستقر کرد زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل های طراحی وب سایت خود را آپلود کنید.

با این حال، همچنان می ‌توانید انواع محتوای پویا طراحی وب سایت ایجاد کنید و محتوا را فیلتر کنید، و همچنین می ‌توانید از ویرایشگر Markdown برای ایجاد محتوا طراحی وب سایت استفاده کنید.

13. طراحی وب سایت CMS Craft — رایگان

Craft CMS یک CMS طراحی وب سایت منبع باز است که تمرکز خود را بر روی فرآیند ایجاد محتوای طراحی وب سایت کاربرپسند قرار می دهد. همچنین کار با انواع محتوای سفارشی را با یک ابزار داخلی برای طراحی یک طرح بندی فیلد سفارشی برای انواع مختلف محتوا طراحی وب سایت آسان می کند.

برای طراحی وب سایت جدید خود به یک هاست عالی، سریع و ایمن نیاز دارید؟ Kinsta سرورهای سریع و 24/7 پشتیبانی جهانی را از کارشناسان وردپرس ارائه می دهد. برنامه های ما را بررسی کنید

برای کنترل قسمت جلویی، می‌توانید آن را خودتان با استفاده از قالب‌های Twig بسازید یا از CMS در یک راه ‌اندازی بدون هد با API خود تولید کننده GraphQL Craft CMS استفاده کنید.

14. طراحی وب سایت Sitefinity - با فروش تماس بگیرید

Sitefinity یک CMS طراحی وب سایت است که بر کمک به بازاریابان برای ارائه محتوای طراحی وب سایت بهینه و شخصی سازی شده تمرکز دارد.

شما می توانید از اطلاعات بینش برای یادگیری در مورد مشتریان خود و ارائه محتوای طراحی وب سایت شخصی استفاده کنید. سپس، همچنین می توانید به سرعت تست های A/B جدید را برای بهینه سازی محتوای طراحی وب سایت خود تنظیم کنید.

شما همچنین می توانید از Sitefinity به عنوان یک CMS طراحی وب سایت بدون هد برای ارائه محتوا طراحی وب سایت در هر مکانی استفاده کنید و همه چیز برای قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری در ابر Microsoft Azure میزبانی می شود.

15. طراحی وب سایت Shopify - از 29 دلار در ماه

Shopify یک پلت فرم تجارت الکترونیک طراحی وب سایت میزبانی شده است. بعد از WooCommerce، این دومین راه محبوب برای ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک طراحی وب سایت است.

مزیت اصلی Shopify سادگی است. از آنجایی که این یک ابزار میزبانی شده است، لازم نیست نگران امنیت یا نگهداری فروشگاه خود باشید. شما فقط می توانید روی یافتن مشتری و رشد فروشگاه خود تمرکز کنید.

شما هنوز هم به لطف بازار برنامه Shopify از انعطاف پذیری خوبی برخوردار هستید، اما به کد منبع اصلی فروشگاه خود دسترسی کامل نخواهید داشت.

شرکت هایی که به انعطاف پذیری بیشتری نیاز دارند می توانند با Shopify Plus استفاده کنند.

(مطالعه پیشنهادی: 11 بهترین جایگزین Shopify در سال 2022).

16. طراحی وب سایت BigCommerce - از 30 دلار در ماه

BigCommerce یکی دیگر از پلتفرم های CMS طراحی وب سایت میزبان شناخته شده برای فروشگاه های تجارت الکترونیک است. یکی از ویژگی های برجسته BigCommerce رویکرد چند کاناله آن برای فروش است. شما می توانید از طریق فروشگاه میزبانی شده خود، آمازون، eBay و غیره بفروشید.

حتی می توانید از برخی دیگر از گزینه های CMS طراحی وب سایت در این لیست استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید BigCommerce را با وردپرس جفت کنید تا بهترین ها را از هر دو دنیا دریافت کنید.

BigCommerce یک طرح Essentials در دسترس را ارائه می دهد که از 30 دلار در ماه شروع می شود، و همچنین برنامه های متمرکز بر سازمان برای سازمان های بزرگتر.

17. طراحی وب سایت Umbraco CMS — رایگان (منبع باز)، از 39 دلار در ماه (نسخه میزبان)

Umbraco یک نرم افزار CMS طراحی وب سایت منبع باز است که می توانید خودتان میزبان آن باشید. یا می توانید از سرویس هاست پولی Umbraco استفاده کنید.

می‌توانید با استفاده از یک ویرایشگر ساده، همراه با ویژگی‌های مفید مانند ویرایشگر فرم داخلی، محتوا طراحی وب سایت اضافه کنید. در صورت نیاز، می توانید CMS طراحی وب سایت اصلی را با برنامه های Umbraco نیز گسترش دهید.

برای کاربران فنی تر، Umbraco همچنین یک پیشنهاد CMS بدون هد به نام Umbraco Heartcore دارد.

18. چابکی CMS - از 47 دلار در ماه

Agility CMS یکی دیگر از CMS های طراحی وب سایت بدون سر است که به شما امکان می دهد محتوا طراحی وب سایت را از یک نقطه مدیریت کنید و آن را از طریق RESTful API، GraphQL و JAMstack در هر نقطه تحویل دهید.

شما هنوز گزینه ‌های زیادی برای مدیریت محتوای طراحی وب سایت خود دارید، از جمله ویژگی‌هایی برای مدل ‌سازی محتوا طراحی وب سایت ، سئو، زمان ‌بندی، روابط محتوا طراحی وب سایت و موارد دیگر.

سپس، Agility CMS می تواند با استقرار محتوا طراحی وب سایت از طریق CDN، مطمئن شود که محتوای شما به سرعت بارگیری می شود.

19. طراحی وب سایت Adobe Experience Manager — فروش تماس با ما (میانگین 250000 دلار +/سال)

Adobe Experience Manager ابزاری متمرکز بر سازمان است که یک CMS طراحی وب سایت را با یک راه حل مدیریت دارایی دیجیتال (DAM) ترکیب می کند.

می‌توانید از طراحی وب سایت ‌های Adobe Experience Manager برای ایجاد تجربه ‌های طراحی وب سایت شخصی ‌شده برای بازدیدکنندگان طراحی وب سایت در کانال‌های مختلف استفاده کنید، در حالی که از دارایی‌های مدیریت تجربه Adobe برای مدیریت تمام دارایی‌های دیجیتال برند خود از یک نقطه مرکزی نیز استفاده کنید.

20. طراحی وب سایت محتوای Oracle WebCenter — از 3,450 دلار

Oracle WebCenter Content یک ابزار مدیریت محتوای سازمانی (طراحی وب سایت ) است. این به خودی خود طراحی وب سایت متمرکز نیست. در عوض، مکانی را برای نگهداری محتوای بدون ساختار در اختیار شما قرار می دهد که می توانید آن را به هر برنامه کاربردی (از جمله طراحی وب سایت) تحویل دهید.

همچنین بیشتر بر مدیریت اسناد، تصاویر، فایل ‌های رسانه ‌ای غنی و سوابق متمرکز است تا اینکه به شما یک ویرایشگر متن برای آپلود محتوا طراحی وب سایت مانند بسیاری از این ابزارهای دیگر بدهد.

21. Ghost - رایگان، از 29 دلار در ماه (نسخه میزبان)

Ghost یک CMS طراحی وب سایت سریع است که با Node.js نوشته شده است که در درجه اول بر وبلاگ نویسی و انتشار متمرکز است.

برای ساده‌ تر کردن کارها، Ghost برخی از مهم‌ ترین ویژگی‌هایی را که وبلاگ نویسان و ناشران رسانه برای کسب درآمد از طراحی وب سایت ‌های خود به آن نیاز دارند، تعبیه کرده است. به عنوان مثال، می‌توانید فرم ‌های انتخاب ایمیل ایجاد کنید و از بازدیدکنندگان طراحی وب سایت برای دسترسی به محتوای خود با هزینه اشتراک ماهانه هزینه کنید.

با این حال، اگر یک CMS طراحی وب سایت می ‌خواهید که فراتر از وبلاگ‌نویسی/ انتشار باشد، Ghost گزینه خوبی نیست.

خلاصه

همانطور که دیدیم، یک CMS طراحی وب سایت به شما کمک می کند هر بار که می خواهید محتوا طراحی وب سایت را اضافه یا تغییر دهید، محتوای طراحی وب سایت خود را مدیریت کنید و آن را بدون نیاز به ویرایش کد به یک طراحی وب سایت تبدیل کنید.

برخی از این ابزارها تقریباً به طور انحصاری بر کمک به شما برای راه ‌اندازی یک طراحی وب سایت متمرکز هستند، در حالی که برخی دیگر بیشتر بر روی مدیریت محتوای طراحی وب سایت شما متمرکز شده‌اند و به شما اجازه می ‌دهند آن را در هر جایی از طریق APIها (رویکرد CMS طراحی وب سایت بدون سر) مستقر کنید.

اگر کاربر فنی طراحی وب سایت نیستید (یا تیم فنی در پشت خود ندارید)، احتمالاً می‌خواهید ابزارهایی مانند WordPress، Drupal، HubSpot CMS یا Squarespace را انتخاب کنید و از گزینه‌های CMS طراحی وب سایت بدون سر دور بمانید.

با این حال، اگر نیاز دارید که محتوای طراحی وب سایت خود را در مکان‌های مختلف مستقر کنید، ممکن است انعطاف ‌پذیری یک CMS طراحی وب سایت بدون هد را ترجیح دهید...اگر دانش فنی استفاده از آن را دارید.